Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Milline esiklaas valida? (Vastuseid: 24 | Vaatamisi: 3927)
audinaator
huviline



Registreerunud 17.02.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 230kw

postitati 17.02.16 18:53 Tsiteeri
Milline esiklaas valida?



Tervist!

Sain oma autoklaasile korraliku mõra, nüüd tahan kaskoga selle ära vahetada. Netist otsides leiab päris mitme klaasifirma esindajaid. Mis firma klaasi soovitate?

Vabandan, kui teema on juba olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 17.02.16 19:09 Tsiteeri


Uunikumidele ei saa ju uusi klaase. :o


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audinaator
huviline



Registreerunud 17.02.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 230kw

postitati 17.02.16 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Uunikumidele ei saa ju uusi klaase. :o


Mis uunikumidest sa räägid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 17.02.16 19:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audinaator
Mis uunikumidest sa räägid?

Äkki paneks siis kirja, mis autoga tegu? :D
Hetkel pakuks, et millist esiklaasi poleks otstarbekas võtta. Saab ka odavamalt.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audinaator
huviline



Registreerunud 17.02.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 230kw

postitati 17.02.16 20:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: audinaator
Mis uunikumidest sa räägid?

Äkki paneks siis kirja, mis autoga tegu? :D
Hetkel pakuks, et millist esiklaasi poleks otstarbekas võtta. Saab ka odavamalt.


Et kui ca 2000 aasta auto, siis üks firma, kui 2010 aasta, siis teine? Kah loogika

Aga autoks 2010 C6 Avant 3.0tdi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 17.02.16 20:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audinaator
Et kui ca 2000 aasta auto, siis üks firma, kui 2010 aasta, siis teine? Kah loogika

Aga autoks 2010 C6 Avant 3.0tdi


Ma võtaks originaali. Panin enda omale odavama varjandi ja ausalt õeldes, pärast aastat pole rahul.
PS: Iga firma vanematele mudelitele ei tooda. ;)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audinaator
huviline



Registreerunud 17.02.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 230kw

postitati 17.02.16 20:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: audinaator
Et kui ca 2000 aasta auto, siis üks firma, kui 2010 aasta, siis teine? Kah loogika

Aga autoks 2010 C6 Avant 3.0tdi


Ma võtaks originaali. Panin enda omale odavama varjandi ja ausalt õeldes, pärast aastat pole rahul.
PS: Iga firma vanematele mudelitele ei tooda. ;)


Aga originaali saab ainult läbi esinduse? Kui jah, siis kas kindlustus katab esinduses vahetatud klaasid? Autol peal IF kindlustus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 17.02.16 20:10 Tsiteeri


Esinduses on C6 esiklaasi vahetus ca 480€.
Kindlustused ei taha sellest midagi kuulda, kui sul just vastavat kasko paketti pole, et võid esinduses remontida (RSA kasko+ näiteks).

On variant, et võtad esindusest hinnapakkumise, saadad selle kindlustusele, nemad saadavad selle enda partnerile, kes ilmselt on nõus näiteks ca 360€'ga ära vahetama ja kui see sulle ei sobi, siis võid ikkagi esindusse minna ja selle ca 120€'se hinnavahe ise maksta omast taskust.

See on kõige lollim süsteem üldse. Eriti keretööde puhul. Esindus teeb hinnapakkumise näiteks 1000€ ning konkureeriv töökoda, ILMA autot nägemata teeb 70€ odavama pakkumise. Been there, done that.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 17.02.16 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audinaator
Aga originaali saab ainult läbi esinduse? Kui jah, siis kas kindlustus katab esinduses vahetatud klaasid?

