Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A8 (D2) 1999, automaat, esivedu, EBX kast (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 133)
RHR
huviline



Registreerunud 15.06.26
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.26 14:54 Tsiteeri
A8 (D2) 1999, automaat, esivedu, EBX kast



Tere!

Ega kellelgi ei vedele vana audi A8 või selle kasti? Huvitavad just esiveolise EBX kastid, enda oma lendas mõni aeg tagasi laiali.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siLc
huviline

Avatar


Registreerunud 05.06.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2011 VW Passat EcoFuel

postitati 16.06.26 14:17 Tsiteeri


Võiks siis ka mainida, et mootor on 2.8 V6. Teine sobiv kastikood sellele on FAJ, ehk on abi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 15.9% - SQL: 84.1%]