Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: 2.0TFSI vs 3.0TDI (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 9391)
madvello
huviline



Registreerunud 27.08.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.14 14:07 Tsiteeri
2.0TFSI vs 3.0TDI



Tere,

kuna praeguse A4 läks pahasti (kui kõik paberid 100% korras, siis kirjutan täpsemalt), siis seoses sellega vajadus otsida taas uus auto.

Valik on praegusel aastaajal üldse väga kehv, kui soov saada kindla varustusega masinat.
Seepärast mõtlesin, et küsiks inimeste arvamust, mida võiks eelistada kui eeltingimus on quattro ja avant kere, soovitavalt A4 kuna A6 siiski selline luksmasin juba.
Valik kas 2.0TFSI või 3.0TDI vahel. 2.0TDI jätan välja, kuna masin erakasutuses ja sõidurõõmu see 2.0TDI ei paku (kui võrrelda 2.0TFSI ja 3.0TDIga).

FSI mootorite kohta - selle kontrollini ma kahjuks ei jõudnud. Samas 135tuh sõitnud autoga vähemalt mina ei saanud aru, et seal midagi kuhugi "kadunud" oleks. Liikus väga hästi sõltumata kiirusest. On see siis tõsine mure ka reaalselt või mitte? Audi oli sisuliselt kolmas auto, millel samasugune 2.0TFSI peale. Läbisõidud siis jäänud vahemikku 8tuh-120tuh (müüdud), 5km-74tuh (sõidab) ja siis 127tuh-135tuh (a4) - puhastanud ei ole ma neid ühtegi, kütusekulu on kõigil olnud samasugune kogu kasutuse perioodi jooksul (ideaalist 6.1L maanteel kuni 11,5L praeguste külmadega, quattro puhul jäi see 6.5-11L), õli võtnud nad kõik ja seotud otseselt sellega palju tallata. Kui lasta punaseni tihti, siis kulub seda õli ka usinalt. Keskmine jäänud 8-9.5L vahele.
Samas on need bensumootorid olnud kõik murevabad (ok suht uued ka), alati läinud normaalselt soojaks (A4 oli veel ka seisuküte).

Teine äärmus oleks 3.0TDI mootor. Samas kui siin teemasid lugeda, siis diislitega on alati X muresid rohkem kui bensiinimootoritega või?
Lisaks on need diislid kõik rohkem sõitnud alati kui vaadata enda eelarves, vähesõitnud diislid siiski 25k ja ülespoole.
A4 diisleid on müügis päris mitmeid erineva varustuse ja hinnas. Mis tänapäeval on see kriitiline piir, peale mida peab asju rohkem vahetama (kõik ju siiski kulub)? Alla 200tuh tavaliselt diisleid ära ei anta. Kas masin sõidab veel järgmised 200tuh ilma muredeta?

Eks kõik paneb paika hooldus (eelmine omanik), samas ükski kontroll ei anna 100% tõde, kui auto täiesti laiali lammutada :D ja pärast kokku panna uuesti. Eelarve on alati piiratud, muidu läheks revalisse ja naisele "sobib" RS3 küll. Seega peab leidma kuldse kesktee.

Diisliga masinad
auto 1
auto 2 - see üldse 245tuh. Muidu varustuse poolelt kõik olemas.

bens
auto 3 - puudu S-line ainult. Küsisin ka VIN koodi neilt. See võiks isegi sobida, läbisõitu on, samas ka varustus sisuliselt kõik hea olemas.