Minu teada saab mujalt ka. Igatahes Tartu audi esindus ei tahtnud üldse vahetada. Pidi sisse tellima teiste käest teenuse.
Google aitab leida tuntumad klaasifirmad ja saab pakkumisi küsida. Ise käisin läbi tutvuste sain hea hinnaga, aga kahetsen, et originaali ei võtnud. Hinnavahe ca 33% rohkem, aga pärast aastat näha kvaliteedi vahet. Igast tolmu tekitatud täkkeid klaas suht täis juba. Kruusateid ei sõida ja pm alati olnud klaasil ka Turtle vihmavastane vaha peal. Tõesti hea asi. Kuigi avastasin väidetavalt ka parema aga pole jõudnud proovida. Link siis siin.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audinaator
huviline



Registreerunud 17.02.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 230kw

postitati 17.02.16 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Esinduses on C6 esiklaasi vahetus ca 480€.
Kindlustused ei taha sellest midagi kuulda, kui sul just vastavat kasko paketti pole, et võid esinduses remontida (RSA kasko+ näiteks).

On variant, et võtad esindusest hinnapakkumise, saadad selle kindlustusele, nemad saadavad selle enda partnerile, kes ilmselt on nõus näiteks ca 360€'ga ära vahetama ja kui see sulle ei sobi, siis võid ikkagi esindusse minna ja selle ca 120€'se hinnavahe ise maksta omast taskust.

See on kõige lollim süsteem üldse. Eriti keretööde puhul. Esindus teeb hinnapakkumise näiteks 1000€ ning konkureeriv töökoda, ILMA autot nägemata teeb 70€ odavama pakkumise. Been there, done that.


Mitu firmat pakuvad "originaali väärilisi" , nt Saint Gobain klaase, aga kuna ma neist suurt ei tea, mõtlesingi enne siit järgi uurida.

real-illusion, kasutan ise ka Turtle asju ja siiani olen väga rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 17.02.16 20:19 Tsiteeri


Ma ise olen siiani ca 10a Turtle vahasi ja asju kasutanud ja minule sobib ilusti. Kuigi seda teist klaasi vaha vms tahaks proovida. Kuna väidetavalt kestab kuni 2a või 45 tkm. See oleks päris metsik. Ei pea iga kevad ja sügis 10x tegema, et klaasilt kõik jama maha voolaks. :) Kus linnas muidu asud? Mis klaasi vahetuse põhjuseks on? Nii nimetatud mikro täkked?


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 17.02.16 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Mitu firmat pakuvad "originaali väärilisi" ,



Minu valdkonnas pakutakse ka "originaali väärilisi" analoogtooteid. Reaalsuses on tegu puhta roppusega, mis küll töötab, aga ei pruugi töötada. Näiteks töötab kolmandal katsel. Ega elu sees pea nii pikalt vastu, kui originaal.
Originaal on see mis töötab, ning tänu oma valdkonna kogemustele kasutan ka C6 puhul vaid originaaljuppe. Järgitehtud "odavad" esipiduriklotsid läksid mulle maksma ca 3x originaalide hinda.

Kahjuks esiklaaside valdkonnass ma kaasa ei oska rääkida kas järgi tehtud on ka hea. real-illusion teab et ei ole. Hetkel sõidan ca viienda-kuuenda esiklaasiga ning ka selles on täke sees (aitäh mööduv bmw:cool: ). Ilmselt kestaks pikalt kui killustikku ei lendaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 17.02.16 20:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Kahjuks esiklaasides ma kaasa ei oska rääkida kas järgi tehtud on ka hea. real-illusion teab et ei ole.

Originaal kestis palju aastaid. Järgi tehtud piisas üks aasta, et häiriks juba need nn täkked. Saaks aru, kui sõidaks kruusateid aga ei. Aasta vast kestab veel ja siis uuesti vahetada vaja. Siis 100% originaal ette.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audinaator
huviline



Registreerunud 17.02.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 230kw

postitati 17.02.16 21:01 Tsiteeri


Okei, siis tean arvestada, et pigem tasuks eelistada originaali. Muideks piduriklotsidega endal ka halvad kogemused, kui lasin vahetada jällegi "originaali vääriliste" vastu, aga juba järgmisel päeval vilisesid. Nõudsin raha tagasi ning panin originaalid, hinnavahe oli tegelikult olematu.

