Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 2.0 (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 2581)
PreiliK
huviline

Avatar


Registreerunud 24.09.13
Kasutaja on eemal


postitati 24.12.13 12:09 Tsiteeri
Audi A4 2.0



Tere !

Silma on jäänud selline isend :

http://www.auto24.ee/used/1632397

Kas keegi "kohalikest" on ehk vaatamas käinud? Või oskab öelda, mida eriti hoolikalt jälgima peaksin?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 24.12.13 12:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: PreiliK
Tere !

Silma on jäänud selline isend :

http://www.auto24.ee/used/1632397

Kas keegi "kohalikest" on ehk vaatamas käinud? Või oskab öelda, mida eriti hoolikalt jälgima peaksin?


Eriti hoolikalt peaks jälgima, et mootor ja käigukast toimetaksid normaalselt, sest need on kaks peamist murekohta sel autol. Ehk siis- vii enne ostu kuhugi pädevasse kohta kontrolli (esindus või Autohooldus näiteks, kasutaja juks11 tegeleb viimases).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
PreiliK
huviline

Avatar


Registreerunud 24.09.13
Kasutaja on eemal


postitati 24.12.13 12:34 Tsiteeri


Ausalt? Ma siiralt uskusin siiamaani, 2.0 on parem variant kui näiteks 3.0 :D Audide käigukastide ees on mul ausalt öeldes surmahirm, ühe 2.5tdi-ga on kogemus ja pikaks ajaks läks isu üle :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 24.12.13 12:40 Tsiteeri


Kasti ja mootorit nii soojalt kui külmalt proovida-kuulata, diagnost kindlasti. Sellel peab tegelikku läbisõitu arvutiga nägema, kui ei näe, on midagi ära tjuunitud..
Täis nahksisu võiks olla koos istmesoojendustega, sellel soojendusi pole.
Korralik kolmene on igast asendist parem, võrreldes alguse otsa 103kw. kahesega, lisaks saad quattro ja tiptronicu.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 24.12.13 12:42 Tsiteeri


Lihtne soovitus, mis peab paika.
Kontrolli ajalugu, kui see on olemas ja läbisõit on ok, siis vaata edasi.
2,0 minu silmis on mõttetu.
See 103 kw oma pihusti ja õlipumba hädadega on nii ehk naa paras peavalu.
Manuaalil ei kesta hoorattad ja sidurid, esiveoline multitronic võiks ka olematta olla.
2 L pihustitega on raskem, kui 3 L omdega nii, et mina valiks viimase ning quattrona.
Aga taaskord kõik on autos kinni.
Kuidas on hooldatud läbisõidud asjad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
PreiliK
huviline

Avatar


Registreerunud 24.09.13
Kasutaja on eemal


postitati 24.12.13 12:50 Tsiteeri


Manuaali ega multitronicut nagunii ei taha, pihustitest olen üht-teist kuulnud tõesti. Samas jälle 3.0 oma "ketiklõbinaga" hirmutas mind natuke ära, seepärast pöörasingi pilgu pigem 2.0 poole..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 24.12.13 13:05 Tsiteeri


Vanemal 2.0 il on ka ketiklõbin... aga see on siis õlipumba oma, mille rem on sama kallis kui 3 me sel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 24.12.13 13:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: PreiliK
Manuaali ega multitronicut nagunii ei taha, pihustitest olen üht-teist kuulnud tõesti. Samas jälle 3.0 oma "ketiklõbinaga" hirmutas mind natuke ära, seepärast pöörasingi pilgu pigem 2.0 poole..


Tuleb õige valik teha ja palju muretuid kilomeetreid garanteeritud. ;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
PreiliK
huviline

Avatar


Registreerunud 24.09.13
Kasutaja on eemal


postitati 24.12.13 13:10 Tsiteeri


Sellest ei teadnud ma midagi. Ehk siis kokkuvõttes vahet pole, lihtsalt nelikveo ja suurema mootoroga rohkem sõidurõõmu? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SiimHH
huviline

Avatar


Registreerunud 25.02.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 24.12.13 17:44 Tsiteeri


Igal juhul võtaks 3.0 TDI. Esiteks A4 B7 keret liigutab see 3.0 päris korralikult. Teiseks, 3.0 üldjuhul parema lisavarustusega.
(väljatoodud kuulutuses kirjas, et hea varustusega - reaalsuses baasmudelist rohkem ehk ainult nahksisu, parandage, kui eksin. puudu parkimisandurid, vihmasensor, xenon, istmesoojendused, navi, bose, mf rool, jne).
3.0 liigub manuaali otsas ikka väga asiselt, automaadiga pisut lahjem, kuid sellegipoolest astub edasi hästi.
Kütusekulu on ka mõistlik (hetkel sõidan 3,0 B7 171kw manuaal, maantee 5-6l linn 9-10l). Automaati on olnud 150kw otsas, maanteel oli 7-8l linnas 12-13l.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 25.12.13 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: PreiliK
Manuaali ega multitronicut nagunii ei taha


Aga mis see siis on? Esivedu ja väike mootor tavaliselt ikka multitronic.


