Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: coupe tagaluuk nigiseb (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 1995)
reio
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.06
Asukoht: Alliku
Kasutaja on eemal

Auto: c5tq

postitati 13.11.06 19:06 Tsiteeri
coupe tagaluuk nigiseb



sellline mure et coupe tagaluuk nigiseb
mis selle nigina p6hjustab ja kuidas likvideerida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HannesT
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant

postitati 13.11.06 19:23 Tsiteeri


Nagiseb ikka:D Mul oli ka Coupe ja seda probleemi ei olnud, aga tõenäoliselt võib häält teha see plastplaat, mille all kojamehemootor on. Ja kahtlustaks ka pagasniku tagumise ääre (see äär millest kartulikoti üle tõstad) peal olevat plastikosa. Sõber tagaistmele, sõitma ja las kuulab ja diagnoosib, kui muidu vaikseks ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 13.11.06 19:27 Tsiteeri


kui luugi lahti teed siis mõlema nurga all avastad sellised plastmassist jullad millel väiek kummi padjake otsas. Reguleeri neid, arvatavasti on nad ära väsinud ja liiga kokku vajunud. Reguleerimiseks pead sealt kummi padja keskel olevast august kuuskant võtme sisse surama ja poldi lahti keerama, siis saad selle plastik klotsi kõrgust reguleerida. Ära unusta pärats seda sama polti kinni keeramast, muidu piisab üks kord luugi sulgemisest ja jälel nagin tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
axm
huviline



Registreerunud 06.05.04
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe, A6

postitati 14.11.06 20:58 Tsiteeri


ja kui kõrguse reguleerimine ei aita, siis kas väikesed kummitükikesed sinna plastpindade peale liimida, kuhu need jullad toetuvad, või paar keerdu teipi ümber sulgemisraua, see mis luugi küljes (ei oska sellele jullale paremat nime panna hetkel:P)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zaazk
huviline

Avatar


Registreerunud 09.09.04
Asukoht: Tallinn-Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2,5 TDI 132kw Quattro 2004

postitati 15.11.06 19:40 Tsiteeri


Tagaluuk ei nigise kindlalt kui need reguleeritavad puksid on õigesti regul. -peavad olema nii, et luuk käiks hästi kerge vaevata kinni, lased suht madalalt langeda ja peab kohe ilusti kinni lukustama ja lahti vajutades käib selline kerge klõps. Ei tohi ka kumm seal puksi peal liiga kulunud olla. Asja mõte ongi selles, et selle kummi ja metalli vahel ei tohi olla pinget, sest kui luuk kere väändumisega liigub, siis käib ainult kerge hõõrdumine metalli ja puksi vahel ning seda nõmedat niginat ei teki. Ise sain vähemalt ainult sellisel viisil niginast lahti, täielik vaikus oli kohe autos, äärmisel juhul tegi õrna niginat ainult suuremate jõnksude või aukude korral. Peavad olema õigesti regul. ja kumm mitte kulunud. Tasub proovida!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Andre
huviline

Avatar


Registreerunud 25.07.06
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8L D4 4,2TDI 258kW 2011a.; A8Q D3 4.0TDI 202kW 2005; A4 B7 2.0TDI 102kW 2008 S-Line ja Audi 80 B3 Quattro 2,3 98kW 1990

postitati 15.11.06 20:28 Tsiteeri


suur tänu, sain ka targemaks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 16.11.06 07:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zaazk
Tagaluuk ei nigise kindlalt kui need reguleeritavad puksid on õigesti regul...


Oled kindel, et kindlalt ei nigise? :P
Toon teistsuguse näite. Ma võin enda coupe tagaluugil neid kummipukse reguleerida nii ja naa, aga ikka nigiseb.
Probleem nimelt selles, et terve tagaluuk on tehtud plastikust ja minu ebameeldivaks üllatuseks koos sellega on ka luugi hinged luugiga ühes tükis ning plastikust! :o
Niisiis loksuvad mul need hinged ja tänu sellele tuleb ka see nigin. Loodan et teemaalgatajal on see probleem kergemini kõrvaldatav ja piisab ainult nende pukside reguleerimisest.


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reio
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.06
Asukoht: Alliku
Kasutaja on eemal

Auto: c5tq

postitati 16.11.06 12:08 Tsiteeri


sai neid üks õhtu töö juures veidi reguleeritud , on vaiksem kuid õrn nigin käib läbi.kas tasub veidi veel reguleerida või krigiseb midagi muud ka ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 16.11.06 12:17 Tsiteeri


Olen proovinud ka neid seal reguleerida... päris lahti ikka ei saa. Eriti huvitav on see, et nagisema hakkab peale seisnud ööd alles ca miskit peale 10-t km sõitu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 16.11.06 14:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Olen proovinud ka neid seal reguleerida... päris lahti ikka ei saa. Eriti huvitav on see, et nagisema hakkab peale seisnud ööd alles ca miskit peale 10-t km sõitu.