Tean inimesi, et kes ka täiesti uute autodega kõvasti "maadelnud" ehk kõik on väga suhteline.
Kuna ma ise ei ole eriline tehniline inimene (kõik, mis vaja lasen korda teha), siis milline "kombo" võiks olla murevabam?

turbabensukas + S-Tronic? valik väiksem
3.0tdi + tiptronic? valik oluliselt suurem

Kütusekulu vahet sisuliselt pole (maanteel diisel vist natukene säästlikum). Bensukaga on vast siiski vähem muresid või?
Enda kogemus näitab, et kasutatud all 100tuh auto võib ka kätte ära laguneda sõltumata sellest, et kõik esinduse ajalooga. Seega kõik taandub õnnele lõpuks? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.14 14:19 Tsiteeri


Mina vist valiks 3.0tdi,kuigi pole kunagi kokku puutunud TFSi-ga. See 4 pütase hääl on juba kuidagi vale minuarust.
Aga see vb minu kiiks.
Teiseks kui auto maksumus läheb sinna 20 k euri kanti siis tahaks ikka vähe värskemat autot kui 240 tuhat sõitnud.
Ei ole küll ls ostja ise aga paratamatult kõik mis liigub see ka ju kulub ja see peale 200 tuhandet on täpselt selline aeg kus hakkavad esimesed suuremad asjad minema.
Samas pole väga kuulda olnud,et uuemate 3.0tdi-ga mingeid probleeme niiväga oleks.
Samas kui sõidad lühikesi otsi näiteks,siis oleks bensiin vist parem valik(et vältida tulevikus tahmafiltri probleeme vms).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 28.01.14 14:24 Tsiteeri


Bensiinikas kindlasti murevabam kui suure läbisõiduga diisel. Selle uuema 176kw'se diisli dünaamika juba päris hea, see paneks tõsiselt mõtlema küll. Oleneb kus ja kui palju Sa sõidad, kui linnas ja põhiliselt lühikesed otsad, siis 2.0tfsi.

Eestist ei ole paraku bensiinikate valik B8 peal eriti suur, ehk tasuks näiteks Saksamaalt vaadata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madvello
huviline



Registreerunud 27.08.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.14 15:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Bensiinikas kindlasti murevabam kui suure läbisõiduga diisel. Selle uuema 176kw'se diisli dünaamika juba päris hea, see paneks tõsiselt mõtlema küll. Oleneb kus ja kui palju Sa sõidad, kui linnas ja põhiliselt lühikesed otsad, siis 2.0tfsi.

Eestist ei ole paraku bensiinikate valik B8 peal eriti suur, ehk tasuks näiteks Saksamaalt vaadata?


Diislite valik on oluliselt suurem ja bensukaid pole väga kuskil saada, ka saksas suht tühjus vähemalt hetkel. Mobile.ee kaudu piilun, aga pole midagi. Tuleb vist paar kuud oodata, kuniks lumi läinud ja inimesed quttrost loobuda tahavad.
TFSI ei ole sellest diislist dümaanika poolelt nüüd nii palju aeglasem midagi (arvestades, et diisel on V6).
Ma pigem kalduks ka ise bensiini poole, kuna see mõni kuu omatud esimene A4 avant quattro oli hea masin. Lihtsalt küsimus, kui diisel rohkem sõitnud, samas mõni tuhat odavam, kas tasuks seda vaadata või mitte? Ostusumma piisavalt suur, et pigem suurt remonti väldiks või vaadata siis natukene vanemat, kus eelarve ka hoopis teine kohe. Samas alates 2009 aastast on S-Tronic, mis mulle isiklikult meeldib.

Kas keegi S-tronic vs tiptronicu vastupidavuse osas midagi oskab rääkida? B8 on sama kast nagu uuemal S4 ehk suhteliselt tugev ja erinev sellest, mida siin esiveolistele on pandud ja millega palju muresid (samuti 7 käigulised). Kui õlivahetused tehtud, siis vist taas selline personaalne eelistus?

Sõitmine on puhtalt nii ja naa. Teinekord maanteel (eriti kui nüüd oli lund maanteedel) isegi rohkem (TLL-Rakvere-TLL), samas mõnikord ei satu mõnda aega maanteele, siis puhas linn. Sportistmetega mudel on päris mugav pikemateks otsteks (need on ka uue auto valikum olulised), kuna neid sai hästi reguleerida. See võiks öelda maantee vs linn 50-50, kuna auto pigem sõidab rohkem kui vähem.

