Pealkiri: Audi c4 2.0 103kw tühikäigul õlirõhk puudub.
(Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1718)
kaspar424
huviline
Registreerunud 09.11.15
Asukoht: Tartumaa, Rannu
Kasutaja on eemal
Auto: 100 C2,100 C3,80Q,C5 V8
postitati 29.04.18 16:40
Audi c4 2.0 103kw tühikäigul õlirõhk puudub.
Mure siis audi 100 c4 2.0 103kw benakaga. Külmalt on õlirõhk väga hea. Tühikäigul 3 ja edasi bar ja pööretel 5 kanti. Aga kui masin on töösoe kaob
tühikäigul rõhk ära. Pööretel 2-3bar. Saaled said kontrollitud ja on korras. Kas asi võib olla õlipumbas ? Kuigi ise kahtlen nagu selles.
stihl
huviline
Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal
Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II
postitati 29.04.18 17:01
Mehaanilise kellaga kontrollisid või usaldad seda elektrilist, mis armatuuris...?
Sest päris nulli ei saa ta ju kukkuda, kui kulmalt midagi on. Ega saale soojalt õhemaks ei lähe, pigem ikka paisub.
.
kaspar424
huviline
Registreerunud 09.11.15
Asukoht: Tartumaa, Rannu
Kasutaja on eemal
Auto: 100 C2,100 C3,80Q,C5 V8
postitati 29.04.18 17:05
Pole meh. Mõõtnud. Seda tuld ja elektrilist kella ainult vaadanud. Aga panen uue õli, filtri ja kontrollin mehaanilise kellaga üle rõhu.
230Ott
huviline
Registreerunud 14.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal
Auto: Espace 4; Scenic II
postitati 29.04.18 18:06
Tsitaat:
Algselt postitas: stihl
Mehaanilise kellaga kontrollisid või usaldad seda elektrilist, mis armatuuris...?
Sest päris nulli ei saa ta ju kukkuda, kui kulmalt midagi on. Ega saale soojalt õhemaks ei lähe, pigem ikka paisub.
.
Saale õhemaks ei lähe. Õli läheb vedelamaks. Ja palju. Kui sul tühikäigul külmalt ainult 3 bari on, siis töösooja mootori korral võibki õlirõhk
nullis olla. Kas see madal rõhk tekkis järsku või on pikema aja jooksul arenenud?
kaspar424
huviline
Registreerunud 09.11.15
Asukoht: Tartumaa, Rannu
Kasutaja on eemal
Auto: 100 C2,100 C3,80Q,C5 V8
postitati 29.04.18 20:31
Ei oska öelda kuna varem ei ole jälginud. Lõi ükskord sooja motoga tühikäigul õlikannu kujutise ette ja siis sai jälgima hakatud alles.
Probook
huviline
Registreerunud 13.02.18
Kasutaja on eemal
postitati 30.04.18 05:30
Enda autol, küll VW-l hakkas pump õhtale minema, sümptomid olid samad. Alguses vilgutas sooja mootoriga, hiljem süvenes ja peale käimapanekut külma
mootoriga jäi põlema.
XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 16.0% - SQL: 84.0%]