Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi V8 - 3.6 184kw - 1991 - KhenK (Vastuseid: 35 | Vaatamisi: 6969)
KhenK
huviline



Registreerunud 23.02.15
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 23.02.15 15:27 Tsiteeri
Audi V8 - 3.6 184kw - 1991 - KhenK



Oman siis esmakordselt A tähega autot. Omab ta siis 3.6 v8 koos automaatkastiga. Sellist masinat mina küll endale manuaalkastiga ei sooviks. Kui auto kätte sain, oli teine üsna räpane. Kuid esimesed tiirud tehtud, auto oli hetkeks ka puhas, kuid pildistamiskohta jõudes, oli uuesti porine. Teema tegin selleks, et saaks nõu küsida teatud remontide teostamkseks.
Lisad:
4x el aknad
El. Katuseluuk
Kesklukk
Roolivõim
Kliima
El istmed, mäludega
Ees/taga käetugi
El peeglid
Püsikas
Rohkem ei meenu.

Vead:
El aknad ei tööta
El katuseluuk ei tööta
Aknapesu voolik puru, peab uue vaatama
Seest korralikult puhtaks tegema
Üks viga kindlasti ka see, et masin seisnud mõnda aega

Mõni pilt ka jutu sekka.

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/432/359/01081797377b212.jpg

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/432/359/01081797394c775.jpg

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/432/359/01081797418f7a6.jpg

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/432/359/01081797439b1e1.jpg

Siinkohal juba küsiks ka, et ega keegi viga ei oska ennustada? Kaitsmed terved, ükski aken ei tööta ja ega ka katuseluuk. Multimeetrit asja kodus pole.

Terv. Khen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Samblik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.02.14
Asukoht: Tapa, Lääne-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 23.02.15 15:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KhenK

Siinkohal juba küsiks ka, et ega keegi viga ei oska ennustada? Kaitsmed terved, ükski aken ei tööta ja ega ka katuseluuk. Multimeetrit asja kodus pole.



Ilus asi. Seda kassid ostaksid. :)
Aga äkki viga samuti releedes. Ise ka üleeilesest jauranud sellega oma saja kallal. Kui pingerelee või pearelee läbi siis ka ei toimi. Ei luuk ega ka aknad.


378TVS, nagu ema süles!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 23.02.15 16:11 Tsiteeri


Multimeetrit siiski vaja. Isegi kui ennustused tõeks osutuvad. Võimalik, et on juhiuksevahelises pundis mõni juhe katki. See on üsnagi tavaline. Kuid võimatu pole, et kui auto seisnud, siis on ukse sees mootorid kinni lihtsalt. Kui neid vaja, siis mõned töötavad on mul olemas. VIga on suure tõenäosusega juhiukse käepideme sees olevas lülitiplokis. Muidu aga kena. Ära hooldustel koonerda. Siin foorumis saad lugeda nii mõnegi V8 teemat. Soovitan nendega kindlasti tutvuda. Kui omal tööriistu väheks jääb, siis tuleb käbe kellegi oskajaga kontakti võtta. Muidu head nahka selle auto hooldamisest ei tule.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 23.02.15 18:12 Tsiteeri


Kena sile auto paistab. Tere tulemast kaaskannatajate sekka:P. Katuseluugi üks tavalisemaid hädasid on see, et luugi juhtsiinid on tükkideks. Olen seda kohanud nii enda kui päris mitmel teisel masinal.


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Uss
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A7+S6 2.2t man.96a.+MB W221+Civic Type s

postitati 23.02.15 18:26 Tsiteeri


El akende probleem peitub arvatavasti kõrvalistuja jalgade ees olevas relee plokis, tuleks ühendused üle joota.


