| Tsitaat: | Algselt postitas: IngmarR
Tere, mure selline, et tühikäigul kukuvad pöörded liiga madalale.esimesed 30 sekundit püsivad ilusti 900 peal, siis langevad kuskile 700 kanti ja
autosse tekib õrn vibratsioon. Oskab keegi öelda millest viga otsida.või mis on normaalne tühikäigu pööre? |
Pöörded on ok, vibratsioon mitte. Vibra suhtes on inimesed ikka väga erinevad, seega arvuti teel ei aita sellega keegi. Mine korralikku diagnosti ja
selgita olukord pihustitega jne. Mootori ja kasti padjad muidugi tuleb käsi määrides kontrollida. arvutiga näeb vaid solenoidi tööd, mis pole määrav.
|
OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide õli, seadistused, DPF-i, õhkvedrustuse
mured, läbisõit jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + alati uusim tarkvara ja 20a. kogemust). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2026-27,
VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
|
|