Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi a6/a7 c7 3.0tdi (Vastuseid: 39 | Vaatamisi: 10429)
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 17.03.14 19:30 Tsiteeri
Audi a6/a7 c7 3.0tdi



Kuna läheneb aeg oma a4 välja vahetamiseks siis olen vaadanud a6 ja a7 3,0tdi.
Kindlasti saab olema diisel, kas siis 180 voi 230kw. Eks see paistab kuidas rahakott kannatab,

Mida peaks nende autode puhul kindlasti vaatama, mis peaks kindlasti lisavarustuse poolt olema? Kumba eelistada jne...

Õhkvedrustus on neil mõlemal lisa voi standard?

Ühesõnaga ootan kommentaare, soovitusi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 17.03.14 19:34 Tsiteeri


Ma olen saanud suvel sõita A7 aga krt müra on päris suur aga eks see ole rohkem inimeses endas kui hästi ta kuuleb :) Isegi mürarikkam kui uniersaalkerega A6 või lähedale selle samaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Caesar
huviline



Registreerunud 29.10.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 4.0 TFSI

postitati 18.03.14 10:34 Tsiteeri


Mida vaadata? Soovitan võtta masin, mille läbisõit 30 000 km lähedal ja pikendatud tehasegarantiiga. Endal vähem muresid, pole vaja muretseda auto tehnoseisukorra üle. Minul on "must-have" lisadeks kindlasti LED tuled, Pre sens plus, MMI touch plus, comfort istmed, S-line välispakett. Paha ei tee ka B&O, night vision jne, kuid nende lisadega on vähe masinaid isegi Saksamaal. 180 kw vs 230 kw, 230 kw on Saksamaal sama varustusega ca 5000-10 000 eurot kallim. Kütusekulu erinevus on neil väike. S-line sportpaketil ei leia mina küll mingit eelist võrreldes tavalise paketiga. Adaptiivne õhkvedrustus on neil lisa, ei maksa segi ajada Audi Drive Select-iga, mis on baasvarustused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.14 11:34 Tsiteeri


Müra on subjektiivne(kui konkreetselt ei mõõda) ja oleneb taustsüsteemist(rehvid, teekate jne), endal väga hea kogemus A7-ga ja pole kindlasti lärmakas.

A7 näeb kenam välja, A6 on taga rohkem pearuumi ja kui universaal, siis üldse ruumikam. Mured-probleemid samad, kuna sama platvorm.

Mootoritest valiks 230kW peale lisa jõu, veel sellel põhjusel, et see on ainuke veel "normaalse" kastiga mootor, teised kõik DSG-ga, mis mulle ei istu, aga see juba maitseasi.

Õhkvedrustus on ikka lisavarustus.

Kui ostusoov on kindel, siis võin ka aidata sobiva isendi leidmisel/toomisel.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 18.03.14 17:10 Tsiteeri


Tahaks suvel ära osta uue masina. Ise toon saksast ja läbisõidult üritan alla 100 000 isendi saada. Eks paistab.
Night vision oleks kindlasti hea asi aga neid ikka mega vähe.
B and O kohta ütleb enamus et ülemakstud aga eks see oleneb juba sellest, mida konkreetselt suvel liikuma hakkab.

a6 ja a7 on vist suhteliselt samad masinad? Kere kuju ja nipet näpet salongis?

a7 on paha see et enamus ( 90% ) on 4 kohalised. Mis on mõnes mõttes miinus.
a6 on vist kergem ja tõesti kui universaal võtta siis ruumikus tunduvalt suurem.
Head näevad nad kõik välja. Värviks saab olema arvatavasti must või valge.

On võimalik kuidagi niisama ka eristada kas on masinal õhkvedrustus või mitte? Või on selleks vaja konkreetselt auto alla roomata voi lisade nimekiri saada?

