Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A4TQ (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 5326)
opstii
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: a4 b6 1.9 quattro

postitati 15.09.13 15:22 Tsiteeri
Audi A4TQ



Tere,
Mulle on väga hirmasti huvi hakkanud pakkuma antud isend http://www.auto24.ee/used/1538996
Küsimused siis sellised, kas keegi on käinud vaatamas või oskab midagi selle auto kohta rääkida?
Kõik info oleks väga tere tulnud!

Aitähh ette ära juba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 15.09.13 15:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: opstii
Tere,
Mulle on väga hirmasti huvi hakkanud pakkuma antud isend http://www.auto24.ee/used/1538996
Küsimused siis sellised, kas keegi on käinud vaatamas või oskab midagi selle auto kohta rääkida?
Kõik info oleks väga tere tulnud!

Aitähh ette ära juba.


Tartu autoärikate oma tundub olema...varem müüs EST-RUS nime all...väga ei soovitaks nendelt autot osta. Pildid on samas stiilis, tekst väga sarnane nende omale ja ka auto andmed on suht huupi pandud, nagu neil kombeks.
Guugelda, terve nett (eriti hästi leiad infi streetrace.org lehelt) täis seda juttu, mis nende kohta käib. ;) Hind on hea, aga sel heal hinnal on kindlasti ka väga hea põhjus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
opstii
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: a4 b6 1.9 quattro

postitati 15.09.13 16:07 Tsiteeri


Selge, tänud hoiatamise eest :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 15.09.13 16:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: opstii
Tere,
Mulle on väga hirmasti huvi hakkanud pakkuma antud isend http://www.auto24.ee/used/1538996
Küsimused siis sellised, kas keegi on käinud vaatamas või oskab midagi selle auto kohta rääkida?
Kõik info oleks väga tere tulnud!

Aitähh ette ära juba.

Estrus ärikate oma, st hiljuti oli palju odavamalt kuskil müügis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
opstii
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: a4 b6 1.9 quattro

postitati 15.09.13 16:10 Tsiteeri


Aga, samas huviorbiidis on ka selline isend http://www.auto24.ee/used/1381525
Samad küsimused oleks ka selle auto kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 15.09.13 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: opstii
Aga, samas huviorbiidis on ka selline isend http://www.auto24.ee/used/1381525
Samad küsimused oleks ka selle auto kohta.


Konkreetset isendit olen käinud ise vaatamas.

Miinused:

-> roolivõimupump undab;
-> sõites käib mingi kõva undamine/pinin, kahjuks ei suutnud tuvastada, kas häält tekitab mõni rihmarullik või n.ö "vahekast". Kui gaasipedaalilt jalg maha võtta, siis undamine/pinin kadus, gaasi andes tuli jällegi tagasi;
-> kliima ei puhu külma;
-> kliimaplokk viskab villast (pixlid)
-> omanik ei suutnud öelda, kas õlivahetuse ajal pandi sisse pool- või täissünt õli.
-> TÜV & kindlustus puudu
-> ABS tuli põleb. Väidetavalt pistikud lahti ühendatud-juhtmed puruks.
-> Ei tundnud minekus 1.8T iseloomulikku särtsu, turbot eraldi ei kontrollinud;
-> KKK kaanetihend tahavad ilmselt vahetust;
-> tilkus õli, kuna väidetavalt õlipunn jäeti õlivahetuse käigus vahetamata.
-> tehtud tööde kohta puudu arved;
-> tundus justkui ketipinguti juurest metalli klõbinat (võimalik, et loomulik ja minu kiiks).
-> käiguvahetusel käib tugev kolks

Plussid:

-> müüja on aus ja rääkis nii palju kaasa kui oskas;
-> iluvigu ei ole nii palju, kui kuulutuses reklaamitud. Roostet oli vaid tagaluugi äärel + v.p esimesel tiival. P.p tiival mõlk, kuid värvikahjustuseta.
-> Käivitades (siiski päris külma mootoriga proovida ei õnnestunud) ei visanud tugevat ketiklõbina häält;
-> kere oli suhteliselt viisakas - ilma suuremate vigadeta ja läbiva roosteta;
-> El. aknad jm töötasid, seest viisakas ja salong üle ujutamata.
-> Korralikud valuveljed;
-> roolilatt ei lekkinud ja tundus tihe (kuigi ilmselt väikese hammaslati lõtkuga);
-> ei kiskunud kuskile poole
-> käsipidur ja jalgpidurid töötasid.