Salong hakkab soojenema ja materjalide eri osade erinevate temperatuuride ja paisumiste tulemusena see plastik seal nagisema hakkabki. Veidi aitab see kui igasugu kokkupuutuvatele osadel musta sametit või vilti (mis iganes) peale kleepida või vahele panna. Vahest aitab ka tüüblite vahetus või nende tihendamine muu materjaliga.
Seda kõike muidugi juhul kui hingede ja lukkude reguleerimine tulemust ei andnud.
Osaliselt tegin enda omal sama töö ära ja vahe on suur.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 16.11.06 15:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit ja paisumiste tulemusena see plastik seal nagisema hakkabki.

Minu masinal on see sealt nimelt eemaldatud:P et ikkagi nagiseb/nigiseb vms. ta seal tihendi peal miski valemiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 16.11.06 16:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit ja paisumiste tulemusena see plastik seal nagisema hakkabki.

Minu masinal on see sealt nimelt eemaldatud:P et ikkagi nagiseb/nigiseb vms. ta seal tihendi peal miski valemiga.

Aga sa lase makroflexiga siis kinni :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 16.11.06 16:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit ja paisumiste tulemusena see plastik seal nagisema hakkabki.

Minu masinal on see sealt nimelt eemaldatud:P et ikkagi nagiseb/nigiseb vms. ta seal tihendi peal miski valemiga.

Aga sa lase makroflexiga siis kinni :D

No luuk peaks ikkagi lahti käima.
Ma selle nagina pärast eriti ei muretse... suht leppinud temaga, nagunii kohe kohe heliinstall valmis saamas ning kes seda naginat siis enam kuuleb:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 21.11.06 14:18 Tsiteeri


viimase nädala olen siis õhtuti pagassis sõites veetnud :D
ühesõnaga, see nagin hakkas juba vaikselt mõistusele käima, eriti veel niiskete ilmade saabudes. pesin, kuivatasin ja määrisin neid tihendeid seal igatepidi. mängisin tagaluugi 'jalgadega' ja tulemus null. võibolla muutus nagina tämber natuke. lõpuks siis luugi küljes olevale U kujulisele kronsale, mis luuki lukus hoiab, paar ringi 'mäku teipi' (tuntud ka vist kui elektriku teip) ja vaikus majas.

:cool::D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reio
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.06
Asukoht: Alliku
Kasutaja on eemal

Auto: c5tq

postitati 25.11.06 19:53 Tsiteeri


mina sain oma tagaluugi selleks korraks vaikseks
kohe uhke tunne sõita :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tampz
huviline



Registreerunud 19.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.06 09:52 Tsiteeri


Mulle on saanud kohustuseks regulaarne, nende äärtes olevate (kummipatjade", silikoonõlitamine! No 2....4 päeva kestab aga ilusti tuletab alati meelde kuna jälle vaja õlitada :D Silikoonõli koliski autosse, sest mis sa ikka hädaga teed....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 06.12.06 14:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
viimase nädala olen siis õhtuti pagassis sõites veetnud :D
ühesõnaga, see nagin hakkas juba vaikselt mõistusele käima, eriti veel niiskete ilmade saabudes. pesin, kuivatasin ja määrisin neid tihendeid seal igatepidi. mängisin tagaluugi 'jalgadega' ja tulemus null. võibolla muutus nagina tämber natuke. lõpuks siis luugi küljes olevale U kujulisele kronsale, mis luuki lukus hoiab, paar ringi 'mäku teipi' (tuntud ka vist kui elektriku teip) ja vaikus majas.

:cool::D

Ai jah, see läks meelest, et kui sealt U kujulise lukuvastuse juurest on see katteplastik maha tulnud, siis tasub sinna tõesti isoleeri või el. kaabli übris panna (teibiga pealt kinni ja peab kauem vastu. Luku pindadelt kipub see plastik ajajooksul maha kuluma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
yom
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.06
Asukoht: paide
Kasutaja on eemal

Auto: coupe 2.3 E

postitati 13.12.06 09:33 Tsiteeri


:) silikonõli , kasutan isegi seda oma nigiseva luugi vastu ,,mu vist tõesti ei aita, aga jutt jumala õige 2-4-ks päevax on nigin tõesti kadund ,ja siis on ta j2lle tagasi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.3% - SQL: 60.7%]