Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Plaan soetada Audi A6 (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 1616)
aivotrikk
huviline



Registreerunud 02.04.11
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 avant 1,9 tdi 2003

postitati 30.08.13 21:09 Tsiteeri
Plaan soetada Audi A6



Plaan soetada endale A6 silma jäänud selline isend oskab keegi selle koht midagi öelda...kiita või laita
http://www.auto24.ee/used/1297268


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 31.08.13 06:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aivotrikk
Plaan soetada endale A6 silma jäänud selline isend oskab keegi selle koht midagi öelda...kiita või laita
http://www.auto24.ee/used/1297268


Mulle pakuti seda autot kunagi Passati vastu vahetuseks, aga kõvasti ülehinnatud oli ta siis ja eks natuke kõrgevõitu on see hind ka praegu. Mäletamist mööda jättis see müüja oma jutuga ka üle keskmise kahtlase mulje ja pidasin targemaks see masin sinnapaika jätta. Google andis ka mingeid vahvaid vasteid müüja nimele (mul on selline totakas komme alati müüja-ostja nimi üle googeldada, et vähendada võimaliku pettuse ohtu).
Nagu näha, müüakse seda autot siiani. Et 1.8T on hea kooslus C5 peal, peaks ta korraliku auto puhul olema ammu müüdud...aga teps mitte ta seda pole. Vast siis peidus mõni kala. Mina loobusin sellest autost ja võtsin V6 mootoriga isendi, mis mul ka hetkel vaikselt müügis on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 21.2% - SQL: 78.8%]