Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: kesklukk jampsib (Vastuseid: 45 | Vaatamisi: 8571)
denethor
huviline

Avatar


Registreerunud 10.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mazda 6 2006

postitati 09.12.04 09:51 Tsiteeri
kesklukk jampsib



Selline kurb lugu on, et vahest puldist ei taha lukku minna...
Alguses, kui auto ostsin, oli kõik OK! paar nädalat tagasi hakkas jäunama, vahsest läks ja vahest mitte! Nüüd enamasti esimese korraga ei lähe! Kolm-neli korda klõpsutada enne vaja.
Paar korda on juhtunud et lahti ka ei tule. võtmega keerab ilusti, aga kesklukk ikka ei funka. Siiamaani olen proovinud ainult juhiuksel keerata.
Ma ise arvan et asi puldis ei ole, sest olen proovind kahe puldiga.
Otsinguga pisut vaatasin ringi, kuid selliseid sümptomeid ei leidnud! Äkki kellegil on mingeid ideid?

Ahjaa, auto on 95 aasta a4


Mazda omanik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 09.12.04 10:07 Tsiteeri


audidel kesklikk toimib tavaliselt vaakumi voolikutega, arvatavasti on sul kuskilt vooli lahti, või keskluku peakontor tagumise istme all jamab ( on peppus )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
denethor
huviline

Avatar


Registreerunud 10.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mazda 6 2006

postitati 09.12.04 10:11 Tsiteeri


aga imelik on just see, et asi toimub ebakorrapäraselt - vahest töötab, vahest ei tööta


Mazda omanik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
denethor
huviline

Avatar


Registreerunud 10.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mazda 6 2006

postitati 04.01.05 18:51 Tsiteeri


Lühidalt, käisin Revalis, maksin mitu raha ja asi tehti korda - mõneks ajaks! Öeldi et keskluku pump on läbi ja kui järgmine kord jampsima hakkab siis tuleks ära vahetada... hinnaks öeldi 3800 krooni.

Igatahes... see järgmine kord on nüüd käes: 2 nädalatki ei ole möödas! Küsimus nüüd: ega ei ole kellegil pakkuda audi a4 95' keskluku pumpa?

Hädasti oleks vaja! võimalikult kiiresti ka!!
Sänks!


Mazda omanik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndresS
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: E53 & E46 & E36 & E30

postitati 04.01.05 19:13 Tsiteeri


Sama lugu siin. Ei käinud küll soovitatud kohas ega Revalis, kuid esialgne diagnoos pandi samuti pumba pihta. Signaalid jooksevad kenasti taha parema koopa sisse, kuid vahel ei hakka pump tööle ja teeb vaid õrna klõpsu.

Reedel läheb kogu karp mehe kätte, kes väidetavalt ennegi kolbi käes on hoidnud ja Audide keskluku pumpasid terveks ravinud. Reede õhtuks olen ilmselt veidi targem ja oskan selle koha pealt oma kogemustest juba midagi soovitada.

3800 EEK... kujutasin ette hullemat hinda, kuid siiski...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
denethor
huviline

Avatar


Registreerunud 10.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mazda 6 2006

postitati 04.01.05 19:19 Tsiteeri


see 3800 on pump üksinda, küsitakse veel hingehinda töö eest! Eelmine kord maksin 1600 krooni et asi kaheks nädalaks korda saada: olevat klemme puhastatud ja juhtmeid kontrollitud, pumpa vist ka pisut elustatud!

Kuskil romulates võib selliseid asju pakkuda olla?


Mazda omanik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndresS
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: E53 & E46 & E36 & E30

postitati 04.01.05 19:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: denethor
see 3800 on pump üksinda, küsitakse veel hingehinda töö eest!

Minu arusaama kohaselt pole pumba vahetus tegelikult suur töö, mille eest palju raha küsida. Kui ma nüüd õieti mäletan, olid seal nii elektri- kui vaakumkaablid selliste kiirelt ühendatavate pistikutega küljes.

Tsitaat:
Algselt postitas: denethor
Kuskil romulates võib selliseid asju pakkuda olla?

A4 suht vana mudel juba. Eks on kindlasti neid kõveraks sõidetud ja vedeleb romulates juba. Iseasi on muidugi see, kas sealt seda pumpa osta maksabki. Suure tõenäosusega saad samasuguse sureva, kuna ei Sinul ega minul pole ainukesed A4-d, millel ma kesklukuhädast kuulnud olen. Paistab pisut tüüphäda moodi, varem või hiljem avalduvana.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vanja
huviline



Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Narva
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel liikurita

postitati 05.01.05 01:56 Tsiteeri


Mul oli täpselt sama jama kesklukuga, kannatus katkes siis, kui lasin endal signa vahetada ja probleem kordus, palusin meistrimeestel uurida kus kala peitub ja ennäe oligi see kesklukupump, see on pakiruumis paremal, katte all ja porolonist tihendite vahel. Sai siis seda testitud ja tuli välja, et töötab kuidas ise tahab. Viisin siis remonti (pisiteenused elektroonika vallas) seal öeldi, et ma pole kaugeltki esimene Audi omanik taolise probleemiga. Ühesõnaga minul läks ülejootmine vist 50.- krooni ja 1 tund tööd. Meistrimees soovitas lisaks tulevikus probleemide vältimiseks plaat katta lakiga, et vältida niiskuse sattumist, aga see jälle mitu päeva tööd(mitu kihti lakki). Peale ülejootmist pole sellist trikki enam teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 05.01.05 07:27 Tsiteeri


Oskad äkki kontakti anda selle "pisiteenused elektroonika vallas", paistab et ma olen ka sama kaugel nende asjadega. Jupsib teine juba pikemat aega ja ma siiamaani ikka seda odavat siga kirunud. Enamasti ei läind kinni, vahest harva ei tulnud ka lahti (puldit siis), võtmega keerates nii juhi kui kõrvalust toimis kesklukk ideaalselt. Nüüd viimased paar nädalat on ka juba rahu majas. Aga siiski, ennetaks probleemi ehk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
denethor
huviline

Avatar


Registreerunud 10.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mazda 6 2006

postitati 05.01.05 13:48 Tsiteeri


Vanja äkki tõesti räägid lähemalt kus seda joodeti või värki, et nagu tahaks ikka asja korda saada!

Või on see töö nagu nii lihtne, et joodaks ise kokku?


Mazda omanik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 05.01.05 18:22 Tsiteeri


Minul C4 100-l ei toiminud kesklukk juba ostes. Algul arvasin, et vana signa mahavõtmisega on ahel ära lõhutud, kuid kui ka uus signa pandud sai, ikka tööle ei saanud. Kiskusin siis tagaistme alt kompressori välja, võtsin juppideks ja oligi pumba mootor täiesti üles sulanud. Audifan'i käest 4-pack õllede eest (mille ma talle vist siiani võlgu olen :P) saadud vanema 100 kompressorist sain uue mootori, jootsin selle oma bloki sisse ja töötab siiani ilusti. Vanemal tüübil läks blokki ainult 3 juhet, uuemal käib kogu krdi salongivalgustus jms sealt läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
denethor
huviline

Avatar


Registreerunud 10.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mazda 6 2006

sad.gif postitati 06.01.05 19:26 Tsiteeri


Et, äkki keegi oskab väga täpselt öelda kus see vaakumpump 95a a4-l asub ja kuidas ta välja näeb?


Mazda omanik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndresS
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: E53 & E46 & E36 & E30

postitati 06.01.05 19:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: denethor
Et, äkki keegi oskab väga täpselt öelda kus see vaakumpump 95a a4-l asub ja kuidas ta välja näeb?

Pagasnikus, paremal küljel. Polstri taga/all.
On seal all süvendis, sellisest tumedast vahtkummist "karbikese" sees. Natuke pead meelitama ja keerama enne, kui süvendist välja nõustub tulema. Pump ise on siis omakorda selle vahtkummi sees oleva plastikust karbi sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 06.01.05 19:43 Tsiteeri


Kusjuures millegipärast vaevab sama mure kõikki autosid milledel asub keskluku juhtimine pagasnikus.Algas see jama audi puhul juba B2-st ja minu mäletamist mööda on VAG grupi autod sellega kogu aja silma paistnud,et keskluku pumbad lihtsalt mädanevad maha seal pagasnikus.
Märksõna on ilmselt niiskus.
Äkki kannatab selle pumba tuua sealt pagasnikust tuppa soojakätte mingi valemiga,kuskile istme alla või nii?.
Sigaritel pole erilisi probleeme täheldanud nagu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.01.05 22:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
Äkki kannatab selle pumba tuua sealt pagasnikust tuppa soojakätte mingi valemiga,kuskile istme alla või nii?.
Sigaritel pole erilisi probleeme täheldanud nagu.

Siis kuumeneb üle, nagu minu oma tegi. Taguots oli täiesti üles sulanud. :P

http://www.hot.ee/blackaudi/pump01.jpg http://www.hot.ee/blackaudi/pump02.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
marmelade
huviline



Registreerunud 05.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A 4

postitati 09.01.05 14:15 Tsiteeri
ka hädas kesklukuga



ka probleem siis kesklukuga...minul ainult siuke asi, et ise läeb kinni peale avamist...vajutades läheb ilusti lahti, aga mingi ajapärast jälle ise kinni...võtmest lahti keerates vahel tuleb kogu kesklukk maha, vahel mitte...eile avas iseenesest el aknad kui võtmest kesklukku testisin :o ( see ilmselt alarmiga seoses? sest sellel lisana automaatne akende sulgemine)
ilmselt see niiskuks kuhugi ligi pääsend...ja ka kinni olles vahel vägisis tahab tagaluugi lukku (avant) sulgeda korduvalt, muudkui undab seal...mul ilmselt probleem pigem elektroonikas kui kesklukus endas???
autoks ka A4


