Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: 96' A6 koliseb ja nagiseb (Vastuseid: 25 | Vaatamisi: 4875)
Miq
huviline



Registreerunud 09.12.02
Asukoht: Läänemaa
Kasutaja on eemal


mad.gif postitati 12.02.05 18:06 Tsiteeri
96' A6 koliseb ja nagiseb



terv.
leidsin küll veel sellelaadseid teemasid, aga A6'e kohta nagu väga juttu polnud seega tegin uue teema.
probleem siis selline, et 96 aasta A6 koliseb ja nagiseb salongis niimiskole. jama hakkas peale eelmine suvi kusagilt esimese kaassõitja ukse seest. nüüd külmal ajal on eriti hull-kõikvõimalikest nurkadest kostab erinevaid naginaid ja kolinaid.
on's teistel A6'e omanikul sama jama esinenud? miski tüüpviga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 12.02.05 18:07 Tsiteeri


noup. mul jumala vaikus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 13.02.05 16:20 Tsiteeri


Mul ka nagiseb vahel mõnest kohast, kõige sagedamini salongivalgusti juurest. Need Eesti teed ja tänavad väänavad ja raputavad autot mehiselt, välismaal sõites ei ole mingeid naginaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 13.02.05 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Mul ka nagiseb vahel mõnest kohast, kõige sagedamini salongivalgusti juurest. Nii kui peale auto ostmist Eesti teedele jõudsin, algas nagin pihta. Välismaal ei teinud häältki. Need Eesti teed ja tänavad väänavad ja raputavad autot mehiselt.

Vot samast kohast nagiseb ka minu auto. Keegi oskab öelda, mis seal täpselt naguseda võib. Kui käega kinni hoian siis vaikus.


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 16.02.05 10:23 Tsiteeri


Üldiselt vaikne, aga mingit käginat teeb armatuur mõnikord. Ning veel üks täelepanek - armatuur teeb sellise plksuva heli, kui salong on mingile tasemele üles soojejenud. Ise harjunud, aga kaassõitjad kipuvad ehmuma ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.05 10:46 Tsiteeri


oma auto kilinate ja kolinate eest pead tänulik olema meie vabariigi teedele.
mul oli B4 sama pull-saksast toodud,mitte üks nagin ei olnud kuskilt kuulda.esimesed kuu aega:) siis hakkas tulema-õõtshoova puksid tekid lärmi,uksepolstrid,katuseluuk nagises jne.
Ega seal vist ei olegi muud teha kui hakka aga järjest kinnitusi ja asju üle käima...mul igatahes aitas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 16.02.05 12:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: catman
Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Mul ka nagiseb vahel mõnest kohast, kõige sagedamini salongivalgusti juurest. Nii kui peale auto ostmist Eesti teedele jõudsin, algas nagin pihta. Välismaal ei teinud häältki. Need Eesti teed ja tänavad väänavad ja raputavad autot mehiselt.

Vot samast kohast nagiseb ka minu auto. Keegi oskab öelda, mis seal täpselt naguseda võib. Kui käega kinni hoian siis vaikus.

Mul oli sama jama ja nagin oli samuti esimese kõrvalistuja ukse juures.
Lõpuks võtsin ukse lahti, keerasin kõik kruvid ja poldid üle (midagi nagu lahti ei olnud) panin polstri uuesti tagasi ja naginat enam ei olnud ?!
Uus nagin tekiba aeg-ajalt armatuurlaua juurde ja seda peale nahksisu ja armatuurlaua töötlemist mingi spetskeemiaga.
Arvan, et nagin tuleb kellapaneelist sest vahetasin seal pirne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 16.02.05 12:03 Tsiteeri


Huvitav kas peaks jäikuse suurendamiseks strutbarid (või mis nende eestikeelne nimetus ongi) panema :(.
Nagina põhjuseks pean lugema eelkõige Männiku teed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ets
huviline



Registreerunud 01.10.03
Asukoht: harju
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant Q

postitati 18.02.05 21:52 Tsiteeri
naginad



Minugi Audil mõned pisivead. Esiteks nagiseb roolitagune (reguleeritav selline). Lisaks veel tobe pirin kindalaeka lukust, nagu mingi peenike vedru käiks kuskile vastu. Esialgu keeran stereo valjemaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 18.02.05 22:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Huvitav kas peaks jäikuse suurendamiseks strutbarid (või mis nende eestikeelne nimetus ongi) panema :(.

Need teeks ainult juhitavuse amordikannusid fikseerides konkreetsemaks. Salongi kohalt väänduks kere ikka vanaviisi läbi. Võibolla isegi hullemini, kuna amortide vahelt siis enam nii palju järele ei anta ja kuskile peab ju see energia minema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
workout
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.8 Q 142kw C4 at

postitati 10.04.05 11:44 Tsiteeri


kas A6 C4 tagumise uksepolstri lahtikiskumine on väga tülikas asi? st kuidas täpsemalt peaks asjale lähenema? lasin silikooni igale poole vahele, kuid ikka nagiseb.

küsin sellepärast, et kunagi üks tüüp kiskus mul B4 esimese polstri niimoodi lahti, et suutis ukse lingini viiva trossi puru teha :(

(eel)viimases autobildis soovitas Mersu esinduse vend panna plastikosade vahele väike vildiriba, et ei nagiseks ning tüüblidele ja mujale silikooni lasta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

cool.gif postitati 16.04.05 08:12 Tsiteeri


mul küll jumala vaikus.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rockkk
huviline



Registreerunud 19.08.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 03.03.08 19:35 Tsiteeri


Nonii...müüsin oma korraliku b4 maha, millel polnud mitte ühtegi kolksu ega naginat. Nüüd on siis a4 puhul selline nagin, et lausa jube. Kõige hullemat naginat tekitab airbagiga rool. Sai korra see isegi maha võetud ja natuke "freesitud", tulemust pole. Nagin jätkub.
Kas kellegil on rooli nagisemisega probleeme olnud?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 03.03.08 21:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: catman
Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Mul ka nagiseb vahel mõnest kohast, kõige sagedamini salongivalgusti juurest. Nii kui peale auto ostmist Eesti teedele jõudsin, algas nagin pihta. Välismaal ei teinud häältki. Need Eesti teed ja tänavad väänavad ja raputavad autot mehiselt.

