Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K: rooli nahaga katmine (Vastuseid: 21 | Vaatamisi: 4690)
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.05 14:02 Tsiteeri
K: rooli nahaga katmine



et kes tartus teeb seda tööd ?
omal roolil nahk lihtsalt jube räbal juba :(
pidi miski eraisik(naine vist isegi:P) olema kes teeb asja 500 raha eest, tema juures pidavat ka tauf ja intertrade kliendiks olema...
oskab keegi miskit tarka mainida ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 27.03.05 14:31 Tsiteeri


krt mingit naist ei tea, aga gefi teeb või laseb ka kuskil teha ja hind vist jäi ka sinna 500 kanti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JL
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.03
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Coupe S

postitati 27.03.05 15:23 Tsiteeri


5547043

Head töö ja kiirelt! 500 krooni!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 27.03.05 17:24 Tsiteeri


kas keegi oskab mulle rääkida äkki tavalise ilma nahata rooli nahaga katmisest? On see üldse mõeldav ja mõtekas? Kuidas selle teostamine täpsemalt välja näeb: kas rool siis tehakse selle naha paksuse võrra paksemaks või eemaldatakse mingi kiht naha alt, et säilitada rooli orig. paksus?


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.03.05 18:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: resnick
kas keegi oskab mulle rääkida äkki tavalise ilma nahata rooli nahaga katmisest? On see üldse mõeldav ja mõtekas? Kuidas selle teostamine täpsemalt välja näeb: kas rool siis tehakse selle naha paksuse võrra paksemaks või eemaldatakse mingi kiht naha alt, et säilitada rooli orig. paksus?

Jah, saab. Tehakse naha võrra paksemaks ja usu mind, see tundub sulle käepärasem, kui see orig. peenike vits. Mina laseks veel lisapaksenduse ka alla panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 27.03.05 18:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: resnick
kas keegi oskab mulle rääkida äkki tavalise ilma nahata rooli nahaga katmisest? On see üldse mõeldav ja mõtekas? Kuidas selle teostamine täpsemalt välja näeb: kas rool siis tehakse selle naha paksuse võrra paksemaks või eemaldatakse mingi kiht naha alt, et säilitada rooli orig. paksus?

Jah, saab. Tehakse naha võrra paksemaks ja usu mind, see tundub sulle käepärasem, kui see orig. peenike vits. Mina laseks veel lisapaksenduse ka alla panna.


Kuidas see paigaldatud nahk kulub?
Ja veel: kas tegemist on pöördumatu ettevõtmisega? Et kui ükskord nahk kulunud või enam ei meeldi vms, siis kas saab naha eemaldada ja leida alt kahjustamata originaal rooli? Või töödeldakse seda pinda millegagi vms?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ingo
huviline



Registreerunud 04.10.03
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel VW passat 1,9 tdi

postitati 28.03.05 06:51 Tsiteeri


Nägin ühe korra Tartus A8 rooli mis toodi just nahavahetusest.Oli ilus töö kül.Ma ei tea kas kuskil oli liimi ka pandu kuid nahk oli ilusti ümber õmmeldud nagu originaalil on õmmeldud.Kui villand ,siis arutad õmbluse üles ja sõidad jälle vana vitsaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rauno
huviline



Registreerunud 01.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: e39 523i

postitati 28.03.05 22:06 Tsiteeri


Minu teada läheb see maksma 300.- ning tulemus on väga hea ja mugav. Kahjuks kohta öelda ei oska.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.05 22:20 Tsiteeri


vanaema võibolla koob sulle selle katte 300 eest.
umbes 1000: miskis firmas lasta teha(näiteks teping)
umbes 700: firmas läbi tutvuste äkki
umbes 500: mõni eraisik kes asjaga tegeleb

niipaljukest siis olen mina selle töö hindadega kursis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 29.03.05 05:56 Tsiteeri


300.- on jah utoopiline summa. Ainuüksi nahk maksab rohkem juba. Eriti siis kui seda ostetakse näiteks ühe rooli tarvis (nahk ja riie teatavasti alati 140cm lai).
800-1500.- on pigem selline "harju keskmine".


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lare
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.03
Asukoht: Mustamägi
Kasutaja on eemal

Auto: Rahuliku Sõidu Octavia

postitati 29.03.05 09:12 Tsiteeri


ma ostsin kunagi luise tn. "noorest tehnikust" nahatüki ja kasutasin vana roolinahka shabloonina.arvan,et saad selle valmistamisega ilusti hakkama:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cool90
huviline



Registreerunud 06.11.04
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf III

postitati 29.03.05 16:14 Tsiteeri


kas lammarist poleks mõtekas otsida.ei ole ise muidu kursis lammari hindadega.ei osta kasutatud asju


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Telepoiss
huviline



Registreerunud 04.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2,8 V6

postitati 29.03.05 21:29 Tsiteeri


Soov oli just rool nahaga katta - firmadest teevad Tallinnas Teping ning Polster (www.polster.ee) hind esmapäeimisel ca 1500 :( - lisaks eeltoodule teeb Paldiski mnt 25 juures nahatööd Vello nimeline härrasmees, kellel hind 1000 kanti, kätte saab ta nr 55900644


Yes - Audi is the best! Ei taha olla vulgaarne, aga ...... the rest :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.05 21:34 Tsiteeri


Olen ise teinud seda asja kunagi ja uskuge või mitte, aga ka iga suvaline mees saab sellega hakkama, kes vähegi nõela oskab käes hoida! Peab olema ainult pikka meelt ja sirget kätt!
Lõikad naha täpselt välja, õmblusmasinaga lased ääred üle ja käsitsi õmbled kokku ja jääb täpselt nagu tehases tehtud :) Ainult niit peab tugev olema!!!

