Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A6 FSI 3.2 V6 188kW OST (Vastuseid: 32 | Vaatamisi: 7374)
Buntzik
huviline



Registreerunud 27.01.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 S-line.

postitati 06.11.13 19:22 Tsiteeri
Audi A6 FSI 3.2 V6 188kW OST



Tere!

Plaan siis soetada,tema:

http://www.auto24.ee/used/1582318

Olen muidu diisli usku,kuid hetkel (arvesse võttes läbisõite ja kuluvaid osi samade isendide puhul)otsustasin rohkem kütte alla panna kui juppide.

Autol tehtud ka 500 euro eest hooldust(arve olemas)

Kui kellegil on tähelepanekuid,soovitusi mida kontrollida,kriitikat selle auto kohta(liiklusreg on mõned avariid)oleksin väga tänulik.

Eriti kasuliku info eest,pakun teile 2 tundi tasuta liivapritsi Pärnus.
www.prits.ee Või 2 päevaks liivaprits teile.
Tulen kõigega vastu!

Tänan!


Buntzik :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 06.11.13 19:55 Tsiteeri


Loe SEE TEEMA
läbi, enne kui midagi otsustad.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 06.11.13 21:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Buntzik
Autol tehtud ka 500 euro eest hooldust(arve olemas)


See pole C6 audi juures mitte mingi näitaja. Iga käik esindusse lõppeb üldiselt 300-400+ eurose arvega.
Eile käisin tagaõõtsasid vahetamas - koos tööga 498 euri, eelmine nädal esiõõtsasid koos laagriga - jälle 700 euri jnejne.

Kui oleks 5000 euri eest remonditud, siis võiks küll öelda et lenda kohe peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 07.11.13 09:44 Tsiteeri


No see viissada oli korraline hooldus ma arvan. Kui see tehti esinduses, siis võid küsida kas selle käigus midagi lisaks ei avastatud. Kui ei avastatud, siis võid mõelda edasise põhjalikuma ülevaatuse peale mis tehakse enne auto ostu. Uuri ka kas ketipingutud said vahetatud ja millal. Kindlasti vaata roostet tagapampri ja tiiva vahelt rattakoopa juurest ja esi -ja tagaukse vahelt, alumiselt uksepakult. Need on asjad mis kohe pähe torkasid.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Buntzik
huviline



Registreerunud 27.01.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 S-line.

postitati 07.11.13 18:14 Tsiteeri
Tänan.



Esinduses see hooldus kahjuks ei tehtud(Vihur-Auto OÜ) tehtud.

Hetkel plaanis siis auto saata joujaam.ee meeste poole(mootori tervist ja ostueelset kontrolli tegema)
Ka plaanis kui mootor ok lisada sinna metanool pritsimis värk,klappide pesu jaoks.

Ka väike mõte Audi esindusse lisaks saata,kontrolliks läbisõitu ja vaataks mis sealsed härrad arvavad.

Hetkel siis mõte sealmaal.

Kui kellegil veel ideid,plaane mis paremini teha siis palun!


Buntzik :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.13 18:51 Tsiteeri


Kui jõujaamas korralik kontroll ära tehakse, siis esindusse mine ainult VIN-iga ja uuri ajalugu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Buntzik
huviline



Registreerunud 27.01.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 S-line.

postitati 09.11.13 10:51 Tsiteeri
Nii...



Auto müüja käes olnud 3 aastat ja 2 kuud,kui tema ostis oli läbisõit 150-160 t km.Siis ka väidedavalt ketid ja pingutid vahetatud(ostsis selle masina just seetõttu, et eelmine omanik oli
vahetult enne müüki pannud 60 000 vanas rahas kettide ja pingutite peale).
Käimakasti õli vahetatud u.50000 km tagasi.
Seega kasti õlivahetus ootaks vist mind suht kohe ees. 500 eur?

Minu küsimus:
Kui ketid ja pingutid põhiprobleem selle isendi puhul siis, ideaalis on need vahetatud 80 t km tagasi ,kui kaua nad kestma peaks?(muidugi lasen ka kontrollida jõuvankri härradel.)