Led tulete all mõtled täis led.e? minu jaoks see vist pole eriti oluline. Polegi hästi aru saanud kuidas neid piltidel eristada, kummaga tegu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.14 17:22 Tsiteeri


Siin siis üks full led esituledega, pidid ikka väga asjalikud tuled olema!


http://www.auto24.ee/used/1690083


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.14 18:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander

B and O kohta ütleb enamus et ülemakstud aga eks see oleneb juba sellest, mida konkreetselt suvel liikuma hakkab.

a6 ja a7 on vist suhteliselt samad masinad? Kere kuju ja nipet näpet salongis?

a7 on paha see et enamus ( 90% ) on 4 kohalised. Mis on mõnes mõttes miinus.
a6 on vist kergem ja tõesti kui universaal võtta siis ruumikus tunduvalt suurem.
Head näevad nad kõik välja. Värviks saab olema arvatavasti must või valge.

On võimalik kuidagi niisama ka eristada kas on masinal õhkvedrustus või mitte? Või on selleks vaja konkreetselt auto alla roomata voi lisade nimekiri saada?

Led tulete all mõtled täis led.e? minu jaoks see vist pole eriti oluline. Polegi hästi aru saanud kuidas neid piltidel eristada, kummaga tegu.


B&O on väga hea võrreldes BOSEga, Bass ei tao mürtsuvalt üle vaid on tasakaalus ja helid mängitakse puhtalt välja. Minu jaoks oli asi võrreldav Lexuse Mark&Levinsoniga, mis on orignaalaudiotest seni parim, mida kogenud. Melomaanile on see helisüsteem hea, kui meeldib, et bass üle mürtsub, siis vali BOSE või tavaline Audi heli.

A6 ja A7 sama põhja peal jah, st tehnika on sama.

Õhkvedrustusega saad menüüst kõrgust muuta, see kõige kergem viis kohapeal selgeks teha. Kuulutusi vaadatades on märksõnaks "luftfederung"

Täis LED-idel on tulede kohapeal mitu läätse, kui on "tavalised" siis on üks luup+ päevasõidu tule triip.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Caesar
huviline



Registreerunud 29.10.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 4.0 TFSI

postitati 18.03.14 19:02 Tsiteeri


B&O on uuena auto ostes kallis, kuid järelturul selle hind väga üldist auto hinda ei kergita. Selle eelised tulevad välja hea kvaliteediga salvestatud muusika kuulamisel, heli on puhas ja surround viimasepeal. Tantsumuusika kuulamisel ei kuule väga erinevust Bose-ist, niisamuti raadio kuulamisel.
Õhkvedrustus on autol siis, kui on võimalik auto kõrgust muuta. Tavaliselt on see märgitud kuulutuses.
3.0 Tfsi peale ei ole mõelnud? Saksamaal üks 420 hp isend müügil, millel on absoluutselt kõik lisad, va eksklusiivvärv ja keraamilised pidurid. Tegu siis A6 Avant-iga. Hind uuena ca 120 000 eurot.
Led tuled on parema valgustusega ning sarnanevad rohkem päevavalgusele. Nende olemasolul on ka suunatuled LED. Ainuke miinus on see, et neid pole adaptiivseid.
Paar pilti eristamiseks:
Bi-xenoon:
http://vtpimages.audi.com/carimg/3/640/480/1/12868324/3526239216.jpg
Led:

http://vtpimages.audi.com/carimg/3/640/480/1/12512352/3479153146.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 18.03.14 19:55 Tsiteeri


Nii kõrvuti on jah hästi aru saada, kas on led voi ei ole.
No b and o kohta jah, endalegi meeldib puhas heli. Praegu a4 on ka b and o süsteem.
Bassi mees eriti pole. Aga arvan et pole hullu, kas on bose või bang. Bang on muidugi ülbe oma välja jooksvate kõlaritega.

Aga tulles nende MMI süsteemide juurde, kuidas neid eristada? Kas kõigil on nö googlemapsi kasutamise võimalus?
Mille poolest seal erinevad süsteemid erinevad?