Kütusekulu - kui keegi jagaks oma kogemusi V6 TDI osas? Paberil kuluvahe ca 2l, mis arvestades diisli kallimat hinda ja kallimat ülalpidamist räägib bensuka kasuks, samas 95% masinaid kõik diislid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.14 15:31 Tsiteeri


No aga kui sul on selle tfsi-ga ainult head kogemused ja dünaamika ka piisav sinule,siis otsi uus ka selline.
Samas kui räägime ainult tavahooldusest,siis mis see 3.0tdi hooldus niiväga kallim on? Õli läheb rohkem vb aga muud asjad ju ikka samad.
Mis vahe tip. ja s-tronicul on? Kas s-tronic on dsg kast siis audi keeles ve?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 28.01.14 15:35 Tsiteeri


Mul siis 2009 a 3.0 tdi 176 kw automaat.
kompu keskmine on 8,3 L sajale.
Nädal linnas väha lühikesed otsad kuskil 1.5 km-2 ning siis nädalavah pikemad otsad .
reaalne on ikkagi kuskil 10 kanti keskmiselt, samas ma kasutan väga palju kerot ka.
See sööb samuti omajagu kütust.
Minekust sel autol puudust ei ole ning tegelt on ikka väga öko selle võimsuse kohta.
Maanteel sõidul on nr id 6 ga.

Diisli puhul pead arvestama, et ta tahab aegajalt saada pikemaid otsasid, et jõuaks dpd i puhastada.
Mina igatahes oma valikuga olen väga rahul.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madvello
huviline



Registreerunud 27.08.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.14 15:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Leopold661
No aga kui sul on selle tfsi-ga ainult head kogemused ja dünaamika ka piisav sinule,siis otsi uus ka selline.
Samas kui räägime ainult tavahooldusest,siis mis see 3.0tdi hooldus niiväga kallim on? Õli läheb rohkem vb aga muud asjad ju ikka samad.
Mis vahe tip. ja s-tronicul on? Kas s-tronic on dsg kast siis audi keeles ve?


Mul kunagi diisliga aastaid tagasi oli väga halb kogemus ja olen peale seda sõitnud ainult bensiini mootoritega. Lihtsalt mõtlesin, et äkki V6 TDI mõni eelis võrreldes 2.0TFSI, mis kasutatud masinal valikul oleks oluline. Diislite valik on ka oluliselt suurem, kui bensukatel. Foorumis on ka väga paljudel just V6 TDI mootoriga masinad. Midagi peab selles head olema, kui seda nii palju omavad. 3.2V6 bens võiks ka olla valikus, aga seda on siis foorumis ka laidetud. Seepärast see 2.0TFSI eelistatum mul oleks.

S-Tronic jah Audi keeles DSG, ju siis kõlab paremini turunduslikult.
3.0TDI hoolduse all ma pigem mõtlesin, neid diislite muresid, mis kulukamad kui bensukatel. Tavahooldused vast väga suurelt ei erine.

Kas on keegi äkki läinud 2.0TFSI pealt üle 3.0TDI peale?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 28.01.14 15:58 Tsiteeri


Minu arust oli see DSG veits lollim, kui tiptronic. 3.0 tdi-l vigu suht vähe, mis kallid oleks. Sellel 176kw-sel peaks pihustid paremad olema. Sisselaske klapid ja dpfi saab välja progreda odavalt ja muud nagu väga polegi...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 28.01.14 16:35 Tsiteeri