Ka on lõppemas autol ÜV detsembris ja pole talverehve 18 tolli siis veljed all.Kui sinisilmne oleks uskuda,et põhi tegurid on need miks müüakse?

Tänan .


Buntzik :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Buntzik
huviline



Registreerunud 27.01.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 S-line.

postitati 09.11.13 10:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Kui jõujaamas korralik kontroll ära tehakse, siis esindusse mine ainult VIN-iga ja uuri ajalugu.



Juba planeerin,tänan!


Buntzik :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.11.13 11:46 Tsiteeri


Ketid-Pingutid peaksid ideepoolest 200k ilusti ära kestma, et kui omanik on korralikult õli vahetanud, siis nendega muret ei tohiks olla.

See, et kastiõli vahetama pead ja talverehvid ostma pead on ka väike mure, kuna mõlemad pikemaajalised investeeringud. Kastiõliga on järgmised 50k+ km ok ja talverehvid peavad ka olenevalt läbisõidust 2-3 talve, mõnel mehel isegi 4.

Rehvideks otsi pigem 17'' veljed ja neile 225/50 R17 rehv peale. Kogu jooks rehvid+veljed läheb ca 1000€, aga samas 18'' läheks ainult rehvid ca 900€, lisaks säästad hiljem montaa˛i pealt juba selle raha, mis velgedesse investeerisid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 09.11.13 11:53 Tsiteeri


200k 3.2 FSI puhul paika ei pea.
Paljudel neist läks kogu majandus juba garantii ajal, ehk siis 70-90 tuhande vahel.
Kui ma õigesti mäletan on seal pisike nõelasuurune kanal, mis tänu longlife välbale ära ummistus ning seejärel ei saanud ketiajam enam õlitust.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 09.11.13 18:16 Tsiteeri


Ma isiklikult olen vist "vanakooli" inimene - iga auto olen ostnud peale seda, kui olen seda väljast 2 minutit vaadanud ja korra ümber tänava proovisõitu teinud (hinnaklass kuni 15k) - ka praeguse RS6'e. Täpselt samamoodi ka kõik autod müünud.

Kõik ostjad stiilis, "nooooo ma siin ikka vaatan, konsulteerin tuttavatega ja siis võiks ju ikka servisesse ka minna juuuu - tasa ja targu, nõnda hane sega vesi jne" olen eos pikalt saatnud.

Isiklikult ma ei saa aru, millest siin suur pabin ja mida siin niiväga kontrollida on (3.2 FSI eripäradega olen hästi kursis). Kui luksusklassi auto juures võimalik ca 3k maksva tüüpvea likvideerimine võtab jalust nõrgaks ja viib ööune ära, siis tasuks vaadata nt. Honda või Toyota poole - autod on igavad, sõiduomadused keskpärased aga kestavad ja remont on odav. Tegemist on premium klassi autoga, mis maksis uuena ca 50 000 eur!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 09.11.13 18:22 Tsiteeri


See on kõik õige. Aga kui on võimalus leida sellist preemium klassi autot mille remondi peale sa ei pea kohe panema 2k lauale aga hoopis minna puksusele selle raha eest näiteks siis miks mitte leida sellist? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 09.11.13 18:40 Tsiteeri


Mina eeldaks, et sellise auto ostja ei pea valima auto hoolduse (mis võib-olla tuleb lähitulevikus teha, võib-olla mitte) või reisi vahel:) Sellised väljaminekud on selliste autode puhul elementaarsed.

Aga see on kõigest minu arvamus...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Buntzik
huviline



Registreerunud 27.01.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 S-line.

postitati 10.11.13 10:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Ketid-Pingutid peaksid ideepoolest 200k ilusti ära kestma, et kui omanik on korralikult õli vahetanud, siis nendega muret ei tohiks olla.

See, et kastiõli vahetama pead ja talverehvid ostma pead on ka väike mure, kuna mõlemad pikemaajalised investeeringud. Kastiõliga on järgmised 50k+ km ok ja talverehvid peavad ka olenevalt läbisõidust 2-3 talve, mõnel mehel isegi 4.