Selle Tartu A4 kohta ei oska rääkida, aga ilmselt sel peab olema olnud mingisugune suurem viga küljes, kui autoärimees müüb juba olematu hinna eest omapoolse kasumiga.

Loodan, et oled kursis VAG'i 1.8T mootori eripäradega, kuna vastasel korral võib Sind ees oodata üsna kulukas remont. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
opstii
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: a4 b6 1.9 quattro

postitati 15.09.13 19:40 Tsiteeri


Aitäh väga konkreetse vastuse eest :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
opstii
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: a4 b6 1.9 quattro

postitati 15.09.13 20:00 Tsiteeri


Tegelt, kui juba küsimiseks ja uurimiseks läks, siis äkki on kellegil sellise isendiga kokkupuuteid, muljeid vms jagada http://www.auto24.ee/used/1397416 ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 15.09.13 20:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: opstii
Tegelt, kui juba küsimiseks ja uurimiseks läks, siis äkki on kellegil sellise isendiga kokkupuuteid, muljeid vms jagada http://www.auto24.ee/used/1397416 ?


Ka see on juba vaadatud.

Miinused:

-> Kundepoolne karp on eest otsast sisse sõidetud;
-> 2 ust on alt äärtest üpris mädad;
-> tagaluuk roostetab;
-> 1 esituli istub sügavamal sees kui teine (võimalik, et kinnisulatatud katkistest tulekambritest);
-> puudu arved tehtud hoolduste kohta;
-> ootab rihmavahetust (kilometraaźi poolest kestaks küll & veel, aga ajaliselt on aeg käes;
-> kliimarihm puudu
-> kliima ei tööta (ei puhu külma);
-> esistange B-osa, s.t istub viltuselt ees;
-> p.poolne esiratas on rohkem koopas, kui juhipoolne (võimalik, et tingitud replica velgedest)
-> KKK kaanetihend tahab vahetust;
-> tosooli kaob ja kapoti all tosoolihais.
-> praegune omanik ostnud autoärika käest, mistõttu "üle-eelmise omaniku" minevik teadmata.
-> omanik teinud avarii (sõitis eesolevale autole tagant sisse: vahetas ära kapoti ja stange).

Plussid:

-> mineku poolest oli hea ja korras, s.t turbo tõmbas;
-> kasutatud täissünt õli;
-> omanik aus ja rääkis kõik vead ära, mida teadis;
-> suuresti seisnud auto -> omanik kasutanud vaid pühapäeva pühapäeva autona;
-> jutujärgi hooldatud endises audihoolduses: uus kaanetihend, gaasiklapp jne.
-> praeguse omaniku käes olnud 5-6 a;
-> rool ei kiskunud, sõitis ilusti otse. Kolksud sillas puudusid;
-> roolivõim töötas (ei unda), latt ei leki ega kolksu;
-> salongivaip kuiv.


Kokkuvõtvalt, siis tehnilise poole pealt oli üsna hea, aga välimus oli minu jaoks väga kehva. Kahtlust äratas üks esiratas, mis oli rohkem koopas kui teine, mõlki sõidetud karp (tõsi eemalt vaadatuna polegi vigastust näha), kuid karpi kattev plastik/mastik saanud vigastada ja kaetud pealt pindmise roostega, esituled istusid imelikult ees ja B-osa esistange, mis viltuselt ees istub.

Kui keretöödega sina peal, siis tundub üsna hea alge. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.13 21:18 Tsiteeri


Niipalju kui mina olen vanemate manuaal quattro audidega sõitnud siis teevad nad kõik seda kardaani "pauku" või kuidas seda õigesti nimetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 15.09.13 21:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Leopold661
Niipalju kui mina olen vanemate manuaal quattro audidega sõitnud siis teevad nad kõik seda kardaani "pauku" või kuidas seda õigesti nimetada.

No vat minul tahtis see närvid sest ära süüa, kuidas ei saa asja korda? Uue diffriga ilmselt saaks:D


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.13 21:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Leopold661
Niipalju kui mina olen vanemate manuaal quattro audidega sõitnud siis teevad nad kõik seda kardaani "pauku" või kuidas seda õigesti nimetada.

No vat minul tahtis see närvid sest ära süüa, kuidas ei saa asja korda? Uue diffriga ilmselt saaks:D

Tegelikult kui autoga ära harjud siis seda enam ei esine,sest tead kuidas käiku õigesti vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 15.09.13 21:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Leopold661
Niipalju kui mina olen vanemate manuaal quattro audidega sõitnud siis teevad nad kõik seda kardaani "pauku" või kuidas seda õigesti nimetada.