Bensukat kindlasti ei taha. Oma hinge olen ma viimased 6a diislile andnud ja väga rahul. Isegi esimest korda elus võtan automaadi ligi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Caesar
huviline



Registreerunud 29.10.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 4.0 TFSI

postitati 18.03.14 20:29 Tsiteeri


MMI-sid on kolme varianti MMI radio, MMI navigation ja MMI navigation plus. Kindlasti vali viimane, sest see suurema ja parema kvaliteediga ekraaniga. Esimesed kaks tunned ära väikse ekraani järgi ja neil puudub "touchpad". Google mapsi jaoks peab olema sim kaardi pesa kliima paneeli üleval asuvas nö sahtlis. Kahjuks pole kunagi proovinud, kuidas see toimib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 18.03.14 20:29 Tsiteeri


Tsitaat:



Bensukat kindlasti ei taha. Oma hinge olen ma viimased 6a diislile andnud ja väga rahul. Isegi esimest korda elus võtan automaadi ligi.


Väga hea mõte, enam ei pea "pesu käsitsi pesema" . Need B@O ja BOSE on küll ägedad, kuid õige muusika tuleb siiski KODUS.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.14 20:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander
Nii kõrvuti on jah hästi aru saada, kas on led voi ei ole.
No b and o kohta jah, endalegi meeldib puhas heli. Praegu a4 on ka b and o süsteem.
Bassi mees eriti pole. Aga arvan et pole hullu, kas on bose või bang. Bang on muidugi ülbe oma välja jooksvate kõlaritega.

Aga tulles nende MMI süsteemide juurde, kuidas neid eristada? Kas kõigil on nö googlemapsi kasutamise võimalus?
Mille poolest seal erinevad süsteemid erinevad?


Bensukat kindlasti ei taha. Oma hinge olen ma viimased 6a diislile andnud ja väga rahul. Isegi esimest korda elus võtan automaadi ligi.


Ei ole küll täpselt uurinud aga endalgi veab silm uue a6 poole aga kõigil peaks olema üks süsteem nö 3G -plus ja seal ei tohiks erinevusi olla, olgem ausad navi eestis suht mõtetu-parem juba parim heli vms!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.14 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
B&O on väga hea võrreldes BOSEga, Bass ei tao mürtsuvalt üle vaid on tasakaalus ja helid mängitakse puhtalt välja. Minu jaoks oli asi võrreldav Lexuse Mark&Levinsoniga, mis on orignaalaudiotest seni parim, mida kogenud. Melomaanile on see helisüsteem hea, kui meeldib, et bass üle mürtsub, siis vali BOSE või tavaline Audi heli.
Milliseid Audi mudeleid Sa siin postituses võrdled?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Caesar
huviline



Registreerunud 29.10.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 4.0 TFSI

postitati 18.03.14 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnark
Tsitaat:
Algselt postitas: freelander
Nii kõrvuti on jah hästi aru saada, kas on led voi ei ole.
No b and o kohta jah, endalegi meeldib puhas heli. Praegu a4 on ka b and o süsteem.
Bassi mees eriti pole. Aga arvan et pole hullu, kas on bose või bang. Bang on muidugi ülbe oma välja jooksvate kõlaritega.

Aga tulles nende MMI süsteemide juurde, kuidas neid eristada? Kas kõigil on nö googlemapsi kasutamise võimalus?
Mille poolest seal erinevad süsteemid erinevad?


Bensukat kindlasti ei taha. Oma hinge olen ma viimased 6a diislile andnud ja väga rahul. Isegi esimest korda elus võtan automaadi ligi.


Ei ole küll täpselt uurinud aga endalgi veab silm uue a6 poole aga kõigil peaks olema üks süsteem nö 3G -plus ja seal ei tohiks erinevusi olla, olgem ausad navi eestis suht mõtetu-parem juba parim heli vms!


MMI plus pole küll kõigil olemas. MMI plus sisaldab endas kõrgema resolutsiooniga ja suuremat ekraani kui teistel variantidel. See ekraan on vähemalt minu jaoks kindlasti olulisem kui helisüsteem. B&O helisüsteem on hea, kuid selle puudumisel ei tasuks autot ostmata jätta. See on vähemalt minu arvamus, eks igaühel on oma nägemus ideaalsest sõidukist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.14 06:06 Tsiteeri


Sellel leheküljel avatav pdf saab suht hea pildi, mis ja millised süsteemid võimalikud : http://www.audi.ee/est/mudelid/a6/a6/Hinnakiri
Bose ja BO hinnavahe ca 6 kordne :) - uue auto puhul muidugi!
Tuttaval oli uues a6 bose ja kui õigesti mäletan oli lisatud mingi heliprotsessor vms!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.14 08:05 Tsiteeri


Bosel oli helisprose juba ammu enne kõnealuseid mudeleid.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.14 08:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Milliseid Audi mudeleid Sa siin postituses võrdled?