Rehvideks otsi pigem 17'' veljed ja neile 225/50 R17 rehv peale. Kogu jooks rehvid+veljed läheb ca 1000€, aga samas 18'' läheks ainult rehvid ca 900€, lisaks säästad hiljem montaa˛i pealt juba selle raha, mis velgedesse investeerisid.


Tervist!

Mõtlesin korra selle 17'' velgede peale.
Leidsin siuksed http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=792805 neile peale tõmmata.

Kuid kindlasti kasulikum eraldi jooks osta talve jaoks.Teen seda järgmine aasta ;)

Tänan


Buntzik :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Buntzik
huviline



Registreerunud 27.01.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 S-line.

postitati 10.11.13 11:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kassu
Ma isiklikult olen vist "vanakooli" inimene - iga auto olen ostnud peale seda, kui olen seda väljast 2 minutit vaadanud ja korra ümber tänava proovisõitu teinud (hinnaklass kuni 15k) - ka praeguse RS6'e. Täpselt samamoodi ka kõik autod müünud.

Kõik ostjad stiilis, "nooooo ma siin ikka vaatan, konsulteerin tuttavatega ja siis võiks ju ikka servisesse ka minna juuuu - tasa ja targu, nõnda hane sega vesi jne" olen eos pikalt saatnud.

Isiklikult ma ei saa aru, millest siin suur pabin ja mida siin niiväga kontrollida on (3.2 FSI eripäradega olen hästi kursis). Kui luksusklassi auto juures võimalik ca 3k maksva tüüpvea likvideerimine võtab jalust nõrgaks ja viib ööune ära, siis tasuks vaadata nt. Honda või Toyota poole - autod on igavad, sõiduomadused keskpärased aga kestavad ja remont on odav. Tegemist on premium klassi autoga, mis maksis uuena ca 50 000 eur!


Muuseas ma ise olen samasugune vend,kuid seekord on aega,et uurida kuna kojutulek venib.

See 3t mul päris ööund ära ei viiks kui ma teaks,et saan auto millega aastaid sõida ;)


Buntzik :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Buntzik
huviline



Registreerunud 27.01.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 S-line.

postitati 10.11.13 11:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: igozavr
See on kõik õige. Aga kui on võimalus leida sellist preemium klassi autot mille remondi peale sa ei pea kohe panema 2k lauale aga hoopis minna puksusele selle raha eest näiteks siis miks mitte leida sellist? :)


Jah,see 2k kõlaks näiteks Tai reisi all palju paremini :D


Buntzik :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Buntzik
huviline



Registreerunud 27.01.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 S-line.

postitati 10.11.13 11:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
200k 3.2 FSI puhul paika ei pea.
Paljudel neist läks kogu majandus juba garantii ajal, ehk siis 70-90 tuhande vahel.
Kui ma õigesti mäletan on seal pisike nõelasuurune kanal, mis tänu longlife välbale ära ummistus ning seejärel ei saanud ketiajam enam õlitust.


Toome siis näiteks,et antud isendi puhul 80 t vahel keti süsteem tuli garantii korral ära vahetada tänu kanali ummistusele,müüja sõnade järgi vahetati ka ketisüsteem 155 t ajal ja nüüd on meil (ideaalidis) läbisõit 232 t
Seega kui võtta vanad numbrid saaks,uue ketivahetuse?

Või mu talupoja mõtlemine keerab mulle ;)?


Buntzik :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 10.11.13 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
200k 3.2 FSI puhul paika ei pea.
Paljudel neist läks kogu majandus juba garantii ajal, ehk siis 70-90 tuhande vahel.
Kui ma õigesti mäletan on seal pisike nõelasuurune kanal, mis tänu longlife välbale ära ummistus ning seejärel ei saanud ketiajam enam õlitust.


OT: huvitav, kas 3,0 TFSI-l on ka sama ketikanali ummistumise probleem kellegile kõrva jäänud?


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.13 20:36 Tsiteeri


Sinu lingil toodud rehvid tunduvad pigem kahtlased, aga eks oma silm on kuningas.

