Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kas keegi on seda vaatamas käinud? Audi A6 Quattro 3.0 165kW (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 2785)
Ivo.K
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 31.08.13
Kasutaja on eemal


postitati 05.09.13 14:53 Tsiteeri
Kas keegi on seda vaatamas käinud? Audi A6 Quattro 3.0 165kW



Mis selle auto kohta arvata?
Tegin proovi sõitu ka, tundus suht korralik.

http://www.auto24.ee/used/1373820


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 05.09.13 17:42 Tsiteeri


võtmete arv on 1..kahtlane.Varustuse poolelt suht blank...emotsiooni ei tekita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 05.09.13 18:52 Tsiteeri


Läbisõit on paras nali. Vaadates hinda mis on pea sama mis korralikul c4 diislil siis sel neid vigu vast on ja väsinud on ta ka kindlasti. A kui eesmärk on uuem ja läikivam auto siis hea valik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 05.09.13 19:09 Tsiteeri


Wao. C4 eest 6000+ €. Päris vihane peab raha peale olema. Olgugi, et auto võib korras olla.


http://images.spritmonitor.de/555994_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ivo.K
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 31.08.13
Kasutaja on eemal


postitati 05.09.13 19:12 Tsiteeri


Imestama panigi see et paberil oli kirjas mis vead tal olid, aga kui sai sõidetud ja keeratud jne jne siis pole yhtegi loksu ega midagi. ja auto mootor ka jumalast vaikne.
hind on jah natuke odavam sest mõned asjad vaja vahetada.
kaks päeva autosid vaadanud ja tundub ikka kõige korralikum;) paljud 8000 eurosed kolisevad ja tuled vahetatud ja seest nupud koledad jne jne..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 05.09.13 19:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ivo.K
Imestama panigi see et paberil oli kirjas mis vead tal olid, aga kui sai sõidetud ja keeratud jne jne siis pole yhtegi loksu ega midagi. ja auto mootor ka jumalast vaikne.
hind on jah natuke odavam sest mõned asjad vaja vahetada.
kaks päeva autosid vaadanud ja tundub ikka kõige korralikum;) paljud 8000 eurosed kolisevad ja tuled vahetatud ja seest nupud koledad jne jne..


No siis vuttvvutt kuhugi pädevasse kohta põhjalikku kontrolli esmalt ja siis kui korras, osta ära. Aga jah, suht sodi peaks peast olema, kui 6k € eest C4 ostaks keegi. :D No offence.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanisL
klubiliige



Registreerunud 27.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1.8 TQ 2003

postitati 05.09.13 20:03 Tsiteeri


Kui sõites oli ok ,siis osta ära. Tee kontroll kuskil pädevas kohas ja lase kõik korda teha ( selle arvelt, et odavamalt saad ) Ning naudi sõitu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 07.09.13 09:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Läbisõit on paras nali.


Keskmiselt 2360 km/kuus, mis selles naljakat on?:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 07.09.13 10:14 Tsiteeri


Noh, hind ju ka vastav sellise planktoni kohta. C6 on olemuselt keeruline auto ja kallid vead võivad ilmneda veidi hiljem. Kindlasti hakkad kohe puudust tundma suure navi jms. järele. Kogu veel raha ja osta selline, mida hiljem keegi ära ka ostaks.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siLc
huviline

Avatar


Registreerunud 05.06.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2011 VW Passat EcoFuel

postitati 07.09.13 13:46 Tsiteeri


Vähemalt rooli kulumisaste vastab suht sellisele läbisõidule. Silma jäi see, et harilikult diislil on summutiotsad kaardu allapoole - sellel isendil otse nagu bensukatel. Tea millest see veel?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 07.09.13 14:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siLc
Vähemalt rooli kulumisaste vastab suht sellisele läbisõidule. Silma jäi see, et harilikult diislil on summutiotsad kaardu allapoole - sellel isendil otse nagu bensukatel. Tea millest see veel?


