Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: C4(Q) 103kw TDI vs C5(Q) 110/132kw TDI Avant (Vastuseid: 32 | Vaatamisi: 4765)
SvenR
huviline

Avatar


Registreerunud 19.11.14
Asukoht: Pältre
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.14 16:20 Tsiteeri
C4(Q) 103kw TDI vs C5(Q) 110/132kw TDI Avant



Tere.

Kuna naisele vaja tööl käimiseks "lennuki" asemele diislit siis sai hakatud liikureid valima ja uurima. Hetkel peres Volvo 855 bens. ja Saab 93 bens.(naise töölkäigu vahend) ja diislit sai ka valima ning tausta uurima esmalt Volvo ja Saabi hulgast. Siis sai valikusse võetud ka VW ja Audi. Miks siis nii suur? Tore oleks Volvoga võrreldes soodsama kütusekuluga liikuriga ka 70kg kaaluvat koera kasa võtta mõnikord.

Kuna silmapiiril ja kaalukausil on hetkel ka paar Audit, siis küsiks soovitusi et valikuga alt ei läheks. Pole väga seda tüüpi inimene kes pea ees tundmatus kohas vette hüppaks.

Silmapiiril siis C5 99a. 110kw Q TDI, C5 kuni 00a. FWD 110/132kw, C4 103kw FWD TDI ja Q TDI.

Tean niipalju et quattro vajab lisaraha tagasillas, C5 vedrustus on õrnem ja V6 TDI mootoritel tüüpvigadeks kuluvad nookurid mille tõttu lagunevad ka nukad. Miks siis üldse silmapiiril C5? Kuna C4 manuaalina saadavus pea olemat.

Kas peaksin ühte teisele eelistama? Kas on miskit mis suurematest muredest siinkohal mainimata jäi?

Sven


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Dr.Rammstein
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 171kw universaal

postitati 19.11.14 16:23 Tsiteeri


C4 on r5 mootor, mille hooldus odavam, samuti ka minusilmis parem ehk lihtsam ja odavam esisild.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
uaintfckme
huviline



Registreerunud 22.09.10
Asukoht: viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AEL Q

postitati 19.11.14 16:56 Tsiteeri


Otsi kõigist nendest variantidest, kõige korralikum, kindla ajalooga, ja enda(naise) maitsele sobivaim variant.
Nendel kõigil mootoritel on omad tüüpvead, pole ka 1.9 pommikindel. Kõik vajavad korralikku hooldust. Eks quattro püsib paremini teel, eriti c4 puhul. Aga esiveoline c5 on parema teelpüsimisega kui c4quattro näiteks.


Milleks vedada mittevedavaid rattaid kaasas!? :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 19.11.14 18:32 Tsiteeri


Oled nagu päris kindel et juhitavus
parem?
Tsitaat:
Algselt postitas: uaintfckme
Otsi kõigist nendest variantidest, kõige korralikum, kindla ajalooga, ja enda(naise) maitsele sobivaim variant.
Nendel kõigil mootoritel on omad tüüpvead, pole ka 1.9 pommikindel. Kõik vajavad korralikku hooldust. Eks quattro püsib paremini teel, eriti c4 puhul. Aga esiveoline c5 on parema teelpüsimisega kui c4quattro näiteks.



Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 20.11.14 18:42 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&aj=&b=2&bw=89&f1=1994&f2=1997&bi=EUR&h=2& i=1&ae=2&af=50&ag=0&ag=1&otsi=otsi


No ei ütleks, et C4 diisel-manuaal saadavus olematu on. Valikut nagu natuke ikka on. See on ka vahva väide, et C5 monokas on parema teelpüsivusega, kui C4q...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SvenR
huviline

Avatar


Registreerunud 19.11.14
Asukoht: Pältre
Kasutaja on eemal


postitati 22.11.14 17:37 Tsiteeri


Veel miskit?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 22.11.14 17:46 Tsiteeri


Volvol sama TDi mootor vali see, vigu juba tead siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
uaintfckme
huviline



Registreerunud 22.09.10
Asukoht: viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AEL Q

postitati 23.11.14 15:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Oled nagu päris kindel et juhitavus
parem?
Tsitaat:
Algselt postitas: uaintfckme
Otsi kõigist nendest variantidest, kõige korralikum, kindla ajalooga, ja enda(naise) maitsele sobivaim variant.
Nendel kõigil mootoritel on omad tüüpvead, pole ka 1.9 pommikindel. Kõik vajavad korralikku hooldust. Eks quattro püsib paremini teel, eriti c4 puhul. Aga esiveoline c5 on parema teelpüsimisega kui c4quattro näiteks.


