Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A6 Avant Quattro 2.7 V6 TDI 132kW (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 5689)
-marek-
huviline



Registreerunud 02.01.10
Kasutaja on eemal


postitati 13.07.14 17:58 Tsiteeri
Audi A6 Avant Quattro 2.7 V6 TDI 132kW



Tere silma on jäänud siis selline auto! Kuida on sellel isendl mootoriga on see vastupidav ja kas on see kettylekandega?
Käiguasti kohta äkki oskab ka keegi midagi rääkida, kas automaatkast tasub ära voi tuleks ikka manuaali vaadata? Ja kuida selle nelik veoga on, kindlasti rohkem remonti ja väljaminekuid kui midagi peaks minema?


http://www.auto24.ee/used/1644206


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 13.07.14 18:41 Tsiteeri


Otsing on võlusõna. Käigukasti kohta- nii kuidas hooldad, nii kestab. Kui usud juttu, et eluaegne õli on sees, siis lase sedasi ja valmistu kastiremondiks või vahetuseks.
Nelikveosüsteem on Audil ülimalt töökindel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 13.07.14 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Otsing on võlusõna. Käigukasti kohta- nii kuidas hooldad, nii kestab. Kui usud juttu, et eluaegne õli on sees, siis lase sedasi ja valmistu kastiremondiks või vahetuseks.
Nelikveosüsteem on Audil ülimalt töökindel.


Pole erilist mõtet soovitada otsingut sellele tegelasele, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=141174&page=1&highlight=%26%2365533%3B#pid718184


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 13.07.14 19:15 Tsiteeri


1. Mootori osade peale kulutad sama raha mis 3.0tdi-l
2. On küll kettülekanne (nagu ka otsingus välja tuleb, võid ketipinguteid sattuda vahetadada. Minu omal nt. Üle 300k ls masinal, nendega probleeme veel pole, esinduse mehedki olid kuulamise järgi rahul, käivitub sildelalt, raginat pole.)
3. Vahetasin kastiõli umbes 315k pealt. Polnud enne mitte midagi viga, pärast langes natuke kütusekulu ja uue tarkvara ning adapteerimisega läks võib-olla natukene sujuvamaks (enne oli ka väga sujuv).
4. Nelikveo loeks pommikindlaks.
5. Auto mu käes olnud aasta ja sutsu peale, remonti vajas sisselaske kolle(remontkomplektiga), dpf oli ka umbes sellest, egr klapp puhastada, uus mootoriaju tarkvara(stock, vana ei pidavat laskma dpfi põletada). Läks üle neljasaja euro, flamekos - kerge tunne jäi, et petta sain. Jutt koguaeg muutus telefonis. See selleks. Enam sinna ei lähe. Kastiõli ja tarkvara + difriõli - 550 eurot(hõbenooles). Kaks sillatala puksi 30euri + töö. Kuna flamekos olid nii kõvad mehed, kes lubasid ka mittetöötavad eelsüüte küünlad ära teha (telefonis jällegi, et saab tehtud, pole probleemi aga pärast ikkagi mehed ei suutnud teha, mida lubasid), siis lasin ühes teises firmas hoopis kõik ära vahetada. Pluss regulaarsed õli vahetused, ma olen iga teisega vahetanud ka küttefiltri. Rehvide ring on 600+ euri kui korralikke tahad.

Pakutud mudelil on riidest sisu, mis mulle ei meeldiks aga see on minu arvamus.

Auto on muidu mõnus, mulle meeldib, kuigi lähen varsti FL mudelile ja 3.0-le üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-marek-
huviline



Registreerunud 02.01.10
Kasutaja on eemal


postitati 13.07.14 20:59 Tsiteeri


Suurimad tänud info eest SilverL!
Kindlasti peaksin laskma enne selle auto yle kuskil vaadata. Ja nelikveoga siis voib täitsa arvestada. Kuigi nyyd olen proovinud seda isikut kätte saada lykkb ta koguaeg aega edasi, tundub juba veidi kahtane see värk.
Aga eks vaatan veel ringi .
Kui kellelgi veel midagi lisada on siis jään huviga ootama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 14.07.14 06:21 Tsiteeri


Kui on soovi, siis võin selle auto väikese tasu eest põhjalikult arvutiga üle vaadata.
Seal on palju asju, mida silmaga ei näe ja kõrvaga ei kuule.
Tel.55547002


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-marek-
huviline



Registreerunud 02.01.10
Kasutaja on eemal


postitati 14.07.14 09:04 Tsiteeri


Selle mehega jäi kaup katki!
Olin talle mitmeid kordi helistanud, lykkas aega koguaeg edsi ja nyyd helistades ytles, et euto juba broneeritud! Ja enda andmed on ka ta kuulutusest maha votnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 14.07.14 17:36 Tsiteeri


Ma olen suht kindel,et kui ostad 2.7tdi mootoriga a6-e siis varem või hiljem mõtled,et miks ma ikka 3.0tdi-d ei valinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 14.07.14 19:06 Tsiteeri


See moment tekib tõenäoliselt küll. Ise ka lähen parasjagu kolmesele üle praegu just seepärast, et natuke ikka kiiremini, kaugemale ja kõrgemale :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.6% - SQL: 71.4%]