Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kojamehed töötavad kaootiliselt (Vastuseid: 23 | Vaatamisi: 5078)
Mart_R
huviline



Registreerunud 14.09.06
Asukoht: Saue
Kasutaja on eemal

Auto: B4 85kW '94+C4 80kW '05

postitati 20.09.06 11:41 Tsiteeri
Kojamehed töötavad kaootiliselt



Vastse audi omanikuna olen silmitsi veidra probleemiga, millel ei leidnud siit foorumist kajastust.
Nimelt kojamehed töötavad kaootiliselt.
Auto on Audi 80 '94 85kW
Anomaalia avaldub järgmiselt:
Kui tõmmata kojameeste kangi enda poole, peaks laskma aknale vett ja kojamehed tegema 4-5 käiku. Vett tuleb, kojamehed pühivad, aga seisma jäävad keset klaasi.
Kui vajutada kangi allsuunas, peaks tegema kojamehed ühe käigu. Minu autol liiguvad aga kojamehed vaid siis, kui kangi all hoida. Kui kangi lahti lased jäävad seisma täpselt seal, kus nad parajasti olid.
Kui lükata kang 1 aste üles, peaks olema uduvihma reziim. Aga kojamehed uhavad järjest, ilma pausideta. Kojameeste teine ja kolmasaste- vihm ja paduvihm, töötavad seniste tähelepanekute kohaselt nii, nagu peavad.
Huvitav on ka see, et näiteks täna hommikul töötasid kojamehed nii, nagu kord ja kohus ette näeb- anomaaliat ei olnud.
Ma ise kahtlustan kangesti kojameeste relee viga. Oskab keegi öelda, kus on mainitud autol kojameeste relee?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 20.09.06 14:30 Tsiteeri


ei oska öelda küll, aga kuula, ta tiksub. otsi hääle järgi üles...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.06 20:32 Tsiteeri


relee asub kaitsmeplokis ja forsis maksis see mingi mingi 100-200 krooni vahepeal. Hinnaga võin mööda panna kuna ostsin sellise asja mingi pea 2 aastat tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mart_R
huviline



Registreerunud 14.09.06
Asukoht: Saue
Kasutaja on eemal

Auto: B4 85kW '94+C4 80kW '05

postitati 21.09.06 06:42 Tsiteeri


Seda ma kahtlustan isegi, et relee kaitsmeplokis asub :P
Aga, ega sa selle n.ö aadressi ei oska öelda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 21.09.06 10:43 Tsiteeri


kaitsmeploki kaane peal peaks ju ka kirjas olema mis kaitse ja relee kuskohas asub


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mart_R
huviline



Registreerunud 14.09.06
Asukoht: Saue
Kasutaja on eemal

Auto: B4 85kW '94+C4 80kW '05

postitati 21.09.06 11:11 Tsiteeri


sain enda valdusesse elektriskeemid. Selle abil leidsin relee üles ja lasin töökaaslasel üle kontrollida. Relee paistis korras olevat. Ei külmjoodiseid ega midagi... wierd. :s
Järgmine pakkumine on, et kojameeste mootori küljes peaks olema n.n lõpulüliti, mis tagab, et kojamehed alati oma algasendisse tagasi lähevad. Et äkki see on peetis. Uurisin niipalju, kui paistis aga ei tea, kas see lüliti, kui ta seal on, asub mootori korpuse sees. Skeemil teda kah nagu näidatud ei olnud.
Kui nüüd loogiliselt mõtlema hakata, peaks nässus lõpulüliti aalduma ainult selles, et kojamehed keset klaasi seisma jäävad. Aga lisaks sellele on ka intrevalli reziim peetis. Võitleme edasi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 22.09.06 07:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mart_R
sain enda valdusesse elektriskeemid. Selle abil leidsin relee üles ja lasin töökaaslasel üle kontrollida. Relee paistis korras olevat. Ei külmjoodiseid ega midagi... wierd. :s
Järgmine pakkumine on, et kojameeste mootori küljes peaks olema n.n lõpulüliti, mis tagab, et kojamehed alati oma algasendisse tagasi lähevad. Et äkki see on peetis. Uurisin niipalju, kui paistis aga ei tea, kas see lüliti, kui ta seal on, asub mootori korpuse sees. Skeemil teda kah nagu näidatud ei olnud.
Kui nüüd loogiliselt mõtlema hakata, peaks nässus lõpulüliti aalduma ainult selles, et kojamehed keset klaasi seisma jäävad. Aga lisaks sellele on ka intrevalli reziim peetis. Võitleme edasi...


