Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: K:kuidas on teie kogemused politseiga varastatud auto puhul (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 6491)
stylewarz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.04
Asukoht: tallinn/järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 80 Q 16V

postitati 15.02.06 21:21 Tsiteeri
K:kuidas on teie kogemused politseiga varastatud auto puhul



Lugedus siin pidevalt teemasid autovargustest hakkab silma, see et inimesed kurdavad politsei viitsimatusest ja ükskõiksusest autovarguste suhtes, nii mõnigi vihjab sellele,et toimub politsei ja autovaraste kokkumäng.

Siia teemasse võiks kõik kogemused nendega suhtlemisest ja nende abist kirja panna, nii head kui halvad.

Endal õnneks pole veel autot läinud(3* üle õla sü....) aga on kogemusi auo kallal vandaalitsemisega olnud ja siis oli jah nagu ta oli,et mida me siis nüüd tegema peame kedagi otsima või mingeid jälgi võtma ,et meil parematki teha oli raktsioon.....ja konkreetselt valetati isegi sealt näkku,et varavastase kuriteo puhul ei saadetagi kunagi inimesi jälgi võtma ...mis on nagu ilmselge vale ... aga jah see tühine seik agha vihale ajas küll selline suhtumine.

andke siis minna


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 15.02.06 21:25 Tsiteeri


minul on halvad kogemused just selle pahade ja "heade" kokkumängu suhtes, sellest ajast alates suhtun ka nendesse vastavalt :mad:

natuke hilisem juhtum ühe tuttava autoga mis küll alles jäi ja dokumentide vormistamisel politseinik julges mainida, et "nii vana auto oleks kas varuosadeks läinud või tagasimüügiks" küsisin julgelt, et palju selle auto varguse eest tema tasku oleks raha läinud... politseinik jäi vait ja läks eemale, isegi ei hoiatanud halvasti ütlemise eest ega midagi sellist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 15.02.06 21:59 Tsiteeri


Ma arvan, et "teatavatel" põhjustel on see teema mõtetu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 15.02.06 22:25 Tsiteeri


Umbes on teada tõesti kuhu see teema viib, kuid pean ütlema, et abistavat kätt pole miilitsa poolt seoses vargustega küll leidnud. Autovargusest õnneks ei tea rääkida, kuid kui korter tühjaks tehti ja ise "jälitustööd tehes" sisuliselt konkreetsete jälgedeni jõudsin siis miilitsa poolt vaikiti asi ikkagi maha.
Ning teine konkreetne juhtum: trepikojas suitsu tehes sattusin kuidagi peale varastele kes korterisse sisse murdsid. Loomulikult kutsusin kohe miilitsa ja jälgisin ise olukorda. Miilits jõudis suht ruttu ja nende saabudes olid vargad kindlasti korteris, peale miilitsate jõudmist ma enam jälgima ei jäänud vaid läksin tuppa ära. Järgmise päeva miilitsauudistest kuulsin, et "vargad põgenesid".


Jne jne...


Kokkuvõtvalt võib öelda, et mind isiklikult hämmastab, et rahvas üldse mingilgi määral sellise organisatsiooniga rahul on...


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 16.02.06 17:49 Tsiteeri


Reede ööse vast laupäeva pärnus tiba üle 30 minuti ja olidgi kohal.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Matu
huviline

Avatar


Registreerunud 28.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6

postitati 25.02.06 21:57 Tsiteeri


politsei on viimane kellele loota!ta isegi ei ole viimane sest nad ei tee üldse oma tööd,see on juhus kui midagi leitakse ja kui leitakse siis on omanik selle juba tagasi ostnud ja siis raadios räägivad politsei leidis varastatud auto,tegelikult ju nii et omanik tegi avalduse leitud ehk siis ostetud sõidulki kohta.
endalgi varastati siin mõniaeg siis niiõelda leitsin ja sõitsin mitu kuud mööda linna tagaotsitava sõitukiga aga ei mõhkugi politseid see huvitax isegi hiiumaal sai käidud ja isegi siis ei tundnud keegi huvi praami broneerimiskeskuses.
lõpux oli vaja minna ülevaatusele siis olin sunnitud avalduse tegema,et olen sõiduki niiõelda leidnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Matu
huviline

Avatar


Registreerunud 28.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6

postitati 25.02.06 22:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stylewarz
Lugedus siin pidevalt teemasid autovargustest hakkab silma, see et inimesed kurdavad politsei viitsimatusest ja ükskõiksusest autovarguste suhtes, nii mõnigi vihjab sellele,et toimub politsei ja autovaraste kokkumäng.

Siia teemasse võiks kõik kogemused nendega suhtlemisest ja nende abist kirja panna, nii head kui halvad.