Uuemad V6 CR diislid käivad juba nii vaikselt, ökolt, jõuliselt ja mahedalt, et endal pole küll kordagi bensukamõtteid uuesti pähe tulnud. Töökindluse kohta ei kurda ka, kui õieti hooldada. Uutematel bensumootoritel on kuuldavasti klappide tahmamise probleem suht tõsine, sellest siin foorumis juttu olnud.
PS. Leopold, oled autot värvinud? :D (Vaata reeglid punkt 5)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.14 16:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Uuemad V6 CR diislid käivad juba nii vaikselt, ökolt, jõuliselt ja mahedalt, et endal pole küll kordagi bensukamõtteid uuesti pähe tulnud. Töökindluse kohta ei kurda ka, kui õieti hooldada. Uutematel bensumootoritel on kuuldavasti klappide tahmamise probleem suht tõsine, sellest siin foorumis juttu olnud.
PS. Leopold, oled autot värvinud? :D (Vaata reeglid punkt 5)

Ei ole värvinud.
Jamasin selle avatari pildiga aga imelik,et mulle ei näita uut pilti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 28.01.14 19:22 Tsiteeri


Mina soovitan sõitma minna selle 176-sega, suure tõenäosusega on otsus kohe tehtud. Kui masin värske ja õigesti ekspluateeritud, siis ei ole vaja sellele DPF-i pärast väga pead vaevata. Kestab väga hästi.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KristoK
huviline



Registreerunud 02.08.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.14 20:33 Tsiteeri


Ise vaataks just bensuka poole. Hetkel meil peres üks A6 3.0TDI ja erilisi probleeme pole veel olnud. Tõmme on tõesti hea ja käib ka vaikselt võrreldes vanade V6'tega, ökonoomsus nii ja naa, keskmine tuleb ikka 8,5 nii nagu ka tehas annab. Samas olen rääkinud mitmete inimestega kellel tõsiseid probleeme nende mootoritega (ketid kõrisevad, ei käivitu hästi, kolbides augud jne.). Hooldus hoolduseks aga no 300 000km'ga ei tohiks need ketid küll ära venida ja pihustite tilkumine on ka täielik Bosch'i "black" mida tehas põhimõtteliselt ei tunnista. Meenub veel ka sisselaske drosselklapi mootori plastikust hammasrataste purunemine, vigased EGR klapid, tahmafiltrid (see on muidugi palju ka auto kasutajas kinni). Kui mõtlema hakata siis neid vigu ikka on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 29.01.14 05:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KristoK
Ise vaataks just bensuka poole. Hetkel meil peres üks A6 3.0TDI ja erilisi probleeme pole veel olnud. Tõmme on tõesti hea ja käib ka vaikselt võrreldes vanade V6'tega, ökonoomsus nii ja naa, keskmine tuleb ikka 8,5 nii nagu ka tehas annab. Samas olen rääkinud mitmete inimestega kellel tõsiseid probleeme nende mootoritega (ketid kõrisevad, ei käivitu hästi, kolbides augud jne.). Hooldus hoolduseks aga no 300 000km'ga ei tohiks need ketid küll ära venida ja pihustite tilkumine on ka täielik Bosch'i "black" mida tehas põhimõtteliselt ei tunnista. Meenub veel ka sisselaske drosselklapi mootori plastikust hammasrataste purunemine, vigased EGR klapid, tahmafiltrid (see on muidugi palju ka auto kasutajas kinni). Kui mõtlema hakata siis neid vigu ikka on.

Enamus vigu on kasutajas kinni. Ise soovitaks sulle siukse jutu peale jalgratast. Aga mu jalgrattal eelmine aasta läks kett katki ja hammas rattad oli kulunud ja kõik tuli ära vahetada ja ei olnud odav lõbu... Ise ei usu, et mu jalgratta läbi sõit ka suur oli, aga näed. :(