kisu lahti see lüliti osa rooli ümbert ja puhasta ära rajad ja pingut ära vedrud. minul tegi enamvähem samat pulli aga viga oli ikkagi relees. aga sinu sõmptomid peaks olema radades


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 22.09.06 08:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mart_R
Vastse audi omanikuna olen silmitsi veidra probleemiga, millel ei leidnud siit foorumist kajastust.
Nimelt kojamehed töötavad kaootiliselt.
Auto on Audi 80 '94 85kW
Anomaalia avaldub järgmiselt:
Kui tõmmata kojameeste kangi enda poole, peaks laskma aknale vett ja kojamehed tegema 4-5 käiku. Vett tuleb, kojamehed pühivad, aga seisma jäävad keset klaasi.
Kui vajutada kangi allsuunas, peaks tegema kojamehed ühe käigu. Minu autol liiguvad aga kojamehed vaid siis, kui kangi all hoida. Kui kangi lahti lased jäävad seisma täpselt seal, kus nad parajasti olid.
Kui lükata kang 1 aste üles, peaks olema uduvihma reziim. Aga kojamehed uhavad järjest, ilma pausideta. Kojameeste teine ja kolmasaste- vihm ja paduvihm, töötavad seniste tähelepanekute kohaselt nii, nagu peavad.
Huvitav on ka see, et näiteks täna hommikul töötasid kojamehed nii, nagu kord ja kohus ette näeb- anomaaliat ei olnud.
Ma ise kahtlustan kangesti kojameeste relee viga. Oskab keegi öelda, kus on mainitud autol kojameeste relee?

asi võib olla ka kojamehe mootoris.
Näteks ostsin endale männiku romulast uue mootori ja selline huvitav fenomen avaldub , et vahest käima pannes pühivad mitte intervalliga vaid kogu aeg ja mõnikord jäävad viivuks klaasi keskele korra toppama enne kui alla lähevad.
Ei viitsinud seda tagasi ka vahetada, sest oma töö teevad nad ära ja enamus ajast töötavad päris korralikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 22.09.06 08:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mart_R
Vastse audi omanikuna olen silmitsi veidra probleemiga, millel ei leidnud siit foorumist kajastust.
Nimelt kojamehed töötavad kaootiliselt.
Auto on Audi 80 '94 85kW
Anomaalia avaldub järgmiselt:
Kui tõmmata kojameeste kangi enda poole, peaks laskma aknale vett ja kojamehed tegema 4-5 käiku. Vett tuleb, kojamehed pühivad, aga seisma jäävad keset klaasi.
Kui vajutada kangi allsuunas, peaks tegema kojamehed ühe käigu. Minu autol liiguvad aga kojamehed vaid siis, kui kangi all hoida. Kui kangi lahti lased jäävad seisma täpselt seal, kus nad parajasti olid.
Kui lükata kang 1 aste üles, peaks olema uduvihma reziim. Aga kojamehed uhavad järjest, ilma pausideta. Kojameeste teine ja kolmasaste- vihm ja paduvihm, töötavad seniste tähelepanekute kohaselt nii, nagu peavad.
Huvitav on ka see, et näiteks täna hommikul töötasid kojamehed nii, nagu kord ja kohus ette näeb- anomaaliat ei olnud.
Ma ise kahtlustan kangesti kojameeste relee viga. Oskab keegi öelda, kus on mainitud autol kojameeste relee?