Sry,vb sõnastasin veidi valesti. Mõtlesin selle all seda et c4 ei ole nii hästi juhitav kui c5. Topeltõõtsaline minu kogemuste järgi tundub lihtsalt parema juhitavusega.
St keerab kurvi paremini, roolitunnetus on parem jne. Teelpüsivus eelkõige sõltub rehvidest ja veoskeemist, ja ka tihendist rooli ja istme vahel. Eks neli vedavat ratast on ikka parem kui 2. Aga erinevatel sillatüüpidel ja erinevatel veoskeemidel on erinev käitumine, ja see sõltub juba igast inimesest endast mida ta eelistab. Ja mina sõidan c4tdiq sellepärast et seda on odavam ülevalpidada, ja kuna mulle meeldib quattro eeliseid nautida talvel.


Milleks vedada mittevedavaid rattaid kaasas!? :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 23.11.14 17:09 Tsiteeri


Olen kahte V70 pidand ja mina ütleks et sellel autol on palju totraid vigasid, aknatõstukite lülitit, kesklukk, pidevad probleemid õõtsapuksidega, soojendus ei jõua suure külmaga salongi soojaks puhuda, nõrk automaatkast. Mõlemal autol olid samad probleemid


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.11.14 18:03 Tsiteeri


C5 on juhitavuselt võrreldes c4-ga nagu öö ja päev c5 kasuks siis, siin ei ole mitte midagi vaielda isegi mitte. Just veermiku poolest soovitaksin c5-te, mootori vastupidavuse poolest seda R5 ehk siis c4-ja ja salongi poolest on IMO mõlemad väga head, pagasniku poolest muidugi on c4 avant suht hädine, ma ei ole kindel, et sinna koer püsti ära mahub näiteks, võibolla kui see vahepõrand eemaldada?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 23.11.14 19:20 Tsiteeri


Eks eelarve paneb asjad paika. V70 manuaal TDi on suht tüütu linnas sõitmiseks oma raskepärase mootori ja siduriga, kuid maanteel täitsa mõnus otsesõidu ÖKO masin, juhi iste kindlalt mugavam kui C4 Audil. V70 universaalil pagass ka ruumikam. Kui Q ei ole oluline võtakisn pigem ATM TDi V70-ne, naisel ka lihtsam siis. Passatit ei ole kaalunud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 23.11.14 19:36 Tsiteeri


Mina ka jätaksin audi igal juhul valikust välja kui just nelivedu möödapääsmatu pole. C5 iseenesest on suurepärane auto sõitmiseks, kuid need lõputud probleemid...:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.11.14 19:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Peetrus
... juhi iste kindlalt mugavam kui C4 Audil. ...

Mugavam kui c4-jal laialt levinud reguleeritava põhjapadjaga recaro? Huvitav kas on mugavuse maitsed nii erinevad või ei ole mina normaalse volvo istmel istunud, alati on volvode istmed olnud liiga pehmed (v70, s60, s80, XC90,...):P


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 23.11.14 19:46 Tsiteeri


Etteantud mudelivalik on natuke liiga seinast-seina.
Nagu eespool mainitud, on c4 ja c5 vahel mäekõrgune vahe dünaamikas ja pigem pead ikkagi selle järgi otsustama, et kas tahad mugavamalt sõita ja ja vähem rabeleda rooli taga (c5) või natuke rohkem vaeva näha (c4)
Kui Quattro kohustuslik ei ole, siis pigem soovitaks sihtida ikkagi c5-e ja näiteks 1,9 diislit. Ökonoomne ja siiski veel võrdlemisi lollikindel võrreldes 2,5 V6-ga.
1,9 tundub esmapilgul küll ülehinnatud, aga hitler+lisakulutused lähevad pikas perspektiivis oluliselt kallimaks ja kõige hullem on see, et isegi peale nukaremonti ei tea 2,5 v6 puhul kunagi kas järgmine kord läheb käima või mitte.
Hetkel sõidan kordamööda mõlema generatsiooniga ja miskipärast kipuvad ikkagi c5 võtmed tihedamini näppu jääma...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 23.11.14 19:52 Tsiteeri