B&O kogemus on A8 pealt ja kõrval oli ka BOSEga A8. BOSE-t olen ka A6, A3, A4 peal proovinud.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.14 08:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
B&O kogemus on A8 pealt ja kõrval oli ka BOSEga A8.
Ehk siis sa võrdlesid D3-esid?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.14 08:18 Tsiteeri


D3-d olid antud mudelid jah, aga BOSE kogemus on uuemate masinate pealt ka. Kui loed ka mujalt arvustusi, siis on sama jutt BOSE vs B&O kohta, seega ma ei usu, et C7 nüüd mingi erand on.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.14 08:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
D3-d olid antud mudelid jah, aga BOSE kogemus on uuemate masinate pealt ka. Kui loed ka mujalt arvustusi, siis on sama jutt BOSE vs B&O kohta, seega ma ei usu, et C7 nüüd mingi erand on.
No C7 ja D3 on heli mõttes ikka erinevad autod - ühel juhul on B&O kõlarid teise asetusega võrreldes Bosega. D3 B&O, mida sa kiidad, on näiteks minu arvates mõttetult ülemakstud süsteem ja isegi kehvem võrreldes Bosega.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.14 08:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
D3-d olid antud mudelid jah, aga BOSE kogemus on uuemate masinate pealt ka. Kui loed ka mujalt arvustusi, siis on sama jutt BOSE vs B&O kohta, seega ma ei usu, et C7 nüüd mingi erand on.
No C7 ja D3 on heli mõttes ikka erinevad autod - ühel juhul on B&O kõlarid teise asetusega võrreldes Bosega. D3 B&O, mida sa kiidad, on näiteks minu arvates mõttetult ülemakstud süsteem ja isegi kehvem võrreldes Bosega.



Helipilt seadistatakse neil üsna sarnaseks ma usun. Aga ma juba enne mainisin, et inimeste maitsed on erinevad ja vastavalt maitsele tuleb valida see helisüsteem. Mulle endale meeldis B&O kõvasti rohkem kui BOSE, samas nagu näha, siis Sulle meeldib BOSE. Eks tasub kindlasti mõlemad ära kuulata ja selle järgi valida, sellepärast tõingi mõlema erinevused välja.

//edit: Näiteks ma usun, et ca aasta tagasi enne oleksin samamoodi esmamulje järgi BOSE valinud, aga kuna vahepeal omasin Lexust, millel oli Mark&Levinson, mille heli on sarnane B&O omale, siis õppisin sellist heli väga hindama, esmamulje oli ka harjumatu, kuna helid väga puhtad, bass ei olnud domineeriv vaid mängis ka väga madalad sagedused välja ja sulandus üldpilti. Muidu parima efekti selle heli puhul saab salvestatud muusikaga. Raadiot kuulates pole jah neil suurt vahet nagu eelpool mainitud.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.14 08:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Helipilt seadistatakse neil üsna sarnaseks ma usun. Aga ma juba enne mainisin, et inimeste maitsed on erinevad ja vastavalt maitsele tuleb valida see helisüsteem. Mulle endale meeldis B&O kõvasti rohkem kui BOSE, samas nagu näha, siis Sulle meeldib BOSE. Eks tasub kindlasti mõlemad ära kuulata ja selle järgi valida, sellepärast tõingi mõlema erinevused välja.
Nu ok, tsiteerin siis D3 B&O testi, kui minu tagasihoidlik arvamus ei loe: Plussid:head kõrged helid. Miinused:
süsteemil napib jõudu, puudub helipilt, testi kõige jõuetum bass, kesksagedust üritatakse mängitada läbi kõrgeid helisid mängivate kõlarite, kuid see pole hea lahendus, subwoofer'i kinnitused tagumisel aknalaual jätavad soovida ja bassi lüües pläriseb. Indrek Ando: Olen kuulanud ka Audi enda Concert-süsteemi selles autos ja see oli ausalt öeldes isegi parem. Harry Jürgenson: Eksklusiivse välimusega helisüsteem, kuid Bang & Olufsen on ja jääb disainifirmaks.


