Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kas keegi on käinud vaatamas?A6 3.0 (Vastuseid: 22 | Vaatamisi: 2516)
a6vant
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 16.06.11
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.14 20:31 Tsiteeri
Kas keegi on käinud vaatamas?A6 3.0



Tere

pakkus huvi selline isend...müüja telefoni teel palju öelda ei oska,seega palukski abi,et kas on midagi ka oodata/vaadata...?

Link:http://www.auto24.ee/used/1884348


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 20.11.14 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a6vant
Tere

pakkus huvi selline isend...müüja telefoni teel palju öelda ei oska,seega palukski abi,et kas on midagi ka oodata/vaadata...?

Link:http://www.auto24.ee/used/1884348

Mis sind seda autot ostma kisub?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 20.11.14 20:41 Tsiteeri


Ise Tallinnast, kas tõesti on nii keeruline ja raske Mäepealsesse sisse põigata ja oma silmaga üle kontrollida?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6vant
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 16.06.11
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.14 20:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Ise Tallinnast, kas tõesti on nii keeruline ja raske Mäepealsesse sisse põigata ja oma silmaga üle kontrollida? [/quote


hetkel teise lpool lompi...sp ei saa ka ise vaadata.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.11.14 21:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: a6vant
Tere

pakkus huvi selline isend...müüja telefoni teel palju öelda ei oska,seega palukski abi,et kas on midagi ka oodata/vaadata...?

Link:http://www.auto24.ee/used/1884348

Mis sind seda autot ostma kisub?

On siis tavaline turuhind või? :P Kui see mootorituli näiteks põleb mingi liba kati vea pärast, siis oleks igati soodsalt saadud mõnus masin.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6vant
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 16.06.11
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.14 22:37 Tsiteeri


no seda minagi,et täitsa hea hind ju varustust ja aastat arvestades...müüja sõnul pidi mootor muidu puhtalt käima,aga sumbuti pidi kergelt häält tegema...:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 20.11.14 23:01 Tsiteeri


Pildipealt vaadatuna. Terve parem külg tahaks värvi saada, parem udutule võre puudu.
Vasakult küljelt paistab tagumine tiib ja esimene uks värviparanduse vajadus,
Sisu, minu vana auto 430000km sõitnud ei olnud iste ka seest nii kulunud nagu sellele autol. Eks omasilm on kuningas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.14 23:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
Pildipealt vaadatuna. Terve parem külg tahaks värvi saada, parem udutule võre puudu.
Vasakult küljelt paistab tagumine tiib ja esimene uks värviparanduse vajadus,
Sisu, minu vana auto 430000km sõitnud ei olnud iste ka seest nii kulunud nagu sellele autol. Eks omasilm on kuningas.

Pelgalt sisu järgi ei saa midagi otsustada. Kui ikka ei hoolda ja paras rüblik ka oled.....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 21.11.14 05:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Leopold661
Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
Pildipealt vaadatuna. Terve parem külg tahaks värvi saada, parem udutule võre puudu.
Vasakult küljelt paistab tagumine tiib ja esimene uks värviparanduse vajadus,
Sisu, minu vana auto 430000km sõitnud ei olnud iste ka seest nii kulunud nagu sellele autol. Eks omasilm on kuningas.

Pelgalt sisu järgi ei saa midagi otsustada. Kui ikka ei hoolda ja paras rüblik ka oled.....


