Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Tee ja klaas (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 4131)
mati200
huviline



Registreerunud 06.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant

postitati 31.05.05 19:14 Tsiteeri
Tee ja klaas



Ükskord viskab mul üle ja ma kisun mõnel maanteeameti värdjal koos teehooldajaga käed küljest ja topin need mõne poliitiku taguotsa,kui ei võeta vastu normaalset seadust nagu välismaal - tee omanik on täis [roppus] vastutav selle eest mis teel toimub ja kui tee seisundi tõttu auto kahjustub, siis maksab ise tolle remondi kinni. [roppus] siiber on klaasivahetusest. Makse tõstavad ja miilitsat teele topivad - andku siis hari ka kätte ja hoidku tee puhas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 31.05.05 20:31 Tsiteeri


Eks tuleb siis ootama jääda millal sul lõpuks üle viskab. Ega enne midagi paremuse suunas ju ei muutu.;)
Tõenäoliselt leiad ka 10km/h klubist toetajaid.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 01.06.05 07:48 Tsiteeri


see teede parandus maanteel ajab küll pehmeld öeldes si....akeema:mad:

mingi kari tolguseid parandab mõrasi nii et 30m parandab aga 2km panevad tee kinni sõida 30km/h. ise enesest on kõva parandus natuke pigi ja siis munakivid peale risk sõida nigu raudteel,vahepeal on tõsine rallikrossi tunne kui kive lendab nii et terve auto nina on täkkeid täis klaasist ma ültse ei räägi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 01.06.05 08:39 Tsiteeri


Eesti tingimustes 3 aastat siis võib hakata klaasivahetusele mõtlema.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 01.06.05 08:59 Tsiteeri


ma selle kevadega 2 kivi klaasi saanud juba, klaas on päris puruks :( üks tuli tee äärest rekka alt (rusika suurune) ja teine pinnatud tee peale värdjast hõbedase mitsubissi (140RGB) omaniku ratta alt kes pidi mööda lendama täie [roppus]. tulemuseks klaas mõlemast äärest puruks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
8413
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.05
Asukoht: kesk-eesti(ka põltsamaa)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi avant

postitati 01.06.05 13:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
ma selle kevadega 2 kivi klaasi saanud juba, klaas on päris puruks :( üks tuli tee äärest rekka alt (rusika suurune) ja teine pinnatud tee peale värdjast hõbedase mitsubissi (140RGB) omaniku ratta alt kes pidi mööda lendama täie [roppus]. tulemuseks klaas mõlemast äärest puruks.

Tuttav tunne ikkagi:
Ükspäev sain vastutulevalt rekkalt siukse jämeda poldi mis tabas minu sierra xr4 esituld nii, et klaasipuru mul mõõda esiklaasi üle jooksis. Algul ei mõistnud küll mis toimub aga kodus selgus, et terve tuli vajab vah.(terve oli ainult suur pirn-kõrval väiksem osa oli pilbasteks)
Polt seisis tule tagaosas vastu metalli:o
Võib vaid ette kujutada mis oleks võinud juhtuda kui rikosett oleks teise nurgaga olnud:cool::mad:
Aga sellist ,,liivapritsi,, saan pea iga päev Tallinn- Tartu mnt-l:(


sain vist isegi auto korda ;-)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
somm
huviline



Registreerunud 14.03.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: passat

postitati 01.06.05 17:06 Tsiteeri


minul trehvas kivi teedevalitsuse rekka koormast otse suunatule klaasi:( ja sellest loomulikult pilpad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 01.06.05 20:02 Tsiteeri


kas korraldame audiclub protestiaktsjooni?:D:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 02.06.05 06:26 Tsiteeri


OT: aga kui lugeda teema pealkirja siis tuli meelde kuum tee klaasi sees, millega sai käe ära kõrvetada :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 02.06.05 06:54 Tsiteeri


Kive lendab nii täna kui ka tulevikus, sinna pole midagi suurt teha. Omal samamoodi nii esitule kui ka tuuleklaas kannatada saanud, rääkimata kapoti peal mõlkidest. Teeomanikku selle eest vastutama panna on minu arvates küll jaburdus.

