Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: A6 Avant elektriline tagaluuk sulgub pauguga. (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 5696)
Vortex
huviline



Registreerunud 17.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.14 18:47 Tsiteeri
A6 Avant elektriline tagaluuk sulgub pauguga.



Tere.


Kas keegi oskaks öelda,et mis võiks viga olla 2008a A6 Avant elektrilise tagaluugiga,see sulgub liiga suure pauguga,luugi amordid on uued ja ikka sama viga.
Teine viga on ka,arvuti näitab:
01699-Motor for Central Locking; Hatch/Trunk (V53)
009-Open or Short to Ground

See teine viga tekkis alles hiljuti,aga luugi paugutamine on juba auto ostust peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.11.14 19:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vortex
Tere.


Kas keegi oskaks öelda,et mis võiks viga olla 2008a A6 Avant elektrilise tagaluugiga,see sulgub liiga suure pauguga,luugi amordid on uued ja ikka sama viga.
Teine viga on ka,arvuti näitab:
01699-Motor for Central Locking; Hatch/Trunk (V53)
009-Open or Short to Ground

See teine viga tekkis alles hiljuti,aga luugi paugutamine on juba auto ostust peale.


Tundub, et see normaalne, 2008/09 FL avant ja samuti läheb laksuga kinni ja siis kergelt suristab lõpuni.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vortex
huviline



Registreerunud 17.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.14 19:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: Vortex
Tere.


Kas keegi oskaks öelda,et mis võiks viga olla 2008a A6 Avant elektrilise tagaluugiga,see sulgub liiga suure pauguga,luugi amordid on uued ja ikka sama viga.
Teine viga on ka,arvuti näitab:
01699-Motor for Central Locking; Hatch/Trunk (V53)
009-Open or Short to Ground

See teine viga tekkis alles hiljuti,aga luugi paugutamine on juba auto ostust peale.


Tundub, et see normaalne, 2008/09 FL avant ja samuti läheb laksuga kinni ja siis kergelt suristab lõpuni.

Samas olen näinud Audisid,millede tagaluuk sulgub tunduvalt vaiksemalt,midagi peaks siis ikka ju viga olema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 15.11.14 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vortex


Kas keegi oskaks öelda,et mis võiks viga olla 2008a A6 Avant elektrilise tagaluugiga,see sulgub liiga suure pauguga,luugi amordid on uued ja ikka sama viga.


Kas amordid on ka õige tugevusega?


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.11.14 20:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vortex
Samas olen näinud Audisid,millede tagaluuk sulgub tunduvalt vaiksemalt,midagi peaks siis ikka ju viga olema?


Ei vaidle vastu, eks mürtsu tugevus on kõigile erinev. Ma vöiks öelda omast kogemusest, et sulgumismürts on analoogne ukse sulgemisele, mis C6-l ka ikka suht lärts ja kölarikas, isegi odavautodel on sulgumine siidisem ja vaiksem.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 16.11.14 04:46 Tsiteeri


Mul läheb ka see tagaluuk kena pauguga kinni. Võiks vaiksemalt minna.
Mis ustesse puutub - pre fl c6-el käib küll vaikselt/ehk ei häiri - peres üks uuem corolla verso ka millel käib korralik plekine litakas. FL C6-el aga juba soft close - väike surin ja uks kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 16.11.14 06:05 Tsiteeri


Kui uksed on kinni, läheb vaiksemalt. Sõltub ka temperatuurist, külmaga sulgub väga vaikselt. Alati võib ju lõpus veidi käega hoogu pidurdeda, eriti kui mõni uks lahti.
To Silver: Soft close on mõnus, sellega võib ära harjuda ;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vortex
huviline



Registreerunud 17.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.11.14 09:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Tsitaat:
Algselt postitas: Vortex


Kas keegi oskaks öelda,et mis võiks viga olla 2008a A6 Avant elektrilise tagaluugiga,see sulgub liiga suure pauguga,luugi amordid on uued ja ikka sama viga.


Kas amordid on ka õige tugevusega?