Klaasi lõhkusin ise halenaljakalt ära... :D Vahetasin kojamehi, kui üks hoob lendas käest ilma kojameheta vastu klaasi.

Nüüd otsin, kuhu Tallinnas klaasi vahetama minna


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 17.02.16 21:05 Tsiteeri


Heh sa pole ei esimene, ega ka viimane, kellel klaasi mõra nii tuleb. Endalgi kunagi juhtus 9a tagasi. :D Kui on ainult täke, saab lasta ära täita. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audinaator
huviline



Registreerunud 17.02.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 230kw

postitati 17.02.16 21:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Heh sa pole ei esimene, ega ka viimane, kellel klaasi mõra nii tuleb. Endalgi kunagi juhtus 9a tagasi. :D Kui on ainult täke, saab lasta ära täita. :)


Eks ikka juhtub jah :D Mul lihtsalt nii, et alguses oli ca 2cm mõra, kui klaas soojenes, läks see edasi, nüüd ca 10cm.

See vaha millest rääkisid, tundub kuidagi liiga hea, et olla tõsi... Aga kui oled ära proovinud, anna kindlasti teada, kindlasti pole ma ainus, kes tulemusest huvitatud on :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 17.02.16 21:38 Tsiteeri


Üks soomlane proovis, aga kahjuks müüs auto maha enne lubatud aega. Tema kirjutas 18tkm ja kõik jama jooksis maha. Eks hetkel mul kolm auto projekti pooleli, aga märtsis proovin ära. :) Vaba rahaga on nagu on, kui kahte autot ülesse ehitad ja kolmas on hobiauto, mille puhul raha ei loeta. Neljas siis igapäeva kasutuses. :D


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audinaator
huviline



Registreerunud 17.02.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 230kw

postitati 17.02.16 21:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Üks soomlane proovis, aga kahjuks müüs auto maha enne lubatud aega. Tema kirjutas 18tkm ja kõik jama jooksis maha. Eks hetkel mul kolm auto projekti pooleli, aga märtsis proovin ära. :) Vaba rahaga on nagu on, kui kahte autot ülesse ehitad ja kolmas on hobiauto, mille puhul raha ei loeta. Neljas siis igapäeva kasutuses. :D


Eks ta nii kipu olema. Uurisin juutuubist selle imeasja kohta pisut, kui kõik teha nii, nagu seal õpetab, siis läheb lõpuks päris kena kopika maksma :D Tundub päris vinge asi olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 17.02.16 22:34 Tsiteeri


Olen vahetanud Carglassis kasko kaudu ja ainult positiivne kogemus nendega siiani.
2a jooksul kaks klaasi juba. Esimene kord sai kivi, lasin täkke parandada, sest klaas oli kaks kuud vana, mõra aga läks ikka edasi ja pidama ei saanud ning lasin aasta pärast ära vahetada. See täkke eemaldamine ei ole suurem asi kui kasko peal on, siis ikka uus klaas alati ette.
Aga võta neilt pakkumine. Saad garantii ka ju.
Vähemalt swediga on nii, et kuni 6a vana auto detaile lastakse vabalt vahetada esinduses. Avarii vms.
Piduriklotsidega on mul sama kogemus kui sinulgi. Edaspidi ainult originaal, vähemalt ei vilise:D


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jantz73
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.09
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q 7; A6 C7 Q

postitati 18.02.16 11:06 Tsiteeri


Tere.
Kui kasko peal siis mine võta kindlasti esindusest pakkumine. Ja kasko puhul ei tohiks tekkida sellist asja et nii kallis ja nemad ei maksa. Sina oled klient ja klient peab kuningas olema!
Kõigepealt pead kindlaks tegema mis klaas autole ette läheb? Kuna C6 klaase on erinevaid siis on ka hinnad alates 250-900 euri.
Kuna ise olen vedanud klaase nii Saint-Gobanile kui Carclassile siis julgen väita, et mõlemad pakuvad ka originaal klaase aga vahe on selles mis tehases need klaasid tehtud on.
Ise oma C6 klaasi vahetades pakuti kahe erineva tehase Carclassi klaasi, kusjuures hinnavahe oli aga mitte suur.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 18.02.16 15:58 Tsiteeri