Quattro.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KhenK
huviline



Registreerunud 23.02.15
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 23.02.15 20:03 Tsiteeri


Sile küll, rooste suhtes. Aga pisikesi iluvigu ikka täis. Roostet natukene tagaluugi all ning ühe ukse küljes veits pindmist.
Homme hakkan akende probleemi uurima;)
Algul oli kusjuures koheselt müügiplaanid, aga nüüd tuleb teine auto kõrvale lihtsalt. Väga ei sõida, jätan pühapäeva autoks. Parandan vastavalt võimalustele:)
Aga tundub veel kolinavaba ka kusjuures. Esmamuljed väga head.
Tänud vastajatele ka.
Terv. Khen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 24.02.15 09:29 Tsiteeri


Tere tulemast omade sekka :)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KhenK
huviline



Registreerunud 23.02.15
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.15 12:31 Tsiteeri


Tänud positiivse vastukaja ning sooja "kaastunde" eest.
Tänane tegemine hõlmas raadio tööle saamist.
Nüüd tuleb ka heli. Ostes sees makki polnud. Kapipeal seisis Pioneer DEH-1600UB ning lõin eluvaimu sisse. Päev otsa vihma sadand, ei taha enam väljas nokitseda. Tänaseks päevaks lõpetan.
Ennem sõitma ei lähe kui pole õli koos filtriga ära vahetanud. Mis õli soovitavad kaasfoorumlased masina sisse panna. Arvestada võib sellega, et 10w40 poolsünt tuleb tasuta kätte. Eelarve väga piiratud hetkel. Autot pean kooli ja töö kõrvalt. Õnneks elan veel vanematega koos, et "elamiskulude" raha eest saab audi hoolitsetud:)
Ärge nüüd sellepärast hukka mõistke.
Terv. Khen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 24.02.15 13:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KhenK
Tänud positiivse vastukaja ning sooja "kaastunde" eest.
Tänane tegemine hõlmas raadio tööle saamist.
Nüüd tuleb ka heli. Ostes sees makki polnud. Kapipeal seisis Pioneer DEH-1600UB ning lõin eluvaimu sisse. Päev otsa vihma sadand, ei taha enam väljas nokitseda. Tänaseks päevaks lõpetan.
Ennem sõitma ei lähe kui pole õli koos filtriga ära vahetanud. Mis õli soovitavad kaasfoorumlased masina sisse panna. Arvestada võib sellega, et 10w40 poolsünt tuleb tasuta kätte. Eelarve väga piiratud hetkel. Autot pean kooli ja töö kõrvalt. Õnneks elan veel vanematega koos, et "elamiskulude" raha eest saab audi hoolitsetud:)
Ärge nüüd sellepärast hukka mõistke.
Terv. Khen.

Hukka ei mõista. Enamik siinkirjutajatest on ühel või teisel ajal suht samamoodi alustanud. AGA, hakka aga võimalikult palju end ise harima selle auto kohapealt. Eelarvet tuleb ka kastvatada kindlasti. Sest raipeks läinud V8 on oluliselt kallim remontida. :(
Kui abi vaja, siis küsi. Inimestel on profiilid täidetud ja küll aidatakse nõu ja jõuga.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 24.02.15 14:30 Tsiteeri


Teretulemast ka minupoolt kaaskannatajate sekka :D
Minul on kogemus, et klaasitõstukite lülitite klemmid oksüdeeruvad ära. Lülitid saab lahti võtta ning klemmid ära puhastada.
Õli suhtes olen ise kasutanud pigem täissünti 5w40 ning tootjaks mõni korralikum tootja. Ideeliselt peaks 10W40 ka sobima.
Ning ega isegi sai alustatud kooli kõrvalt samasuguse autoga, kooli ajal sai isegi 4.2 ning manuaal peale aretatud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 24.02.15 15:21 Tsiteeri


Mul on samuti V8 hobiautona garaa˛is. Ma ei pea enam isegi arvet mida kõike tehtud on.
Vastu on ta hästi pidanud, elektri poolelt ainult kundepoolne istmesoojendus ei toimi ning parem esi aken töötab siis kui tahab.
Ilmselt on ukse juhtmestik viga saanud.