Omalooming, mis muu.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuzmits
huviline



Registreerunud 28.01.13
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat alltrack 2,0 TDI 130KW 4 MOTION

postitati 12.09.13 14:57 Tsiteeri


Piltidelt jäi silma, et turvavöö hoiatustuli ei põlenud. (või jäi siis rooli varju ja ei olnud näha) Ilmselt padjad väljas ja takistid vahel. Katsu kas turvavöö on altpoolt väljatõmmates kare. Kui on siis on pürotehnika aktiveerunud ja kindlalt avariiline. Kui takistid on vahel siis arvuti näitab et kõik justkui ok. Kõige lihtsam viis näit turvakardinaid kontrollida on et aja ülevalt ukse ääre juurest näpud tihendi ja laepolstri vahele, sealt peaks näpud suht lihtsalt vahele saama ja turvakardinad on näha kas terved või ribad taga või pole üldse.
Rooli kulumist vaadates on läbisõit optimistlik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 12.09.13 15:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuzmits
Piltidelt jäi silma, et turvavöö hoiatustuli ei põlenud. (või jäi siis rooli varju ja ei olnud näha) Ilmselt padjad väljas ja takistid vahel. Katsu kas turvavöö on altpoolt väljatõmmates kare. Kui on siis on pürotehnika aktiveerunud ja kindlalt avariiline. Kui takistid on vahel siis arvuti näitab et kõik justkui ok. Kõige lihtsam viis näit turvakardinaid kontrollida on et aja ülevalt ukse ääre juurest näpud tihendi ja laepolstri vahele, sealt peaks näpud suht lihtsalt vahele saama ja turvakardinad on näha kas terved või ribad taga või pole üldse.
Rooli kulumist vaadates on läbisõit optimistlik.


Sellisest loogikast ning põhjapanevatest järeldustest ei saa ma küll aru.
Turvavöö hoiatustuli on lihtsalt üks tuli koos piiksuga, mida olen kümnetel autodel lihtsalt maha kodeerinud, kui omanik soovib. Või siis vastupidi, aktiveerinud.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuzmits
huviline



Registreerunud 28.01.13
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat alltrack 2,0 TDI 130KW 4 MOTION

postitati 12.09.13 19:31 Tsiteeri


See võib olla niinagu sa kirjeldad et aktiveerid voi deaktiveerid vastavalt soovile. Aga minu praktikas on konkreetne selline juhtum nagu kirjeldasin. Hoiatustuli ei põlenud ja ei piiksunud kui vöö lahti oli. Audi Esinduses ostueelset kontrolli tehes ei tuvastatud mitte midagi. Paar kuud hiljem kui uurima hakati et miks hoiatustuli ei pole selgus et auto oli läbi teinud avarii ja taastatud nii, et turvapatju ja uusi turvavöid koos pürotehniliste pingutitega polnud pandud vaid need olid Uhendatud takistitega ja turvavöö mingil vastusel oli ka takisti. Seda selleks et airbagi tuli ilusti süttiks kui süüde sisse panna ja Pärast ärakustuks. Esindus veakoode lugedes tuvastas et koik on ok. Auto aju oli lihtsalt nende takistitega ära petetud ja veakoodi ei näita. Nii avastasingi et vaatasin laepolstri serv oli irvakil ja ajasin näpud vahele. Alles olid turvakardinatest lõhkised ribad. Samuti olid turvavööd alt osast karedad. Sellest siis minu selline järeldus. Et selline kogemus teeb analoogsete asjade suhtes ettevaatlikuks. Ja auto on taastatud nii korrektselt et isegi esindus mittemidagi ei märganud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 12.09.13 19:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuzmits
See võib olla niinagu sa kirjeldad et aktiveerid voi deaktiveerid vastavalt soovile. Aga minu praktikas on konkreetne selline juhtum nagu kirjeldasin. Hoiatustuli ei põlenud ja ei piiksunud kui vöö lahti oli. Audi Esinduses ostueelset kontrolli tehes ei tuvastatud mitte midagi. Paar kuud hiljem kui uurima hakati et miks hoiatustuli ei pole selgus et auto oli läbi teinud avarii ja taastatud nii, et turvapatju ja uusi turvavöid koos pürotehniliste pingutitega polnud pandud vaid need olid Uhendatud takistitega ja turvavöö mingil vastusel oli ka takisti. Seda selleks et airbagi tuli ilusti süttiks kui süüde sisse panna ja Pärast ärakustuks. Esindus veakoode lugedes tuvastas et koik on ok. Auto aju oli lihtsalt nende takistitega ära petetud ja veakoodi ei näita. Nii avastasingi et vaatasin laepolstri serv oli irvakil ja ajasin näpud vahele. Alles olid turvakardinatest lõhkised ribad. Samuti olid turvavööd alt osast karedad. Sellest siis minu selline järeldus. Et selline kogemus teeb analoogsete asjade suhtes ettevaatlikuks. Ja auto on taastatud nii korrektselt et isegi esindus mittemidagi ei märganud.

