Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C5 2.8Q (Vastuseid: 25 | Vaatamisi: 3945)
TeVe
huviline



Registreerunud 14.09.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.13 18:27 Tsiteeri
Audi A6 C5 2.8Q



Tere,

Olen audimaailmas veel täielik võhik ning oleks plaan esimene audi endale osta.
Kindlasti tahan quattrot ning c5 kere. Leidsin ühe audi, mis näeb pildilt hea välja. Olen käinud ka korra vaatamas, läbisõit oli kellal 298k. Roostet oli ainult tagumise parema koopa juurest vähekene ja esiklaasi üleval(mis tundus natukene naljakas, pole varem näinud). juhiiste seljatugi istudes vajus sisse(kas annab seda korda teha?)

Auto ise on http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1523682


Palun avaldage oma arvamust selle auto kohta. Ehk keegi teab ka midagi konkreetsest isendist?

Oskab veel keegi öelda head kohta tartus, kus saaks selle auto enne ostmist 100% üle vaadata? (kõik mis võimalik)


Ettetänades,
TeVe


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.09.13 18:33 Tsiteeri


Enne uuri KS Autost, kas nad autot viia lasevad kuskile, see on veidra mainega autoaed:) Muidu MT Autohooldus on sealt 1 km kaugusel ja TÜV 300m kaugusel.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 14.09.13 18:40 Tsiteeri


See, et katusel natuke värv kobrutab või isegi veidi roostet on, pole C5 ja ka Passat B5.5 peal mingi erinähtus. Üsna tihti esineb seda. Minu mõlemal autol näiteks on sedasi olnud- oli Passatil, on C5-l ka veits.
Aga seljatugi küll sisse vajuda ei tohiks, nimmetugi vms ta on, on ilmselt katki. Ilmselt soodsaim remontimisviis on istme välja vahetamine.
KsAuto kohta on netiavarustes kuhjaga infot, ei ole kõige parema mainega koht jah teine. Muidu on su autovalik hea, aga miks just automaat? Uimane ja janune. Lisaks ka talvel quattrorõõme nautides, kärbib automaatkast rõõmu mõnuga. Mina eelistaks manuaali.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TeVe
huviline



Registreerunud 14.09.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.13 18:44 Tsiteeri


Eelmine auto oli manuaal ja järgmise võtaks hea meelega automaadi. See sidurdamine siin ummikutes viskas lõpuks juba kopa ette. Palju selline juhiiste võib maksta?
Kas kuidagi saab kontrollida ka käigukasti korrasolekut?
Palju automaadi kütusekulu erineb rahulikult sõites manuaali omast?
Kui nad ei lase autot kontrolli viia, jääb tehing kindlasti ära, kuna hiljem pole raha et seda autot korda tegema hakata kui midagi väga tuksis on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 14.09.13 18:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TeVe
Eelmine auto oli manuaal ja järgmise võtaks hea meelega automaadi. See sidurdamine siin ummikutes viskas lõpuks juba kopa ette. Palju selline juhiiste võib maksta?
Kas kuidagi saab kontrollida ka käigukasti korrasolekut?
Palju automaadi kütusekulu erineb rahulikult sõites manuaali omast?
Kui nad ei lase autot kontrolli viia, jääb tehing kindlasti ära, kuna hiljem pole raha et seda autot korda tegema hakata kui midagi väga tuksis on.


Juhiistme kohta ei hakka midagi ütlema, kuskilt lammarist otsi, ei usu, et liiga kallis on. Kast peab ilusti käike vahetama, ei tohi mingeid hääli-jõnkse olla, käik peab ilusti sisse minema jne. Kütusekulu vahe on keskmiselt 1-1,5l/100km kohta. Linnas tiba rohkem, maanteel vähem. Automaat tapab selle mootori jõudluse ka ära korralikult IMO. Aga küsimus- kui sul pole raha, et autot korda teha hiljem (vajadusel), siis miks sa ostad viimaste rahade eest sellise auto? Esiteks on ta janune, teiseks pole tema pidamine odav (hooldused kasvõi- rihmavahetused, õlivahetused, peab vahetama ka kastiõli jne. Kohe peale ostu on tungivalt soovitav need asjad ära teha, et pärast halbu üllatusi ees ei ootaks).
Tartus pole erilisi ummikuid ju. :D