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
madvello
huviline



Registreerunud 27.08.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.14 10:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: KristoK
Ise vaataks just bensuka poole. Hetkel meil peres üks A6 3.0TDI ja erilisi probleeme pole veel olnud. Tõmme on tõesti hea ja käib ka vaikselt võrreldes vanade V6'tega, ökonoomsus nii ja naa, keskmine tuleb ikka 8,5 nii nagu ka tehas annab. Samas olen rääkinud mitmete inimestega kellel tõsiseid probleeme nende mootoritega (ketid kõrisevad, ei käivitu hästi, kolbides augud jne.). Hooldus hoolduseks aga no 300 000km'ga ei tohiks need ketid küll ära venida ja pihustite tilkumine on ka täielik Bosch'i "black" mida tehas põhimõtteliselt ei tunnista. Meenub veel ka sisselaske drosselklapi mootori plastikust hammasrataste purunemine, vigased EGR klapid, tahmafiltrid (see on muidugi palju ka auto kasutajas kinni). Kui mõtlema hakata siis neid vigu ikka on.

Enamus vigu on kasutajas kinni. Ise soovitaks sulle siukse jutu peale jalgratast. Aga mu jalgrattal eelmine aasta läks kett katki ja hammas rattad oli kulunud ja kõik tuli ära vahetada ja ei olnud odav lõbu... Ise ei usu, et mu jalgratta läbi sõit ka suur oli, aga näed. :(


Siin taandubki asi selle, et kuidas veab. Diisliga sõidetakse rohkem, ehk sellest ka suuremad mured. Kui oled uue auto ostnud, siis inimene tavaliselt jälgib tehase etteantud hooldusplaani ning ei hakka endale mingeid lisakulusid juurde tekitama. Tean, sest mul teine auto on ka uus. Teen kõik need ära, mis nõutakse, aga ei hakka vahetama õli 10tuh tagant, kuna ei näe selleks vajadust (õli pean nii või naa pidevalt juurde lisama).

Diisliga võrreldes siis:
Kütusekulu vahet sisuliselt ei ole (kiirteedel vast tuleks vahe), säästmiseks siis ainult 2.0TDI sobilik;
V6 TDI masin on raskem;
korralikumad mudelid hakkavad kõik hetkel 23tuh ja ülespoole;
revalis uus A4 bens vs A4 V6 tdi hinnavahe on ca 4k euri bensu kasuks, kahtlane, et järelturul need hinnad vastupidi kipuvad olema;
pihustite teema 500 euri tükk tundub palju ehk see V6 TDI ei ole minu jaoks;

Eks ma peaks V6TDI võrdlema rohkem 3.0TFSI mootoriga, aga selle kulu on juba teises klassis, siis V6TDI tundub tõesti säästupill;
Kui ma mõtlen veel 2.0TDI vs 2.0TFSI, siis kindlalt 2.0TFSI. Seega ma jään TFSI juurde edasi. Nüüd vaja leida õige masin. Tänud kõigile, kes teemast osavõtsid.

Kas keegi oskab tuua välja 2.0TFSI mõnda kulukamat remonti?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KristoK
huviline



Registreerunud 02.08.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.14 14:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: KristoK
Ise vaataks just bensuka poole. Hetkel meil peres üks A6 3.0TDI ja erilisi probleeme pole veel olnud. Tõmme on tõesti hea ja käib ka vaikselt võrreldes vanade V6'tega, ökonoomsus nii ja naa, keskmine tuleb ikka 8,5 nii nagu ka tehas annab. Samas olen rääkinud mitmete inimestega kellel tõsiseid probleeme nende mootoritega (ketid kõrisevad, ei käivitu hästi, kolbides augud jne.). Hooldus hoolduseks aga no 300 000km'ga ei tohiks need ketid küll ära venida ja pihustite tilkumine on ka täielik Bosch'i "black" mida tehas põhimõtteliselt ei tunnista. Meenub veel ka sisselaske drosselklapi mootori plastikust hammasrataste purunemine, vigased EGR klapid, tahmafiltrid (see on muidugi palju ka auto kasutajas kinni). Kui mõtlema hakata siis neid vigu ikka on.