Õiged jah ja mingi kvaliteetse firma toodang oli jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 16.11.14 09:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kui uksed on kinni, läheb vaiksemalt. Sõltub ka temperatuurist, külmaga sulgub väga vaikselt. Alati võib ju lõpus veidi käega hoogu pidurdeda, eriti kui mõni uks lahti.
To Silver: Soft close on mõnus, sellega võib ära harjuda ;)


Kusjuures, kui nüüd mõelda, siis nii on Jann, et kui uksed kinni on sulgumine pehmem, kuid löpulärts jääb ikka, nagu umbes 5 cm enne lõppu kaob igasugune juhtimine ja tekib vabalangemine.

Samas, kui luuk viimases etapis samuti suristab, siis kas isend omab SC funktsiooni, ustel pole surinat täheldanud.
Luugi käega pidurdamine, kas see süsteemile viga ei tee? Siiani pole julgenud kätt vahele toppida, kui luuk kinni/lahti teha, vöi jääb luuk tänu elektroonika tarkusele kusagil asendis seisma, kui mingi takistus tekib?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 16.11.14 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kui uksed on kinni, läheb vaiksemalt. Sõltub ka temperatuurist, külmaga sulgub väga vaikselt. Alati võib ju lõpus veidi käega hoogu pidurdeda, eriti kui mõni uks lahti.
To Silver: Soft close on mõnus, sellega võib ära harjuda ;)


Kusjuures, kui nüüd mõelda, siis nii on Jann, et kui uksed kinni on sulgumine pehmem, kuid löpulärts jääb ikka, nagu umbes 5 cm enne lõppu kaob igasugune juhtimine ja tekib vabalangemine.

Samas, kui luuk viimases etapis samuti suristab, siis kas isend omab SC funktsiooni, ustel pole surinat täheldanud.
Luugi käega pidurdamine, kas see süsteemile viga ei tee? Siiani pole julgenud kätt vahele toppida, kui luuk kinni/lahti teha, vöi jääb luuk tänu elektroonika tarkusele kusagil asendis seisma, kui mingi takistus tekib?


Uste SC on hoopis teine teema ja sõltub esimese omaniku rahakotist. Minu auto esimene omanik Saksas on ikka väga helde olnud.. Käega võib veidi pidurdada vabalt, midagi ei juhtu. 100 korda praktiseeritud.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 16.11.14 18:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kui uksed on kinni, läheb vaiksemalt. Sõltub ka temperatuurist, külmaga sulgub väga vaikselt.


Endal sama kogemus, külmaga sulgub vaiksemalt. Suvel soojaga läks kinni päris suure pauguga, praegu jahedama ilmaga sulgumine hea, vaikne. Luugiamorte müüakse sellele masinale kahte/kolme erinevat varianti:
A) Amort lükkab luugi avamisel lõpuni lahti
B) Amort lükkab luugi teatud kõrgusele lahti ja viimane lõpp (umbes 20 cm) on käsitsi lükatav. See mõeldud siis lühikestele inimestele, et ulataks luugil sulgemisnuppu vajutama ja pikemad pead ära ei lööks. Enda peres abiks "lisa".:)
C) Hetkel ei leidnud infot üles. Võimalik, et oligi kaks varianti.

Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Samas, kui luuk viimases etapis samuti suristab, siis kas isend omab SC funktsiooni, ustel pole surinat täheldanud.


Suristab lõpus (tagaluugi sulgumisel) keres olev "pulk" kuhu luuk sulgub. Seda tõmmatakse mootoriga/hammaslatiga alla poole nii, et luuk oleks tihedalt suletud.

Avamisel lükatakse seda "pulka" ülespoole, et luuk hakkaks avanema. Kui seal all olev vedru (aitab luugi avanemisel "pulga" ülespoole liikusmisele kaasa) katki siis luuk ei taha hästi avaneda ilma käega kaasa aitamiseta.

Eelolev info kirja pandud enda kogemustest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 16.11.14 19:28 Tsiteeri


Mul samamoodi, soojaga suurem lärts, külmaga käib vaikselt. Niipalju, kui näinud, siis C6 suht lätakaga käibki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 17.11.14 12:29 Tsiteeri


Omal ka Soft Close uksed. Väga hea lisa. Aga vahest ikka kui kinni läheb või keegi kinni lööb, siis ikka käib sihukene litakas ära, et hääle järgi ei usukski, et see Audilt tuli.
Ise arvasin ka, et tagaluuk on Soft Close, aga vist ei ole?

