Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php on line 48

Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/database.interface.php on line 33

Deprecated: Optional parameter $type declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 93

Deprecated: Optional parameter $pass declared before required parameter $fid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1056

Deprecated: Optional parameter $user declared before required parameter $tid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1550

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 146

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 147

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 148

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 890
Eesti Audi Klubi foorum - 1.9tdi 96 kw AWX nõksutab
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: 1.9tdi 96 kw AWX nõksutab (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1398)
Alo19
huviline



Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Raplamaa/Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1,9 96kw 04

postitati 08.03.22 07:37 Tsiteeri
1.9tdi 96 kw AWX nõksutab



Probleem nimelt selles, et kipub jõnksutama ja aeg ajalt viskab turbo tagant ära.
N75 vahetatud, uued vaakumvoolikud, vaakum olemas, geomeetria liigub.
Teist õhulugejat proovitud. Veakoode üldiselt pole, vahest viskab selle positiivse ülerõhu vms.
Vahepeal töötab ilusti ei nõksuta ja kõik ok.
Tegin ka kolmanda käiguga logi.
Link: https://www.upload.ee/image/13945155/graafik.jpg
Kas siit keegi asjalikum loeb midagi välja ja kas on õige asja alt logi tehtud, et tuvastada midagi?

Ärge siis kohe näkku lööge:).

Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Alo19
huviline



Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Raplamaa/Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1,9 96kw 04

postitati 08.03.22 14:17 Tsiteeri


Keegi miskit?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
twistY
huviline



Registreerunud 06.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.22 14:56 Tsiteeri


Esmapilgul tundub, et overboostib. Kui õigesti mäletan siis kuskil 2600mbar juures oli see piir.
Ehk on lihtsam turbo maha võtta ja geomeetria normaalselt ära puhastada. See, et see hoob käega või kohapeal tuuritades liigub ei taga veel sõidu ajal normaalset toimimist.
Vigane MAP andur on ka võimalik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Alo19
huviline



Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Raplamaa/Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1,9 96kw 04

postitati 08.03.22 16:56 Tsiteeri


Ilmselt turbo puhastust vaja jh.
Proovisin korra motibi egr/turbo cleneriga,
toimis midagi küll, täitsa viisakalt töötab, map vast korras.
Aga eks tuleb turbo maha vist võtta jh ja korralikult puhtaks teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 0.4% - SQL: 99.6%]