Olen minagi omajagu autosid ostnud ainult peale proovisõitu, juttu omanikuga ning väikest tiiru ümber auto, aga kui vähegi ei põle selle auto ostuga ja tegu uuema masinaga, siis ma ei näe põhjust miks ma peaksin ostma silmad kinni auto, mis võib mulle homme mitu tuhat letile lajatada. Üldjuhul on see raha võtta küll, aga sellegi poolest eelistan ma seda mitte põletada ja kulutada mõistlikult, mitte et ostan 15k+´maksva auto, mille vigade selgeks tegemiseks väga tihti ei piisa ainult koputusest rattale ja väikesest proovisõidust. Lisaks ajab ikka meele mõrudaks küll, kui pärast tagantjärgi või veel hullem ise sama autot müües, kuuled et see 2x läbisõitnud ja see esinduses kirjas.

Vanemate autodega saab sellist äri teha küll ja mingit probleemi pole.

Automüüjana oleksid Sinusugune klient muidugi õnnistus, ei ole mingit jama ja saab kiiresti auto maha müüa ja loota, et järgmine tuleb samasugune.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.11.13 21:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Buntzik
Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Ketid-Pingutid peaksid ideepoolest 200k ilusti ära kestma, et kui omanik on korralikult õli vahetanud, siis nendega muret ei tohiks olla.

See, et kastiõli vahetama pead ja talverehvid ostma pead on ka väike mure, kuna mõlemad pikemaajalised investeeringud. Kastiõliga on järgmised 50k+ km ok ja talverehvid peavad ka olenevalt läbisõidust 2-3 talve, mõnel mehel isegi 4.

Rehvideks otsi pigem 17'' veljed ja neile 225/50 R17 rehv peale. Kogu jooks rehvid+veljed läheb ca 1000€, aga samas 18'' läheks ainult rehvid ca 900€, lisaks säästad hiljem montaa˛i pealt juba selle raha, mis velgedesse investeerisid.


Tervist!

Mõtlesin korra selle 17'' velgede peale.
Leidsin siuksed http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=792805 neile peale tõmmata.

Kuid kindlasti kasulikum eraldi jooks osta talve jaoks.Teen seda järgmine aasta ;)

Tänan

Sellised postitused koos mõne teisega on tugevas konfliktis ja panid profiili vaatama ja noh enam vähem sain selgust, vist aastaid vähe:P Endale sul pole 3k probleem kohe võtta ja remondi alla panna, 3,2FSI-d joota ja osta, aga rehvi eest ei raatsi maksta? Ma vist olen imelik, aga hämmastust tekitab selline suhtumine!


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Buntzik
huviline



Registreerunud 27.01.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 S-line.

postitati 10.11.13 22:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Buntzik
Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Ketid-Pingutid peaksid ideepoolest 200k ilusti ära kestma, et kui omanik on korralikult õli vahetanud, siis nendega muret ei tohiks olla.

See, et kastiõli vahetama pead ja talverehvid ostma pead on ka väike mure, kuna mõlemad pikemaajalised investeeringud. Kastiõliga on järgmised 50k+ km ok ja talverehvid peavad ka olenevalt läbisõidust 2-3 talve, mõnel mehel isegi 4.

Rehvideks otsi pigem 17'' veljed ja neile 225/50 R17 rehv peale. Kogu jooks rehvid+veljed läheb ca 1000€, aga samas 18'' läheks ainult rehvid ca 900€, lisaks säästad hiljem montaa˛i pealt juba selle raha, mis velgedesse investeerisid.


Tervist!

Mõtlesin korra selle 17'' velgede peale.
Leidsin siuksed http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=792805 neile peale tõmmata.

Kuid kindlasti kasulikum eraldi jooks osta talve jaoks.Teen seda järgmine aasta ;)

Tänan

Sellised postitused koos mõne teisega on tugevas konfliktis ja panid profiili vaatama ja noh enam vähem sain selgust, vist aastaid vähe:P Endale sul pole 3k probleem kohe võtta ja remondi alla panna, 3,2FSI-d joota ja osta, aga rehvi eest ei raatsi maksta? Ma vist olen imelik, aga hämmastust tekitab selline suhtumine!