Õli vahetasin suvel ära. Sees oli 10W40 ja sisse läks samuti 10W40. Ma ise mõtlesin selle peale, et veidi paksem õli määrib paremini kuna 25a vanal mootoril on ilmselt ikkagi lõtkud suuremad.
Õli kulu oli sinna 9l kanti :D

Võrreldes pargimaasturiga mis on mu igapäeva liikur, on V8 ikka kõvasti mugavam. Minu silmis on see igati mõnus auto mida omada, hooldada ja nautida.
Infot vaja või juppe vaja kirjuta foorumis. Kamba peale saab asjad korda ka.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KhenK
huviline



Registreerunud 23.02.15
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.15 15:47 Tsiteeri


Tegelen lähiajal veel elektriga. Tänud, nüüd lihtsam vigu otsida. Ilmselt läheb 10w40 sisse. Koos sellega tahaks veel kkk tihendid vahetada ning mootoripesu teostada. Eelmine omanik väitis, et õli ei võtnud ning ma isegi usun seda juttu, kuna läheb koguaeg tööle mängleva kergusega.
Terv. Khen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 24.02.15 15:55 Tsiteeri


Mootorit pead jah hästi hoidma. Veendu, et rõhud ja kompressioon oleks normi piires. V8 on aluplokk ja kui seal miskit kulub, siis eriti asendust ei leia. Minu kätte jõudis üks V8 näiteks puhta pooleks väntvõlliga. Aga see on raipeks laskmise tulemus. Kindlasti vaenlasele ei soovitaks. :) Edu igaljuhul.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 24.02.15 17:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KhenK
Eelmine omanik väitis, et õli ei võtnud


Olenemata mis eelmine omanik ütles. V8 manuaal ütleb, et 1000km on normaalne kulumine mingi 200ml õli.
Mul endal on just umbes selline kulu. Käivitub samuti kenasti.
Ehk siis, ära ehmu, kui märkad pisikest õlikadu. Kui auto juurde satun, loen täpselt läbi mis kogus 1000km peale oli.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KhenK
huviline



Registreerunud 23.02.15
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.15 22:10 Tsiteeri


Nüüd niipalju selgunud, et paraku nv ei saa autokallal maurata. Õlifiltri pean ära ostma kui aega leian ning õli ära vahetama. Homme üritan pidurivedeliku ära vahetada ning vaadata kus see klotsianduri viga peitub.
Hetkene siht pole ülevaatust läbida, aga seest viisakas ning nipetnäpet nokitsedaz puhastada ja uuesti nokitseda. Seejärel üv ning siis kõik legaalne. Igal asjal oma hind ning raha vastu ei vahetaks. Küll aga fl a4 b5 kerel, tdi 66/81kw manuaal. Kui selline kompott vahetuseks pakutakse hakkan vaikselt mõtteid mõlgutama.
Mõned küsimused seoses autoga ka tekkinud, nimelt kas tõesti kütusetule hoiatus hakkab nõks alla veerand paagi?
Terv. Khen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 25.02.15 22:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KhenK
Nüüd niipalju selgunud, et paraku nv ei saa autokallal maurata. Õlifiltri pean ära ostma kui aega leian ning õli ära vahetama. Homme üritan pidurivedeliku ära vahetada ning vaadata kus see klotsianduri viga peitub.
Hetkene siht pole ülevaatust läbida, aga seest viisakas ning nipetnäpet nokitsedaz puhastada ja uuesti nokitseda. Seejärel üv ning siis kõik legaalne. Igal asjal oma hind ning raha vastu ei vahetaks. Küll aga fl a4 b5 kerel, tdi 66/81kw manuaal. Kui selline kompott vahetuseks pakutakse hakkan vaikselt mõtteid mõlgutama.
Mõned küsimused seoses autoga ka tekkinud, nimelt kas tõesti kütusetule hoiatus hakkab nõks alla veerand paagi?
Terv. Khen.