Endal õnneks pole veel autot läinud(3* üle õla sü....) aga on kogemusi auo kallal vandaalitsemisega olnud ja siis oli jah nagu ta oli,et mida me siis nüüd tegema peame kedagi otsima või mingeid jälgi võtma ,et meil parematki teha oli raktsioon.....ja konkreetselt valetati isegi sealt näkku,et varavastase kuriteo puhul ei saadetagi kunagi inimesi jälgi võtma ...mis on nagu ilmselge vale ... aga jah see tühine seik agha vihale ajas küll selline suhtumine.



kokkumängus sul iva sees,see tõesti nii et kes keda paneb ja nii ta enamvähem lähebki teatud kaugusteni.

andke siis minna


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
greedy
huviline



Registreerunud 30.12.03
Asukoht: Järvamaa & Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4, coupe otsingul

postitati 26.02.06 11:06 Tsiteeri


mul tehti kadriorus korter tühjaks helistasin politseisse ja näe ainult poolteist tundi oli aeg kui kohal.:D siis pesitsesid nad lubjas.vaatasid üle ja soovitasid naabritelt ise pärida kas keegi nägi midagi või kuulsid kuna neile ei pidavat keegi rääkima.
autovarast pidin kinnihoidma 45 min.


Kui keegi mind kihutamas näeb siis teadke mul spido valetab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Qua
huviline



Registreerunud 18.02.06
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 quattro 2.3 (1992)

postitati 28.02.06 11:17 Tsiteeri


väike lühikokkuvõte ühest vargusest. mu tuttaval käidi autotöökojas sees. viidi kõik mis vähegi läikis ja väärtust omas. hiljem leiti buss üles (täpsemalt sis saadi teises kohas kätte) juhix oli naine. tuttav leidis asjade seast omad spetsiaal võtmed, mis ta oli ise ehitanud (mingid imeasjad et saada mootorile kuskilt ligineda jne) tõestas ära, aga juht ehk sis see naine vaikis. kuigi olid kõik asjad olemas, lasi kohus naise minema, kuna tal oli kodus 2 last. case closed!

mina ütleksin selle peale et mida vi.......uuu???


--:::Quattro:::--
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zniffer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200 tQ 134Kw ja wv passat 87a 1.8 syncro/quattro:P ;)

postitati 28.02.06 18:04 Tsiteeri


sama laadne siin aga korter
kogu jama mis voolu tarbib läx
mis politsei tegi ----midagi "mee uurime asja"oli nende vastus
viisid vargad natipidi politseise ja nemad vastu et mis nüüd las "inimesed" vargad jalutavad ringi mis nad teinud onn...
ja siiamaani jalutavad ringi
juba 0,75 a. jalutavad!!!:mad::mad:
Ja asjad on loomulikult kõik koju jõudnud tänu EESTI POLITSEI kiirele tegutsemisele või siiski mitte tegutsemisele
ja mitte oma koju kus nende koht
niiet ei jää muud üle kui kurikas muretseda ja "pesapalli mangima hakkata" :mad::mad:;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.06 08:54 Tsiteeri


ma kohe pean siia kirjutama. meil läks küll mitte audi aga volkswagen golf 4 natuke vähem kui kuu pärast ostu minema. millegi pärast arvan et platsi pealt olevad inimesed on seotud. hommikul avastades et pole enam sai helistatud politseisse. politsei aga tuli öhtul kella 16.30 ajal. see on siis 8.5 t pärast. polegi lootust politsei kaudu seda kätte saada aga nad oleks vöinud ikka kiiremini tegutseda. nüüd on muidugi asi löpetatud ja kaskolt raha käes aga ikkagi paneb muretsema miks siin riigis nii aeglaselt reageeritakse. :(:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 01.03.06 10:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bella
ma kohe pean siia kirjutama. meil läks küll mitte audi aga volkswagen golf 4 natuke vähem kui kuu pärast ostu minema. millegi pärast arvan et platsi pealt olevad inimesed on seotud. hommikul avastades et pole enam sai helistatud politseisse. politsei aga tuli öhtul kella 16.30 ajal. see on siis 8.5 t pärast. polegi lootust politsei kaudu seda kätte saada aga nad oleks vöinud ikka kiiremini tegutseda. nüüd on muidugi asi löpetatud ja kaskolt raha käes aga ikkagi paneb muretsema miks siin riigis nii aeglaselt reageeritakse. :(:(:(


Ja kindlasti on tegemist Hiiu/kivimäe piirkonnas paikneva automüügiplatsiga?

Mõtlevale inimesele peaks niigi selge olema, et miilitsast pole mitte mingisugust abi kuritegude lahendamisel. Lausa vihale ajab kui miilitsasaates näidatakse kuidas miilits tegeleb ööklubi ees peatuvate taksojuhtidega samas kui linnas (ja mitte ainult linnas) on otseses mõttes sõjaolukord.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.06 12:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: bella
ma kohe pean siia kirjutama. meil läks küll mitte audi aga volkswagen golf 4 natuke vähem kui kuu pärast ostu minema. millegi pärast arvan et platsi pealt olevad inimesed on seotud. hommikul avastades et pole enam sai helistatud politseisse. politsei aga tuli öhtul kella 16.30 ajal. see on siis 8.5 t pärast. polegi lootust politsei kaudu seda kätte saada aga nad oleks vöinud ikka kiiremini tegutseda. nüüd on muidugi asi löpetatud ja kaskolt raha käes aga ikkagi paneb muretsema miks siin riigis nii aeglaselt reageeritakse. :(:(:(


Ja kindlasti on tegemist Hiiu/kivimäe piirkonnas paikneva

automüügiplatsiga?