B5-t ma veel väga vanaks ei nimetaks ja vähemalt minu oma seda pauku ka ei tee. C4 tegi ja põhisüüdlane oli selles tagadiferentsiaal, milles oli lõtk. Enamuse jaoks ilmselt väike asi, aga sarnaselt Tõnisega häiris see mind meeletult ja oli ka üks põhjustest, miks C4 müüsin (mastaapne difri remont oleks olnud jabur).

Nüüd siis hakkab B5/C5 sinna ikka jõudma, kus suuremate lõtkudega autod turul silma paistma hakkavad. Võib arvata, et selles hinnaklassis B5 1.8TQ-d võib tõesti tinglikult vanadeks liigitada ja nad teevad kõik sellist pauku. Väga palju ei maksa ka nii odavalt autolt oodata. Tihedamad pillid maksavad ikka rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 15.09.13 21:54 Tsiteeri


Ütleme nii, et ees istudes pole ühti nii hull esialgu, aga taga istudes käib see "paugutamine" küll eriti pinda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
opstii
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: a4 b6 1.9 quattro

postitati 16.09.13 14:45 Tsiteeri


Tänud väga heade vastuste eest. :)
Peab siis ilmselt vähe kallimaid vaatama, et saada nii enam vähem hea auto endale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
gentlegrey
huviline



Registreerunud 22.09.13
Asukoht: Astangu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 1.9TDI

postitati 23.09.13 09:05 Tsiteeri


Tere,

Kas keegi on seda autot vaatamas käinud? - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=128762
teemat selle auto kohta ei leidnud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 23.09.13 11:30 Tsiteeri


See vist ütleb juba omajagu, et just Suur õlikanku 1.8T varustatud autos kaasa sõidab. :D
Samas hind on ka selline, et mis siin ikka väga norida.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 23.09.13 11:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
See vist ütleb juba omajagu, et just Suur õlikanku 1.8T varustatud autos kaasa sõidab. :D
Samas hind on ka selline, et mis siin ikka väga norida.


Neid liitriseid ostad mõtetu raha eest lihtsalt - paljuklapilisel väikesel turbokal õlivahetus välba jooksul mingi paar liitrit peale kütta ei ole mingi näitaja. Tutikatel masinatel, millel see 1.8T peal on, saad juba teenindusest pagasiruumi õlikanku kaasa - kui taseme hoiatuse põlema viskab, valad aga peale. Kontrolli mõttes võiks turbost tuleva ja coolerisse mineva õhutoru lahti võtta (kõige alumisest osast) ja vaadata, kas ka sealt midagi välja siriseb. Natuke õli pole hulllu, kuid kui mingi pool liitrit välja valgub, siis turbo lekib juba korralikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 23.09.13 12:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Neid liitriseid ostad mõtetu raha eest lihtsalt - paljuklapilisel väikesel turbokal õlivahetus välba jooksul mingi paar liitrit peale kütta ei ole mingi näitaja. Tutikatel masinatel, millel see 1.8T peal on, saad juba teenindusest pagasiruumi õlikanku kaasa - kui taseme hoiatuse põlema viskab, valad aga peale. Kontrolli mõttes võiks turbost tuleva ja coolerisse mineva õhutoru lahti võtta (kõige alumisest osast) ja vaadata, kas ka sealt midagi välja siriseb. Natuke õli pole hulllu, kuid kui mingi pool liitrit välja valgub, siis turbo lekib juba korralikult.


See jutt ei vasta absoluutselt tõele vanemate 1.8T, 2.2T jne puhul.
Korras 1.8T ja 2.2T ei võta mitte tilkagi õli ka tehasest tulnud võimsuse kahekordistamisel.

Need FSI on omaette ikaldus ja need võtavadki kõik õli.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 23.09.13 12:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
See vist ütleb juba omajagu, et just Suur õlikanku 1.8T varustatud autos kaasa sõidab. :D
Samas hind on ka selline, et mis siin ikka väga norida.