Võrdluseks tehaseandmed:

2.8q automaat: kütusekulu (maantee/linn/keskmine): 16.8/8.6/11.6, 0-100: 10.5s;
2.8q manuaal: kütusekulu (m/l/k): 15.4/8.2/10.8, 0-100: 8.3s;

Igapäevaliikluses pane tehaseandmetele liiter vähemalt otsa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TeVe
huviline



Registreerunud 14.09.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.13 19:07 Tsiteeri


Auto24 foorumist lugesin, et sõidavad 2.8 quattrotega c5 kerel 12-13 liitrit sajale.
Kas sa soovitaksid mingit muud mootorit siis?
Palju see hooldus maksab? Rihmad, õlid. Õlidega peaks ise hakkama saama. Rihm vist suurem töö?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 14.09.13 19:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TeVe
Auto24 foorumist lugesin, et sõidavad 2.8 quattrotega c5 kerel 12-13 liitrit sajale.
Kas sa soovitaksid mingit muud mootorit siis?
Palju see hooldus maksab? Rihmad, õlid. Õlidega peaks ise hakkama saama. Rihm vist suurem töö?


Kui enamus on maantee ja rahulik gaasijalg on, siis ehk jah. Kui aga autot kasutad normaalselt, talvel quattrorõõme ka naudid, siis võid und näha sellisest kulust.
Samamoodi räägivad BMW 540 omanikud ka keskmisest kulust 6l/100km peale. Iseenesest on see hea mootor, ei ütle midagi halba, aga mina ei võtaks teda automaatkasti otsas. Auto24 foorum on selline...NSR (naised saunas rääkisid) foorum, üsna mõttetu IMO.
Hoolduse hind sõltub väga suuresti sellest, kus teha lased ja millise tootja juppe kasutad. Õlidega saad ise hakkama (mootoriõliga vähemalt), kui on kohta, kus seda teha. Rihmaga koos on tungivalt soovitatav ka veepump vahetada, soovitav ka jahutusvedelik-termostaat, kuna termostaat asub rihma taga pmst ja seda eraldi vahetada, siis üldiselt peaks rihma lõdvaks laskma ja see on tüütu tegevus. Aga jah, rihmavahetus on suur töö- nina tuleb sisuliselt maha võtta (tuled, pamper, radikas, ventikas). Saab ka nö remondiasendisse viia, aga endal mugavam, kui terve krempel eest maha võtta. Kindlasti ära kasuta kõige odavamaid juppe. Rihmakomplekt võta nt Gates või INA, veepump Ruville, Graf või SKF, termostaat samuti nt Gates või Wahler, õli pole eriti oluline, ise kasutaks nt Castroli toodangut ja ka filtritest võtaks kas MANNi või FRAMi toodangu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TeVe
huviline



Registreerunud 14.09.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.13 19:33 Tsiteeri


Kõige rohkem teeb muret, kui ise rihma vaheta, see märkide õigeks saamine, et mootor ilusti töötaks.
16L/100kle on natukene palju jah. Kas sina soovitaksid mingit teist mootorit siis? Kas mõni diisel?
Otsin hea võimsuse/hoolduskulude/töökindluse suhtega mootorit.

Leidsin hetkel ka sellise http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1538459
Oskad midagi selle mootori khota öelda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 14.09.13 19:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TeVe
Kõige rohkem teeb muret, kui ise rihma vaheta, see märkide õigeks saamine, et mootor ilusti töötaks.
16L/100kle on natukene palju jah. Kas sina soovitaksid mingit teist mootorit siis? Kas mõni diisel?
Otsin hea võimsuse/hoolduskulude/töökindluse suhtega mootorit.