Alguses samuti läks sihukese litakaga tagaluuk kinni, et isegi kojamees värises seal. Tekkis tunne, et läheks gramm kõvemini, oled klaasist ka ilma. Õudne. Küljelt vaadates tekkiski nö vabalangemine kui 5-10 cm oli pilu veel jäänud.
Mingi aeg siin kuu või rohkem tagasi surkisin arvutiga seda tagaluugi asja, sest suutsin üks hetk luugi lolliks ajada (st et automaatika enam ei funksinudki).
Ei teagi mis tegin, aga pärast seda läheb luuk ikka päris mõnusalt ja vaikselt kinni. Küljelt vaadates toimub tõmbamine lõpuni ja vabalangemise osa on välja jäänud.

See surin on kogu aeg olnud. Ei häiri. Aga hetkel siiski läheb kõvemini, kui uksed. Kord on selle perioodi jooksul läinud vabalangedes kõvasti. Kui kõik käiks sama häälega nagu soft close uksed (ka näiteks kapott), oleks eriti timm. Aga noh, unistada võib ju.

Antud luuki annab ka manuaalselt opereerida, st tähendab kohest tõmbamist kui nupule vajutad. Ehk saad avada nagu tavalise Avandi luuki. Aga kinni laskmine manuaalselt? Seda ma ei oskagi, sest ikka jääb mingi pinge taha seal. Mingi nõks selleks oli, aga hetkel ei suuda meenutada, mis täpsemalt...

Aga miskipärast ei taha töötada see nupust max kõrguse seadistamine (3 sekki all hoida soovitud kõrgusel). Ma kogu aeg löön oma pead vastu luuki ära. Muudkui aja käega see viimane nõks maks asendisse. No ei jäta süsteem seda asendit meelde. :D

Iga hetk saab luugi sulgemisele/avamisele käe ette panna. Kas autopuldist, füüsiliselt käega luugist või käega luugi nupust nii seest kui väljast. No näiteks vead pikki laudu vms mis pagassist väljas, lased luugil kokku poole minna ja ennem laudu vajutad nupule ja jääbki sellesse asendisse pidama. Uuesti vajutus viib luugi avatud asendisse tagasi.
Üks kord jäi selle sulguri kohale rahakott. Käis vastas ära ja avas uuesti luugi. Sai lehekotte veetud, tahtsin luuki kinni panna, tõmbas end vastu kotte (pehmed ju), ja lasi lahti tagasi. Sulgemisest jäi puudu mingi 2-3 cm.

Postiivne on see, et vähemalt Audil liigub see elektriline luuk suht kiiresti. Ma siin sõitsin vahepeal teist marki autoga, no ei jõudnud seda luuki ära vanduda. Audil saad lahti teha, pakid ära panna ja luuk kinni, kui tollel pillil alles lahti venib...Parklates sarnast asja näinud, mõnel margil venib lahti ja sulgub luuk ikka tohutu aja...
Mersul käib ka vähemalt kiiresti. Mersul hea, et konksu lüliti on pandud luugi külge, mitte ei ole peidetud küljele sahtlisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siim1314
klubiliige



Registreerunud 12.04.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2006 171kw

postitati 17.11.14 15:00 Tsiteeri


Mina julgeksin ka väita, et minul käib luuk vaikselt ja rahulikult. Lõpus on ainult see lukustuse klõps ja siis surin, aga et tal mingi vabalangemine oleks vms- seda küll ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vortex
huviline



Registreerunud 17.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.14 18:08 Tsiteeri


Täna proovisin ühte Allroadi ja selle luuk käis ikka väga vaikselt võrreldes minu auto omaga,samas oli Allroadil gaasiamordid 600N,minu omal aga 300N,kas äkki seal see viga peitubki,et keegi on kunagi juba pannud valed amordid minu autole ja mina ostsin nende vanade järgi samuti valed amordid???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 17.11.14 18:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vortex
Täna proovisin ühte Allroadi ja selle luuk käis ikka väga vaikselt võrreldes minu auto omaga,samas oli Allroadil gaasiamordid 600N,minu omal aga 300N,kas äkki seal see viga peitubki,et keegi on kunagi juba pannud valed amordid minu autole ja mina ostsin nende vanade järgi samuti valed amordid???