Saab ikka, sisu on kulunud, kui auto on "miljon" sõitnud, või on omanik täielik põrsas olnud koos kesikutega. Mõlemal juhul tasuks eemale hoida, kuna kui inimene lagastab autot seest, on lapsik loota, et tehnika eest hoolt on kantud.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6vant
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 16.06.11
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.14 16:03 Tsiteeri


sisu järgi mina auto vanust ei määra,kuna olen ise tegelenud salongide keemilse pesuga ja hooldusega.sõber ostis tutika Subaru mida ma hooldasin korrapäraselt ja pealegi,aga kuna ta kandis teksaseid tihti(Hugo boss,Versace)millel on taga suur metallist tootja logo,suutis ta oma juhi istme serva rikkuda juba poole aastaga.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 21.11.14 16:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a6vant
sisu järgi mina auto vanust ei määra,kuna olen ise tegelenud salongide keemilse pesuga ja hooldusega.sõber ostis tutika Subaru mida ma hooldasin korrapäraselt ja pealegi,aga kuna ta kandis teksaseid tihti(Hugo boss,Versace)millel on taga suur metallist tootja logo,suutis ta oma juhi istme serva rikkuda juba poole aastaga.:mad:


Mina ka mitte, paberites on väljalaske aasta ilusti kirjas :D


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.14 16:23 Tsiteeri


Suure läbisõiduga sama vana auto on tõenäoliselt vähem kulunud istmega, kui väiksema läbisõiduga. Iste kulub(nagu ka antud kuulutuses oleval autol) kõige rohkem välimiste patjade näol, need aga ei kulu istudes vaid sisse-välja käimisel. Väiksem läbisõit = lühemad otsad ehk rohkem sisse-välja käimist, suurem läbisõit = pigem pikemad otsad ja istet kasutatakse rohkem istumiseks.

Sisu järgi läbisõidu hindamine on seega minu arust väga subjektiivne.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 21.11.14 16:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Suure läbisõiduga sama vana auto on tõenäoliselt vähem kulunud istmega, kui väiksema läbisõiduga. Iste kulub(nagu ka antud kuulutuses oleval autol) kõige rohkem välimiste patjade näol, need aga ei kulu istudes vaid sisse-välja käimisel. Väiksem läbisõit = lühemad otsad ehk rohkem sisse-välja käimist, suurem läbisõit = pigem pikemad otsad ja istet kasutatakse rohkem istumiseks.

Sisu järgi läbisõidu hindamine on seega minu arust väga subjektiivne.


Jah, kuid ka see räägib millestki. Lühikesed otsad külma mootoriga, kastiga, tuhanded käivitamised, sellest kõigest tulenevad hädad... Kokkuvõtteks ikkagi hullem, kui palju sõitnud kiirteepill ilusa sisuga. Räämas kulunud sisu on auto peegel, seda järgides pole kunagi veel mööda pannud. Pole vaja kaabelt külge pannagi. Mõelge nüüd ikka, mida te ostate, kas autot või midagi muud?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 21.11.14 20:22 Tsiteeri


Jann, ma vist erand su arvamustes. Sisu järgi jookseksid mu vanast A6 kaugele eemale ja laidaksid ka teistele: kulunud, tolmune mitte prügikast:). Kuigi on viimase 8 aasta hooldus korrektselt tehtud, kõik arved olemas. Mind huvitab autode puhul tehniline seisukord ja sinna ei ole kahju raha alla panna. Ja kui müün siis keemilist tegema ei hakka. Arvan et minusuguseid on veel.


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 21.11.14 20:30 Tsiteeri


See auto maksab ca 5% sellest, mis ta uuena poes maksis ja teie uurite istmeid? :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6vant
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 16.06.11
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.14 21:30 Tsiteeri


just-ma vaatan ka varustust ja kui see auto tahabki paar sada juurde teh poolelt,siis ei ole probleemi...vabandan,aga minu poolest see avariiline külg jääbki aastaks vb selliseks,kuna ei ole võimalust kindlasti kanda hoolt teha teh poole pealt ja ilu vigu lappida...minu jaox on tähtis teha olemus ja varustus,mitte,et ta peaks teistele välja paistma veatu autona...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reizor
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: Õnnetud S6 2.2T, S6 4.2

