Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A6 (C4) Sportistmete eesmised "padjad" ei liigu (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1772)
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 02.12.05 14:07 Tsiteeri
A6 (C4) Sportistmete eesmised "padjad" ei liigu



Mure siis A6 sportistmetega. Eesmised padjad idee järgi peaks liikuma, aga mul ei liigu :( Ühtegi vastavat kangi pole leidnud nede liigutamiseks ja keegi kunagi ütles, et tema omal käib toore jõuga. Võtsin siis rammu kokku ja tuligi välja poole, sain tagasi sisse ka vaevaga. Teist korda välja tõmmates läks vist ühe saki võrra (liiguvad hammastega lati peal) natukene viltu ja enam ei saa kuidagi tagasi.
Oskab keegi hüva nõu anda?

http://www.hot.ee/arvapilt2/06.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eeroz
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.03
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 02.12.05 14:17 Tsiteeri


Minu autol on pikk kang seal all, terve esiserva pikkune, mida tuleb ülesse tõsta ja siis liigub, kohe esiserva all.


AUDI - Accelerates Under Demonic Influence
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.05 15:25 Tsiteeri


Nende esimestele patjadele ei olegi mingit kangi.Omal oli samuti nende patjadega sama mure, et sikuta ja kanguta aga ei liigu välja need.
Kui padjad on sisse lükatud, siis need siinid lukustuvad mingi splindi taha ja kui neid patju ei ole pikka aega liigutatud siis nad kipuvad kinni jääma.
Minul toimivad need nii, et kui istmel istuda siis võtad kätega mõlemalt poolt padjast kinni, tõstad ja tõmbad välja.
Mul hakkasid suure nusserdamise peale liikuma;)
Nii, et jõudu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.05 15:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eeroz
Minu autol on pikk kang seal all, terve esiserva pikkune, mida tuleb ülesse tõsta ja siis liigub, kohe esiserva all.


See pikk kang on istme edasi-tagasi liigutamiseks, mitte aga padja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tamm112
huviline



Registreerunud 14.03.04
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: vis 2345

postitati 03.12.05 12:43 Tsiteeri


need liiguvad niisama, vähemalt peaksid liikuma :) - mul saab naine nende liigutamisega väga hästi hakkama! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allud
huviline

Avatar


Registreerunud 19.04.05
Asukoht: Pärnu /Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7

postitati 03.12.05 20:42 Tsiteeri


minul liiguvad ka natuke kehvasti

Toimi nii:

Tõsta esiosa natuke ylespoole ja kasuta jõudu tõmmates seda väljapoole ja see peaks välja tulema.:cool:

vb miskit puru sinna vahele läind vms et asi kinni kiilund


Pehme mööbli tootmine ja müük

Diivani voodid
www.empak.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 04.12.05 08:24 Tsiteeri


Minu masinal liiguvad need padjad vabalt - võiks öelda. et isegi liiga vabalt sest need ei lukustugi üheski asendis ära.
Tõmbad padja ette - nii kui vaikselt vastu lähed on tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 04.12.05 12:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Minu masinal liiguvad need padjad vabalt - võiks öelda. et isegi liiga vabalt sest need ei lukustugi üheski asendis ära.
Tõmbad padja ette - nii kui vaikselt vastu lähed on tagasi.


Jah, suhteliselt ebaõnnestunud on see esimeste patjade lukustus. Ettepoole hästi ei tule, tagasi läheb jälle maru kergesti.

Aga olen näinud ühte istet, kus oli ise tehtud istme alla lihtne
lukusti, mida siis kolmanda kangi abil sai juhtida. Selle abil sai selle eesmise padja soovitud kohta fikseerida. Töötas kenasti. Nii et kes viitsib, võib proovida ka midagi sellist leiutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 04.12.05 13:02 Tsiteeri


Ei leidnud mina ka ühtegi kangi ka seekord. Eks siis püüan jõudu rakendada julgemalt ja kui hakkama ei saa siis palun tamm112 naiselt abistavat kätt :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 04.12.05 15:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: VIP
Ei leidnud mina ka ühtegi kangi ka seekord. Eks siis püüan jõudu rakendada julgemalt ja kui hakkama ei saa siis palun tamm112 naiselt abistavat kätt :D
Mina soovitan sul iste lahti võtta ja puhastada ja määrida süsteem ilusti ära. Ei ole välistatud, et ka midagi sul nihu seal on. Ei ole mõtet jõuga kallale minna, proovi rahulikumat teed pidi ikka.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.4% - SQL: 67.6%]