No mu C4 on see "sport" nahksisu ja ei meeldi see et ei saa istme põhja kallet muuta st et eesmist poolt üles poole ja tagumist alla, eesmine padi on suht mõtetu. Volvol saab kallet muuta. Samuti ei saa piisavalt seljale tuge, jääks nagu puudu. Peatugi jääb samuti kaugele. No ma kergelt "istmepede" ka. C5-l on parem istumine just peatoe osas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.11.14 19:54 Tsiteeri


Ja omaltpoolt soovitaks turul ikka palju masinaid läbi proovida (kui näiteks otsid 1,9tdi c5-te, siis proovi just seda kombinatsiooni mitme masina peal, mitte ära tee ühest järeldusi), et leida see õige, usu, masinad on väga erinevad, mis siis, et kuulutuse järgi tunduvad identsed.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 23.11.14 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Peetrus
No mu C4 on see "sport" nahksisu ja ei meeldi see et ei saa istme põhja kallet muuta st et eesmist poolt üles poole ja tagumist alla, eesmine padi on suht mõtetu.
Järelikult pole siis EL sisuga C4 otsa veel komistanud.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 23.11.14 20:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: Peetrus
No mu C4 on see "sport" nahksisu ja ei meeldi see et ei saa istme põhja kallet muuta st et eesmist poolt üles poole ja tagumist alla, eesmine padi on suht mõtetu.
Järelikult pole siis EL sisuga C4 otsa veel komistanud.



Kuulnud olen et pisut parem, proovida ei ole saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 23.11.14 22:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Peetrus
... juhi iste kindlalt mugavam kui C4 Audil. ...

Mugavam kui c4-jal laialt levinud reguleeritava põhjapadjaga recaro? Huvitav kas on mugavuse maitsed nii erinevad või ei ole mina normaalse volvo istmel istunud, alati on volvode istmed olnud liiga pehmed (v70, s60, s80, XC90,...):P

Vist pole Volvoga pikemalt sõitnud,Volvo istmed ikka väga mugavad tegelikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
SvenR
huviline

Avatar


Registreerunud 19.11.14
Asukoht: Pältre
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.14 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Olen kahte V70 pidand ja mina ütleks et sellel autol on palju totraid vigasid, aknatõstukite lülitit, kesklukk, pidevad probleemid õõtsapuksidega, soojendus ei jõua suure külmaga salongi soojaks puhuda, nõrk automaatkast. Mõlemal autol olid samad probleemid


Õõtsad on samad mis 850 puhul ja no mina ei saa kuidagi öelda et pidevalt lähevad, lõhun masinat igapäevaselt kruusateedel ja ei miskit lagune. Vent puhub ilma igasuguse probleemite salongi soojaks, V70 sai minu mälu järgi juba omale salongi filtri mis 850 puhul puudus ning arvatavasti umbes filter oli selleks probleemiks. Kesklukk on ka sama mis 850 peal ja seega töökindel. Aknatõstukite probleem laheneks mul vast lihtsalt kuna nagunii meeldib 850 polster rohkem ja viskaks lihtsalt ringi. Või olid sinu kogemused 2000 turule tulnud "puusadega" isenditega seotud?

1.9 ei paku nii ehk naa pinget ja ATM, no andestage ei taha omale Flinstone autot ihaldama. Lihtsalt meie teeninduste praktika ja tuttavatelt kuuldud kogemused näitavad et ATM puhul peab panema kasti remondi raha kohe kõrvale kuna paljud isetegijad ei tea kasti filtrist miskit ja on olemas kohti kus kliendile külma tehakse ning filter vahetamata jäetakse kas spetsiaalselt või teadmatusest(jah on olemas meie maal ka isehakanud lukkseppad kes ei tea et kastis ka filter peidus!). Lisaks ATM puhul ei kaalu kütusekulu vahe asja ka väga üles.

C5 tagasilla kohta tunneks huvi Q puhul. Mis seal kõige õrnem osa on ning peamiselt lagunema kipub? Differ on lollikindel? Sisemised otsad kipuvad kuluma?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.14 20:34 Tsiteeri


Rallit hakkad sõitma? C5 q ja mis motoga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 24.11.14 20:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SvenR

C5 tagasilla kohta tunneks huvi Q puhul. Mis seal kõige õrnem osa on ning peamiselt lagunema kipub? Differ on lollikindel? Sisemised otsad kipuvad kuluma?