Naudi-naudi nüüd, ära hakka siin mingeid "nuustikuid" taga igatsema. Poeta pisar igal tankimisel ja/või PIN-koodi sisse toksimisel ning pane edasi. :D
Kui eelarve peal autondust tahad aretada, siis ära "metsikutest nädalavahetustest sõpradega" unista. :D

Kui autondus meeldib, siis sõidurõõm peaks ülekõige olema.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
KhenK
huviline



Registreerunud 23.02.15
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.15 23:49 Tsiteeri


Naudin igat kilomeetrit. Müügimõtteid polegi, ning pidutsemisest olen praktiliselt loobund juba. Eks ikka vaikselt nokitseb. Nv toob teise auto ka hoovipeale. Nii on kindlapeale minek, et auto areneb. Kopa ette viskab, ootad motivatsiooni:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KhenK
huviline



Registreerunud 23.02.15
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 02.03.15 06:43 Tsiteeri


Laeva peal on igav, seega teen ühe postituse. Asi niikaugele jõudnud, et tõin eile juba "uue" auto ära. Milleks on 97a megane scenic (õige läbisõiduga korras pill, kel huvi see ära osta, siis PM!). Päris häbi pole sõita, aga kui öelda mis hinnaga kätte sain, siis oleksid kõik selle endale ostnud. Täna kui koju jõuan, hakkan seest vaikselt puhastama. Postitan sisu pilte ka siis. Lekkevoolu mõõtsin ka ükspäev. Nr 4 kaitse imeb voolu, selle all on raadio, kliima jms. Seal ahelas kuskil mingi lühis. Üldisekt võtan koguaeg aku klemmi maha, kuna sõidan harva sellega. Kahjuks jäi multimeeter Soome ning ei hakka uut ostma. Panin endale sihiks ka selle, et suvel tahaks mõnele kokkutulekule jõuda. Sihi panin selleks, et oleks motivatsiooni.
Möödunud nädalal avastasin ka selle, et ABS ei toimi ning on visanud klotsi märgikese armatuuris põlema, on nad omavahel seotud? Samas vajutades salongis asetseva ABS nupu peale, hakkab ABS tuluke põlema, nagu oleka väljalülitatud.
Terv. Khen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 02.03.15 07:44 Tsiteeri


Äkki seletad mulle ka kuidas sa seda lekkevoolu kontrolli ehk siis voolu söömist kontrollid? Ise tahaks ka oma masinad üle kontrollida kuid ei tea kuidas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 02.03.15 09:05 Tsiteeri


Minul oli ABS-iga selline probleem, et tuluke põles.
Alustuseks puhastasin kõik 4 ABS andurit rummude küljes ära, olid teised ikka päris rokased.
Läks paremaks, ehk enam ei löönud pedaali tagasi aeglase kiiruse pealt. Tuli põles ikka edasi.
Siis avastasin, et generaatori ergutus juhe oli eemaldatud vooluringist. Ühendasin uuesti ära ning ennäe.
Hakkaski tööle. Enne seda veel vaatasin, et kaitsmed olid korras.
See nupp keskkonsoolil ongi ABS välja lülitamiseks. Tänapäeval sellist asja praktiliselt ei esine.:D

Nüüd on lausa kummaline sõita, ilma ühegi lisatulukeseta kellaplokis.

Jaksu ka edaspidiseks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 02.03.15 09:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Äkki seletad mulle ka kuidas sa seda lekkevoolu kontrolli ehk siis voolu söömist kontrollid? Ise tahaks ka oma masinad üle kontrollida kuid ei tea kuidas.


