Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kuidas teha ise kleepse? (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 3149)
volberg
huviline



Registreerunud 16.07.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant quattro

postitati 20.08.05 09:37 Tsiteeri
Kuidas teha ise kleepse?



Kas on olemas mingi kleepkile või midagi sarnast, kuhu oleks võimalik laseri või tindipritsiga ( pigem siis laserprinteriga) peale printida ja siis see kleeps nagu auto külge, no ütleme aknale, sobitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stylewarz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.04
Asukoht: tallinn/järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 80 Q 16V

postitati 20.08.05 10:17 Tsiteeri


Selle asja nimi vist 3M kui ma ei eksi ,kasutusel liilusmärkidega tegelevates firmades.Väikseid tükikesi ehk siis jääke jagavad lahkesti tasuta aga kui tahad osta siis :o , mis hinnad :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.08.05 16:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stylewarz
Selle asja nimi vist 3M kui ma ei eksi ,kasutusel liilusmärkidega tegelevates firmades.Väikseid tükikesi ehk siis jääke jagavad lahkesti tasuta aga kui tahad osta siis :o , mis hinnad :P

Ei, 3M on firma, mis toodab kõikvõimalikke kleepmaterjale, kontoritarbeid, jne, jne, jne...

Kleepkilesid jms võiks küsida hästi varustatud kontoritarvete poodidest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stylewarz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.04
Asukoht: tallinn/järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 80 Q 16V

postitati 20.08.05 19:34 Tsiteeri
täpsustan ...



3M Eestis ...

Liiklusohutustooted – Scotchlite™ valgustpeegeldavad kiled liiklusmärkidele ja autonumbritele, võimalik tellida partnerite kaudu erinevate jalakäiahelkurite tootmist

Et nüüd veidi konkreetsemaks muutuda ja selgitada , et ma ei aja udu :P siis jutt konkreetsest firmast , mis järvamaal tegeleb liiklusmärkidega ja valmistab ka igasugu kleebiseid vastavalt soovile.Töö kvaliteet on neil väga hea ja hinnad taskukohased võin kontaktid PS iga saata...

Ma arvan , et kestab ka tunduvalt kauem kui mingi suvaline kleebis ....

Isiklikult olen näinud väga huvitavaid asju , mis nende 3M toodetega tehtud on ja soovitan igati

Vabandust OT eest soov ikkagi ise teha ju kui ma õieti aru sain :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
throt
huviline



Registreerunud 25.06.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 b3

postitati 20.08.05 22:26 Tsiteeri


aga kui soovid kiiresti ja odavalt, siis mine esimesse kirjartarvete poodi ja osta projektori kilet, mille pääle printida ja liimipulk millega see kile autole kleepida... sry, et ot, aga laupäeva... õigemini juba pühapäeva öö - tehke omad järeldused :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 24.6% - SQL: 75.4%]