Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Palun abi. Audi A4 8E 2.5 V6 TDI 114kW (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2034)
tkubar
huviline



Registreerunud 04.05.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.14 19:12 Tsiteeri
Palun abi. Audi A4 8E 2.5 V6 TDI 114kW



Tere kõik audi sõbrad. Kirjutan siia esimest korda, kuna plaanin soetada endale esimest audit. Autoks on siis 2003 aasta Audi A4 8E 2.5 V6 TDI 114kW. Kas te oskate mulle öelda, kui mu sõber ütles, et 2.5 mootor on küllaltki hell (nukid jms) ja soovitas pigem töökindlamat 1.9-st, siis kas tema väide on õige?
Proovisõitu tehes tuli välja, et rooliotsad ja veermiku jupid on just vahetatud, kuid viimase kahe aasta jooksul pole väga mootorit puututud. Läbisõit on juba 300000. Pärast on nii, et pean hakkama ka seda kohe remontima ja minu teada audi remontimine pole odav lõbu. Muidu nägi auto oma vanuse kohta küllaltki kabe välja.
Siis kas keegi oskab mulle öelda, mis see 8E tähendab?
Lähen homme sellega ülevaatus punkti ja mõtlesin läbi hüpata ka audi esindusest, et teeks sellele diagnostika, kas hakkab varsti midagi läbi minema.
Teie teate minust palju rohkem, kas ma peaksin veel millelegi tähelepanu pöörama?

Vastuseid ja abi ootama jäädes,

Timo Pärnust


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zander91
postitusõiguseta

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 b7 3.0Q

postitati 04.05.14 19:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tkubar
Tere kõik audi sõbrad. Kirjutan siia esimest korda, kuna plaanin soetada endale esimest audit. Autoks on siis 2003 aasta Audi A4 8E 2.5 V6 TDI 114kW. Kas te oskate mulle öelda, kui mu sõber ütles, et 2.5 mootor on küllaltki hell (nukid jms) ja soovitas pigem töökindlamat 1.9-st, siis kas tema väide on õige?
Proovisõitu tehes tuli välja, et rooliotsad ja veermiku jupid on just vahetatud, kuid viimase kahe aasta jooksul pole väga mootorit puututud. Läbisõit on juba 300000. Pärast on nii, et pean hakkama ka seda kohe remontima ja minu teada audi remontimine pole odav lõbu. Muidu nägi auto oma vanuse kohta küllaltki kabe välja.
Siis kas keegi oskab mulle öelda, mis see 8E tähendab?
Lähen homme sellega ülevaatus punkti ja mõtlesin läbi hüpata ka audi esindusest, et teeks sellele diagnostika, kas hakkab varsti midagi läbi minema.
Teie teate minust palju rohkem, kas ma peaksin veel millelegi tähelepanu pöörama?

Vastuseid ja abi ootama jäädes,

Timo Pärnust


8E tähistab mudelit nagu b6 jne.
Sinu kirjast ei loe välja kas tegu on quattroga või mitte
Kui esivedune siis multitronic Õli peab iga 60000km läbimisel kindlasti vahetama muidu ei kesta,eks sõltub ka kuidas kasutada jne.
Muidu hea auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tkubar
huviline



Registreerunud 04.05.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.14 19:32 Tsiteeri


Tere zander91.
Tegu on siiski esiveolise masinaga. Mis see multitronic õli on ja millele seda vaja on? Vabandan, kuid olen küllaltki võhik selles.

Terv. timo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 04.05.14 19:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tkubar
Tere zander91.
Tegu on siiski esiveolise masinaga. Mis see multitronic õli on ja millele seda vaja on? Vabandan, kuid olen küllaltki võhik selles.

Terv. timo


Multitronicu õli ehk automaatkasti õli. Multitronic on Audi automaatkäigukastitüüp. ;)


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tkubar
huviline



Registreerunud 04.05.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.14 19:40 Tsiteeri


Aitäh ülks :)

Mingeid muid mõtteid või arvamusi auto mudelist?

Timo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pd5wmd
huviline



Registreerunud 11.10.13
Kasutaja on eemal


postitati 05.05.14 10:53 Tsiteeri


Miks just esiveoline ning multitronic? võib ka tiptronic olla ju või eksin? mina nende nukkade ja asjadepärast küll ei muretseks ;) pigem kas rihmad vahetatud, muidu jah muud ei oska soovitada, kui korralik kontroll kui ei taha kohe rahakotiraudasid tühjendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.05.14 11:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pd5wmd
Miks just esiveoline ning multitronic? võib ka tiptronic olla ju või eksin? mina nende nukkade ja asjadepärast küll ei muretseks ;) pigem kas rihmad vahetatud, muidu jah muud ei oska soovitada, kui korralik kontroll kui ei taha kohe rahakotiraudasid tühjendada.

Tiptronic on tehasest ainult nelivedustele pandud sel ajal, nii see Audi stiil oli. Sina ei peagi nende nukkade jms pärast muretsema :), aga teemaalgatajal on selleks ilmselt põhjust küll, ei ole just väga töökindel mootor, see on ka põhjuseks, miks need 2,5 mootoriga isendid tavaliselt hoolimata kenast välimusest ja suurepärasest varustusest väga odavad on.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pd5wmd
huviline



Registreerunud 11.10.13
Kasutaja on eemal


postitati 05.05.14 12:10 Tsiteeri


Meil Peres 2tk esiveolisi A6tesi 2.5Tdi muidugi 2003.a ja 2004.a, ei tea kas see just loeb, kuna antud postitaja otsib a4ja ,mootori probleeme pole siiani kummalgi olnud, 2004.a oma on olnud 7.a ning mingeid nuka probleeme pole olnud, samuti turbo, tavalised hooldused + rihmavahetus, sama kehtib ka teise auto kohta muidugi mis pole niikaua peres olnud aga siiski;) kõigesuurem väljaminek on olnud multitronic käigukast mis andis otsad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.2% - SQL: 73.8%]