Mõõta saab seda nii amper tangidega, kui ka multimeetriga.
Multimeetriga mõõtes võtad akuklemmi maha ja multimeetri paned siis amprite peale (10A max mis osad multimeetrid kannatavad) ja paned aku, ning juhtme vahele.
Alg tarve on muidugi suur aga mõnda aega oodates peaks osad komponendid tagant ära kukkuma ja normaalne tarve on 2-4 milliamprit(0.04A). Kui näit juba 0.10+ on siis on aku paari päevaga tühi.
Vastavalt situatsioonist vast oskad ise edasi käituda, olenevalt tulemusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 02.03.15 09:55 Tsiteeri


Tänud sulle karly, muidu nagu ennast lolliks ei pea kuid autoelektroonika on natuke muud kui rihmavahetus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 02.03.15 10:12 Tsiteeri


Kõik on õpitav :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KhenK
huviline



Registreerunud 23.02.15
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 02.03.15 18:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karly
Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Äkki seletad mulle ka kuidas sa seda lekkevoolu kontrolli ehk siis voolu söömist kontrollid? Ise tahaks ka oma masinad üle kontrollida kuid ei tea kuidas.


Mõõta saab seda nii amper tangidega, kui ka multimeetriga.
Multimeetriga mõõtes võtad akuklemmi maha ja multimeetri paned siis amprite peale (10A max mis osad multimeetrid kannatavad) ja paned aku, ning juhtme vahele.
Alg tarve on muidugi suur aga mõnda aega oodates peaks osad komponendid tagant ära kukkuma ja normaalne tarve on 2-4 milliamprit(0.04A). Kui näit juba 0.10+ on siis on aku paari päevaga tühi.
Vastavalt situatsioonist vast oskad ise edasi käituda, olenevalt tulemusest.

Vahemärkustena lisan, et multimeeter näitab täpsemini. Mina tegin asja nii. Aku ja kerevahelise juhtme vahele ühendasin multimeetri maanduse. Pane ta kohe ikka tuugalt kinni, kohe teist kätt ka vaja:) mõõtepiirkonnaks panin algu 20mA, (punane juhe jäta ikka mA peale.) Seejärel võtsin aku miinusklemmi mutri lahti. Asetasin multimeetri punase otsa aku miinusklemmi peale (otse peale lihtsalt) klemm on peal, seejärel võtsin miinusklemmi aku küljest maha NB! Ära tekita katkestust, saad kohe siis uue mõõteriista juurde minna. Multimeeter näitas näiduks -1, tuli mõõtepiirkond tõsta 10A peale. (Vaheta ikka multimeetri punane ots 10A peale;) kordasin jõu ja ilunumbreid. Tulemuseks 100mA. Mida on ilmselgelt palju. Eemaldasin nr 4 kaitsme, kordasin mõõtmist sain tulemuseks 15mA mis igati ok. Vahemärkusena lisaks, et vanematel autodel võib jääda kuni 30mA, uuematel kuni 50A. Neil vähe rohkem arvutivõrke ning neid juhivaid komponente:) soovitatav oleks, et auto oleks puhkeasendis (a.la 30min seisnud. Süütelukust võti eemaldunud). Mõõtmise ajal pane kõik lülitid 0asendisse (kapoti lüliti lase abilisel alla vajutada, mina pidin tagumise ukse lülitit alla vajutama samal ajal.)

Nüüd sai asi selgeks, loodetavati. Edu mõõtmistel. Tänud, ABS asja uurib tulevikus;)
Terv, Khen


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 02.03.15 18:29 Tsiteeri


Vabandust, eelnevalt edastasin eksitava info ehk siis 20-40 mA on normaalne selles vanuses autol. Enda C4-jal oli ka tarve 30milliamprit. Mida uuemaks, seda hullemaks see tehnika läheb. D2-el ei ole ka neid parasiite väga palju et tarve peaks olema 50+mA aga kui juba 100+mA siis juba nõksu kahtlane.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 61.8% - SQL: 38.2%]