asi võib olla ka kojamehe mootoris.
Näteks ostsin endale männiku romulast uue mootori ja selline huvitav fenomen avaldub , et vahest käima pannes pühivad mitte intervalliga vaid kogu aeg ja mõnikord jäävad viivuks klaasi keskele korra toppama enne kui alla lähevad.
Ei viitsinud seda tagasi ka vahetada, sest oma töö teevad nad ära ja enamus ajast töötavad päris korralikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mart_R
huviline



Registreerunud 14.09.06
Asukoht: Saue
Kasutaja on eemal

Auto: B4 85kW '94+C4 80kW '05

postitati 22.09.06 10:18 Tsiteeri


Eile veidi piilusin kojameeste mootorit. Seal esiakna ääre all päris palju lehti oli. Suht avatud keskond või nii. See mootori juhtmete ühenduskoht oli kaugelt vaadates veitsa kahtlane küll. Ehk saan nädalavahetusel aega ja lammutan seda veidi. Kui sealt sotti ei saa, liigun salongi.
Salongi valgustust tuleks kah veidi putitada. Päris paljud nupuvalgustused ei tööta. Selle töö kohta ma usun saab otsingust nõu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siimu
huviline



Registreerunud 30.01.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 21.03.07 13:38 Tsiteeri


mul on B4 samasugune anomaalia. Kuskohas see relee mul seal kaitsmeblokis asub. Seal neid mitu tükki ja saksakeelt ma ei tonksa.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 21.03.07 15:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siimu
mul on B4 samasugune anomaalia. Kuskohas see relee mul seal kaitsmeblokis asub. Seal neid mitu tükki ja saksakeelt ma ei tonksa.


kõige lihtsam on nii teha: paned tööle soenduse ja klaasipuhastajad (intervalli peale) ja hakkad välja tõmabama releesid järjest kui jäävad mõlemad vait siis see pole õige, kui aga enam intervall ei tööta siis on õige relee. jut võib olla segane aga loodan et saad aru


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 08.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Avant Q S-Line FL

postitati 21.03.07 15:14 Tsiteeri


Minu ettepanek on kulunud/vigane lülitiplokk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andro
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.05
Asukoht: jõgevamaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 avant B4

postitati 21.03.07 20:06 Tsiteeri


B4 on klaasipuhasti relee nr 9. Aga võiks arvata et viga peitub klaasipuhast mootori juures olevas lülitus klemmis mis on seotud klaasipuhasti mootoriga. Võimalik et jubib ka mõni ühendus.
A.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Fxz
huviline

Avatar


Registreerunud 24.07.04
Asukoht: Kõljala- Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 CABRIOLET

postitati 25.04.07 14:57 Tsiteeri


Aga oskab keegi öelda, et mis numbri all asub tagaluugi kojamees B4-l?:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
equilibrium
huviline



Registreerunud 10.04.06
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.07 00:24 Tsiteeri


Seda viga teeb kaitsmekarbis olev relee (kui õieti mäletan siis teistest kõige kõrgeim)Kõrbeb ära ülemine kontakt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prix666
huviline

Avatar


Registreerunud 24.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 02.05.07 17:47 Tsiteeri


Mul a4-ga sama mure, et kojamehed jäävad keset klaasi seisma kui vajutada kojameeste kangi alla ühekordseks pühkimiseks, kui aga kangi all hoida siis kojamehed pühivad ilusti. Kust võiksin leida a4-l releed ? :) ja milline või mis märgistusega võiks olla kojameeste oma ?

ettetänades Mihkel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prix666
huviline