Parimatega,
Margus

Edit: Ah jaaa.... Nahk ei ole ka meeletult kallis ja seda ei pea ostma ju terve meetri! Kui huvi, siis saan ehk nahaga ka aidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rauno
huviline



Registreerunud 01.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: e39 523i

postitati 30.03.05 07:23 Tsiteeri


See 300.- jutt jõudis minuni sõbrakäest kes poleeris autoaia autosid ning pooltel neist oli nahk peale õmmeldud siis ta huvi pärast küsis et palju see maksab ja sealt see 300.- vastus tuligi.
Ehk on mingi soodus autoaedadele, ise ei oska vaielda selle koha pealt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Pred
huviline



Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Merida Matts HFS XC 3000

postitati 30.03.05 16:47 Tsiteeri


Pesulas töötades, käisid ka meil müügiautod, millel rool nahaga kaetud, autoaiad teevad kuskil aga nad on selle koha pealt maru kidakeelsed :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
djstallion
huviline



Registreerunud 25.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SAAB

postitati 25.06.05 23:08 Tsiteeri


Ise küsiks siia teemasse mitte uue nahkkatte tegemist puudutavat, vaid hoopiski olemasoleva taastamist. Nimelt nahk ise on terve, vaid õmbluseid tuleks paarist kohast õige vähe järele aidata, aga värv on nahalt maha kulunud. On äkki olemas mõnda spets nahavärvi aerosoolina, et keeraks rooli maha ja värviks nahkosa lihtsalt uuesti üle?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.06.05 00:04 Tsiteeri


Mul oleks täpselt sama küsimus. Rooli ülemise osa nahalt hakkab värv (ilmselt päikese mõjul) vaikselt kaduma ja pikemal sõidul on higise käega sealt suht ebamugav kinni hoida. Samas mujalt on veel igati ok ja päris uut nahka ei tahaks eriti panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 26.06.05 10:39 Tsiteeri


endal tuli see töö ette.nahk maksis 150 kr.õmblemine on kõige hullem.mõni pilt ka.
roolrool1
aega läks kuna ei teinud pidevalt,paar õhtut ja mõni tund tööd.muidugi algaja asi eks tegijamad teevad paremini kuid mina olen rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
djstallion
huviline



Registreerunud 25.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SAAB

postitati 27.06.05 00:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Mul oleks täpselt sama küsimus. Rooli ülemise osa nahalt hakkab värv (ilmselt päikese mõjul) vaikselt kaduma ja pikemal sõidul on higise käega sealt suht ebamugav kinni hoida. Samas mujalt on veel igati ok ja päris uut nahka ei tahaks eriti panna.
Just, pealegi tundub see Audi rooli originaalnahk olevat väga kvaliteetne ja vastupidav. Kui värv maas, on asi inetu, kuid eelkõige see, et käsi hakkab värvimata naha külge vastikult kleepuma. Otsisin netist nahavärvide müügiga tegelevaid firmasid, kuid esialgu ei suutnud midagi leida. Ainuke niidiots on see, et kusagil Lada Klubi foorumis ühes teemas oli möödaminnes juttu, kuidas üks tegelane olevat spetsiaalse naha aerosoolvärviga oma rooli üle värvinud, värvi olevat kulunud 1,5 pudelit, ühe pudeli hind 90 krooni. Tee kasvõi Lada Klubi foorumisse konto, et tüübi käest infi saada :D Kuid ehk on ka mõni Audi omanik siiski asjaga tegelenud? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diabolos
huviline



Registreerunud 23.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4

postitati 27.06.05 07:32 Tsiteeri


pole aastake asjaga tegelenud, aga vanasti oli tartus decoras täitsa olemas nahavärv. 400ml potsik maksis mingi 65.- vist. Mõne kingsepa käest võid ka küsida, need ikka kasutavad. Ja nahkasid olen paar tükki õmmelnud, siis sai küsida mingid 600 raha. kui ise aega ja tahtmist, saab vist jah igaüks selle asjaga hakkama. Ainult kvaliteetne nahk peab olema. Päike ja käe higi teevad ikka oma töö.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 27.06.05 08:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: djstallion
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Mul oleks täpselt sama küsimus. Rooli ülemise osa nahalt hakkab värv (ilmselt päikese mõjul) vaikselt kaduma ja pikemal sõidul on higise käega sealt suht ebamugav kinni hoida. Samas mujalt on veel igati ok ja päris uut nahka ei tahaks eriti panna.
Just, pealegi tundub see Audi rooli originaalnahk olevat väga kvaliteetne ja vastupidav. Kui värv maas, on asi inetu, kuid eelkõige see, et käsi hakkab värvimata naha külge vastikult kleepuma. Otsisin netist nahavärvide müügiga tegelevaid firmasid, kuid esialgu ei suutnud midagi leida. Ainuke niidiots on see, et kusagil Lada Klubi foorumis ühes teemas oli möödaminnes juttu, kuidas üks tegelane olevat spetsiaalse naha aerosoolvärviga oma rooli üle värvinud, värvi olevat kulunud 1,5 pudelit, ühe pudeli hind 90 krooni. Tee kasvõi Lada Klubi foorumisse konto, et tüübi käest infi saada :D Kuid ehk on ka mõni Audi omanik siiski asjaga tegelenud? ;)

Mälu järgi oli kas siin või streetrace.org (ilmselt viimases) leheküljel samast teemast juttu. Räägiti ka vana naha tooni taastamisest ja siis tuli sama aerosoolvärv jutuks.
Tulemus oli piltidelt vaadates väga hea, aga nagu ma aru sain, siis on see tulemus lühiajaline, sest kulub kiiresti maha.
Ise proovinud ei ole kuid mure on tegelikult sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.9% - SQL: 61.1%]