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuzmits
huviline



Registreerunud 28.01.13
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat alltrack 2,0 TDI 130KW 4 MOTION

postitati 26.12.13 20:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: PreiliK
Manuaali ega multitronicut nagunii ei taha, pihustitest olen üht-teist kuulnud tõesti. Samas jälle 3.0 oma "ketiklõbinaga" hirmutas mind natuke ära, seepärast pöörasingi pilgu pigem 2.0 poole..


See ongi multitronic. Kõik esivedused automaatkastid on sel mudelil muultitronicud, müügikuulutusse võib ju ükskõik mida kirjutada ja nelikvedulised on nö "tavalised" automaatkastid ehk tiptronic, nagu tihtipeale neid rahvasuus kutsutakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 26.12.13 23:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
See 103 kw oma pihusti ja õlipumba hädadega on nii ehk naa paras peavalu.
Manuaalil ei kesta hoorattad ja sidurid, esiveoline multitronic võiks ka olematta olla.
2 L pihustitega on raskem, kui 3 L omdega nii, et mina valiks viimase ning quattrona.

2.0 Siemens-VDO pihustitega on jah hästi raske. Lähed esindusse, ütled tere ja palud kontrollida. Kui on probleemse tootekoodiga, pannakse 4 tk uued ja ütled aitähh. Enam ei pea isegi teeäärde jäämist ootama. Edasi sõidad masina ribadeks, ilma pihustitele pead murdmata. 3.0-ga on lihtsam, ostad 6 tk kõik uued ja naudid sõitu. Kui on 2.0TDI Bosch pihustitega, siis sinna aitähh eest ei saa midagi.

Sidur ja hooratas on pseudo, pigem algusaastate värk ja 85 kW 1.9TDI meeste lemmikteema. Ära kannatab lõhkuda muidugi kõike.

Õlipumbaga on tõsine draama lahti. Probleeme küll esineb, statistiliselt pisut ülepunnitatud. Pealegi saab seda kontrollida, ennetada, taastada või uus "modifitseeritud plokk vol.3" osta :)

Musta-valgekirjule lehmale on ka selge, et musteima tsenaariumi korral on selle 2.0 elulepuhumine soodsam kui 3.0.

Teemaalgatajale on muidugi eesmärgiks korraliku pruugitud auto ost ja ega see Q ja Tiptronic minuarust üle külje maha ei jookse.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 27.12.13 11:01 Tsiteeri


Hr amadeus ma müünd neid asju igapäevaselt ja ei ole peris pseudo asjad :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
s.p
huviline



Registreerunud 09.10.13
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.13 11:28 Tsiteeri


Kohe sama päev kui see A4 müüki pandi, siis helistasin Audisse ja uurisin väheke. Kitsid nagu nad seal on, siis pinnisin viimasegi märke ja kui ma nüüd puusse ei pane, siis kas 2011 vms oli sellel autol 280tuh ees. Aasta aastaks aga üle 150tuh on seda 100% krutitud :D Sellega ka isu ja huvi kadus auto järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Risto89
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 24.02.14 09:41 Tsiteeri


Et siis 2.0 aastast 2006.06 - ja edasi peaks normaalsed olema kui teha kontroll ja saada ajalooga masin?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 24.02.14 10:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Risto89
Et siis 2.0 aastast 2006.06 - ja edasi peaks normaalsed olema kui teha kontroll ja saada ajalooga masin?


Ma ju andsin su oma ostuteemas lingi, kus kogu lugu üksipulgi lahti seletatud.
Millal ja mida muudeti ning palju sellest 06.2006a. muutusest kasu oli.
Loodad, et keegi tuleb mingi sulle rohkem meeldivama jutuga välja?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Risto89
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 24.02.14 11:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: Risto89
Et siis 2.0 aastast 2006.06 - ja edasi peaks normaalsed olema kui teha kontroll ja saada ajalooga masin?


Ma ju andsin su oma ostuteemas lingi, kus kogu lugu üksipulgi lahti seletatud.
Millal ja mida muudeti ning palju sellest 06.2006a. muutusest kasu oli.
Loodad, et keegi tuleb mingi sulle rohkem meeldivama jutuga välja?


Ei looda . Aga paranda mind kui eksin.
Kuigi mina olen autode kohapealt mitte kõige targem :D siis mina sain kogu loost aru et 2.0 tahab nüüd raha saada, kui pole varem teatud juppe vahetatud..
Ja 1.9 tdi-d on tegelt odavam üleval pidada 2.0 , muidugi mängib suurt rolli auto eelnev hooldus .. Olen õieti aru saanud ? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 24.02.14 13:26 Tsiteeri


PD- mootori puhul pole vahet, on ta 1.9 või 2.0- ühed mured kummitavad neid mõlemat. Kõik taandub ikkagi varasema hoolduse peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.4% - SQL: 60.6%]