Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kas osta see spoiler? (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 1926)
kiin21
huviline



Registreerunud 17.10.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 15.10.06 17:42 Tsiteeri
Kas osta see spoiler?



Esi stange siis katki(sai üle koera 140km/h sõidetud)ja plaan osta uus.Tahaks siis teada kas on mõtet sellist spoilat osta nagu see http://www.gup-tuning.ee/index.php?CarManufacturerId=2&carmodel=2 rs-i oma peaks see olema 1950.-eeku kood: C4-11 .
Palju selle kallal vaeva peab nägema,et külge saada(olen kuulnud,et peab kohendama neid läti spoilereid) v sobivad ilusti külge?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 15.10.06 17:47 Tsiteeri


OT: aga sõna Läti on see mis Sind peaks juba hoiatama. Ei soovita eriti, oled Sa vaadanud, kas esispoila vahetusega midagi proportsiooonist välja ei vii? (võrreldes tagastangega ja nt küljelaiendite pudumisel jääb kohati ikka väga totter)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kiin21
huviline



Registreerunud 17.10.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 15.10.06 17:56 Tsiteeri


on ainult aja küsimus kui toimub muutus:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kiin21
huviline



Registreerunud 17.10.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 15.10.06 18:22 Tsiteeri


Vajaks teistelt ka infi kes sellise spoilaga kokku on vähegi puutunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 15.10.06 19:57 Tsiteeri


Mul oli see kõige ülemine, seda ma küll ei tea mis stange järgi see tehtud oli no kuidagi ei istu ette.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 15.10.06 20:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiin21
on ainult aja küsimus kui toimub muutus:)


Siis ootagi see aeg ära ja osta kõik korraga.
Läti toodangu üks suur viga on see, et detailid on väga poorsed, mis omakorda tähendab suurt tööd pahteldamisel - lihvimisel. Tülika töö ärategemisel ei pruugi pärast värvimist endiselt kvaliteet hea olla.
Oskaja mees aga teeb si*ast saia ka.

Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Mul oli see kõige ülemine, seda ma küll ei tea mis stange järgi see tehtud oli no kuidagi ei istu ette.


See ei ole stange vaid stangelisa, mis üldjuhul liimitakse originaalpampri külge (vajalik ka orig pampri lõikamine).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 17.10.06 14:55 Tsiteeri


ma tellisin mitsule carstyle.ee ja see oli küll nii et värvi ära ja pane ainult ette a kinnitused pead ise aretama ja nüüd tellisin audile tagaklaasi sirmi ka et eks näha milline see on


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiin21
huviline



Registreerunud 17.10.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 17.10.06 15:42 Tsiteeri


Ootan veel vastuseid(ennem kui otsuse langetan),ei usu ,et neid inimesi siin nii vähe on kes omale spoila tellinud on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 17.10.06 17:14 Tsiteeri


ma vist tellin oma a6 ka spoilad


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Nasty
huviline



Registreerunud 18.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.10.06 22:36 Tsiteeri


Olen kokku puutunud nende inimestega kes neid spoilereid lätis teevad...
Tegu on ikka õudsalt nõrkade ja jube kõverate spoileritega.... et kui veab on vähe kui ei vea on palju eeltööd et kerge LOTO hõng on asjas ka sees
KUid see c4-11 spoiler muidu eriti kena minumeelest..olen näinud seda pärnus ühel C4'l ees... tulemus on muidugi suht hea... vaatasin isegi seda aga minu plaanid muidugi lähevad kevadesse spoileritega


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 18.10.06 06:03 Tsiteeri


Ostad spoileri, lisad ise sisse veel mõned kihid klaasriiet, ajadsirgeks ja saadki suvespoila. Talvel läheb see nagunii pooleks :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Nasty
huviline



Registreerunud 18.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.10.06 09:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Offroader
Ostad spoileri, lisad ise sisse veel mõned kihid klaasriiet, ajadsirgeks ja saadki suvespoila. Talvel läheb see nagunii pooleks :D

täpselt nii ongi :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.6% - SQL: 63.4%]