Kui sa originaal uut amorti ei pannud siis ei tasugi selt midagi oodata ju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vortex
huviline



Registreerunud 17.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.14 18:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: Vortex
Täna proovisin ühte Allroadi ja selle luuk käis ikka väga vaikselt võrreldes minu auto omaga,samas oli Allroadil gaasiamordid 600N,minu omal aga 300N,kas äkki seal see viga peitubki,et keegi on kunagi juba pannud valed amordid minu autole ja mina ostsin nende vanade järgi samuti valed amordid???

Kui sa originaal uut amorti ei pannud siis ei tasugi selt midagi oodata ju.

Kas arvad,et ainult originaalosad sobivad Audile?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 17.11.14 18:39 Tsiteeri


Viskasin kaabli järgi, sai vähe näpitud ja käib ka nüüd vaikselt, ilma lärtsuta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Vortex
huviline



Registreerunud 17.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.14 18:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Viskasin kaabli järgi, sai vähe näpitud ja käib ka nüüd vaikselt, ilma lärtsuta.

Mida täpsemalt siis tegid kaabliga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 17.11.14 19:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vortex
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Viskasin kaabli järgi, sai vähe näpitud ja käib ka nüüd vaikselt, ilma lärtsuta.

Mida täpsemalt siis tegid kaabliga?


Tehase seaded, siis muutsin 01 kanali väärtuse 345, ennem oli 319. Nüüd sulgub vaikselt ja palju kiiremini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 17.11.14 19:08 Tsiteeri


Herr Vedru! Kirjutage mida näppisite ka!

Edit: keegi jõudis juba ette!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vortex
huviline



Registreerunud 17.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.14 19:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: Vortex
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Viskasin kaabli järgi, sai vähe näpitud ja käib ka nüüd vaikselt, ilma lärtsuta.

Mida täpsemalt siis tegid kaabliga?


Tehase seaded, siis muutsin 01 kanali väärtuse 345, ennem oli 319. Nüüd sulgub vaikselt ja palju kiiremini.
Mida selle 01 kanali väärtus täpsemalt näitab ja kas see on A6 Avantidel sama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 17.11.14 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vortex
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: Vortex
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Viskasin kaabli järgi, sai vähe näpitud ja käib ka nüüd vaikselt, ilma lärtsuta.

Mida täpsemalt siis tegid kaabliga?


Tehase seaded, siis muutsin 01 kanali väärtuse 345, ennem oli 319. Nüüd sulgub vaikselt ja palju kiiremini.
Mida selle 01 kanali väärtus täpsemalt näitab ja kas see on A6 Avantidel sama?

.
Ei tea, mul pakkus uue väärtuse ise. Jäta vana väärtus meelde ja katseta, mis teeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.14 19:34 Tsiteeri


With adaption channel 1 the opening angle of the tailgate can be adjusted.

Channel 1 - selectable opening stop


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 17.11.14 19:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vortex
Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: Vortex
Täna proovisin ühte Allroadi ja selle luuk käis ikka väga vaikselt võrreldes minu auto omaga,samas oli Allroadil gaasiamordid 600N,minu omal aga 300N,kas äkki seal see viga peitubki,et keegi on kunagi juba pannud valed amordid minu autole ja mina ostsin nende vanade järgi samuti valed amordid???

Kui sa originaal uut amorti ei pannud siis ei tasugi selt midagi oodata ju.

Kas arvad,et ainult originaalosad sobivad Audile?

Omad ja teiste kogemused näitavad seda jah. Hea on ainult originaal või b jupp millel on sama tootja. Luugiamorte olen ka erinevaid ostnud ei käi ükski nii nagu vana originaal. Just need lõpud vajuvad ära kas viskab järsku lahti või lõpus ei pidurda. Katsetatud küll tavaluukidega kuid mõte on sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.3% - SQL: 57.7%]