Ma ei leia selles teemas peamist arutelu (võibolla jooksis silmist mööda) - kes vahetab klaasi!
Mina näiteks usaldan vist pimesilmi vähemalt Tartus Glassdrive teenust. Läbi aegade seal käidud ja väga erinevate masinatega. Töö korralikult tehtud, auto puhas. Hiljem ei leia masinast ja ventilatsioonisüsteemist klaasikilde või muud sellesugust kräppi. Lisaks aksepteerib iga kindlustus SaintGobaini toodangut ja kvaliteedi osas pole mina mitte ühegi mudeli klaasivahetustega tagantjärgi midagi torisenud. Kui kindlustuse ja klaasi vahetajaga kaubale saada siis saab ka vaheraha eest kenasti parema klaasi ette, mida tegelikult komplektsuses masinal üldse polnud jne. - fantaasia on muidugi piiritu ja oma rahakoti raudade arvelt ka võimalusterohke.

Ma paraku olen ka kehvade kogemustega kokku puutunud, kus töö kvaliteet on olnud kesine ja hiljem ka probleeme kui käe kasvõi istme alla pistad lume harja järele - nii, et see klaasi kvaliteet originaal jnejne. no ma ei tea, kuna võtmesõnaks on niikuinii "samaväärne" ja see välistab totaalse kräpi ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miilits22
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.10
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: g4,b5.5,e91xd,b7/4motion,e61, c6allroad, b8 bitdi 4mo, c6q, A8d3q 261kw

postitati 18.02.16 16:20 Tsiteeri


Esindused tellivad klaase ju samast kohast nagu nt carglass, a1autoklaas ja vkm. Ise käin vkm-is klaase vahetamas kasko abil ja mingeid probleeme pole. Alati võimalus tööd tellides lisada, et soovid seda või seda klaasi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audinaator
huviline



Registreerunud 17.02.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 230kw

postitati 18.02.16 17:56 Tsiteeri


Kuigi mitu inimest soovitanud VKM-i, jõudsin juba aja panna Carglassi. Jutu järgi väga kvaliteetsed klaasid. Eks siis paistab, mis saab sest loost :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
230Ott
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Espace 4; Scenic II

postitati 18.02.16 19:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: miilits22
Esindused tellivad klaase ju samast kohast nagu nt carglass, a1autoklaas ja vkm. Ise käin vkm-is klaase vahetamas kasko abil ja mingeid probleeme pole. Alati võimalus tööd tellides lisada, et soovid seda või seda klaasi.


Mina uskusin siiani, et esindused tellivad klaasid vastava margi tehasest, mitte klaasipaigaldajatelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
miilits22
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.10
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: g4,b5.5,e91xd,b7/4motion,e61, c6allroad, b8 bitdi 4mo, c6q, A8d3q 261kw

postitati 19.02.16 05:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 230Ott
Tsitaat:
Algselt postitas: miilits22
Esindused tellivad klaase ju samast kohast nagu nt carglass, a1autoklaas ja vkm. Ise käin vkm-is klaase vahetamas kasko abil ja mingeid probleeme pole. Alati võimalus tööd tellides lisada, et soovid seda või seda klaasi.


Mina uskusin siiani, et esindused tellivad klaasid vastava margi tehasest, mitte klaasipaigaldajatelt.
mitte Paigaldajatelt vaid nad kõik tellivad samast kohast klaasid. Möller tellib saint gobaini vahelaost, sama teeb ka vkm.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.4% - SQL: 53.6%]