6mm rehvimustrit on minu jaoks piisav või on see ka sinu jaoks imelik?


Buntzik :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Buntzik
huviline



Registreerunud 27.01.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 S-line.

postitati 10.11.13 22:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Sinu lingil toodud rehvid tunduvad pigem kahtlased, aga eks oma silm on kuningas.

Olen minagi omajagu autosid ostnud ainult peale proovisõitu, juttu omanikuga ning väikest tiiru ümber auto, aga kui vähegi ei põle selle auto ostuga ja tegu uuema masinaga, siis ma ei näe põhjust miks ma peaksin ostma silmad kinni auto, mis võib mulle homme mitu tuhat letile lajatada. Üldjuhul on see raha võtta küll, aga sellegi poolest eelistan ma seda mitte põletada ja kulutada mõistlikult, mitte et ostan 15k+´maksva auto, mille vigade selgeks tegemiseks väga tihti ei piisa ainult koputusest rattale ja väikesest proovisõidust. Lisaks ajab ikka meele mõrudaks küll, kui pärast tagantjärgi või veel hullem ise sama autot müües, kuuled et see 2x läbisõitnud ja see esinduses kirjas.

Vanemate autodega saab sellist äri teha küll ja mingit probleemi pole.

Automüüjana oleksid Sinusugune klient muidugi õnnistus, ei ole mingit jama ja saab kiiresti auto maha müüa ja loota, et järgmine tuleb samasugune.


Kui rehvid just vigased pole ja üle 4 aasta või enam vanad,mis seal kahtlast veel olla saab,õigus pole oma silmaga veel näinud kuid mis seal veel olla saab?

Sinu postitust lugedes saan hetkel aru,et olen pimesilme ostja või jääb mul midagi ninapeale?


Buntzik :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 11.11.13 05:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: BuntzikKui rehvid just vigased pole ja üle 4 aasta või enam vanad,mis seal kahtlast veel olla saab,õigus pole oma silmaga veel näinud kuid mis seal veel olla saab?

Sinu postitust lugedes saan hetkel aru,et olen pimesilme ostja või jääb mul midagi ninapeale?


Nokian Hakkapeliitta 2 on toodetud nii umbes 2000-2003 aasta paiku. Niipalju ma leidsin google vahendusel. No ma ei tea, kui need mahuvad nelja aasta piiresse, siis anna minna.

OT: Kas Hakkapeliitta 5 toodetakse veel?


http://images.spritmonitor.de/555994_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Buntzik
huviline



Registreerunud 27.01.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 S-line.

postitati 11.11.13 06:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raineys
Tsitaat:
Algselt postitas: BuntzikKui rehvid just vigased pole ja üle 4 aasta või enam vanad,mis seal kahtlast veel olla saab,õigus pole oma silmaga veel näinud kuid mis seal veel olla saab?

Sinu postitust lugedes saan hetkel aru,et olen pimesilme ostja või jääb mul midagi ninapeale?


Nokian Hakkapeliitta 2 on toodetud nii umbes 2000-2003 aasta paiku. Niipalju ma leidsin google vahendusel. No ma ei tea, kui need mahuvad nelja aasta piiresse, siis anna minna.

OT: Kas Hakkapeliitta 5 toodetakse veel?


Seda ma tulemas ei näinud,kuid see varjant jääb nüüd välja.

Tänan.


Buntzik :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 11.11.13 07:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Buntzik

6mm rehvimustrit on minu jaoks piisav või on see ka sinu jaoks imelik?

Prioriteedid on sul paigast ära ning olen enam kui kindel, et see 6mm on tegelikult 4-5 (ka pildil on asi palju siledam, kui üks 6mm Nokian, aga no see võib olla petlik). Samuti vaata hinda, see on korraliku 6mm 16" Nokiani hind, 17 tolli on juba pea 2x kallim ja 18 ärme räägime üldse. Hea on vaadata, kui ostetakse oma vanale audi 80-le uued testivõitjad alla, seda imelikum tundub sinupoolne valik rehvisuunas.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.7% - SQL: 50.3%]