Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A4 1.8 120kw 20v Turbo 2004a. (Vastuseid: 22 | Vaatamisi: 3025)
RaigoAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.09
Asukoht: Tallinn-Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 Avant 2.0 105kW

postitati 20.04.14 09:34 Tsiteeri
A4 1.8 120kw 20v Turbo 2004a.



Tere,

Vaatlusel selline masin. Kohapeal käidud ja vaadatud. Seisukord tundub olevat ideaalne.
http://www.auto24.ee/used/1712356
Teab keegi ehk miskit huvitavat antud masina kohta? Mingeid vigu mida karta vms?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.04.14 09:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RaigoAudi
Tere,

Vaatlusel selline masin. Kohapeal käidud ja vaadatud. Seisukord tundub olevat ideaalne.
http://www.auto24.ee/used/1712356
Teab keegi ehk miskit huvitavat antud masina kohta? Mingeid vigu mida karta vms?

Sellise raha eest võiks ikka juba quattro olla ja see masin on broneeritud, seega pm läinud, kui ei taheta käsirahast loobuda.
EDIT: Vaatasin praegu, et b6 kohta polegi koondteemat "Ostuabi" all, äkki keegi modedest peaks tegema? Hetkel tundub selline jupitamine IMO imelik.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RaigoAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.09
Asukoht: Tallinn-Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 Avant 2.0 105kW

postitati 20.04.14 09:50 Tsiteeri


Jah, quattrot turul selle mootoriga ei leidnud. Broneeritud minule seega pole probleem:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 20.04.14 10:02 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/used/1715428
http://www.auto24.ee/used/1722000

1.8t automaadi otsas ei ostaks elusees. Turbo lag+automaadi uimerdamine jube.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.04.14 10:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragnara
http://www.auto24.ee/used/1715428
http://www.auto24.ee/used/1722000

1.8t automaadi otsas ei ostaks elusees. Turbo lag+automaadi uimerdamine jube.

Votvot, see 2,0TFSI q oleks päris hea kombinatsioon!


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RaigoAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.09
Asukoht: Tallinn-Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 Avant 2.0 105kW

postitati 20.04.14 10:29 Tsiteeri


Jah, mõlemad manuaalid. Autoga hakkaks sõitma ka mu naine kellele sobib automaat.
Seega selle motoga automaat kehva?
Mida kogenud audi mehed siis soovitaksid. Sõidan rohkem linnas. 75% linn 25 maantee. Hind võiks jääda 6-7k.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 20.04.14 11:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RaigoAudi
Jah, mõlemad manuaalid. Autoga hakkaks sõitma ka mu naine kellele sobib automaat.
Seega selle motoga automaat kehva?
Mida kogenud audi mehed siis soovitaksid. Sõidan rohkem linnas. 75% linn 25 maantee. Hind võiks jääda 6-7k.


Kui kütusekulu ei mängi mingit rolli siis otsi 3.0 quattro bensukas näiteks, see on automaadi otsas vähemalt normaalne. Isiklikult arvan, et väike mootor+automaat pole üldse mõnus kooslus, samas kui naine sõidab kellel pole vahet siis ei oma see suurt rolli. Kuna sa linnas sõidad ainult siis automaat kõvasti mugavam, tallinnas olles ikka igatsen automaati, samas kuresaares on manuaal väga hea :D. Võta mingi audi a4 b6 või a6 c5 2.5tdi automaat quattro need saab vast mingi 4-5k kätte ja tee ülejäänud raha eest kõik tähtsad sõlmed korda ja siis kannatab see mootor ka kriitikat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RaigoAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.09
Asukoht: Tallinn-Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 Avant 2.0 105kW

postitati 20.04.14 11:15 Tsiteeri


Ehk oleks mõistlikum hoopis diisel sellisel juhul. Audil parim diisel 3.0tdi? Kuigi olen kuulnud, et linnas sõites diisel ei õigusta ennast ära...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zaks
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 4.2,A4 2.8

postitati 20.04.14 11:47 Tsiteeri


Ära kuula asjatundmatuid kommentaare kes pole sellise mootoriga automaadiga sõitnud .Endal täpselt sama auto ja võimsust on küll ja küll .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 20.04.14 12:12 Tsiteeri


Selle auto kõige suurem viga ongi Multitronic automaatkast!
Võid juba varakult suurt summat hakata kõrvale panema, sest see lendab sul mingi hetk.

3.0 diisel ka ei ole mingisugune murevaba auto.
Kindlasti tuleb mõlemal juhul teha korralik ostueelne kontroll. Nii tõstukil, kui ka proovisõit diagnostika küljes. Mitte ainult sinisilmselt peale vaadata ja ära osta. Muidu pärast kirud, kui s*tt auto see Audi ikka on, et laguneb igast otsast :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
RaigoAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.09
Asukoht: Tallinn-Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 Avant 2.0 105kW

postitati 21.04.14 07:57 Tsiteeri


Kas ka tarkvara vahetus ei tee multitronicut töökindlamaks?
Kuskilt lugesin kunagi miskit sellist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 21.04.14 12:25 Tsiteeri


Ei.

