Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: auto Tartus mina Tallinnas (Vastuseid: 22 | Vaatamisi: 3725)
kalmeer
huviline



Registreerunud 20.11.05
Asukoht: pealinna ümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: C4

postitati 07.02.16 14:01 Tsiteeri
auto Tartus mina Tallinnas



On keegi vaatamas käinud, palun arvamusi. Pildil paistab olema vinks vonks aga salastatud WIN tekitab küsimusi. Mida annab sportpakett tänavasõidu autole juurde?
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=14a0338929a5da4ad50726678a358075


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 07.02.16 14:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kalmeer
On keegi vaatamas käinud, palun arvamusi. Pildil paistab olema vinks vonks aga salastatud WIN tekitab küsimusi. Mida annab sportpakett tänavasõidu autole juurde?
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=14a0338929a5da4ad50726678a358075


Tegu välise s-line paketiga, mõni võre teise kujuga, ei muud.
Sõiduomadusi ei muuda ;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ruudi
huviline



Registreerunud 14.03.09
Asukoht: Jögevamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q5

postitati 07.02.16 14:41 Tsiteeri


Pool kindlalt maha keeratud,sealt platsilt raske leida kerimata masinat.Tean omast kogemusest.Aga puhastada ja pesta lasevad küll hästi teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
traksid
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.08.15
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant Quattro S-line 2.5TDI 132kW

postitati 07.02.16 14:50 Tsiteeri


Üldiselt tähendab S-line lisa seda, et autol on sportrool, nahksisu, sportvedrustus ja muidugi S-line märgised :) ,et siis sportlikumat välimust autole luua. Paketid võivad erineda üksteisest, aga need peaksid peamised "lisa" omadused autol olema, kui auto nime järgi S-line nimetus pandud on ja kindlasti mitte sassi ajada S ja RS mudelitega, need high performance (teine teema).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kalmeer
huviline



Registreerunud 20.11.05
Asukoht: pealinna ümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: C4

postitati 07.02.16 16:42 Tsiteeri


Tänud vastajatele aga kas sportpakett ei sisalda jäigemat sportvedrustust ja mis veel avastasin esipampril vasaku uduka juures on vist mingi plastik puudu või peabki nii olema, kirjas on et taskud esiistmete seljatugedes aga mida ei paista olema ja juhiistmel käetugi peaks vist olema põhivarustuses?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jantz73
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.09
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q 7; A6 C7 Q

postitati 07.02.16 21:13 Tsiteeri


Tere.
Tundub tõesti, et seda autot veits roogitud selle plastiku ja käetoe poolest. Esiistmete seljatugede taskuid on üldse vähestel. Selle koha autod enamasti kõik "exclusiivid" kuid ka selle auto puhul ei paista mingid exclusiivset sisu ega välimust. S.-line välipakett on ainuke mis teda veidi eristab teistest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M.Jaaska
huviline



Registreerunud 18.08.12
Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.16 21:58 Tsiteeri


Ei ostaks sealt platsipealt.

Ülbe suhtumine ja piiratud teadmised auto varustuse ja tehnika osas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 07.02.16 23:52 Tsiteeri


See auto seal müügis olnud vähemalt pool aastat, niikaua mina teda näinud seal. Möödaminnes jäi silma, et juhipoolsel tagumisel poritiival oli imelik lainetus sees. Mitte nagu mõlk vaid peegeldus oli moonutatud. Ilmselt mingisuguse remondi üle elanud see detail.
Ja esistangel puudu kummist tuulekoda, mis õhuvoolu coolerisse suunab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 08.02.16 04:04 Tsiteeri


Proovi mitte mingil juhul seda vin koodi küsida sealt platsilt, ma sain hea peataie sõimata, kui seda teha julgesin kunagi aasta poolteist tagasi.. Et mida ma ostan, kas autot või kilometraazi ja katkestati jutt peale seda :) . Taanist tulnud autodel on vin koodi olemasolu puhul lihtne ajalugu vaadata, eks siit kindlasti ka varjamise peapõhjus...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kalmeer
huviline



Registreerunud 20.11.05
Asukoht: pealinna ümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: C4

postitati 08.02.16 17:52 Tsiteeri


Tänu abistajatele jääb nüüd sõiduraha alles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 08.02.16 19:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kalmeer
Tänu abistajatele jääb nüüd sõiduraha alles.