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 09.01.05 14:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: marmelade
ka probleem siis kesklukuga...minul ainult siuke asi, et ise läeb kinni peale avamist...vajutades läheb ilusti lahti, aga mingi ajapärast jälle ise kinni...võtmest lahti keerates vahel tuleb kogu kesklukk maha, vahel mitte...eile avas iseenesest el aknad kui võtmest kesklukku testisin :o ( see ilmselt alarmiga seoses? sest sellel lisana automaatne akende sulgemine)
ilmselt see niiskuks kuhugi ligi pääsend...ja ka kinni olles vahel vägisis tahab tagaluugi lukku (avant) sulgeda korduvalt, muudkui undab seal...mul ilmselt probleem pigem elektroonikas kui kesklukus endas???
autoks ka A4


See A4 -ja kesklukk ongi ise üks elektroonika ime, sest sinna kompressori sisse on ehitatud salongivalgustuse juhtimine, originaal alarm ja kesklukustuse juhtimine. Originaalpuldist saab aknaid nii alla kui üles lasta. Aga jama märksõnaks on kindlasti niisked ilmad, mis muidugi Audile au ei tee.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
marmelade
huviline



Registreerunud 05.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A 4

postitati 10.01.05 07:38 Tsiteeri


aa, tuli meelde, et võisin liiga kaua hoiad võtit all kui ust lahti keerasin ja see lasi akna alla...
on jah elektriime...jube ime...salongivalgustus jah ka jama tänu sellele ja eila ka alarm arvas, et ei taha peale minna...õnneks ikke läks...samas hommikul uksi lahti keerata oli suht tyytu, sest auto on nüüd nii varga kui ka omaniku kindel, lahti tuli ainult murdosa sekundiks ja siis kohe kesklukk kinni tagas tõmbas, salongi valgustus ei jõudnud põlemagi minna :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
denethor
huviline

Avatar


Registreerunud 10.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mazda 6 2006

postitati 10.01.05 09:47 Tsiteeri


Ühesõnaga, võtsin asja ise käsile: otsisin süsteemi aju üles, kuivatasin ära, mähkisin ilusti svammi sisse, pisut niiskuskaitset veel lisaks ja nüüd ootan ja vaatan kaua vastu peab!

Ühesõnaga, minul oli probleem lihtsalt üleujutuses seal küljekastis! Nüüd töötab!


Mazda omanik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
marmelade
huviline



Registreerunud 05.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A 4

postitati 11.01.05 15:05 Tsiteeri


minu masina keskluku viga peitus ühes juhtmes, mis vahel andis lihtsalt miinust ( oli kuskilt tagaluugi juurest lühises ), elektrik parandas 2 minutiga ära :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HARZ
huviline



Registreerunud 07.04.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.9TDI

postitati 18.04.05 09:51 Tsiteeri
kesklukk jamab!!!



audi b4 kesklukk jamab (vaakumpumbaga) uksed lukku paneb kuid lahti ei tee ei tea mis jama on?? urgitsesin mumba välja ja kui lukku paned ukse käib pump ringi ja kui lahti keerad ukse,teeb vaid pump urrrr???!!!
MILLES VÕIKS HÄDA OLLA,kas peaks pumpa õlitama!??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lare
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.03
Asukoht: Mustamägi
Kasutaja on eemal

Auto: Rahuliku Sõidu Octavia

postitati 18.04.05 10:19 Tsiteeri


kardan,et sul on vaakumi leke kuskil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HARZ
huviline



Registreerunud 07.04.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.9TDI

postitati 18.04.05 10:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
kardan,et sul on vaakumi leke kuskil.


kuid ma võtsin üldse vooliku pumba tagant ära!!! ja ühtepidi käis pump teisipidi tegi jõnks!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 18.04.05 10:44 Tsiteeri


pane mõne masina pealt teine pump korraks ja siis on selge kas asi on pumbas või viga kuskil vaakumis. Olgu siinkohal ka öeldud, et neid pistikuid on erinevaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 18.04.05 11:11 Tsiteeri


Võta pump lahti ja vaata, mis olukorras see rootor seal on. Võibolla on mõni laba soonde kinni jäänud või on kaas lihtsalt liiga tugevalt kinni keeratud. Õlitada ei ole pumba poolel midagi, eboniiditolmust võiks selle siiski puhtaks teha.

PS. HARZ, liitsin su teema ühe samalaadse varasemaga, loe see ka algusest saati läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 47.4% - SQL: 52.6%]