Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Allroad? (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2508)
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 27.07.17 10:55 Tsiteeri
Allroad?



Pealkiri sai vb. natuke kentsakas, kuid kuna otsin Phaetonile vahetuseks universaalkerega masinat (koera soetamine põhjuseks), siis pakutakse vahetuseks seda isendit: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2513455&rhash=beb9
Kui keegi konkreetsest masinast midagi rääkida oskab, oleks mega, kuigi kahtlen natuke, kuid mida üldse vaadata Allroadi puhul? Mootori tüüpvigu tean (mul omal pmst. sama moto hetkel), õhkvedrustus? Sellel masinal ei hakanud see lisa silma, kas on kõigil Allroadidel see või see ongi vedrukas? Aga mida veel teadma peaks?

Tänud ette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SalmA
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Tallinn/Rapla/Lokuta
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Sedan 2.5 TDI 90

postitati 27.07.17 11:32 Tsiteeri


Lihtsalt kõike vaata, nagu kasutatud auto puhul ikka.
Hea, kui saad margiesindusse viia.



SalmA


Some seek forgiveness, others escape...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maik
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.04
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra

postitati 27.07.17 11:43 Tsiteeri


Kui kaabel kaasa võtta? Mis näite seal peaks jälgima?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 27.07.17 13:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
.... Mootori tüüpvigu tean (mul omal pmst. sama moto hetkel), õhkvedrustus? Sellel masinal ei hakanud see lisa silma, kas on kõigil Allroadidel see või see ongi vedrukas? Aga mida veel teadma peaks?


Kui leedukad pole auto kallal käinud, siis kõik C6 Allroadid veerevad tehasest välja õhkvedruga. Kui auto taust pole teada (kuna hiljuti padjad vahetati), siis võib selle väljaminekuga arvestada küll. Muus osas on Allroad suht tavaline C6 A6.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.07.17 16:05 Tsiteeri


Mina pean selle ajastu C6 kõige suuremaks probleemiks käigukastide täielikult olematut hooldust (ikka see "lifetime" jutt). Tuvastada pole peatselt hingusele minevat isendit võimalik ei kaabli, ega ka peetundega kahjuks - tean, olen üritanud kuna olid mingil ajal väga kõvad ostuplaanid, mis ei realiseerunudki. Ja kui isegi on kast hõbenoole taolisest kohast läbi käinud, et siis masinale veel mõnedkümned tuhanded kilomeetrid juurde anda, on ka suhteliselt kõik, millele veel üldse loota. Vahetamisel või remondil tuleb arvestada kohe kõigega, mis vähegi kastiga kokku puutub (on nähtud, kuidas kasti mitu korda maha võetakse ja tööraha uuesti ja uuesti tambitakse). Kokkuvõte kogu sellisele tegevusele on lihtne - masina hind on korrutatud näpunipsuga 1,5-1,7'ga ja sõidumõnu see masin pole enam iial pakkunud pigem s*tamaitset suhu toonud kui jälle midagi kasvõi pisemat on lennanud. Ehk siis minu üks reaalne põhjus, mille tõttu olen C6'st pigem nüüdseks kaugema kaarega eemal hoidnud või otsinud võimalikult vähese läbisõiduga isendit, millest veel midagi järgi oleks ja kannataks pedantliku hooldamisega asja pikemalt elus hoida. Kogu see kirjutatu on loomulikult vaieldav nende poolt, kel on lihtsalt vedanud ;). Lisaks olen kokku puutunud ka pahtlimüüjatega, kes on üritanud mittetoimivale tehnikale ka leedu "tuuningut" maha müüa C6 pakendis - teate, ma oleks tahtnud päris mitmel juhul müüjale Statoili stardika kanistri ja tikkude näol kinkida, vaesed ostjad :(.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 27.07.17 18:53 Tsiteeri


Natuke põdema panebki seis, et enda auto olen enda jaoks võimalikult "viimase peale" seisukorda viinud (loe: nii korralik, kui vähegi võimalik) ja see on juba omajagu raha nõudnud. Ei tahaks järgmise autoga otsast peale alustada, kuid universaali vajadus on hetkel paratamatus. Lihtsalt see Allroad oli 1 neist pakututest.
Esmaspäeval pidi Tartus olema, eks kaeme üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.07.17 18:56 Tsiteeri


No siis võta mingi lihtsam universaal lisaks, millest väga kahju pole. Ega seda koera siis igal võimalikul hetkel autosse topi :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 27.07.17 18:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
No siis võta mingi lihtsam universaal lisaks, millest väga kahju pole. Ega seda koera siis igal võimalikul hetkel autosse topi :).

Tegelikult tahaks suht palju ringi liikuda ja ikka koer kaasa, sellest ka plaanid ja mingid autode armaadat ei tahaks maja ette koguda ;) . Teine kriteerium oli veokonks, kuna maja juures vaja alati palju teha ja peale jahiauto pole ühtegi konksuga masinat. Jahiautoga muidugi väga linnaliikluses kolada ei tahaks ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.1% - SQL: 65.9%]