postitati 21.11.14 22:04 Tsiteeri


Nahksisu järgi on väga raske läbisõitu määrata. Kõik oleneb omanikust ja kulunud istme kohta, ei saa ka kohe automaatselt öelda, et auto üle pole hoolt kantud. Näiteks juhtus kätte üks auto, mille juhiiste on üsna kulunud. Õige läbisõit oli 180k km. Nimelt auto oli naisterahva kasutuses, käis korrapäraselt ainult esinduses hoolduses/remondis. Aga kuna hooldused esinduses ei näe ette nahahooldust, siis polnud ka naisterahvas seda taibanud teha. Sõidud olid enamasti lühikesed ja sele hukka see iste läinud oli. Nahkistmeid on väga kerge enda teadmatusest hukka lasta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 21.11.14 22:16 Tsiteeri


Ma arvan ka, et kui mõte sellise hinnaga masina ostmisel kulunud või musta salongi nähes kesikutele läheb, peaks ehk peeglisse vaatama. Alles oli meedias tarbijakaitseteema mingi kolhvi kohta, millel peale ostu kohe turbo lagunes.

Tulge ometi mõistusele seltsimehed, sel autol ongi täiesti aus kasutatud auto hind ju?!

Ei ole tarvis kasutatud autot üldse osta ega ka vaadata ja vinguda, kui on tegelikult uue auto soov. :D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 21.11.14 22:50 Tsiteeri


Mina vaatasin piltide põhjal, et kere on väga hull kui juba pildilt nii rooste näha. Nina on ka igati kõver ees. Katus ka kindlasti mäda. Kui sa ise ei oska siis mootori korda tegemine võib kallis lõbu olla. Iste ka muidugi puru kuid selle saab odavalt korda. Kui talveks lõbutsemiseks autot vaja siis võiks mõelda jah aga pikemaks pidamiseks ja korda tegemiseks vast mitte. Hind on vist odav, pole eriti kursis mis selline korralik maksta võiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 21.11.14 23:22 Tsiteeri


Selle kõnealuse Audi kohta, siis saad täpselt seda, mille eest maksad. Ehk siis 2000 euro eest saad ilmselt hunniku peavalu.

Auto hindamine sisu järgi on täpselt samasugune teema nagu auto hindamine läbisõidu järgi. Ega ta tõtt ei räägi, aga mingi ülevaate saad. Järeldusi teeb igaüks ise. Aga näiteks tean inimest, kes sõidab igapäevaselt A7'ga, mis seest näeb kohati üpris jube välja, kuid samas hooldatakse esinduses ja alati kvaliteetsete osadega. Kas auto on siis sellepärast tehnilise poole pealt viletsamas seisukorras kui alternatiiv korraliku sisuga?

Ohvtopikut edasi puristades, siis üldse mingi segment miljonäre on natuke imeliku käitumismalliga. Sõber tegeles pikalt salongi keemilise puhastuse ja poleerimisega ühes nimekas ettevõttes ja rääkis ka, et igasugused ekstravakantsed autod on seest kui prügimäed. Inimesed lihtsalt tarbivad ja kulutavad. Mõni mees ei viitsi isegi kustunud koni autost välja visata..


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 21.11.14 23:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sl1990
Selle kõnealuse Audi kohta, siis saad täpselt seda, mille eest maksad. Ehk siis 2000 euro eest saad ilmselt hunniku peavalu.


Selle ajastu audit ostes saabki vaid seda mille eest makstakse, ehk siis peamiselt peavalu.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 22.11.14 09:36 Tsiteeri


Kauple 2-300eur alla. Vaheta õli ära ja sõida kuni sõidab.
Lendab laiali, saad lammarist 500.- igakell kätte. Aga võib sõita ka 2 aastat ju :P


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Omega3
huviline



Registreerunud 22.10.14
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.14 14:13 Tsiteeri


Alati on võimalus autole tehniline kontroll teostada enne ostu...Siis näed kindlalt välj minekuid ja ka otsustada parem ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 38.2% - SQL: 61.8%]