Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: pätid liiguvad (Vastuseid: 25 | Vaatamisi: 5771)
must_ratsu
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: quattro coupe

postitati 20.09.05 10:56 Tsiteeri
pätid liiguvad



pelgulinnas on liikvel mingid kaabakad!eile mingi kella 2 ajal öösel hakkas minu kallis karjuma akna alla,sekundiga olin rõdul ja nägin 2 -ht kutti lidumas...kuskil 175 pikk ja teine mingi 185-90 umbes!tumedate peadega....pikemal oli mingi punakas-must seljakott...
usun et pole päris täpne kirjeldus nende kohta aga krt kui kätte saa tambin vaeseomaks!!!!!!
muide ca.40min hiljem kui tegin vaikselt salaja suitsu rõdul hakkas mingi 100m eemal yks auto karjuma ja seda selle peale et vist oli aken katki taotud....helistasin menti....uuriti midagi kuid mis edasi ei tea.
nii et olge valvsad oma kallikestega pelgulinnas(öösiti) !!!!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 20.09.05 11:02 Tsiteeri


Ise elasin ka pelgulinnas kuni septembrini , ja mu eelmises autos käidi sees ca 1x aastas (signat polnud). Pelgus elades on see vist paratamatus.
Rohi on, et makk ööseks tuppa kaasa ja juhe pikalt august välja rippuma, et oleks selgelt näha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 20.09.05 11:19 Tsiteeri


Kuidas saab miinimumini viia vara omamisega seotud riski !??! No aga vara müümine viib selle ilusti nullini ;-)

Teine variant oleks siis, et koli teise kohta ....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.05 11:51 Tsiteeri


ei aita see kolimine midagi mul viidi paar nädalat tagasi autost ära sellise Philips maki tagaosa mida eestis üldse müüdudki pole . Lõhuti lukk (õnneks) mitte klaas. Auto oli varustatud korraliku signaga kaasaarvatud üsna kõvasti üürgava sireeniga mis oli ka rakendunud. Ja seda tehti kesklinnas pärnu maantee ääres.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 20.09.05 12:06 Tsiteeri


Mul varastati hämaral sügisõhtul Pärnu maanteel Joop'i poes ees (VS kohviku lähistel) udutuled ... see pidi ikka õige kiire ja ajaliselt optimeeritud/normeeritud töö olema ;-) Järgmisel päeval lehekuulutuse peale väidetavalt Saksamaalt toodud uusi udutulesid ostma minnes lebasid kurvasilmse mersu pagassis kõrvuti kuskilt mujalt liikvele läinud Audi udutuled ja mingi kärukonks. See peale oli kohe mul Nägemist!!! ja mersumees jäi osakest oma liisingmakse rahast Lukoili bensukasse taga nutma ....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 20.09.05 12:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
ei aita see kolimine midagi mul viidi paar nädalat tagasi autost ära sellise Philips maki tagaosa mida eestis üldse müüdudki pole . Lõhuti lukk (õnneks) mitte klaas. Auto oli varustatud korraliku signaga kaasaarvatud üsna kõvasti üürgava sireeniga mis oli ka rakendunud. Ja seda tehti kesklinnas pärnu maantee ääres.

Juhtus see päeval v öösel?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.05 14:55 Tsiteeri


ilusal päiksepaistelisel päeval ca 12-16 vahel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
darkSlide
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Pelgu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 24.09.05 13:37 Tsiteeri


selge, võtan maki ööseks välja !

tänan hoiatuse eest


"See ikka ilmselt seda tähendab, rooli ja istme vaheline seib ei vea alati välja!"-kasutaja rixa

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=55191
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
a100
huviline



Registreerunud 02.09.05
Asukoht: p2rnu tallinnamaantee
Kasutaja on eemal

Auto: 100 *sigar* 85 karpa, 55kw, 1.8,

shocked.gif postitati 30.09.05 06:38 Tsiteeri


:o:o:omulle t2itsa h2mminguks pandieile yks garaaz p2ise p2eva ajal p2rnus p6lema. tulet6rje tulekult...
oodates murtsime s6pradega juba ukse lahti ja hakkasime auto kustutiga kustutama......
eriti n6me oli selt avanev vaatepilt AUDI 80

ja pooleldi p6lenud...
arvatavasti ei olnud see sihilik audi p6letamine...
aa kes teab....