Samamoodi võiks äkki teeomaniku vastutada jätta ka selle, kui sul lind äsjapestud auto täis [roppus]. Kah ju otsene kahju tekitamine. Pesula maksab ka midagi. Või kui ise pesed, siis sampoon ja vesi ei ole ka tasuta käes:)

Pigem aitab kivirahe vastu autojuhtide omavaheline viisakus. Kui ikka värskelt pinnatud teel kõigist 100ga mööda ei pane, siis on klaasipuru oht ka tunduvalt väiksem.


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 02.06.05 07:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reix

Pigem aitab kivirahe vastu autojuhtide omavaheline viisakus. Kui ikka värskelt pinnatud teel kõigist 100ga mööda ei pane, siis on klaasipuru oht ka tunduvalt väiksem.



kui märk on 30km/h siis pole ju vaja kiirendusraja lõigust mööda lennata.

teiseks ma pole vist nii tugev et jõuaksin neid mitte koralike kolkida.

kolmandaks on see teede teema peaga vastu seina jooksmine:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
inc13
huviline



Registreerunud 19.11.06
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.05 22:13 Tsiteeri


Sain minagi esiklaasist lahti eelmine suvi ... vastu tuleva ratta alt lendas kivi ...
Klaas siiani vahetamata


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
röövlind
huviline

Avatar


Registreerunud 15.04.05
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8 C5

postitati 10.06.05 22:39 Tsiteeri


Olen ise pindamistel osaline ja näen mis teel toimub. Mõningad ei tea piirangutest midagi,kuid on ka neid kes peavad sellest kinni ja kiruvad idioote kes nad mööda sõidu või vastu tulles killustikuga üle külvavad. Soovitan sellise ajudeta juhi lähenedes võimalikult tee servale hoida.


PURE POWER
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

postitati 11.06.05 22:21 Tsiteeri


Tekib küsimus et kui kõike võrreldakse soomega ja tehakse nende järgi, siis miks ei pinnata teid ka nende järgi? Ehk siis soomes käib see nii:Tõrv maha, killustik järgi siis masin harjadega mis üleliigse killu maast ära korjab ja hiljem killustik pestakse ja pannakse edasi teise tee peale. Kiirus piiranguid hoitakse kõigest 2-3 päeva sest kui tõrv maha jahtub ei jää see killustik kohe mitte kuidagi sinna enam kinni.
PS:peale killu panekut sõidavad kummiratastega teerullid selle kohe kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
macdiversant
huviline



Registreerunud 10.12.03
Asukoht: Tartu - Peedu - Otepää
Kasutaja on eemal

Auto: A5Q

postitati 11.06.05 22:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maqmaq
Tekib küsimus et kui kõike võrreldakse soomega ja tehakse nende järgi, siis miks ei pinnata teid ka nende järgi? Ehk siis soomes käib see nii:Tõrv maha, killustik järgi siis masin harjadega mis üleliigse killu maast ära korjab ja hiljem killustik pestakse ja pannakse edasi teise tee peale. Kiirus piiranguid hoitakse kõigest 2-3 päeva sest kui tõrv maha jahtub ei jää see killustik kohe mitte kuidagi sinna enam kinni.


Kas meie autojuhid taolises kiirusepiirangu alas ei täida mitte teerulli funktsiooni, kas ma eksin kui ma arvan, et sisuliselt võiks teerull selle killu kinni sõita? - antud momendil teema lihtsalt natuke isiklik, kuna eile kulgesin analoogilises kiirusepiiranguga alas märkidele vastava kiirusega ja sain vastutulevalt/-kihutavalt masinalt üsnagi arvestatava täkke tuuleklaasi. seoses sellega tekkis küsimus: kui suur on tõenäosus, et selle täkke (u. 1 ruutsentimeeter) servad hakkavad edasi arenema suuremaks mõraks ja kas peaks laskma kuidagi seda töödelda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
röövlind
huviline

Avatar


Registreerunud 15.04.05
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8 C5

postitati 12.06.05 20:21 Tsiteeri


Kummijuku on täitsa olemas:)Asi on ilmselt selles ,et soomes käib töö emulsiooniga,kuid meil põlevkivi bituumeniga:o.See on isiklikult minu arvamus,sest emulsiooni maha panekul on teine tehnoloogia.


