Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Põhjakaitsme poldid (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1331)
Platea
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.0 100kw C6

postitati 13.06.14 16:50 Tsiteeri
Põhjakaitsme poldid



Et olen otsinud aga pole leidnud, kust saaks enda autole pöhjakaitse polte. Autoks siis A6 C6 2005 sedaan. Kui veebruaris sai paranduses käidud siis seal jäeti paar polti panemata ja üle 80km/h söites hakkab laperdama pöjakate. Lisaks kas keegi teab kas Tartus kuskil on neid pagassi plastik katteid müüa samale masinale(mitte tellimise kaudu)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 13.06.14 17:30 Tsiteeri


Kui .................


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 13.06.14 18:24 Tsiteeri


Ma ei tea, kas minu c6-l olid originaal kaitsme poldid, või ei. Igatahes viskasin need kõik minema. Sama sugused olid müüa ka automaailmas Tartus. Pool keeret hoiab ja siis kõik. Pärast seda kui 190 km/h pealt lahti lõi, lasin ära vahetada. Panin poltideks renaulti omad korraliku suure tähikuga. Siiani pole probleeme olnud. Varem pidin pidevalt juurde keerama, sest sõites kadus neid. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Platea
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.0 100kw C6

postitati 13.06.14 18:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Ma ei tea, kas minu c6-l olid originaal kaitsme poldid, või ei. Igatahes viskasin need kõik minema. Sama sugused olid müüa ka automaailmas Tartus. Pool keeret hoiab ja siis kõik. Pärast seda kui 190 km/h pealt lahti lõi, lasin ära vahetada. Panin poltideks renaulti omad korraliku suure tähikuga. Siiani pole probleeme olnud. Varem pidin pidevalt juurde keerama, sest sõites kadus neid. :)


Ooky, reid saab siis kh renoo esindusest v kuskilt veel? Tartus näiteks!? Palju maksid muidu oli audi ja renoo omadel erinevus kh sees?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 13.06.14 19:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Platea
Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Ma ei tea, kas minu c6-l olid originaal kaitsme poldid, või ei. Igatahes viskasin need kõik minema. Sama sugused olid müüa ka automaailmas Tartus. Pool keeret hoiab ja siis kõik. Pärast seda kui 190 km/h pealt lahti lõi, lasin ära vahetada. Panin poltideks renaulti omad korraliku suure tähikuga. Siiani pole probleeme olnud. Varem pidin pidevalt juurde keerama, sest sõites kadus neid. :)


Ooky, reid saab siis kh renoo esindusest v kuskilt veel? Tartus näiteks!? Palju maksid muidu oli audi ja renoo omadel erinevus kh sees?

Ei oska õelda. Mingid kopikad ainult olid. Endal renaulti keskuses sõbrad tööl, siis soovitasid. :) Vb audil originaalid paremad.
Kahjuks ei tea jah, olid mul seal õiged, või ei.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Platea
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.0 100kw C6

postitati 13.06.14 19:55 Tsiteeri


Ok, käin vaatan homme ringi ehk leian möned sobilikud, see laperdamine käib pinda seal pöhja all :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 26.2% - SQL: 73.8%]