Enamus vigu on kasutajas kinni. Ise soovitaks sulle siukse jutu peale jalgratast. Aga mu jalgrattal eelmine aasta läks kett katki ja hammas rattad oli kulunud ja kõik tuli ära vahetada ja ei olnud odav lõbu... Ise ei usu, et mu jalgratta läbi sõit ka suur oli, aga näed. :(
Tänud, kevadel esimese asjana lähen ja ostan jalgratta :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 29.01.14 14:57 Tsiteeri


Võib-olla ei meeldi A6 aga miks mitte see http://carcom.ee/prod.php?l=ee&p=870#d


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 29.01.14 15:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KristoK
Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Enamus vigu on kasutajas kinni. Ise soovitaks sulle siukse jutu peale jalgratast. Aga mu jalgrattal eelmine aasta läks kett katki ja hammas rattad oli kulunud ja kõik tuli ära vahetada ja ei olnud odav lõbu... Ise ei usu, et mu jalgratta läbi sõit ka suur oli, aga näed. :(
Tänud, kevadel esimese asjana lähen ja ostan jalgratta :)

Kõik mis liigub, see kulub. Igat asja ei saa veaks nimetada. 300 000 on ka juba päris korralik läbisõit. Ei saa loota, et autol enne 500 t midagi vahetama ei peaks. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
madvello
huviline



Registreerunud 27.08.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.14 15:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Võib-olla ei meeldi A6 aga miks mitte see http://carcom.ee/prod.php?l=ee&p=870#d


Pruunsisu ei sobi kahjuks. Muidu täitsa asjalik.

A6 võib vist sedaani ka vaadata http://www.auto24.ee/used/1564430, A4 on see A6 ikka palju suurem. Samas see 3.0tfsi on juba teine tase jälle.
Nii edasi siis varsti RS6 väljas. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.01.14 15:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: KristoK
Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Enamus vigu on kasutajas kinni. Ise soovitaks sulle siukse jutu peale jalgratast. Aga mu jalgrattal eelmine aasta läks kett katki ja hammas rattad oli kulunud ja kõik tuli ära vahetada ja ei olnud odav lõbu... Ise ei usu, et mu jalgratta läbi sõit ka suur oli, aga näed. :(
Tänud, kevadel esimese asjana lähen ja ostan jalgratta :)

Kõik mis liigub, see kulub. Igat asja ei saa veaks nimetada. 300 000 on ka juba päris korralik läbisõit. Ei saa loota, et autol enne 500 t midagi vahetama ei peaks. :)

No ma pean ka sõna sekka ütlema. Need vingumised ei ole ikka asjata, küllalt kulukad on need kolmese diisli vead, on võimalik teha sama taseme mootoreid ka nii, et neid praktiliselt ei pea mainitud läbisõitudeni remontima, kurb on lugeda neid selle aja kolmese bensuka ja diisli ("selle aja" all ei räägi viimase 5a mootoritest, sina ka mitte) probleeme siin tegelikult, samas tunnen kergendust, et neist kummatki enam kui aasta eest endale ei valinud.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 29.01.14 15:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
No ma pean ka sõna sekka ütlema. Need vingumised ei ole ikka asjata, küllalt kulukad on need kolmese diisli vead, on võimalik teha sama taseme mootoreid ka nii, et neid praktiliselt ei pea mainitud läbisõitudeni remontima, kurb on lugeda neid selle aja kolmese bensuka ja diisli ("selle aja" all ei räägi viimase 5a mootoritest, sina ka mitte) probleeme siin tegelikult, samas tunnen kergendust, et neist kummatki enam kui aasta eest endale ei valinud.


