Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A8 esistange (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1254)
stiffler
huviline



Registreerunud 04.01.07
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.07 17:51 Tsiteeri
A8 esistange



Sain esistangest jagu kuna too oli äärekivi taha jäänud, tuli ära..sain kinni tagasi aga juhipoolne nurk katki, kerge auk ja praod..olen kuulnud sulatamisest ja kiudpahtlist, samas mõtlesin uuele..Ootan nõuandeid ja pakkumisi..

Tänan!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 04.01.07 19:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stiffler
Sain esistangest jagu kuna too oli äärekivi taha jäänud, tuli ära..sain kinni tagasi aga juhipoolne nurk katki, kerge auk ja praod..olen kuulnud sulatamisest ja kiudpahtlist, samas mõtlesin uuele..Ootan nõuandeid ja pakkumisi..

Tänan!


Liimimine täiesti reaalne. Mul sõber liimis C4-ja stangele uue otsa külge ja seisis kenasti. ;) Ta neid stangesid liimiga väga palju lappinud. Usun et seda viisi parandatakse neid ka mujal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.07 14:32 Tsiteeri


Minul oli stange 2 osaks puruks (V8) kuna uut polnud saada jne. Viisin taastamisse (sulatakse kinni siis spets-freesiga tehakse siledaks ja sulatatakse uuesti ja nii kaua kuni saavutatud paras siledus jua tugevus ja kõigeviimaseks lihvimine ja värvimine) ja kätte saades nägi välja nagu tuttikas ja raha küsiti kogu töö eest 2000 krooksu:D Tükkid peavad alles olema jne. Pidi suht lihtne plastkeevituste ja sulatamistega see taastamine olema. Liimimist ise aga ei poolda;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 23.6% - SQL: 76.4%]