Nagu ikka, et ei lekiks, see nagu tundub olevat nörgem koht, ehk simmerlingid kipuvad vanadusest lõpuks lekkima.
Muus osas ei lagune seal suurt midagi, pukside majandus tuleks üle vaadata, et ei oleks mörasi ja poleks pesas lahti, ei ole just kõige odavam lõbu "taastada".


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 24.11.14 20:50 Tsiteeri


Kui sa oled nii võrra Volvo tark kuidas sa saad rääkida et V70 ja 850 õõtsad on samad?

Tsitaat:
Algselt postitas: SvenR
Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Olen kahte V70 pidand ja mina ütleks et sellel autol on palju totraid vigasid, aknatõstukite lülitit, kesklukk, pidevad probleemid õõtsapuksidega, soojendus ei jõua suure külmaga salongi soojaks puhuda, nõrk automaatkast. Mõlemal autol olid samad probleemid


Õõtsad on samad mis 850 puhul ja no mina ei saa kuidagi öelda et pidevalt lähevad, lõhun masinat igapäevaselt kruusateedel ja ei miskit lagune. Vent puhub ilma igasuguse probleemite salongi soojaks, V70 sai minu mälu järgi juba omale salongi filtri mis 850 puhul puudus ning arvatavasti umbes filter oli selleks probleemiks. Kesklukk on ka sama mis 850 peal ja seega töökindel. Aknatõstukite probleem laheneks mul vast lihtsalt kuna nagunii meeldib 850 polster rohkem ja viskaks lihtsalt ringi. Või olid sinu kogemused 2000 turule tulnud "puusadega" isenditega seotud?

1.9 ei paku nii ehk naa pinget ja ATM, no andestage ei taha omale Flinstone autot ihaldama. Lihtsalt meie teeninduste praktika ja tuttavatelt kuuldud kogemused näitavad et ATM puhul peab panema kasti remondi raha kohe kõrvale kuna paljud isetegijad ei tea kasti filtrist miskit ja on olemas kohti kus kliendile külma tehakse ning filter vahetamata jäetakse kas spetsiaalselt või teadmatusest(jah on olemas meie maal ka isehakanud lukkseppad kes ei tea et kastis ka filter peidus!). Lisaks ATM puhul ei kaalu kütusekulu vahe asja ka väga üles.

C5 tagasilla kohta tunneks huvi Q puhul. Mis seal kõige õrnem osa on ning peamiselt lagunema kipub? Differ on lollikindel? Sisemised otsad kipuvad kuluma?



Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 24.11.14 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SvenR Silmapiiril siis C5 kuni 00a. FWD 110/132kw, C4 103kw FWD TDI ja Q TDI.
Tean niipalju et quattro vajab lisaraha tagasillas,
Kas peaksin ühte teisele eelistama? Sven

Ma arvan kui sa teaksid siis sa ei küsiks? aga foorum ongi küsimiseks.
Mina seevastu olen rallinud 20+ aastat S-idega lõunaeesti auklikul maastikul ja pole praktiliselt midagi pidanud tagasildadesse investeerima kaasa arvatud tehase kondid sõidavad ka mitusada tuhat, (vaid tehases sündides paigaltatu) mitte tänane originaalvaruosa 10 000 kilti.ja vahetus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SvenR
huviline

Avatar


Registreerunud 19.11.14
Asukoht: Pältre
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.14 21:06 Tsiteeri


1997-2000 V70 on ju tegelikuses 850, sama moodi nagu A6 C4 baseerub 100 peal. Erinevused on Volvol lihtsalt pisut salongis, stanged, tuled, kapott ja elektroonika. Sillad on samad, kere on sama(välja arvatud esimesed tiivad uute tulede tõttu), mootorid on samad jne. C4 on ju ka sama nii A6 puhul kui ka 100 puhul. See on tingitud Audi ja Volvo koostöö ajastust, Audi ees ja kahjuks Volvo ka järgi. Esimene puhas C/S/V/XC70 tuli liinilt 2000 aasta teises kvartalis(võin pisut kuudega mööda panna). Sama on ju ka Audil et esimene A6 tuli välja ju 1997.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.1% - SQL: 53.9%]