Nonii, tehtud! Ilma autot nägemata jääb ostmata. Samas, ega mul kahju ei ole, et see 2,0 esivedune diisel sinna suvalisele platsile seisma jääb. :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 09.02.16 05:12 Tsiteeri


Krt, aru ma ei saa, kas otsite autot või tahate selle eelmise omanikuga paari heita?
Mis vigu siis leiti kah, et ostmata jääb?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kalmeer
huviline



Registreerunud 20.11.05
Asukoht: pealinna ümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: C4

postitati 10.02.16 22:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Krt, aru ma ei saa, kas otsite autot või tahate selle eelmise omanikuga paari heita?
Mis vigu siis leiti kah, et ostmata jääb?


Loll jutt suhu tagasi. Arusaadavalt otsin autot aga kui niipalju negatiivset infot selle müügikoha kohta antakse siis ei soovi sealt lihtsalt osta. Ega see pole ka ainuke ega viimane audi maailmas ja jätkan otsinguid tänades klubilisi abilisi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 11.02.16 05:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kalmeer
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Krt, aru ma ei saa, kas otsite autot või tahate selle eelmise omanikuga paari heita?
Mis vigu siis leiti kah, et ostmata jääb?


Loll jutt suhu tagasi. Arusaadavalt otsin autot aga kui niipalju negatiivset infot selle müügikoha kohta antakse siis ei soovi sealt lihtsalt osta. Ega see pole ka ainuke ega viimane audi maailmas ja jätkan otsinguid tänades klubilisi abilisi.


Äkki on Tartu hoopis liiga kaugel Tallinnast? Või siis soovid ning reaalsus ei mahu ühe kupli alla ära? Edu siis sellise parima ja soodsaima leidmisel kodukülast, mille on teinud korralik autopood. Ennegi nähtud, millega see lõpeb, kui auto asemel vaadatakse poe maksuvõlga ja uuritakse netist tausta muu olulise asemel. Ma olen vahest mõne käest küsinud, kas naise perekondlik taust ja tegelik läbisõit ikka sai korralikult uuritud enne pulmi... Eesti :D


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 11.02.16 07:21 Tsiteeri


Eesti on nii pisike ju. Ma käisin bussi ostes kaks nädalat tagasi 500km kaugusel järgi. :cool:
Aga eks oleneb müügiplatsist ka. Ma ei usu, et keegi meist tahaks www.autojarelmaks24.ee-st autot osta. Kui on teada, et plats on parajaid raipeid täis ja müüja üritab koguaeg varjata, ei lase üle vaadata jne, siis pole ju mõtet osta. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 11.02.16 20:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Eesti on nii pisike ju. Ma käisin bussi ostes kaks nädalat tagasi 500km kaugusel järgi. :cool:
Aga eks oleneb müügiplatsist ka. Ma ei usu, et keegi meist tahaks www.autojarelmaks24.ee-st autot osta. Kui on teada, et plats on parajaid raipeid täis ja müüja üritab koguaeg varjata, ei lase üle vaadata jne, siis pole ju mõtet osta. :)


No just. Ma ei imesta üldse, et teemaalgataja jättis selle auto sinnapaika. Tasuks googeldada KSAutot. Pole nad ka mingid mustermüüjad- palju teemasid keritud autode müügist, peidetud VIN-koodid, keeldutakse kontrolli viimast autot jnejnejne. Igalpool ju räägitakse, et kontrollige põhjalikult müüja tausta. See on tehtud- teemaalgatajale oli see piisav, et mitte osta- niiet urinaks pole siin küll väga põhjust nüüd. Kui just ise pole seotud antud autoaiaga...
Sellega ma nüüd ei taha väita, et seal vaid rondid on, kuid siiski peaks olema üliettevaatlik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yks
huviline



Registreerunud 04.05.11
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.16 20:54 Tsiteeri


Keritud kindlalt, kas just see masin aga paljud. Kui neil müüdavad isegi 15a. vanused sõidukid on alla 300 000 sõitnud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tarmo_j
huviline

Avatar


Registreerunud 12.05.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3,0tdi 2004a

postitati 12.02.16 06:00 Tsiteeri


No see pole mingi selgitus et isegi 15 aastat vanad autod alla 300K sõitnud.
Mul omal on hoovipeal 2002 aasta A6 millel on 219000 ees ja isal samamoodi A4 millel 230K mis on aastast 2000. ja mõlemad on kerimata.

