Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 1.8T või 2.2T (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 2376)
TnuO
huviline



Registreerunud 02.09.14
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D3 4.2tdi

postitati 10.03.15 18:06 Tsiteeri
1.8T või 2.2T



Tervist.
Kaalun lähitulevikus uut autot osta. Kaks autot siis valikus. Üks on Audi A4 1.8T quattro 110kw.
Teine auto veidi tõsisem Audi S6 c4 2.2t quattro.
Muidu autode hinnavahe on korralik. Igapäeva autoks oleks see.
Mulle meeldivad suuremad autod ja võimsamad. Olen ütleme nii et raskema jalaga :) kuna isa omab C4 A6 audit ja on 6a sõitnud sellega ning ei kavatsegi niipea välja vahetada. Sild hea, kere hea ja suht mugav auto. Sellepärast ka suurem eelis S6.
A4 on palju odavam ja ülalpida ka usun et odavam aga ta on selline tavaline ja igav minuarvates. Lihtne sellest mootorist rohkem jõudu pigistada aga noh ei tea.
Ootan Teie arvamusi ja kui osta ning mida nendel autodel kindlasto kontrollida ja tähele panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 10.03.15 18:12 Tsiteeri


Kui meeldivad suuremad ja võimsamad autod, siis A4 1.8TQ ei ole kumbagi nendest, ka peale kangemat softi.
Neid kahte autot ei saa omavahel väga võrrelda. Kas see oleks esimene auto?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TnuO
huviline



Registreerunud 02.09.14
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D3 4.2tdi

postitati 10.03.15 18:51 Tsiteeri


Ei ole esimene auto. See oleks mul viies auto. On eelnevalt ka Audi olnud. A8 D2. Ega see A4 pole jah eriline aga odav. Kuigi ei näe mõttet osta autot mis ei meeldi aga slp osta et odav pole ka eriline mõte


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 10.03.15 18:52 Tsiteeri


No suur mugav ja silmapaistev auto, millel hea mootor, siis kindlasti s6. Siit edasi veel mõelda, siis audi a8 ka vastak kriteeriumitele.

1.8T on kindlasti ökom, aga ma kindel et sa seda ei aja taga. Mootoril palju potensiaali, kuid 2.2 jääb kindlasti alla.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 10.03.15 18:56 Tsiteeri


S6 - Suurem ja raskem kere, pikem ja raskem mootor üle esisilla rippumas, veermik mis pärineb sisuliselt 80ndate algusest
S6 + R5 mootor, mõnus hääl ja chippides mootorist 190kW kanti jõudu, kütust kulutab päris korralikult.

A4 - Kere väiksem kui C4 oma. Chippides suuri jõunumbreid ei saa, kuid turbolag on oluliselt väiksem kui 2.2T oma. Varustus tihti lahjem kui S6 peal.
A4 + Kütust väga ei kuluta, mootor kergem ja ei ripu niipalju üle esisilla. Oluliselt uuem ja parem vedrustus, täpsem juhitavus.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TnuO
huviline



Registreerunud 02.09.14
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D3 4.2tdi

postitati 10.03.15 19:10 Tsiteeri


Selge. Eks ei tahaks auto alla kõike raha ka matta aga kui kulutada siis autopeale mis seda väärt on. Ma päris rajale autoga ei kisu ja kiirendustel ei kavatse ka võistelda. Olen suhteliselt nõudlik auto mugavuse ja välimuse suhtes. Ning valgusfoori taga ei tahaks nüüd jalgu jääda ja möödasõitu planeerida ette. Olen proovinud sõita 1.8t chipitud autoga ja ei tundud midagu erilist ausaltõeldes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 10.03.15 19:17 Tsiteeri


Nii on jah, 1.8T nõuab suuremat turbot, originaalis mingi toaventilaator.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 10.03.15 19:18 Tsiteeri


Mina võtaks S6 enne. Mahukas, äraproovitud lihtne tehnika ja ilma modifikatsioonideta liigub pareminu kui chipitud 132kw a4. Kütusekulu on küll a4 kasuks. Võimalik, et otsustamise aluseks võiks olla auto igapäevane kasutamine - kui valdavalt üksi tööle - koju, siis miks ka mitte a4. Samas, maanteel meeldib mulle C4 kere suunakindlus rohkem kui B5, B5 peab rohkem korrigeerima. Samas jäärajal on a4 parem keeraja.
Tehnika lihtsus ja töökindlus samas kehtib mõlema auto puhul.