Selle aja all sain väga hästi aru, mida mõtled. Mind isiklikult need pisivead ei sega. :) Mind ainukese asjana audi juures ajab vihaseks igast pistikud ja ühendused. Need on veidi ajuvabalt halvad tehtud nagu tulede kinnitused jne. Samas eelistan selle töö ise teha, kuigi võiks ju enamus asju lasta remondi töökojas vahetada ja poleks seda ajude n****. On muidugi olemas töökindlamaid mootoreid ja eks igal ühel on valik.
Kulukatest kolmese vigadest võid mulle postkasti kirjutada. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
madvello
huviline



Registreerunud 27.08.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.14 15:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: KristoK
Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Enamus vigu on kasutajas kinni. Ise soovitaks sulle siukse jutu peale jalgratast. Aga mu jalgrattal eelmine aasta läks kett katki ja hammas rattad oli kulunud ja kõik tuli ära vahetada ja ei olnud odav lõbu... Ise ei usu, et mu jalgratta läbi sõit ka suur oli, aga näed. :(
Tänud, kevadel esimese asjana lähen ja ostan jalgratta :)

Kõik mis liigub, see kulub. Igat asja ei saa veaks nimetada. 300 000 on ka juba päris korralik läbisõit. Ei saa loota, et autol enne 500 t midagi vahetama ei peaks. :)

No ma pean ka sõna sekka ütlema. Need vingumised ei ole ikka asjata, küllalt kulukad on need kolmese diisli vead, on võimalik teha sama taseme mootoreid ka nii, et neid praktiliselt ei pea mainitud läbisõitudeni remontima, kurb on lugeda neid selle aja kolmese bensuka ja diisli ("selle aja" all ei räägi viimase 5a mootoritest, sina ka mitte) probleeme siin tegelikult, samas tunnen kergendust, et neist kummatki enam kui aasta eest endale ei valinud.


Kui tohib küsida, miks sa 2.0TFSI välistasid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 29.01.14 15:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madvello
Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Võib-olla ei meeldi A6 aga miks mitte see http://carcom.ee/prod.php?l=ee&p=870#d


Pruunsisu ei sobi kahjuks. Muidu täitsa asjalik.

A6 võib vist sedaani ka vaadata http://www.auto24.ee/used/1564430, A4 on see A6 ikka palju suurem. Samas see 3.0tfsi on juba teine tase jälle.
Nii edasi siis varsti RS6 väljas. :D


Vaata kindlasti S-line sisu, vahet pole, kas märgiga või mitte. Ma ei mõista, inimene tellib korraliku A6-e pruunide taburettidega. :o


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 29.01.14 16:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann

Vaata kindlasti S-line sisu, vahet pole, kas märgiga või mitte. Ma ei mõista, inimene tellib korraliku A6-e pruunide taburettidega. :o [/quote

Maitse üle ei vaielda :) Mulle kõige rohkem just meeldibki pruunikas/kreemikas sisu.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 29.01.14 16:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann

Vaata kindlasti S-line sisu, vahet pole, kas märgiga või mitte. Ma ei mõista, inimene tellib korraliku A6-e pruunide taburettidega. :o [/quote

Maitse üle ei vaielda :) Mulle kõige rohkem just meeldibki pruunikas/kreemikas sisu.


Värv värviks, nõus, kuid sportsisu on ikka kordades mugavam, seda tahtsin öelda.
Eriti pikkadel otstel.



OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 29.01.14 16:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: madvello
Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Võib-olla ei meeldi A6 aga miks mitte see http://carcom.ee/prod.php?l=ee&p=870#d


Pruunsisu ei sobi kahjuks. Muidu täitsa asjalik.

A6 võib vist sedaani ka vaadata http://www.auto24.ee/used/1564430, A4 on see A6 ikka palju suurem. Samas see 3.0tfsi on juba teine tase jälle.
Nii edasi siis varsti RS6 väljas. :D


Vaata kindlasti S-line sisu, vahet pole, kas märgiga või mitte. Ma ei mõista, inimene tellib korraliku A6-e pruunide taburettidega. :o


See auto24 oma tundub päris ajalik ja sisu ka väga ok. Facelift kerel see hall ikka väga kena.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.3% - SQL: 43.7%]