Avatar


Registreerunud 24.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 04.05.07 05:38 Tsiteeri


relee asus rooli all ja nr oli 213. relee on aga terve ja selles asi ei ole. Puhastasin ka kojamehe lüliti põhjalikult ära aga asi ikka paremaks ei läinud :(


Nahksisud ning istmete parandustööd.
Roolide nahatamine, käigukangikotid, -nupud. Kõik võimalike detailide katmine, piilarid, laed, kosoolid. Kaatrite sisud ning tsikli istmed, baaride sisustusest lennuki salongideni. Küsi hinda !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audiboy
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Laagri
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III vRS '16

postitati 04.05.07 06:07 Tsiteeri


Võta ka kojameeste mootor maha ja puhasta ära selle külge minev pistik. Samuti võid mootori lahti võtta ja vaadata, kas harjad liiguvad ilusasti. Mul oli sinna sisse niiskust pääsenud ja harjad olid suht kinni jäänud omadega.


How hard can it be? I mean, what could possibly go wrong? :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.07 06:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prix666
relee asus rooli all ja nr oli 213. relee on aga terve ja selles asi ei ole. Puhastasin ka kojamehe lüliti põhjalikult ära aga asi ikka paremaks ei läinud :(


Kusjuures, olen paar korda ise selle orki lennanud, et relee välisel vaatlusel küll OK, kuid mingil hetkel pinge all loobub ajutiselt tööst, natuke mudides jälle töötab. Seega soovitan ikkagi proovida, kas reaalselt relee asendamisest on kasu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prix666
huviline

Avatar


Registreerunud 24.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 04.05.07 08:40 Tsiteeri


relee korrasolekus veendusingi uue relee paigaldamisega :) Õhtul siis puhastan pistikud ja uurin kojameeste mootorit. Tänan vastamise eest. Mihkel


Nahksisud ning istmete parandustööd.
Roolide nahatamine, käigukangikotid, -nupud. Kõik võimalike detailide katmine, piilarid, laed, kosoolid. Kaatrite sisud ning tsikli istmed, baaride sisustusest lennuki salongideni. Küsi hinda !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 04.05.07 10:40 Tsiteeri


Mul A4 (95a.) selline mure, et kojamehed käivad ilusti aga vett ei priitsi, oskab keegi öelda mis nr. releed peaks torkima või teab keegi kus saaks skeemi tõmmata?
Edit: leidsin skeemi ja seal suurt rohkem midagi viga olla ei saa, kui lüliti tuksis või siis mootor ise.

Selline küsimus veel, et kuidas klaasivedeliku paaki kätte saab? Ta on kolme poldiga kinni, kaks sain lahti aga tiiva poolsele ülemisele ei pääsenud ligi:o Kas vaja tiib ära võtta või logarid maha? Või saab kuskilt alt ligi? Audi insenerid on ikka müstika vennad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arx699
huviline



Registreerunud 08.03.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b4 avant

postitati 24.07.07 21:22 Tsiteeri


tere

sama jama mul aga kui seda lülitit puhastada kuda need alumised kruvid kätte saada need ju mingi ime kohas et lült laht tules rooli ümbert?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Plinger
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb

postitati 10.12.07 21:27 Tsiteeri


Ehk sobib ka minu mure siia teemasse.

Mõned päevad tagasi hakkas nöökima tagumine klaasipuhastaja. Nimelt esimestel kordadel lülitades hakkab tööle justkui aegluubis ja enne algasendisse tagasijõudmist jääb tihtipeale seisma. Tunne on nagu poleks mootoril jõudu lõpuni vedada. Mitmeid kordi järjest lülitades hakkab lõpuks kiiremini töötama, aga siiski mitte nii nagu peaks. Ja kui juba on enamvähem normaalsel kiirusel tööle hakanud, jättes mõneminutilise pausi sisse, töötab jälle väga aeglaselt ja jääb kohati päris seisma.
Ehk oskab keegi nõu anda...

Autoks A4 Avant 97


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.6% - SQL: 52.4%]