B6 on võrreldes eelkäijaga küllaltki hea edasiminek oma vastupidavuses. Kuna ütlesid, et sõitma hakkab enamjaolt naisterahvas, siis soovitan eelistada vabalthingavat, näiteks 2,0 96 kW. Isiklikult valiksin manuaali, aga kui automaat pakub huvi, siis miks mitte (sel juhul tiptronic).

Diisel vist linnasisesteks sõitudeks suhteliselt mõttetu. Kasutatud peast nii kui nii enam 100% murevaba autot ei saa.
Isiklikult valiks ka quattro veoskeemiga auto, millega mugavam sõita ning hinda hoiab samuti paremini.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.04.14 12:53 Tsiteeri


Kusjuures jah, diisel on suhteliselt pointless kui ainult linnas sõita.
Nad võtavad kõik 11-12L kanti sajale linnas ning talvel külma ilmaga veel rohkem, samahästi võib sõita bensukaga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.04.14 13:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sl1990
Ei.

B6 on võrreldes eelkäijaga küllaltki hea edasiminek oma vastupidavuses. Kuna ütlesid, et sõitma hakkab enamjaolt naisterahvas, siis soovitan eelistada vabalthingavat, näiteks 2,0 96 kW. Isiklikult valiksin manuaali, aga kui automaat pakub huvi, siis miks mitte (sel juhul tiptronic).

Kui tahta tiptronicut, siis tuleb võtta quattro, muud valikut tehasest ei tulnud. Kütusekulule annab ka quattro tuntava põntsu, nii vanadel masinatel võib ka juba quattro hädasid tulla, kuigi tagasild nii esi kui nelikveolisel juba keeruline, ei ole nii nagu vanematel mudelitel, et esivedusel lihtne tagasild.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.04.14 14:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
nii vanadel masinatel võib ka juba quattro hädasid tulla

Äkki valgustad meid ka, et mis need "quattro hädad" siis B6-l on?

Ainus "häda" ehk see, et talvel on kogu aeg nägu naerul ja autot müües jääb taskusse midagi alles ka?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.04.14 14:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
nii vanadel masinatel võib ka juba quattro hädasid tulla

Äkki valgustad meid ka, et mis need "quattro hädad" siis B6-l on?

Ainus "häda" ehk see, et talvel on kogu aeg nägu naerul ja autot müües jääb taskusse midagi alles ka?

Piisavalt suure läbiõidu juures lekkiv tagadiffer, läbi kardaaniotsad ja vahepukk, lõtkuga differ, suurem lõtk, kui esiveolisel on neil juba nagunii sees. Ma tean jah, mulle ka räägiti enne neliku ostmist, et ei ole probleeme, aga kui reaalselt asi kätte jõudis, siis öeldi, et a`la, mis sa ikka saada tahad paarsada tuhat sõitnud nelikveolisest, mina müüsin lõpuks masina päris maha nende probleemide tõttu. Ma ei mõtle seda ise välja, nelikveoline on potensiaalselt suurem kuluallikas kui pooleveoline. See kõik ei tähenda seda, et ma ise järgmist nelikut ei ostaks ja et see mulle ei meeldiks, aga ei tasu maalida quattrost pilti, et on igikestev ja murevaba.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.04.14 21:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Piisavalt suure läbiõidu juures lekkiv tagadiffer, läbi kardaaniotsad ja vahepukk, lõtkuga differ, suurem lõtk, kui esiveolisel on neil juba nagunii sees. Ma tean jah, mulle ka räägiti enne neliku ostmist, et ei ole probleeme, aga kui reaalselt asi kätte jõudis, siis öeldi, et a`la, mis sa ikka saada tahad paarsada tuhat sõitnud nelikveolisest, mina müüsin lõpuks masina päris maha nende probleemide tõttu. Ma ei mõtle seda ise välja, nelikveoline on potensiaalselt suurem kuluallikas kui pooleveoline. See kõik ei tähenda seda, et ma ise järgmist nelikut ei ostaks ja et see mulle ei meeldiks, aga ei tasu maalida quattrost pilti, et on igikestev ja murevaba.


Selleks peab ikka mega läbisõit olema. Mul on 200 000 kella peal RS4-l ning seda on miljon korda launchitud ning mingisugune lõtk on hakkanud sisse tekkima.
Never ever ei ole neid probleeme normaalselt hoitud 200 000 sõitnud autol, kus 5000 pöörde pealt clutch drop-i ei harrastata. Samuti ei ole neid probleeme automaatkastiga autodel.

Ma arvan, et paanika on täiesti ilma asjata siinkohal.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.04.14 21:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj

Selleks peab ikka mega läbisõit olema. Mul on 200 000 kella peal RS4-l ning seda on miljon korda launchitud ning mingisugune lõtk on hakkanud sisse tekkima.
Never ever ei ole neid probleeme normaalselt hoitud 200 000 sõitnud autol, kus 5000 pöörde pealt clutch drop-i ei harrastata. Samuti ei ole neid probleeme automaatkastiga autodel.