No mu autol on ka 5l õlikanku kaasas. Seda alates sellest ajast peale, kui tegin õlivahetuse. Mingi 1,5l jäi üle ja veereb autoga kaasa. Siiamaani ongi lihtsalt ballastiks olnud. Nii, et su loogika ei päde.


http://images.spritmonitor.de/555994_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 23.09.13 12:30 Tsiteeri


Olen kursis, et 5L ostes jääb päris palju järele.
Lihtsalt tean seda ka, et kui mu autol veel APU 1.8T peal oli, siis võttis see välba peale max liitri juurde. Välp siis 12k km. AEB võttis igast peetis tihendite tõttu liitri tuhande km peale.
Seega väite, et 2l peale valada on normaalne, siis eksid sa rängalt ja tähendab seda, et mootor ei ole täiesti korras.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 23.09.13 12:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
See jutt ei vasta absoluutselt tõele vanemate 1.8T, 2.2T jne puhul.
Korras 1.8T ja 2.2T ei võta mitte tilkagi õli ka tehasest tulnud võimsuse kahekordistamisel.

Need FSI on omaette ikaldus ja need võtavadki kõik õli.


Mis on vanem? Ka ennem, kui FSI-d üldse tulid, esines juba seda õlikulu liiter 15000km peale. Nii Škoda kui VW esindus väidavad mõlemad, et see on normaalne nähtus ka 1.8T mootoril. Sealjuures on heitgaaside näidud väga head ja turbo külmakoja poolses otsas torud kergelt õlised ainult, mis pidi samuti normaalne olema.

See ei pruugi 100% tõsi olla ja ise ma seda välja mõelnud ei ole, kuid nii on väidetud mitmest kohast ja mitme erineva inimese poolt. Mu enda AVJ võtab samuti 15000 peale mingi liiter kuni poolteist ära, heitgaasid korras ja kuskilt ei leki ka nagu. See ka vanem mootor!? Täiesti kulumatta ja tihe mingi 250tkm läbi sõitnud mootor kindlasti ei ole ja mõningane õlikulu ei ole minu arust argument, kui muidu kõik korras on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 23.09.13 15:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Mis on vanem? Ka ennem, kui FSI-d üldse tulid, esines juba seda õlikulu liiter 15000km peale. Nii Škoda kui VW esindus väidavad mõlemad, et see on normaalne nähtus ka 1.8T mootoril. Sealjuures on heitgaaside näidud väga head ja turbo külmakoja poolses otsas torud kergelt õlised ainult, mis pidi samuti normaalne olema.

See ei pruugi 100% tõsi olla ja ise ma seda välja mõelnud ei ole, kuid nii on väidetud mitmest kohast ja mitme erineva inimese poolt. Mu enda AVJ võtab samuti 15000 peale mingi liiter kuni poolteist ära, heitgaasid korras ja kuskilt ei leki ka nagu. See ka vanem mootor!? Täiesti kulumatta ja tihe mingi 250tkm läbi sõitnud mootor kindlasti ei ole ja mõningane õlikulu ei ole minu arust argument, kui muidu kõik korras on.


Korrektselt kapremonditud mitte-FSI 1.8T ei võta õli, ka 200kw juures. Kui su mootor võtab õli, siis on klapisääretihendid või kolvirõngad kulunud.
See ei tähenda, et peaks tormama ja töötavat asja lammutama kohe, ma lihtsalt väidan seda, et mitte-FSI 1.8T-l ei ole mingisugust õli võtmise "harjumust". Audi arvates on normaalne õlikulu kuni 1L/1000km ammusest ajast :)
Ma ei pea seda kuskilt "kuulama mingite inimeste käest", kuna oman nende mootoritega ise kogemust, eriti just värskelt remonditud ja tuunitud mootoritega...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 23.09.13 15:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
See vist ütleb juba omajagu, et just Suur õlikanku 1.8T varustatud autos kaasa sõidab. :D
Samas hind on ka selline, et mis siin ikka väga norida.


Endal on ka rumal komme autosse kõiksugu asju varuda - nii mul sõitiski kogu aeg kaasas pudeliga 1l jahutusvedelikku, 5l pläskust järelejäänud õlitilk, pidurivedelikku, pudel roolivõimuõli ja tööriistakohver, olgugi, et kordagi vaja ei läinud. :D

Mis "prj" väitesse puutub, siis konstanteerin ka seda fakti, et enda 1.8T ei valanud ka välba peale midagi peale. Hoidis ilusti taset.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siim_106
huviline



Registreerunud 16.08.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Avant Quattro

postitati 24.09.13 10:13 Tsiteeri


Päris liitrit ei kulu mul ühe välba vältel. Kompressioonid 14.3 - 13.1 - 14.5 - 14.1 (bar), õlirõhk tühikäigul töösooja mootoriga 2.5kg/cm2 (2.45bar). Õhutorustik on ka üsna puhas.

Huviline võiks ikka helistada või u2u saata


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.8% - SQL: 50.2%]