Mõtlevale inimesele peaks niigi selge olema, et miilitsast pole mitte mingisugust abi kuritegude lahendamisel. Lausa vihale ajab kui miilitsasaates näidatakse kuidas miilits tegeleb ööklubi ees peatuvate taksojuhtidega samas kui linnas (ja mitte ainult linnas) on otseses mõttes sõjaolukord.

ma küll ei tea et kivimäel oleks möni auto müügi plats aga hiiul küll jah. see auto oli soetatud kadaka tee äärsest auto platsist.
auto vargust ennegi meil ette tulnud ja siis üks teadja mees lausa ütles konkreetse platsi kust küsida ja sealt öeldi et teiega vöetakse ise ühendust.
vat sellises kohas me elame. tore eks.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 01.03.06 13:13 Tsiteeri


Samamoodi lähevad kaduma otse saksast tulnud masinad, niiet autoplatsidega otseselt seostada varguseid on alusetu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.06 13:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bob
Samamoodi lähevad kaduma otse saksast tulnud masinad, niiet autoplatsidega otseselt seostada varguseid on alusetu.
jah, täitsa usun sind. see golf oli ka just tulnud, platsile viidud siis meile ning meilt ära jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 01.03.06 13:32 Tsiteeri


Ma ise arvan, et "kuskilt august" jälgitakse just värskelt arvele võetud läänest toodud kasutatud sõidukeid, mis on registreeritud just maksujõuliste eraisikute nimele. Selleks auguks ongi ilmselt äraostetud ametnikud jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.06 13:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bob
Ma ise arvan, et "kuskilt august" jälgitakse just värskelt arvele võetud läänest toodud kasutatud sõidukeid, mis on registreeritud just maksujõuliste eraisikute nimele. Selleks auguks ongi ilmselt äraostetud ametnikud jne.
et siis ära ostetud ametnikud ARK"s vöi?:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 01.03.06 13:35 Tsiteeri


Politseiga? Njah politseile ei tasu kunagi lootma jääda.Kolm korda on politsei kriminaal asja algatanud ja igakord kuue kuu pärast on tulnud kiri kriminaalasja lõpetamisest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.06 13:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MEEMEES
Politseiga? Njah politseile ei tasu kunagi lootma jääda.Kolm korda on politsei kriminaal asja algatanud ja igakord kuue kuu pärast on tulnud kiri kriminaalasja lõpetamisest.
jah 2 korral siis meile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 01.03.06 15:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bella
et siis ära ostetud ametnikud ARK"s vöi?:o

Seda ma ei väitnud aga kuskilt peab ju info varastele tulema??? Ei ole mõtet ju varastada autot näiteks inimeselt, kel pole raha seda tagasi osta, samuti ei torgita kindlustatud autosid - paneb mõtlema lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.06 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bob
Tsitaat:
Algselt postitas: bella
et siis ära ostetud ametnikud ARK"s vöi?:o

Seda ma ei väitnud aga kuskilt peab ju info varastele tulema??? Ei ole mõtet ju varastada autot näiteks inimeselt, kel pole raha seda tagasi osta, samuti ei torgita kindlustatud autosid - paneb mõtlema lihtsalt.

no aga golfil oli kasko. önneks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUADRADRIVE
huviline



Registreerunud 30.09.04
Asukoht: Tartu-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 '91; ALLROAD '05

postitati 19.03.06 16:34 Tsiteeri


6x autovaraste ohvriks langenud. Eesti Politseist pole kyll kordagi kasu olnud. Omal käel ja Norra/ Soome politsei abiga 2 autot tagasi toonud. 1 Norrast teine Soomest. Ilmselt ebaõnn politseiga nagu autodegagi. Usun et on inimesi kellele politsei on auto tagasisaamisel paljuski abiks olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Unn66
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.04
Asukoht: Tallinn/Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Rahulik A6

postitati 19.03.06 17:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bob
Tsitaat:
Algselt postitas: bella
et siis ära ostetud ametnikud ARK"s vöi?:o

Seda ma ei väitnud aga kuskilt peab ju info varastele tulema??? Ei ole mõtet ju varastada autot näiteks inimeselt, kel pole raha seda tagasi osta, samuti ei torgita kindlustatud autosid - paneb mõtlema lihtsalt.
Miks ei varastata,mina küll mingi jõukas inimene pole aga ikkagi pandi auto pihta ja ei olnud mingi uhke auto vaid tavaline audi coupe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.06 17:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bob
Seda ma ei väitnud aga kuskilt peab ju info varastele tulema??? Ei ole mõtet ju varastada autot näiteks inimeselt, kel pole raha seda tagasi osta, samuti ei torgita kindlustatud autosid - paneb mõtlema lihtsalt.


sa oled ikka asjadest väga valesti aru saanud.
varastatakse KÕIKE millel natukenegi väärtust on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 19.03.06 18:18 Tsiteeri


Tsitaat:

samuti ei torgita kindlustatud autosid


Oi ja kuidas veel...


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.0% - SQL: 57.0%]