Pealkiri: Klotside kulumise märk ja käsipiduri viga
(Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1779)
killer666
huviline
Registreerunud 09.12.06
Asukoht: avinurme
Kasutaja on eemal
Auto: 89 2.3 coupe
postitati 04.03.18 18:24
Klotside kulumise märk ja käsipiduri viga
Auto mõnda aega seisnud, eelnev ajalugu teadmata ja kellaplokis põleb piduriklotside märgutuli.
Asja uurima hakates teadis eelmine omanik, et piduriklotsid vahetati ära, aga ilmselt jäeti kalibreerimata. Iseensest pidurid toimivad.
Klotside paksust näitas 3mm. Panin uueks väärtuseks 10. Väärtus muutub ja salvestab ilusti ära, aga veakoodi ära kustutada ei õnnestu.
Klotsid ise uued. Kas võib olla et antud moodul on kuidagi lukku läinud?
lunatic
klubiliige
Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal
Auto: A4 allroad ja Volvo C70
postitati 04.03.18 21:51
Hei,
89a coupel mu teada pole el.käsipidurit, ehk palun täpsusta ka mudelit, aastakäiku...
Registreerunud 09.12.06
Asukoht: avinurme
Kasutaja on eemal
Auto: 89 2.3 coupe
postitati 05.03.18 05:31
Tänud vastuse eest. Kuigi mudelit ja marki ma ei pannud panid täpselt pihta.
killer666
huviline
Registreerunud 09.12.06
Asukoht: avinurme
Kasutaja on eemal
Auto: 89 2.3 coupe
postitati 07.03.18 18:44
Mootori korpus oli mõranenud ja tolm ning niiskus sisse läinud. Reduktori laager oli täiesti kinni jäänud. Leotasin seda wd40 ja kruttisin tükkaega
drelli otsas kuni hakkas takistusteta liikuma.
Peale basic setingsite tegemist muutus mootori viga mitteaktiivseks ja lubas ära kustutada. Peale seda lubas ka klotside kulumise vea kustutada.
Kui vaadata vasaku mootori näite, siis oli tollel töötsükli keskel umbes 2Amprit, paremal aga 5-8A . Peale puhastamist ja määrimist nüüd võrdsed.
XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 7.5% - SQL: 92.5%]