Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: mure juhitavusega...audi 100 92a. (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 1500)
ekonn
huviline



Registreerunud 01.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 avant 2,8 E

postitati 25.04.05 17:30 Tsiteeri
mure juhitavusega...audi 100 92a.



auto otsib pidevalt teed....õõtshoovad,puksid,amordid äsja vahetatud..kokkujooks tehtud...kas võimalik viga võiks olla tugilaagris? ka õrnad kolksud ees!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.04.05 19:02 Tsiteeri


Mis mõõdus rehvid on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 25.04.05 19:19 Tsiteeri


Poolraami esimesed ja tagumised puksid.Siis hakkab ka julmalt teed otsima.Ülemised amordipadjad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ekonn
huviline



Registreerunud 01.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 avant 2,8 E

postitati 25.04.05 19:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Mis mõõdus rehvid on?

rehvid orig. mõõdus 205/65-15


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ekonn
huviline



Registreerunud 01.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 avant 2,8 E

postitati 25.04.05 19:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
Poolraami esimesed ja tagumised puksid.Siis hakkab ka julmalt teed otsima.Ülemised amordipadjad?

kui õõtshoovad ja amordid vahetasin,lasin ka muud asjad üle vaadata.midagi ette ei heidetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 25.04.05 19:48 Tsiteeri


Oleneb kus vaadata lasid.Omadest kogemustest tean et teavitatakse alles siis kui mingi asi hakkab konkreetselt küljest ära kukkuma.Ja inimene kes ei ole audis ka eriti pädev,ei ole võimeline ntx tagumisi poolraami pukse defekteerima.

Samuti võib olla põhjus mingites 10 aasta vanustes kasutatud rehvides,millel on koortid segi.
Eriti tihe nähtus rehvidel millel pole määratud pöörlemis suunda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ekonn
huviline



Registreerunud 01.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 avant 2,8 E

postitati 25.04.05 20:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
Oleneb kus vaadata lasid.Omadest kogemustest tean et teavitatakse alles siis kui mingi asi hakkab konkreetselt küljest ära kukkuma.Ja inimene kes ei ole audis ka eriti pädev,ei ole võimeline ntx tagumisi poolraami pukse defekteerima.

Samuti võib olla põhjus mingites 10 aasta vanustes kasutatud rehvides,millel on koortid segi.
Eriti tihe nähtus rehvidel millel pole määratud pöörlemis suunda.

rehvide süüks ei saa vist panna...sama jama nii talve- kui suverehvidega.talverehvid olid teist aastat kasutusel ja pöörlemissuunad säilitatud.auto oli ülevaatamisel "Dia"-s (Tartus) pole just spets. audimehed aga siiani ülejäänud tehtuga rahul.kuhu soovitad pöörduda diagnostika suhtes?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 25.04.05 20:09 Tsiteeri


samas mulle tundub et minu 205 tõmbeb küll rohkem kui 175 mis mul vahepeal ajutiselt all olid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ekonn
huviline



Registreerunud 01.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 avant 2,8 E

postitati 25.04.05 20:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
samas mulle tundub et minu 205 tõmbeb küll rohkem kui 175 mis mul vahepeal ajutiselt all olid

laiem rehv võimendab muid vigasid aga auto peaks siiski käituma norm. orig. mõõdus rehviga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 25.04.05 20:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ekonn
Tsitaat:
Algselt postitas: rass
samas mulle tundub et minu 205 tõmbeb küll rohkem kui 175 mis mul vahepeal ajutiselt all olid

laiem rehv võimendab muid vigasid aga auto peaks siiski käituma norm. orig. mõõdus rehviga


Selge see, et laiem rehv kisub rohkem, aga antud juhul ei tohiks asi siiski rehvides olla. 205 mm on veel täitsa OK. Mul on 215 all ja ei ole probleeme. V.a. mõnel jubedalt rööpas tänaval sõites.
Rooliotstest pole juttu olnud, need on korras või?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KOFF
huviline

Avatar


Registreerunud 23.01.05
Asukoht: Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: 2 VAG toodet on olemas.

postitati 25.04.05 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ekonn
Tsitaat:
Algselt postitas: rass
samas mulle tundub et minu 205 tõmbeb küll rohkem kui 175 mis mul vahepeal ajutiselt all olid

laiem rehv võimendab muid vigasid aga auto peaks siiski käituma norm. orig. mõõdus rehviga

Kahjuks võimendab lai rehv mitte ainult auto, vaid ka tee vigasid. Ja neid ei ole mitte vähe.


Never drink anything bigger than your head! (Bono)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ekonn
huviline



Registreerunud 01.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 avant 2,8 E

postitati 25.04.05 20:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Tsitaat:
Algselt postitas: ekonn
Tsitaat:
Algselt postitas: rass
samas mulle tundub et minu 205 tõmbeb küll rohkem kui 175 mis mul vahepeal ajutiselt all olid

laiem rehv võimendab muid vigasid aga auto peaks siiski käituma norm. orig. mõõdus rehviga


Selge see, et laiem rehv kisub rohkem, aga antud juhul ei tohiks asi siiski rehvides olla. 205 mm on veel täitsa OK. Mul on 215 all ja ei ole probleeme. V.a. mõnel jubedalt rööpas tänaval sõites.
Rooliotstest pole juttu olnud, need on korras või?

rooliotsad ka vahetatud...äkki sul mõni hea meistrimees väljapakkuda kes asja üle vaataks ja haigusloole punkti paneks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ekonn
huviline



Registreerunud 01.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 avant 2,8 E

postitati 25.04.05 20:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KOFF
Tsitaat:
Algselt postitas: ekonn
Tsitaat:
Algselt postitas: rass
samas mulle tundub et minu 205 tõmbeb küll rohkem kui 175 mis mul vahepeal ajutiselt all olid

laiem rehv võimendab muid vigasid aga auto peaks siiski käituma norm. orig. mõõdus rehviga

Kahjuks võimendab lai rehv mitte ainult auto, vaid ka tee vigasid. Ja neid ei ole mitte vähe.

Selles sul õigus...põhiliselt Tall. -Pärnu vahel kurseerin....tee seisukord ikka päris hea võrreldes Tallinna tn.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 25.04.05 20:55 Tsiteeri


Tsitaat:

rooliotsad ka vahetatud...äkki sul mõni hea meistrimees väljapakkuda kes asja üle vaataks ja haigusloole punkti paneks?

Tartus Võru tänavat pidi kesklinna poolt tulles ja üle Aardla ristmiku sõites veidi maad edasi on üks koht. Silt on ka üleval Võru tänava ääres vasakul pool.
Catwees OÜ Narva maanteel teeb ka head tööd.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ekonn
huviline



Registreerunud 01.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 avant 2,8 E

postitati 25.04.05 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Tsitaat:

rooliotsad ka vahetatud...äkki sul mõni hea meistrimees väljapakkuda kes asja üle vaataks ja haigusloole punkti paneks?

Tartus Võru tänavat pidi kesklinna poolt tulles ja üle Aardla ristmiku sõites veidi maad edasi on üks koht. Silt on ka üleval Võru tänava ääres vasakul pool.
Catwees OÜ Narva maanteel teeb ka head tööd.

Tänan!Vaatan mida tarka nad räägivad .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.9% - SQL: 63.1%]