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mutjuki
huviline



Registreerunud 19.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q5

postitati 30.09.05 19:05 Tsiteeri


Olen omal nahal kogenud, et ei päästa nende marurahvuslaste käest makki ka ööseks autost väljavõtmine. Tassisin igal öösel makki tuppa kaasa, kuid siis ühel ilusal õhtupoolikul parkisin kella 17.30 paiku auto maja ette ja tagasi tulles kella 20.00 ajal rippusid maki juhtmed konsoolist väljas, ukselukk oli puruks, plaadis läinud ja mis kõige rohkem kurvastas oli see, et auto oli seest tagurpidi pööratud ja kindalaegas oli tükkideks tõmmatud. See aasta juba teise makiga toetan marurahvuslasi. Mõistus on täitsa otsas selle kohapealt, tunne juba selline, et peaks vist autosse sõidu ajaks pleieri ostma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a100
huviline



Registreerunud 02.09.05
Asukoht: p2rnu tallinnamaantee
Kasutaja on eemal

Auto: 100 *sigar* 85 karpa, 55kw, 1.8,

postitati 04.10.05 06:47 Tsiteeri


ei tegelt ma tunnen sulle hullult kaasa aga ma soovitan sul siiski mingi odavam makk osta ....
minu naabritel l2x ka kahe n2dalaga kolm makki tema aga ostis garaazi....
mina aga kuulan oma muusikat 300.-maksvast plauhosist
kirjapilt ei ole meeles


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 04.10.05 07:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a100
ei tegelt ma tunnen sulle hullult kaasa aga ma soovitan sul siiski mingi odavam makk osta ....
minu naabritel l2x ka kahe n2dalaga kolm makki tema aga ostis garaazi....
mina aga kuulan oma muusikat 300.-maksvast plauhosist
kirjapilt ei ole meeles


Ei ole abi ka sellest, sest kes tahab oma doosi kätte saada, virutab maki ikkagi - saab selle eest kasvõi 5 krooni, aga tema jaoks ei maksa SINU AUTO klaas mitte kopikatki:mad:. Kõige lihtsam, osta originaal blaukkari sahtel (odavam kui kõik need ersatsid!) ja IGA KORD võta makk kaasa. Teine võimalus, et paigalda makk armatuuri alla, too väikene pistik armatuurile, ja võta see muusika signaal ükskõik kas telefonist (need vist kõik juba mp3 mängija ja raadioga) või siis mp3 mängijaga mälupulgast (pole kah sugugi kallis). Tean inimest, kes võtab selle signaali näiteks läpakast, minu enda autol saab selle ka DVD mängijast (mis on samuti iseenesestmõistetavalt kaasas igal pool). See odava maki idee ei tööta: aitab see, kui makiauk on tühi ning juhtmed/pistikud ripuvad sealt juba välja... Maki võib muidugi paigaldada ka kuhugi alternatiivsesse kohta (mis ei ole kindlasti ei kindalaekas ega ka istme all!)


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Nobody
huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.06 21:16 Tsiteeri


Küsimus: Kas see punase-musta seljakotiga kandis üleni tumedaid riideid ja eeldavasti ka tumerohelist jopet, tõenäoliselt sealt kandist sama isikuga, kelle sain paari kaaslasega kätte umbes kuu tagasi otse autost ja teopealt ning sama seljakott oli auto kõrval ja seal sees oli kõrvalt saadud cd makk (auto kust kätte saime, oli valge bmw) Natuke omavahel rääkimist kutsusime politsei kohale, selgus et juba tuttava "kliendiga" kes teist ööd järjest vahele jäänud. Küllap lasti ta taas ringlusesse. Läbiotsimise käigus tuli tema varukast esile 25cm pussnuga.. nagu ütles, siis raske töö ja kardab peksasaamist.. vastikud täid.


mootorratas 61'st aastast
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
must_ratsu
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: quattro coupe

postitati 15.02.06 22:31 Tsiteeri


sellest on ikka veic möödas juba aga ega ma eristanud seda jope värvi...tume siis võis ta olla mis iganes värvi...aga hea et keegi on sellistele krattidele koslepit andnud!!!respect!!!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
itsiim
huviline



Registreerunud 18.10.05
Asukoht: Dälin.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi 85kw

postitati 15.02.06 23:51 Tsiteeri


Õnneks ise olen siiamaani pääsenud varastest. Aga tee seda teistele mida tahad et endale tehakse niiet mina olen alati valvel kui kuskil kedagi aidata saab;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.06 00:12 Tsiteeri


rikkuge lihtsalt oma makk ära, muud rohtu pole: ma värvisin peale esimest varga külaskäiku oma maki (paneeli võtan ära) neoonpunasega üle ja peale sai kraabitud CYKA. Nii et ... jah... seni pole nagu huvi tuntud.... (ei tohi ära sõnuda)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 16.02.06 12:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
rikkuge lihtsalt oma makk ära, muud rohtu pole: ma värvisin peale esimest varga külaskäiku oma maki (paneeli võtan ära) neoonpunasega üle ja peale sai kraabitud CYKA. Nii et ... jah... seni pole nagu huvi tuntud.... (ei tohi ära sõnuda)



