Registreerunud 24.01.14
Asukoht: Idaplokk
Kasutaja on eemal
Auto: Audi A4 B8 3,0 2009 ja Audi 80 B4 4,2
postitati 17.03.18 15:54
Audi 80 b4 jahutussüsteemi jamad
Ehk keegi targem inimene oskab aitada ! Autoks audi 80 b4 2,0 85 kw . Viga selles ,et jahutusaüsteemist ei tule öhk kuidagi välja! Sooja kohapeal
käies tuleb aga kui s9itma hakkad siis umbes 4 km soe ja äkitselt kūlm ! Teeäärde seisma jäin siis kui keerasin jahutuspunni maha siis ainult
purskas tosooli välja .
Millegi töttu on ölijahuti täiesti tuline !
Autol said just vahetatud salongiradikas,termostaat ,veepump ja jahutusbaagi kork.
spindle
huviline
Registreerunud 08.10.12
Asukoht: Saarlane
Kasutaja on eemal
Auto: B4Q1.8T
postitati 17.03.18 16:06
Kui sõidu pealt soe ära kaob, siis see tavaliselt lõhnab kaanetihendi järgi.
Ormes_O
huviline
Registreerunud 24.01.14
Asukoht: Idaplokk
Kasutaja on eemal
Auto: Audi A4 B8 3,0 2009 ja Audi 80 B4 4,2
postitati 26.03.18 21:30
Tsitaat:
Algselt postitas: spindle
Kui sõidu pealt soe ära kaob, siis see tavaliselt lõhnab kaanetihendij järgi.
Ja täpselt nii see ka oli !Kaanetihend oli omadega vaga ja ajas kuidagi moodi heitgaasid jahutussūsteemi ning seepärast ei saanud
öhutamisega kah ōhku enam välja !Uus tihend sai peale ja asi töötab ja auto lćheb kiirelt soojaks .
Pilt siis tehtud kui kaane maha vötsin ,silindrijuurest oli õline jne.
XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 6.3% - SQL: 93.7%]