Vot samast kohast nagiseb ka minu auto. Keegi oskab öelda, mis seal täpselt naguseda võib. Kui käega kinni hoian siis vaikus.


mul oli sama jama
võtsin selle plastikosa lahti ja üks plastmassist pistik oli oma vahtkummist pesast välja saanud, panin sisse ja toimib


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yepi
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.07
Asukoht: Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5 TDQ 103 KW; A3 1,8 92 KW; Perlingo 1,4 55KW

postitati 03.03.08 22:29 Tsiteeri


Mul on ka vaikus.
Aga jah siis on seda salongi kunagi lahti kistud ,et ta nagiseb ( üldjuhul on nii).


Ihne maksab ühe korra, rumal kaks korda, jobu - kogu aeg.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Toomas15
huviline



Registreerunud 22.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C5

postitati 04.03.08 08:37 Tsiteeri
a6 nagin



Mina kuulen ka kõrvalistuja ukse juurest naginaid..ja seda tõesti aukudega teed sõites, ju siis tihend mängib,armatuuri olen ka lahti võtnud( pirne vahetanud ) kuid see pole ees küll naginaid tekitanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rockkk
huviline



Registreerunud 19.08.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 06.03.08 18:33 Tsiteeri


Mis on nagina puhul pahendus? Uued jublakad? Mingi vaha?


oooo
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 06.03.08 21:20 Tsiteeri


ma tean, et üks tuttav lasis silikoon sprayd igasse vahesse, kuhu aga sai ja aitas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 06.03.08 21:23 Tsiteeri


minul nagiseb rool ja päris vastikult peab sellega midagi ette võtma


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 07.03.08 16:18 Tsiteeri


rooliga ei tohiks palju probleeme olla, võtad katte pealt maha ja näed ära mis asi see sul nagiseb, endal käis see kate vastu ühte serva, tõmbasin seda katet paar milli üles poole ja siiani ei kägise


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
uunox
huviline



Registreerunud 31.10.05
Asukoht: Tallinn/Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.4D C4, Space Wagon 1,8TD

postitati 07.03.08 19:20 Tsiteeri


Minul C4 100 nagiseb täiesti müstilisest kohast - külmema mootoriga (madalamad pöörded & rohkem vibra) kostab kuskilt armatuuri sügavusest sellist tärinat, nagu oleks midagi mitte ainult lahti, vaid ära kukkumas... ei suuda leida ei sees ega kapoti all :(

aga naginate vastu paigaldan tihti seda õhukest iseliimuvat vilti, mida toolijalgade alla pannakse - lehe kaupa saadaval


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Rockkk
huviline



Registreerunud 19.08.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 23.03.08 15:15 Tsiteeri


No aga mehed, kes siin enda "s" seeria masinaid teevad ja uusi asju sisse panevad, kas neil siis pole probleeme uksepolstrite nagisemisega vms? Tegu on siiski autodega,mil vanust üle 10a.
:)


oooo
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 23.03.08 15:22 Tsiteeri


Nagisevad isegi täiesti tutikad, kvaliteet autod. Muidu nagina eemaldus on ka üks garantii töödest autode juures.
Igal margiesindusel on isegi vastavad kit'id nagina eemalduseks.

Need sisldavad mitmesuguseid ja erineva suurustega kleebitavaid n-ö riidetükke ja svamme.
Need paned siis plastosade äärte peale, mis häält teevad.
Näit võtad uksepolstrist kinni ja liigutad seda või koputad, siis kuuled kust nagin tuleb ja paned sinna vastavalt ruumile kleepitavaid n-ö riidetükke. Need on tavaliselt nii õhukesed ja väiksed, et neid ei jää isegi näha mitte kusagilt.

Ja ongi vaikus majas :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rockkk
huviline



Registreerunud 19.08.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 24.03.08 19:30 Tsiteeri


Danke raunz asjaliku vastuse eest!
:)


oooo
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.08 19:57 Tsiteeri


Mul uksed ei krigise, kuid krigiseb kõrvalistujapoolse päiksevarju peegli kate ja loomulikult teeb pisut häält ka tagaluuk. Eriti jubedat häält tegi tagapagasiruloo kuid tänu toonitud klaasile ma sain selle autost välja visata, sama nõme asi on tagaakna ruloo-mille alalaskmine pani ka selle vaikima. Koeravõrk ka nagu natuke kuskilt häälitseb. Ja juhipoolne nahkiste see osa mis vastu konsooli on teeb ka vastikut häält, aitab istme kõrgemale tõstmine( ilmselt ka mingi silikooni pritsimine).

Tallinnas nende asjadega probleeme pole, siin kuuleb ainult ägisevaid amorte lõppasendites paukumas, samuti käib esistange alaserv aegajalt vastu maad (jah tõesti-ärge imestage).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.2% - SQL: 59.8%]