Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A8 pidurite sobivus A6-le (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1504)
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 26.04.05 08:28 Tsiteeri
A8 pidurite sobivus A6-le



Nimelt huvi ;)oleks sobitada A8 4kolviga pidurid:D A6-le aastast 95.Sellest tulenevalt küsimus, kas on kogemusi kellelgi selles vallas.Tegemist siis esimeste piduritega.Tean ka seda,et S4 tulid nelja kolviga pidurid no nii aastast 94a edasi juba S6 standartis.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 26.04.05 09:27 Tsiteeri


Soovitan kasutada korralikumaid klotse olemasoleva elu juures ja enne lased diisli kotti, kui pidurid punaseks :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 26.04.05 09:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Soovitan kasutada korralikumaid klotse olemasoleva elu juures ja enne lased diisli kotti, kui pidurid punaseks :cool:
MA EI PALUNUD SIIA MUUD INFOT KUI VAID SEDA ,ET KAS ON KOGEMUSI EELPOOL MAINITUD PIDURITE TEEMAL.Mis puutub aga diisli kotti laskmisse jne siis sulle teadmiseks seda,et olen näinud oma silmaga kui tdi loputab oma tühise 600 -jõuga Dodge Viperit nagu kassi poega.Seal juures oli tegemist 1,9l tdi Śeat Leoniga kuid see selleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 26.04.05 10:05 Tsiteeri


Pead siis panema S6 amordipüstikud+supportid ja kettad, A8 omad sobi ilmselt


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 26.04.05 10:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Pead siis panema S6 amordipüstikud+supportid ja kettad, A8 omad sobi ilmselt
Nõus sinuga,seda ma arvasin ,et lihtsalt mingi treimisega siin asja ei morjenda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hardo
huviline



Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 TDI S-Line

postitati 26.04.05 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Robinson
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Soovitan kasutada korralikumaid klotse olemasoleva elu juures ja enne lased diisli kotti, kui pidurid punaseks :cool:
MA EI PALUNUD SIIA MUUD INFOT KUI VAID SEDA ,ET KAS ON KOGEMUSI EELPOOL MAINITUD PIDURITE TEEMAL.Mis puutub aga diisli kotti laskmisse jne siis sulle teadmiseks seda,et olen näinud oma silmaga kui tdi loputab oma tühise 600 -jõuga Dodge Viperit nagu kassi poega.Seal juures oli tegemist 1,9l tdi Śeat Leoniga kuid see selleks.
see viper pidi teise samasuguse diisli slepis olema seljuhul.1.9 tdi ei liigu küll mitte kuidagi .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 27.04.05 08:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hardo
Tsitaat:
Algselt postitas: Robinson
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Soovitan kasutada korralikumaid klotse olemasoleva elu juures ja enne lased diisli kotti, kui pidurid punaseks :cool:
MA EI PALUNUD SIIA MUUD INFOT KUI VAID SEDA ,ET KAS ON KOGEMUSI EELPOOL MAINITUD PIDURITE TEEMAL.Mis puutub aga diisli kotti laskmisse jne siis sulle teadmiseks seda,et olen näinud oma silmaga kui tdi loputab oma tühise 600 -jõuga Dodge Viperit nagu kassi poega.Seal juures oli tegemist 1,9l tdi Śeat Leoniga kuid see selleks.
see viper pidi teise samasuguse diisli slepis olema seljuhul.1.9 tdi ei liigu küll mitte kuidagi .
Maakera on ümmargune;) ,soovitaks vähegi avarama silmaga ringi vaadata :omitte teha ennatlike järeldusi eriti veel selliseid mille kohta enesel arusaam puudub.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 27.04.05 08:48 Tsiteeri


Siin on natuke juttu suuremate pidurite paigaldamisest C4 kerega audile: http://www.urs4.com/technical/brakes/UrS4_brakes.html

Arvestama pead sellega, et USA-s oli Audi UrS4-l kasutusel Euroopa autodest erinevad pidurid - "G-60 calipers over 276mm front rotors"

Neid kasutati ntx 2,8 mootoriga Euroopa versioonidel - kindlasti oli ka neid lahjemate mootoritega Audidel, kuid selle kohta omab võib olla keegi teine paremat infi.


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.0% - SQL: 61.0%]