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 10.03.15 19:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TnuO
Ning valgusfoori taga ei tahaks nüüd jalgu jääda ja möödasõitu planeerida ette.
Mõlemad mootorid+quattro saavad selle nõudega kenasti hakkama, vaadates kuidas mõned inimesed sõidavad saab ka keskmine jalgrattur fooritagant paremini minema kui "hall-diisel-metallik" poekäru.
Möödasõitu ei pidanud pikalt ette planeerima ka 1.6TDI "punane-diisel-metallik" aparaadiga, selleks jõudu on 1.8T-l kindlasti. Iseasi kas on oluline lihtsalt mööda saada või paar käiku tühjaks vajutada sellekäigus :)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TnuO
huviline



Registreerunud 02.09.14
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D3 4.2tdi

postitati 10.03.15 20:01 Tsiteeri


No ma ikka tahan tühjaks ka lasta ja minekut tunda. Mulle meelivad suuremad ja muguvamad autod. Et kui vaja minna ja astuda edasi siis peab auto ikka astuma. Diisel plaanis kunagi hiljem.

Kuidas nende autode ülapidamine on? Välja jätta küttekulu.
Mingis spetsiifilised kohad mida vaadata ja jälgida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 10.03.15 20:15 Tsiteeri


S6 kohta saad siit hea alguse: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=148549


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TnuO
huviline



Registreerunud 02.09.14
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D3 4.2tdi

postitati 10.03.15 21:09 Tsiteeri


Väga abistav ja infoküllas link. Tänud ! :)
Eks iga autoga on tegemist ja ega uut autot ei osta siis nsm mitte remontimatta ei saa. Igal autol midagi ja nokitseda. Ütleme nii et kui A4 mööda sõidab siis erilist tähelepanu ei paku. Juhul kui tsutsutsu seal kuskilt ei tule. Aga S6-te on kuulda juba kui tuleb ja välimus mulle meeldib igatepidi. Just universaali oma. Vaatasin et auto24 on üks hall müügis. Näha on et vajab iluravi veidi. Keegi on kursis või teadlik sellest isendist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 10.03.15 21:38 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/544/auto_php-id=1945544-view=30-www_auto24_ee.html - see masin järelikult

Üks tagumine uks ja luuk roostetavad, kuid see pole niivana masina puhul eriti üllatav, tüüpilised kohad. Ette ja taha on mingi paugu elujooksul saanud, esistanget pole korralikult taastatud, ilmselt õige jupi puudumisel on A6 stange enamvähem sobivaks ratsitud. Tagumine stange on vahetatud ja mõlemal stangel pole viitsitud laiendeid tagasi panna, nende leidmine on suhtkoht tülikas. Juhiistme ja käigukangi nahk vajaks taastamist, tagumine kojamees näitab omaniku suhtumist :)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TnuO
huviline



Registreerunud 02.09.14
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D3 4.2tdi

postitati 10.03.15 21:59 Tsiteeri


On see masin seda summat väärt? Kuinstangesi on raske leida siis ka küllaltki suure summa eest müüakse neid?
Lisaks keretöödele läheb tsrika 500e ehk.
Tehnilist korda ei oska õelda ja kujutan ette et üllatusi tuleb. Kirjaks ka et esimene käik teeb häält.
Saaks iseenest asja aga palju see maksma võib minna..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 10.03.15 22:31 Tsiteeri


Arvan, et proovi turul saada olevatest varjantidest mõlemad järgi, kõige ehedam kogemus. 110kw a4 ei tea, aga 132kw läheb mööda piisava minekuga. Varuosade hinnas mingeid suure kääre nende sõidukite vahel pole, keredetailid vast a4 soodsamad, kui midagi peaks juhtuma. Aga a4 miinus minu arvates siiski väikeses ruumikuses, lapsed (3 ja 4 sel hetkel) virisesid hommikuti lasteaeda minnes, et ruumi vähe ja loomulikult hõõrusid poriste jalanõudega "tänutäheks" vastu esimesi seljatugesid. Muidugi juhiiste suht lõpus, ma 194cm.


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kunnark
huviline



Registreerunud 26.09.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E39

postitati 10.03.15 22:33 Tsiteeri


Sama kasutaja kes selle S6-e enamlevinud vigade teema tegi müüb ka seda S6-te, soovitaksin otse küsida et saada täpsem info. Esimest stanget kui müüakse siis kindlasti 200+ eurot. Tagumine kõigil neil sama.

Foorumi müügikuulutus ka : http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=149289&page=1#pid748808


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 10.03.15 22:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TnuO

Saaks iseenest asja aga palju see maksma võib minna..


Arvesta samapalju juurde, kui see masin maksab.

Kuigi sa pikalt sõidetud 500+hp masinaga, siis hetkel piisab ka 80kw diislist et rikkuda...


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TnuO
huviline



Registreerunud 02.09.14
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D3 4.2tdi

postitati 10.03.15 23:21 Tsiteeri


Siin on ka müügis (foorumis) selline isend millel gaasi seade peal.
Tundub korralikum olevat aga hind ka 1.5tuhat euri kallim.
A4 on tõesti väike auto ja ma ise olen ka 190 cm kuskil pikk. Ise hetkel sõidan 5nda seerja bmwga ja ütleme ausalt et pole ültse rahul. Aga sai ajutiseks autoks ostetud et tööl käija.
Ühesõnaga mõtlemisainet nüüd mul on ja palju kaalutlema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.3% - SQL: 59.7%]