Turvavöö hoiatus ei puutu mitte kuidagi airbagi süsteemi. Airbagi aju ei näe isegi seda kas vöö on lukus või mitte. Seega turvavöö hoiatustule põlemisest või mittepõlemisest ei saa küll mingit järeldust teha. Turvavöid tuleks kontrollida lihtsalt tõmmates peavad vabalt jooksma ja ei tohi kõriseda ja vaadata lihtsalt armatuuri ühendusi airbagi kirju rooli airbagi väljanägemist ja kõrvalt tõmmata armatuuri otsalt kate maha ja vaadata kas juhtmed ilusti bagi küljes ja kõik tunduks ok. Olen nii ostueelses kontrollis kümmneid leedu tuuninguid leidnu. Kui on hästi tehtud ei leia midagi enne kui ise matsu paned.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuzmits
huviline



Registreerunud 28.01.13
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat alltrack 2,0 TDI 130KW 4 MOTION

postitati 13.09.13 04:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: kuzmits
See võib olla niinagu sa kirjeldad et aktiveerid voi deaktiveerid vastavalt soovile. Aga minu praktikas on konkreetne selline juhtum nagu kirjeldasin. Hoiatustuli ei põlenud ja ei piiksunud kui vöö lahti oli. Audi Esinduses ostueelset kontrolli tehes ei tuvastatud mitte midagi. Paar kuud hiljem kui uurima hakati et miks hoiatustuli ei pole selgus et auto oli läbi teinud avarii ja taastatud nii, et turvapatju ja uusi turvavöid koos pürotehniliste pingutitega polnud pandud vaid need olid Uhendatud takistitega ja turvavöö mingil vastusel oli ka takisti. Seda selleks et airbagi tuli ilusti süttiks kui süüde sisse panna ja Pärast ärakustuks. Esindus veakoode lugedes tuvastas et koik on ok. Auto aju oli lihtsalt nende takistitega ära petetud ja veakoodi ei näita. Nii avastasingi et vaatasin laepolstri serv oli irvakil ja ajasin näpud vahele. Alles olid turvakardinatest lõhkised ribad. Samuti olid turvavööd alt osast karedad. Sellest siis minu selline järeldus. Et selline kogemus teeb analoogsete asjade suhtes ettevaatlikuks. Ja auto on taastatud nii korrektselt et isegi esindus mittemidagi ei märganud.

Turvavöö hoiatus ei puutu mitte kuidagi airbagi süsteemi. Airbagi aju ei näe isegi seda kas vöö on lukus või mitte. Seega turvavöö hoiatustule põlemisest või mittepõlemisest ei saa küll mingit järeldust teha. Turvavöid tuleks kontrollida lihtsalt tõmmates peavad vabalt jooksma ja ei tohi kõriseda ja vaadata lihtsalt armatuuri ühendusi airbagi kirju rooli airbagi väljanägemist ja kõrvalt tõmmata armatuuri otsalt kate maha ja vaadata kas juhtmed ilusti bagi küljes ja kõik tunduks ok. Olen nii ostueelses kontrollis kümmneid leedu tuuninguid leidnu. Kui on hästi tehtud ei leia midagi enne kui ise matsu paned.