Aga kordan veelkord, et C7 puhul on kõlarite asetud teine võrreldes D3-ga, seega eeltsiteeritud seisukohtadega ei maksa kohe paralleele tuua. Tahtsin pigem antud argumentidega näidata seda, et foorumites levivat juttu ei maksa sajaprotsendilise objektiivse tõe pähe võtta.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.03.14 08:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Helipilt seadistatakse neil üsna sarnaseks ma usun. Aga ma juba enne mainisin, et inimeste maitsed on erinevad ja vastavalt maitsele tuleb valida see helisüsteem. Mulle endale meeldis B&O kõvasti rohkem kui BOSE, samas nagu näha, siis Sulle meeldib BOSE. Eks tasub kindlasti mõlemad ära kuulata ja selle järgi valida, sellepärast tõingi mõlema erinevused välja.
Nu ok, tsiteerin siis D3 B&O testi, kui minu tagasihoidlik arvamus ei loe: Plussid:head kõrged helid. Miinused:
süsteemil napib jõudu, puudub helipilt, testi kõige jõuetum bass, kesksagedust üritatakse mängitada läbi kõrgeid helisid mängivate kõlarite, kuid see pole hea lahendus, subwoofer'i kinnitused tagumisel aknalaual jätavad soovida ja bassi lüües pläriseb. Indrek Ando: Olen kuulanud ka Audi enda Concert-süsteemi selles autos ja see oli ausalt öeldes isegi parem. Harry Jürgenson: Eksklusiivse välimusega helisüsteem, kuid Bang & Olufsen on ja jääb disainifirmaks.


Aga kordan veelkord, et C7 puhul on kõlarite asetud teine võrreldes D3-ga, seega eeltsiteeritud seisukohtadega ei maksa kohe paralleele tuua. Tahtsin pigem antud argumentidega näidata seda, et foorumites levivat juttu ei maksa sajaprotsendilise objektiivse tõe pähe võtta.

Ja kõik see jutt ei tähenda ka seda, et Kuldarile see B ja O parem ei võiks tunduda ja rohkem meeldida:cool:


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.14 08:43 Tsiteeri


Keegi pole öelnud, et Su arvamus ei loe. Arvamused ongi ju erinevad. Mina ütlen, mis mulle meeldib ja Sina ütled, mis Sulle meeldib. Ma saan Sinu arvamusest aru ja ei ütle, et see on halb arvamus, ütlen lihtsalt, et mul on teine arvamus. Eks teemaalgataja proovib ka need ära ja kujundab selle järgi enda arvamuse jne.

Eks ma pean siis C7 variandi ka eraldi ära kuulama, et olla objektiivsem.

EDIT: Heli ongi subjektiivne teema, siin jäämegi vaidlema ilmselt. Kellele ema, kellele tütar...


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 19.03.14 08:55 Tsiteeri


Olen b8/c7 nii B&O kui Boset kuulanud ja pean mainima see pole küll asi mille järgi autot ostaks.

Ääremärkusena tahaks öelda, et kunagi võtsin neid soovitusi samamoodi puhta kullana, et ära osa ilma Boseta jne.
Mul näiteks üks d3 oli bosega ja järgmine mitte. Mängib see täiesti nimetu minujaoks täiesti piisavalt. On jah bass väga vaikselt kuulates natukene esiletükkiv ja "lava" natukene teise asetusega, kuid see on minu arvates nohu kõige muuga.

Heli kohta tahaks lisada veel seda, et selle headus tuleb välja vaikse taustmüra keskel, või siis peab helitugevus sellest üle olema.
Ükskõik kui hea heliisolatsiooniga auto ka pole, siis viimasel juhul kundedega autos normaalse hääletugevuse juurest rääkida pole minu arvetes võimalik, veel vähem kui autos on laps(ed).

Keegi võiks ära märkida näiteks mis maksab led moodul(id) ja kas neid ilma tuleta üldse saada on.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.4% - SQL: 52.6%]