Ei tea, kas sellestki abi on...krdi narkarid võtavad kõike ja neid ei huvita maki välimus, ka selle eest saavad nad mingi raha kätte :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
saiko
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 86a.

postitati 16.02.06 22:57 Tsiteeri


ostke endale võimalikult odav makk siis kindlasti keegi ei varasta seda!!!Audi müüge ka maha ja ostke fiat127 siis ei jää ka autost ilma!!!Korteri rauduks visake minema ja asendage see vana näraka uksega millele on kassid kuuriall suveläbi kustnud siis ei tule vargad koju ka!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
7mK
huviline



Registreerunud 11.01.06
Asukoht: Tallinn.
Kasutaja on eemal

Auto: B4 80 2.3

postitati 18.02.06 10:59 Tsiteeri


Eile öösel siis samuti Pelgulinnast, Aarde tänavalt.

Makk+Ukselukk.

Jess, hakkan valvet pidama;)

EDIT: Kusjuures, vennad olid kolmekesi, kaks passisid, üks tegutses.
Ilmselt vene uroodid.

Samast kandist läksid makid "jalutama" vist viiel autol (kahe tänava raadiuses). Sõbral kõrvaltänaval aken sees+lukk+makk.

Uroodid jalutavad liht. Mööda tänavat, taovad aknaid sisse, rebivad makke ja sittagi ei karda.

Kätte saan, taon ka neil aknad ja sahtlid sisse+Rebin siseorganid välja.

PS. kirvega varbad+näpud ka maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.06 11:00 Tsiteeri


Ostke omale valvekaamera mis valvab teie eest ja ei pea ise aknal passima:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
7mK
huviline



Registreerunud 11.01.06
Asukoht: Tallinn.
Kasutaja on eemal

Auto: B4 80 2.3

postitati 18.02.06 11:06 Tsiteeri


Kuidas selle pildi kvaliteediga on?

EDIT: ahjaa.. teemas on pildid kah.

Hind on natukene soolane.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.06 01:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: saiko
ostke endale võimalikult odav makk siis kindlasti keegi ei varasta seda!!!Audi müüge ka maha ja ostke fiat127 siis ei jää ka autost ilma!!!Korteri rauduks visake minema ja asendage see vana näraka uksega millele on kassid kuuriall suveläbi kustnud siis ei tule vargad koju ka!!!


Arvan, et Audi sigarist piisab, et auto jalutama ei läheks:D Keegi sellepärast vaeva nägema ei hakka selle isendi puhul. Muidugi see eeldab signa olemasolu. Sissemurdmisi makkidele see ei välista, kuna lukud lihtsalt keeratakse lahti. Sita makiga on endal sitt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
saiko
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 86a.

postitati 19.02.06 15:19 Tsiteeri


muuseas suvel elas töökaaslane mul ka pelgu citys rukki tänaval...käidi siis samamoodi sees, valge primera oli ja tüübid olid klaasi sisse löönud ja maki kaasa võtnud:D samamoodi läks veel ühel sinisel civicul makk! imelik et tüübid ikka tabamata


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Matu
huviline

Avatar


Registreerunud 28.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6

postitati 25.02.06 21:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 7mK
Kuidas selle pildi kvaliteediga on?

EDIT: ahjaa.. teemas on pildid kah.

Hind on natukene soolane.


arvad et kui kaamera on et siis varastada ei saa siis sa küll exid mul varastati terve auto ja selle filmi võid ju endale mälestusex jätta või mis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Suun
huviline



Registreerunud 24.07.05
Asukoht: Tartu&Turku
Kasutaja on eemal

Auto: MB E280

postitati 25.02.06 22:10 Tsiteeri


Kõige selle peale kostax et tartus mõisavahe linnaosa väga turvaline võrreldes tallinnaga...kuna mul seisis auto nädal aega maja eest nii et võtmed olid ukse ees väljaspool....ja mitte keegi polnud puutunud ega huvi tundud, isegi mitte mõni külmakartev poms seal polnud maganud...loodan et see oli siiski õnnelik juhus:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.4% - SQL: 54.6%]