Mina igatahes niimoodi tüssu sain. Üritasin lihtsalt kodaniku tähelepanu juhtida. Hiljem lasin oma rahadega uued bagid ja vööd panna. Südametunnistus ei lubanud sellist autot enam heausksele ostjale müüa. Huvitav miks mul siis selle hoiatustulega nii tehtud oli. Turvavöö eelpingutid igatahes on küll bagi ajuga ühenduses. Ja selles suhtes on süsteem ikkagi tervik. Bagi ajult tuleb ju käsk vööd pingutada ja padi avada. Ma ei ürita siin midagi tõestada, lihtsalt räägin kuidas minu autoga oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 13.09.13 05:12 Tsiteeri


See auto oli 6a. tagasi sõitnud 160000:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 13.09.13 06:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
See auto oli 6a. tagasi sõitnud 160000:D

Info on hea ja tundub loogiline, aga see lõpu emotikoonist ma ei saa aru.
Kas see on Eesti ajalooga masin? Varustuse järgi võiks nagu eeldada, et eesti ehk siis suht miinimum. Tuttav just müüs ära oma 2004a uuena ostetud sarnase audi, 3,0TDI q aut ja miinimum varustus, ls oli vist isegi alla 200tuh, aga ilma ühegi avariita suht kõik keredetailid roostega.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 14.09.13 14:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuzmits
Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: kuzmits
See võib olla niinagu sa kirjeldad et aktiveerid voi deaktiveerid vastavalt soovile. Aga minu praktikas on konkreetne selline juhtum nagu kirjeldasin. Hoiatustuli ei põlenud ja ei piiksunud kui vöö lahti oli. Audi Esinduses ostueelset kontrolli tehes ei tuvastatud mitte midagi. Paar kuud hiljem kui uurima hakati et miks hoiatustuli ei pole selgus et auto oli läbi teinud avarii ja taastatud nii, et turvapatju ja uusi turvavöid koos pürotehniliste pingutitega polnud pandud vaid need olid Uhendatud takistitega ja turvavöö mingil vastusel oli ka takisti. Seda selleks et airbagi tuli ilusti süttiks kui süüde sisse panna ja Pärast ärakustuks. Esindus veakoode lugedes tuvastas et koik on ok. Auto aju oli lihtsalt nende takistitega ära petetud ja veakoodi ei näita. Nii avastasingi et vaatasin laepolstri serv oli irvakil ja ajasin näpud vahele. Alles olid turvakardinatest lõhkised ribad. Samuti olid turvavööd alt osast karedad. Sellest siis minu selline järeldus. Et selline kogemus teeb analoogsete asjade suhtes ettevaatlikuks. Ja auto on taastatud nii korrektselt et isegi esindus mittemidagi ei märganud.

Turvavöö hoiatus ei puutu mitte kuidagi airbagi süsteemi. Airbagi aju ei näe isegi seda kas vöö on lukus või mitte. Seega turvavöö hoiatustule põlemisest või mittepõlemisest ei saa küll mingit järeldust teha. Turvavöid tuleks kontrollida lihtsalt tõmmates peavad vabalt jooksma ja ei tohi kõriseda ja vaadata lihtsalt armatuuri ühendusi airbagi kirju rooli airbagi väljanägemist ja kõrvalt tõmmata armatuuri otsalt kate maha ja vaadata kas juhtmed ilusti bagi küljes ja kõik tunduks ok. Olen nii ostueelses kontrollis kümmneid leedu tuuninguid leidnu. Kui on hästi tehtud ei leia midagi enne kui ise matsu paned.


Mina igatahes niimoodi tüssu sain. Üritasin lihtsalt kodaniku tähelepanu juhtida. Hiljem lasin oma rahadega uued bagid ja vööd panna. Südametunnistus ei lubanud sellist autot enam heausksele ostjale müüa. Huvitav miks mul siis selle hoiatustulega nii tehtud oli. Turvavöö eelpingutid igatahes on küll bagi ajuga ühenduses. Ja selles suhtes on süsteem ikkagi tervik. Bagi ajult tuleb ju käsk vööd pingutada ja padi avada. Ma ei ürita siin midagi tõestada, lihtsalt räägin kuidas minu autoga oli.


Ma saan sellest aru aga saa aru, et se tuli ei puutu airbagi süsteemi. Andur mis näitab kas vöö on peal või ei asub lukustis millesse sa vöö pistad. Et auto ei piiksuks lahtise vööga pole muud vaja teha kui pistik lahti võtta ja tuli ongi kustu. Takisti oli sul vöö pinguti sütiku juhtmete vahel, et airbagi tuli põlema ei läheks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.2% - SQL: 47.8%]