Leidsin hetkel ka sellise http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1538459
Oskad midagi selle mootori khota öelda?


No pädev töökoda teeb selle töö korralikult ära. Näiteks MT-Autohooldus Tartus.
Diisel... alustuseks loe SEE teema VÄGA põhjalikult läbi, saad teada, miks mitte seda diislit osta, ma ei viitsi seletama hakata seda ise. :) Aga ilma asjata ei öelda, et 2.5V6 TDI on sakslaste kättemaks Euroopale kaotatud maailmasõja eest. :D
Kõige parem diisel on Audil 1.9TDI 81kw, aga seda ei saa quattroga. Vast selline kõige normaalsem kooslus oleks 1.8T quattro ja manuaalkastiga (automaadiga Euroopa turule seda minuteada ei pakutudki üldse). Otsisin ise ka C5 ostul just 1.8T mootoriga autot, aga need, mis pakuti, polnud oma hinda väärt. Ühesõnaga väga raske oli korralikku leida, kui rahaline limiit ka ees oli. Pole sellist mootorit kahjuks Audil, mis oleks ideaalne- okei, 4.2 on, aga see on oma pidamiskuludelt ka omaette klassist. Mina olen näiteks 2.4-ga üsna rahul, mis sest, et kirutakse, kui kõige mõttetum mootor üldse maailmas. :P Öko ta ei ole, aga V6 mootorilt 1600kg tühimassiga auto peal ma seda ei eelda ka.

EDIT: Ragnar, pre-facelift A6 peale ei pandud veel 96kw diislit, see tuli mingi 2002 ja edasi facelift mudelile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 14.09.13 19:41 Tsiteeri


Ära võta seda 2.5 dislat, selle hoolduskulud on päris korralikud. Võta 1.8t näiteks. Lased prj väikse aju kirurgia teha ja asi väga hea. Hooldada odav, bensukulu on ka normaalne. Iseasi kas leiad automaadi. Ja ma usun, et 1.9tdi 96kw ajab ka asja ära. Samuti neid turbokaid saab lihtsa vaevaga natuke kiiremaks teha. See 2.8 V6 pidavat maias olema oma lekkimiste poolest, rihmavahetus on ütleme nii, et kallis siis. Kui ise pole kunagi teinud ei soovita teha ka. Rääkimata kütusekulust, mõtekas siis juba 4.2 võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TeVe
huviline



Registreerunud 14.09.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.13 19:44 Tsiteeri


Mulle hakkab tunduma, et Audi ei osanud tol ajal siis üldse mootoreid teha?
Olen ka mõelnud 1.8t peale, kuid quattroid hetkel sellist nagu tahan müüa ei ole. Kas 1.8t saaks ära chippida sama võimsaks kui 2.8 nii, et kütusekulu oleks veel normaalne?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.09.13 19:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TeVe
Mulle hakkab tunduma, et Audi ei osanud tol ajal siis üldse mootoreid teha?
Olen ka mõelnud 1.8t peale, kuid quattroid hetkel sellist nagu tahan müüa ei ole. Kas 1.8t saaks ära chippida sama võimsaks kui 2.8 nii, et kütusekulu oleks veel normaalne?

Vabalt, ja kütusekulu ei muutu üldiselt, võib natuke väheneda või suureneda kasutajate sõnul. Aga mis sel 2,8-l viga on, lihtsalt kasti ei osatud teha, mis seda sõidumõnu ei hävitaks, tuleb võtta manuaal, siis liigub kenasti. Mõni tootja, näiteks toyota, toodab siiani selliseid kaste, liaksin siia, et neid pannakse toyota corporationis ainult toyotadele;) Ma ka vaatasin c5-te ja siis b5-te ja siis b6-te ja no väga valikut ei ole tuleb tunnistada, jokeraudi oma jäi silma, millega täitsa võiks sõita ja mõni üksik veel, aga kuni 5 tuhandeni väga valikut pole IMO.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 14.09.13 19:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TeVe
Mulle hakkab tunduma, et Audi ei osanud tol ajal siis üldse mootoreid teha?
Olen ka mõelnud 1.8t peale, kuid quattroid hetkel sellist nagu tahan müüa ei ole. Kas 1.8t saaks ära chippida sama võimsaks kui 2.8 nii, et kütusekulu oleks veel normaalne?


