Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Palun abi Audi A4 3.2 FSI 195kW B8 soetamisel. (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2674)
AKommer
huviline



Registreerunud 19.12.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0 171KW Quattro S-Line Plus

postitati 19.01.16 15:57 Tsiteeri
Palun abi Audi A4 3.2 FSI 195kW B8 soetamisel.



Tere!

Sooviks arvamusi antud isendist, ehk keegi vaatamaski käinud?
Oskab öelda keegi selle mootori kohta miskit?

Auto link:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2145697


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 19.01.16 19:04 Tsiteeri


Löö otsingusse 3,2 fsi ja saad terve õhtu lugeda. Tegu pole just parima variandiga, aga eks kõik ole suhteline.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HerkkoT
huviline



Registreerunud 27.01.13
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.16 22:54 Tsiteeri


Käisin vaatamas seda autot ja asjad mis mulle silma/kõrva jäid:
Kapotil, katusel ja tagumisel piilaril lauged mõlgid nagu oleks midagi peale kukkunud vms.
Parem esitiib värvitud.
Kliima displeil mõni piksel surnud.
Kliimakompressori laager tegi häält.
Omanik ütles veel, et esisillas on mõni puks pehme aga häält need puksid veel ei teinud.

Ühesõnaga kasutatud auto nagu iga teinegi.
Ise otsustasin hoopis sama aastakäigu a6 allroadi kasuks ja jätsin selle ostmata.

Edu auto ostul!

Herkko


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-WMX-
huviline



Registreerunud 18.12.09
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 3.2FSI S-line

postitati 04.03.16 18:00 Tsiteeri


Mina seda 3.2FSI ei kardaks niipalju, kui sellest räägitud. Ise juba aasta sellise mootoriga kulgenud ja mootori poolelt pole ühtegi probleemi olnud. Lasin kohe algul sisselaske klappide puhastuse teha see ca 300 euri ja kui minek uimase võitu siis põhi mure on ka see, et nukkvõlli juhtklapid jäävad kinni, neid on 4 tk ja ise väga kerge vahetada, üks kruvi lahti ning välja tõmmata. Need kokku maksavad alla 400 euro. Mina tegin need asjad ära ja olen siiani muretult sõitnud, küttekulu keskmine 10L/100km normaalse sõiduga mul olnud. Keti jama on ka 3.0TDi 171kw, nii et pole see diislist nii halvem mootor midagi, eks diislil ka neid probleeme ole. Mina ise siiani selle mootoriga väga rahul olnud!


m.k
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.16 19:23 Tsiteeri


Ma ütleks ka, et see 3,2FSI ei pruugi küll kõige parem mootor olla aga kindlasti pole ta kehvem kui diisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 23.0% - SQL: 77.0%]