PURE POWER
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

mad.gif postitati 16.06.05 20:47 Tsiteeri


Täna sain ka mina klaasi mõra:(, mis jookseb ilusti keset klaasi alates juhipoolsest akna postist. Juhtus see siis keilas ehitusmarketi ees kus eelmine nädal teed pinnati selle F.....G killustikuga. Kiiruse piirangud võeti selle nädala alguses maha, aga lahtist kildu ei korjatud korralikult ära ja tee keskelt see kivi tuli. Ega midagi muud vist teha pole kui tuleb hakata endal uut klaasi ostma, sest ega selle teeametiga pole vist erilist mõtet hakata vägikaigast vedama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
WhiteLion
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.04
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Poolik Coupe GT

postitati 16.06.05 21:59 Tsiteeri


Käisin ka ise täna sellel Keila lõigul. Lahtist kildu oli seal piisavalt, et sinna mingi 70 märk ülesse jätta.
Urisegu need autojuhid mis nad urisevad aga kui on oht olemas siis peaks ikka märgid seal olemas olema. Lõppude lõpuks on see ju ainult meie endi huvides.
Enda nägemus olukorrast oleks selline, et tehku suured trassid ja peatänavad korralikult korda... ok kõrvaltänavatel kannataks selle kuumaastiku ära(ei peagi nendel ju saama piirkiirusega sõita... peaasi, et päris löökauke ei oleks). Samas see pigi ja killuga (roppus) ajab ikka marru küll.
Haapsalus eriti lahe... augud täidetud pigi ja heleda killuga. Huvitav milline kotkasilm näeb sellelt heledalt killult veel valget triipu??? See siis kivi meie omavalitsuse kapsaaeda(kindlate andmete kaohaselt untsu keeratud tänavate hooldus lepinguga aga püütakse asja parandada).
Samas kui on kellelgi pretensioone Haapsalu tänavate suhtes siis palun sellest mulle teada anda ( ise kah selles süsteemis sees ja natuke lihtsam tähelepanu suunata kriitilistele kohtadele).
Terveid tuuleklaase ja velgi soovides Indrek.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 17.06.05 07:56 Tsiteeri


Minu vend (kes on aastaid mujal maailmas elanud) imestas kõrvalistmel sõites, et miks selline sodi teele maha on kallatud. Jõudsime siis diskuteerides selleni, et teedele võiks ju kivisodi asemel hoopis prügi maha kallata.:D Eriti just seda keila lõiku silmas pidades... Täiesti mõttetu töö mida tehakse. Ei ole kohe mitte normaalne, et selline kivisodi üle nädala teel vedeleb ja maanteel nii pikka aega 30 piirang on... Paraku nii meil siin need asjad käivad ja miskit teha pole...


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kollerimees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.04
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 17.06.05 18:22 Tsiteeri


Eestis on minuteada 2-te liiki teid.Kas siis erateed kuhu pole lihtsalt kellelgi asja ja ülejäänud riigiteed.Riigiteid remonditakse alltöövõtjate poolt kellel on niigi 127 ora tagumikus ja nuuskimine käib koguaeg,et võimalikult palju raha maksmata jätta riigipoolt.Minuarust teemehi lausa nöögitakse ja te arvate,et nad on kari tolguseid kes teile rööpaid teepeale veavad ja kivikesi puistavad.Kurtküll mina küll neid ei süüdistaks vaid riiki kes tellib täpselt sellise tehnoloogia!


auto nr 27
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
WhiteLion
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.04
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Poolik Coupe GT

postitati 17.06.05 23:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kollerimees
Eestis on minuteada 2-te liiki teid.Kas siis erateed kuhu pole lihtsalt kellelgi asja ja ülejäänud riigiteed.Riigiteid remonditakse alltöövõtjate poolt kellel on niigi 127 ora tagumikus ja nuuskimine käib koguaeg,et võimalikult palju raha maksmata jätta riigipoolt.Minuarust teemehi lausa nöögitakse ja te arvate,et nad on kari tolguseid kes teile rööpaid teepeale veavad ja kivikesi puistavad.Kurtküll mina küll neid ei süüdistaks vaid riiki kes tellib täpselt sellise tehnoloogia!

