Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: pisitööd armatuuris (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1786)
monte
huviline



Registreerunud 16.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1995 V6 - 2,6 (105kw)

postitati 23.05.06 10:47 Tsiteeri
pisitööd armatuuris



on rida pisivigu.

- osade nuppude pirnid läbi,
soenduse regulaatorite tuled kord põlevad , kord ei põle - kuidas tuju on.
- sama salongivalgustusega (lüliti on ära kukkunud).
- Airbagi tuli põleb ja käib närvidele (kahtlustan et "tikutoos" on anduri vahelt ära pudenenud ja et ega seal airbagi pole niikuinii).
- Õhusuunajatest tuleb mingit imelikku kriginat/kolinat, mingi mootor hakkab ära surema?

Kokkuvõtvalt, osavate käte klubi. Mure selles, et ise noore tehniku kuldseid käsi ei oma ja lähen selliste asjade peale ainult närvi kui ise hakkan pusima. olen siit, sealt uurinud - keegi ei taha midagi kuulda selliste asjade parandamisest.

On siin äkki liikvel mõni osavate kätega mees (või teab kedagi),
kes ka selliste asjadega viitsiks tegeleda. Raha eest muidugi.
kui on siis 56452976 ja teeme ära kui hinnas kokkuleppele saab.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
monte
huviline



Registreerunud 16.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1995 V6 - 2,6 (105kw)

postitati 23.05.06 18:54 Tsiteeri


käisin korra romulast läbi ja võtsin siis ise kruvikeeraja kätte ;) , üht teist sain tehtud ka, nii et saan vast ikka ise hakkama, kuid ...

... mida hakata peale turvapadja signaaltulega. käivitamisel vilgub ja siis jääb pidevalt põlema. nähtus ise suht uus, auto pool aastat tagasi ostetud ja nüüd mõni nädal tagasi hakkas sedaviisi talitama. Päris pirni välja keerata nagu ei tahaks, kas on mingid levinud võtted, et kui airbag on mingi pisikese kõksuga lahti tulnud siis selleks, et uue ostmist vältida see andur kuidagi ära lollitada, ma ei imestaks kui mul polegi seal mingit airbagi....


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meha
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100q ja VW Passat

postitati 24.05.06 11:56 Tsiteeri


kusjuures mul hakkas kah see airbagi tuli põlema mõni aeg tagasi,auto ise peaaegu aasta kasutuses olnud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
8413
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.05
Asukoht: kesk-eesti(ka põltsamaa)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi avant

postitati 24.05.06 17:39 Tsiteeri


Tsitaat:

- Airbagi tuli põleb ja käib närvidele (kahtlustan et "tikutoos" on anduri vahelt ära pudenenud ja et ega seal airbagi pole niikuinii).


kui aga neid patju nagunii ei ole siis pirnid välja kelladeplokist


sain vist isegi auto korda ;-)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
monte
huviline



Registreerunud 16.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1995 V6 - 2,6 (105kw)

postitati 25.05.06 08:53 Tsiteeri


no ma vist katsun rooli lahti harutada ja uurida kas mul see airbag on seal sees või mitte, kui on siis katsun vast ikka korda teha asja, suunasid tuttavad mind kusagile vana kommivabriku juurde boshi, kus pidavat diagnostikat sellistele asjadele trehtama.

vaatasin muidu et airbagi eluiga on mingi 13,14 aastat, see aeg mul kusjuures just sobivalt (93 aasta) hakkaks läbi saama, et on äkki nö loomulik aegumine lihtsalt.

airbag ju iseenesest võiks olla, Eesti liiklu son ikkagi sellinne et kunagi ei tea millal mõni segane sulle sisse künnab - pärast ei jõua haiglavoodis ära kiruda seda "kokkuhoidu" , kui üldse enam kirujat meest on.... kasti minna või sandiks jääda sellepärast et airbagi ei raatsinud korda teha oleks ka natuke nõme ....

kui ma ise hakkan rooli harutama, kas on midagi , mida peaks silmas pidama et see airbag asja eest teist taha mulle näkku ei lendaks?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.06 09:49 Tsiteeri


Ei lenda see airbag sulle kuhugile, kui süüdet see pole. Seal on rooli ja roolisamba vahel on üks kontaktrõngas mis kipub kuluma või muidu peesse minema, kui enam ühendust ei anna jääb airbag tuli põlema, tervekstegemine(loe:uue vastu vahetus) maksab üle 3KEEK( minu juhtumil, Revalis).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tulik
huviline



Registreerunud 13.10.05
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.06 09:58 Tsiteeri
? sama asi A6-l 1995



Aga kui pirn nt välja võtta - kas midagi võib lolliks ka minna - mõnel on kogemusi. Teine variant kui peks lolliks minema on vist anda oirnile obadus, et läbi läheks ja siis tagasi panna. kuigi ei usu,, et seal suurt vahet on. Mis arvate?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 25.05.06 10:04 Tsiteeri


Kui te tahate obadustega elektroonikat ravima minna, siis soovitan auto turvasüsteeme (nagu airbag, abs, kesklukustus, immo, alarm) mitte näppida. Te rikute nii ka töötavad asjad ära ...
Airbagi süsteem/kompuuter kontrollib ka sellesamuse armatuuripirni korrasolekut, nii et kui terve pirni korraks välja võtad (süüde sees), siis jääb ta pärast põlema ;-)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.2% - SQL: 66.8%]