Piisava raha korral on kõik võimalik. PRJ chip aitab. ;) Võta temaga ühendust, uuri. Eks see mootorite kestmine (V6 bensukate puhul siis) on väga suuresti kinni tihendis rooli ja istme vahel. Kui ise lased iga lekke suuremaks, siis ongi kallis remont ja pidevad lekked. Hooldades kestab küll (endal kolmas V6 bensukas, ei nurise küll). V6 diisel (enne 2003a) on aga tehase praak. Konstruktsioonivea tõttu ootab iga 230 000km pealt suur ja kallis remont (nukkvõllid, tõukurid-nookurid jms juurdekuuluv tuleb vahetada, summa ca 2500€).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TeVe
huviline



Registreerunud 14.09.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.13 19:50 Tsiteeri


Kui 1.8t saaks 140kW peale, siis oleks see loogiline valik minu jaoks. Kuid nagu mainiti, on valik tõesti väga kehva.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 14.09.13 19:51 Tsiteeri


Mida mida mida. 2500€? 600€ saad nukkade ja tõukurite ja asjade komplekti kätte, mingid rõngas tihendid ka vist veel, juurde ostad kaane tihendid ja paar vajalikku jubinat ja õli ning ma usun, et 1000euri lagi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 14.09.13 19:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TeVe
Kui 1.8t saaks 140kW peale, siis oleks see loogiline valik minu jaoks. Kuid nagu mainiti, on valik tõesti väga kehva.

Numbrite järgi saad sa 140kw peale. Reaalselt muidugi mootorist on kw ajapikku palju kadunud nagunii. Aga vahe on suur, oman a6 1.8t ja chippimata ning olen istunud a6 1.8t mis chipitud ja vahe on ikka korralik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TeVe
huviline



Registreerunud 14.09.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.13 19:58 Tsiteeri


Kahju et see 2.5tdi 132kw nii kehva mootor on, muidu auto tundus korralik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.09.13 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TeVe
Kui 1.8t saaks 140kW peale, siis oleks see loogiline valik minu jaoks. Kuid nagu mainiti, on valik tõesti väga kehva.

Jürisoo chip annab 132 kw-sele väidetavalt juurde 18kw ja 85Nm 150eur eest, kui mul esiratas liiga vähe rehvi hakkab kulutama TT-l, siis peab neid asju uurima, esialgu tundus 132kw piisav:) 110kw isendile pakutakse ka : http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=94620&page=1&highlight=chip#pid504330


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 14.09.13 20:03 Tsiteeri


Mulle ütles inimene kes tegeleb auto remondiga, et tal on kahju neist kes sõidavad 2.5v6 disladega. Mälu järgi oli juttu ainult enne 2003 variante. Kui aasta on 2003 lõpp vähemalt siis on see mootor rullnookuritega ja jutujärgi pidi vähe vastupidavam see asi olema. Pead ei anna.

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: TeVe
Kui 1.8t saaks 140kW peale, siis oleks see loogiline valik minu jaoks. Kuid nagu mainiti, on valik tõesti väga kehva.

Jürisoo chip annab 132 kw-sele väidetavalt juurde 18kw ja 65Nm 150eur eest, kui mul esiratas liiga vähe rehvi hakkab kulutama TT-l, siis peab neid asju uurima, esialgu tundus 132kw piisav:) 110kw isendile pakutakse ka.