Ma arvan, et paanika on täiesti ilma asjata siinkohal.

Paanikat pole teinud, ära loe ridade vahelt seda, mida seal pole. Tõin lihtsalt välja, et sõltuvalt valiku õnnestumisest võib quattro lisaks kütusekulule (nelikvedu vs esivedu ja multi vs tip) nõuda lisakulu ka remondiks ja sa ei saa mitte kuidagi väita, et see pole tõsi, seda enam, et sa ei tea, mis läbisõiduga auto teemaalgataja ostab lõpuks, ta ei pruugi isegi teada, ei osta ju uut autot. Ära reageeri üle!


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.14 22:06 Tsiteeri


Olen siinkohal Prj-ga samal arvamusel, lisaks ei ole mõtet võrrelda B4-ja B6-ga. Olen omanud B5 S4 (läbisõit 250+ tkm), B6 A4 (läbisõit 300 tkm), kahte erinevat C5-te (S6 ja A6) ja mitte ühelgi neist autodest pole "quattroga seonduv" remonti vajanud. Kunagisel B3 90-l vajas tõesti kardaani vahepukk vahetust aga see maksab koos töörahaga äkki 50 eurot?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 22.04.14 05:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6aga ei tasu maalida quattrost pilti, et on igikestev ja murevaba.


Keegi ei ole maalinudki pilti quattrost kui igikestvast ja murevabast autost, vaid räägiti kasutaja mugavusest ja hinna hoidmisest järelturul.

Quattro vs. FWD auto kütusekulu vahe sama mootori kubatuuri juures mõistlikult sõites on 0,5 kuni 2l per 100 km (tavaliselt jääb sinna 1L juurde), seejuures ei räägi hetkel talvemõnude nautimisest.

Mina mõtlen nii, et "quattroga seonduvaid" sillajuppe vahetad korra mingi perioodi peale. Päeva/nädala/kuu mõistes on tegemist suure väljaminekuga, aga pikemas perspektiivis kuude peale jaotatuna on tegemist üpris väikese lisakuluga, mida võib võtta kui tasu mugavuse eest.
Quattroga on meie kliimas palju mugavam sõita kui tavalise FWD autoga.


BTW, mis aastakäigu autost ja mudelist Sa üldse rääkisid, mis roppumoodi sildadest lagunes?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.04.14 06:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sl1990
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6aga ei tasu maalida quattrost pilti, et on igikestev ja murevaba.


Keegi ei ole maalinudki pilti quattrost kui igikestvast ja murevabast autost, vaid räägiti kasutaja mugavusest ja hinna hoidmisest järelturul.

Quattro vs. FWD auto kütusekulu vahe sama mootori kubatuuri juures mõistlikult sõites on 0,5 kuni 2l per 100 km (tavaliselt jääb sinna 1L juurde), seejuures ei räägi hetkel talvemõnude nautimisest.

Mina mõtlen nii, et "quattroga seonduvaid" sillajuppe vahetad korra mingi perioodi peale. Päeva/nädala/kuu mõistes on tegemist suure väljaminekuga, aga pikemas perspektiivis kuude peale jaotatuna on tegemist üpris väikese lisakuluga, mida võib võtta kui tasu mugavuse eest.
Quattroga on meie kliimas palju mugavam sõita kui tavalise FWD autoga.


BTW, mis aastakäigu autost ja mudelist Sa üldse rääkisid, mis roppumoodi sildadest lagunes?

Silladetailid on b6 puhul esivedusel ja nelikul vist nagu samad, seega seal erinevust pole? Igatahes siin kipub jälle tulema vaidlus 4WD vs FWD ja kui keegi julgeb midagi negatiivset 4WD kohta öelda, siis see lüüakse kohe risti, ausõna ma ei viitsi vaielda, minu poolt on see teema läbi.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 22.04.14 09:51 Tsiteeri


Keegi ei väidagi, et Sul ei ole õigus või et midagi valesti rääkisid.
Lõpuks on see ikkagi teemaalgataja enese teha, millise neljarõngalise omale hoovile veab. Ega siis maitsed on erinevad ja ei peagi ühtima. Ennegi neid probleemsete kastide ja pooliku veoskeemiga autosid ostetud ja ostetakse edasi ning sõidetakse. Igamehe enda teha.

Küll, aga tekkis mul huvi, et missugusest Audist sina rääkisid, millel sillaosad lagunesid?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.04.14 10:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sl1990
Keegi ei väidagi, et Sul ei ole õigus või et midagi valesti rääkisid.
Lõpuks on see ikkagi teemaalgataja enese teha, millise neljarõngalise omale hoovile veab. Ega siis maitsed on erinevad ja ei peagi ühtima. Ennegi neid probleemsete kastide ja pooliku veoskeemiga autosid ostetud ja ostetakse edasi ning sõidetakse. Igamehe enda teha.

Küll, aga tekkis mul huvi, et missugusest Audist sina rääkisid, millel sillaosad lagunesid?

Coupe type89 1995, mitte silla-, vaid veoosa.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 45.0% - SQL: 55.0%]