Aga KSauto kohta olen isegi erinevaid jutte kuulnud, kellelt head kellelt halba. Kunagi tuttav ostis sealt BMW e39 ja sai väga hea asja.

Nii et selles osas on ostja enda otsustada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 12.02.16 13:19 Tsiteeri


Väiksed läbisõidud tekivad siis, kui inimene palju maanteed ei sõida, ntx inimene on tallinlane ning sugulased ka lähedal.
Mu onul on näiteks 2001 või 2002a hitler-allroad ning läbisõit on tal 160 000km umbes, ühtegi hitleri-probleemi pole veel olnud (1.omanik).

Sõber müüs ühe totaalselt perses hitleri maha paar nädalat tagasi. 4 päevaga 800 vaatamist, 3 helistajat ja üks ostja.
Treila peal viidi minema ja hind oli nagu korras autol. Varustus müüb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanisL
klubiliige



Registreerunud 27.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1.8 TQ 2003

postitati 12.02.16 13:23 Tsiteeri


Läbisõit on nii suhteline tegelt. See aeg kui ma oma autot olen omanud ( kohe kohe 4 aastat ),siis selle ajaga on sõidetud max. 40 000 km mis teeks aastaseks läbisõiduks jämeldalt 10 000 km. Kui ma peaks kunagi uue auto ostma ja sõiduharjumused samasugused,siis 10 aasta pärast maha müües kui reaalne oleks kuskil 100000 km oleks kohe arvamus, et sama palju on maha keritud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KalevE
huviline



Registreerunud 09.02.16
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.16 14:26 Tsiteeri


Ma enda eelmise auto müüsin maha 2a tagasi, 13a vana ja läbisõit oli 150k ning minu käes oli tolleks ajaks olnud ~8a. Kui ise ta ostsin tuttavalt (auto oli uuena Eestist soetatud), siis juba esimesel ülevaatusel uuriti, et kas ma keritud autot ei kartnud osta :) Mida vanemaks masin sai, seda rohkem imestati, et kuidas saab nii korralik olla ja kas läbisõit tõesti õige. Õnneks ei pidanud müümisel end vaevama läbisõidu tõestamisega - läks järgmisele sõbrale edasi, kes siiani sellega sõidab. Ehk vahel joppab ja saabki 10a vana auto 100k läbisõidu ja ideaalse seisukorraga ning tavalise turuhinnaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.16 08:59 Tsiteeri


Ma ei ole päris kindel, kas sellel autol ka S-line välipakett on. Stanged on kindlasti S-line, aga muud ei tundu olevat:

Audi A6 S line välispakett
Esikaitseraud sportliku disainiga
Iluvõre S line
Radiaatori iluvõrel S line embleem
Tagaustel S line embleemid
Ükseläve katteliistudel S line embleemid
Tagakaitseraua alaserv kerevärvi
Esilaternate pesuseade


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 14.02.16 11:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Ma ei ole päris kindel, kas sellel autol ka S-line välipakett on. Stanged on kindlasti S-line, aga muud ei tundu olevat:

Audi A6 S line välispakett
Esikaitseraud sportliku disainiga
Iluvõre S line
Radiaatori iluvõrel S line embleem
Tagaustel S line embleemid
Ükseläve katteliistudel S line embleemid
Tagakaitseraua alaserv kerevärvi
Esilaternate pesuseade


FL kohta see ei käi mitte.
See ttundub küll väline s-line olema. Ukseliiste pole ühelgi pildil näha, kõik muu olemas.
Pre fl s-line on hoopis teine lugu.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.1% - SQL: 56.9%]