Ja 110kw variandile lubatakse 31kw lisa. Igatahes soovitan ma sõitu tartusse prj juurde. Siiani pole ma näinud mitte üheski foorumis negatiivset tagasisidet tema kohta, küll aga olen näinud jürisoo kohta. Mina kedagi maha ei tee, teen vaid järeldused otseste klientide tagasisidest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TeVe
huviline



Registreerunud 14.09.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.13 20:09 Tsiteeri


Kui autoks saab olema 1.8t siis chip tuleb kindlasti ära teha, seda siis prj juures. Ka varem olen temast head kuulnud. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1521107 mida arvate sellest? lisade poolest küll natukene jama.

Mis mootorit siis kõige rohkem soovitatakse, kui soovin sõita automaadiga? 1.8t puhul neid ei ole ju


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.09.13 20:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TeVe
Kui autoks saab olema 1.8t siis chip tuleb kindlasti ära teha, seda siis prj juures. Ka varem olen temast head kuulnud. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1521107 mida arvate sellest? lisade poolest küll natukene jama.

Mis mootorit siis kõige rohkem soovitatakse, kui soovin sõita automaadiga? 1.8t puhul neid ei ole ju

No käisin vaatasin üle, mootor värises ja mürises liiga palju, selle kõrval TT 1,8T mootoriga käis nagu siidi, ise käima ka ei läinud, aga see selleks, äkki seisnud kaua, osa varustust puudu, mis kirjas, nagu kompuuter ja veojõukontroll (peaks vist lüliti olema?), tagaluugi liist kobrutas, seest väga igav, esiots millalgi üle värvitud, see aga pole vast otseselt puudus, sest tänu sellele näeb värske välja, eest kapoti avamishoob murdunud, seega ette miskit saanud ikka, kliima töötas ka, sõitmas ei käinud, all naastrehv, müüja neid kiidab, aga tegelikult pole neis rehvides kiita midagi, üldiselt odavamalt vast isegi sobiks selline erilise värviga b5, peamine probleem oli IMO aga mootor, värv aga ilus:)


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 14.09.13 20:28 Tsiteeri


Tõenäoliselt ongi probleem mingis maru vanas õlis. Oletame, et saksast toodud nagu ikka. Seal ju keegi ei viitsi oma autodel õli vahetada. Aga noh, lisasid seal tõesti pole, S-line unusta ka ära, b5 pole sellist asja olemaski, kroom pakett? No kas tõesti selline asi oli kunagi lisavarustus? Arvestades seda kui plank ta on, siis hind on ka vastav, oleks ta veel hõbedane saaks mõne soti veel alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.09.13 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragnara
Tõenäoliselt ongi probleem mingis maru vanas õlis. Oletame, et saksast toodud nagu ikka. Seal ju keegi ei viitsi oma autodel õli vahetada. Aga noh, lisasid seal tõesti pole, S-line unusta ka ära, b5 pole sellist asja olemaski, kroom pakett? No kas tõesti selline asi oli kunagi lisavarustus? Arvestades seda kui plank ta on, siis hind on ka vastav, oleks ta veel hõbedane saaks mõne soti veel alla.

Peaks vist vahetuseks saadud olema ja naastud vist ka saksas keelatud. Vist ca 2a tagasi saksast toodud, seega ka hooldusraamatu jutt on selline kaheotsaga, on jah olemas, aga viimased paar eesti aastat puudu.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 14.09.13 20:34 Tsiteeri


Õigus jah, seal on lamellid nagu meie suvekad. Siin vahepeal oli sama värviga 1.8tq müügis vb ongi sama. Kuid kui värviseb ja müriseb siis tasub vast eemal hoida. Samas võib ka väike viga olla, mootori padjad vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.09.13 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragnara
Õigus jah, seal on lamellid nagu meie suvekad. Siin vahepeal oli sama värviga 1.8tq müügis vb ongi sama. Kuid kui värviseb ja müriseb siis tasub vast eemal hoida. Samas võib ka väike viga olla, mootori padjad vms.

Kontrolli peaks minema, mina ei saa öelda, et eemale peaks hoidma, ega väga miskit muud ka pole ju vaadatagi mitte:) Mis sa arvad ma niisama TT juures lõpetasin või:D


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.8% - SQL: 58.2%]