Ma ei olegi teemehi süüdistanud vaid ikka vaalitsejate oskamatust või tahet. Tehakse vähempakkumised, et saaks rohkem sama raha eest teid lappida. Küsimus jääb ikkagi õhku rippuma, miks peab hakkama järgneval aastal jälle samu auke tegema? Teemehed teevad täpselt sedasi nagu neile parem on ja selge on see, et päris aitähh eest ei liiguta ennast keegi.
Alles hiljuti oli raadios ka juttu sellest, et taheti kütuseaktsiisi tõsta. Loodetav tulu sellest oli mingi X summa. Teede remondiks oleks sellest saanud panna Y summa. See Y moodustas siis vaid mingi 1/3 summast X. Jällegi tahetakse trantspordi arvelt oma eelarve auke täita. Õnneks ei läinud see kava käiku.
Kütuse hinnaga on see kehva lugu, et kui selle hinda kergitada siis väga paljud kaubad kallinevad selle tulemusel(trantsport jms faktorid). Lubage mul mürki võtta sellele, et enamuse palgad jäävad samale tasemele ja jälle elame peost suhu.
Ahh sellel teemal võibki targutama jääda aga teed ja tänavad on ikka sellised nagu nad on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 18.06.05 00:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pahadeplaneet
Tsitaat:
Algselt postitas: Reix

Pigem aitab kivirahe vastu autojuhtide omavaheline viisakus. Kui ikka värskelt pinnatud teel kõigist 100ga mööda ei pane, siis on klaasipuru oht ka tunduvalt väiksem.



kui märk on 30km/h siis pole ju vaja kiirendusraja lõigust mööda lennata.



Aga kui 30km/h värskelt teel6igus lendab Sinust mööda kiirabi 100km/h kes t6ttab appi hädasolijale ja rikub Sinu auto kapoti, esiklaasist rääkimata?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kollerimees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.04
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 18.06.05 05:13 Tsiteeri


operatiivsõidukitel on luba mõningatest eeskirja punktidest kinni pidamata jätta,kuid nad ei tohi ohustada kaasliiklejaid.Kui saad kiirabi alt kivirahe ja suudad seda tõestada,siis jääb süüdi kiirabi juht! PS! Tänapäeval on paljudel kaameraga tel.Võtke see asi videosse ja teil jagub tõestusmaterjali.


auto nr 27
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zaazk
huviline

Avatar


Registreerunud 09.09.04
Asukoht: Tallinn-Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2,5 TDI 132kw Quattro 2004

postitati 21.06.05 13:16 Tsiteeri


..kurb on see seis siin Eestis nende teedega:(
jube küll, kui tuleb iga aasta esiklaasi vahetada ja esituled ja kapoti nina ja esimene pamper on mingeid nõmedaid kivitäkkeid täis.. tigedaks teeb selline asi kohe..:mad:
aru ma ei saa, on vaja iga päev mingi suvalistele lõikudele seda sodi maha pillata sinna, mis kasu sellest on?????
..ja kõigele lisaks on minu masinal all veel sport madaldus vedrustus+amortisaatorid, kujutage ise ette sõita sellistel teedel nagu meil siin on, vahel on tunne, et masin tahab mõnest kohast pooleks minna ja mõnda ristmiku ületades raputab nii kõvasti, et sisikond seest välja tulla tahab.:o:(
p****e need Eesti teed, siin EI OLE VÕIMALIK autot lõhkumata sõita:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 21.06.05 13:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zaazk

..ja kõigele lisaks on minu masinal all veel sport madaldus vedrustus+amortisaatorid, kujutage ise ette sõita sellistel teedel nagu meil siin on, vahel on tunne, et masin tahab mõnest kohast pooleks minna ja mõnda ristmiku ületades raputab nii kõvasti, et sisikond seest välja tulla tahab.:o:(
p****e need Eesti teed, siin EI OLE VÕIMALIK autot lõhkumata sõita:mad:

No vaheta siis vedrustus ära...
Ma ei taha sugugi öelda, et teed korras oleksid, kuid see pidev hala tüütab sõna otseses mõttes ära. Ja lausa vihale ajavad tegelased kes selles 10 km/h kampaanias osalevad endal masinale 2../45/18 kumm ja ülimadal vedru alla topitud. Kulla inimesed, selline seade pole tänavatele ju ette nähtudki.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.9% - SQL: 57.1%]