Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Värvi parandamine (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2522)
poaks
huviline



Registreerunud 03.04.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.06 18:29 Tsiteeri
Värvi parandamine



vabandust, et uue teema teen aga nimelt tahan kõrvaldada täkked kapoti pealt ning need täked on hakanud juba päris võimsalt roostetama, et hakkab kohe silma. Siit ka küsimus, kuidas seda teha, kas lasta mingi roostetõrjega üle ja uuesti üle värvida või mingit muud moodi, pole ise seda tööd kunagi teinud ja pole ka näinud. Ma arvan, et kapotti ma küll uuesti üle värvima ei hakka (liiga kirves) ja tulen sellega ise toime (loodan). Tänud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 07.04.06 18:35 Tsiteeri


Selline asi on müügil nagu värviparanduspulk, millega saad need kohad üle teha...ise pole ma veel seda kasutanud, aga on soovitatud, ehk keegi räägib oma kogemustest sellega ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 08.04.06 07:15 Tsiteeri


Kui saad vastavt tooni värviparanduspulga võid proovida. Mina aga lasin Kemifloras kokku segada ja survestada terve ballooni. Vaja on ainult värvi koodi , mis on igal autol olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puruvana
huviline

Avatar


Registreerunud 18.05.05
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 b7

postitati 09.04.06 13:42 Tsiteeri


ega vanematel autodel see värvi kood enam palju ei aita, sest värv võib olla vananenud ja tuhmunud, ja sama värv võib paista autol teist tooni, värvikaardid, tuleb leida lähimast kohast kõige sobivaim värvitoon


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
plumer
huviline



Registreerunud 23.11.05
Asukoht: Tartu/Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: B2 cq, D3, T4, KTM&Muravei

postitati 05.05.06 10:28 Tsiteeri


Väikesed roostetäpid/nende ümbruse soovitaks ennem poleerimispastaga üle käia. Nende pindala väheneb peale seda kordades(kui rooste kandunud värvi pinnale).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
taivo
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.05
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 2,5 TDI (C4) QUATTRO

postitati 05.05.06 19:14 Tsiteeri


Soovitan kapott üle värvida. Tulemus on palju parem, kui mingite huvitavate vahanditega jändad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 05.05.06 19:39 Tsiteeri


Need värvipulgad, mida ma näinud olen, on küll paras naljanumber olnud :D Põhimõtteliselt rasvakriit.

Nühid seda sinna täkke juurde nagu hull, seejäral puhastad lapiga selle osa ära, mis ülearu tuli, aga pead ettevaatlikult pühkima, sest muidu pühid täkke uuesti tühjaks sellest sodist :D Samas järgmise vihmaga/pesuga tuleb niikuinii maha. Üle 50km/h ei tohi kah sõita - tuul pühib täkke puhtaks :D

Loomulikult võib ka asjalikemaid "pulki" olla, aga vali hoolega!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
taivo
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.05
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 2,5 TDI (C4) QUATTRO

postitati 05.05.06 20:39 Tsiteeri


Need värvi"pulgad" ja toonvahad on enda petmine, nende kasutamisega probleem ei kao. See on rohkem müügimeeste trikk, tulemus on ajutine:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.1% - SQL: 71.9%]