Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi S4 2.7 Bi-Turbo (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1670)
jonts1989
huviline



Registreerunud 30.03.11
Kasutaja on eemal


postitati 17.07.13 22:34 Tsiteeri
Audi S4 2.7 Bi-Turbo



On keegi seda isendit vaatamas käind või oskab midagi selle kohta öelda? Müügil on ta päris pikka aega juba olnud. Kuna see oleks mul esimene S siis igasugune info oleks teretulnud. Palju peaks kohe sinna alla investeerima et ta ka kestaks (õlivahetused jne).

http://www.auto24.ee/used/1324157


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 18.07.13 05:37 Tsiteeri


Kasuta otsingut, 2.7Bit on siin piisavalt juttu.

Kui tahad et see masin sind igapäevaselt korralikult sõidutaks, siis pool osturahast võiks veel tagavaraks olla.

Isegi kui see läbisõit õige on, siis föönide ja ketipingutite vahetus ilmselt suht lähedal.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 18.07.13 06:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Kasuta otsingut, 2.7Bit on siin piisavalt juttu.

Kui tahad et see masin sind igapäevaselt korralikult sõidutaks, siis pool osturahast võiks veel tagavaraks olla.

Isegi kui see läbisõit õige on, siis föönide ja ketipingutite vahetus ilmselt suht lähedal.


Ma pakun samuti,et miski 3000.-eur hooldusele võiks kulutada.Muidugi võib mõne saja eest teha,kuid milleks neid tihendeid vahetada ja muu vahetamatta jätta.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jonts1989
huviline



Registreerunud 30.03.11
Kasutaja on eemal


postitati 18.07.13 07:42 Tsiteeri


Need teemad 2.7 BiT kohta olen läbi lugend :) küsimus oleks pigem selles kas keegi seda konkreetset masinat oma silmaga ka vaatamas käind. Olen jälgind neid turul päris pikka aega ja kahtlust tekitab see ka et ta päris pikk aega juba müügis. Kas siis miskit viga või keegi ei julge lihtsalt osta :) kas see 3k tuleks kohe peale ostu alla investeerida või on see lähi tuleviku rida? Sellega ma olen juba arvestand et see odav lõbu pole :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 18.07.13 08:06 Tsiteeri


Kõik selle platsi S4'jad on olnud juba pikka aega müügis, alati turu kõige odavamad olnud. Kui õigesti mäletan siis kas mitte Prj ei käinud mõnda aega tagasi neid kõiki seal platsi peal uurimas-kontrollimas kellegi soovil? :P


Rahaliselt tuleb kindlasti odavam ja muretum osta masin millel on põhilised asjad lähiaastatel tehtud, jääb tõenäoliselt suur hunnik raha ja närve alles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 18.07.13 08:24 Tsiteeri


Vaadates lingitud isendit, siis 195... tkm on naljanumber, istmed selliseks küll muutuda ei tohiks, lisaks pole KT-d, pöhjapolsterdusega on midagi korraldatud, midagi oli veel, mis piltidel silma jäi. Enne ostu kindlasti mootori kontroll jne.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 18.07.13 08:26 Tsiteeri


Käisin jah vaatamas ja midagi eriti head sealt ei leidnud.
Isik kelle jaoks vaatamas käisin võttis lõpuks neliveolise bemmi :)

Seda konkreetset autot ei ole ise vaadanud. Kuna hetkel Tartus, siis võin vaatamas käia.
Huvi on, siis saada U2U.

Isiklikult ma ei ostaks 2.7 S4-ja üldse. Mõttetult suured ülalpidamiskulud selle kohta, mida saad.
7000 EUR-i pealt algavad juba 3.0 diisel B7 A4-d, mis käivad chipitud kujul pea samahästi edasi, nagu see ess, võtavad kaks korda vähem kütust ning hoolduskulud on isegi täieliku rondi ostmise puhul tõenäoliselt väiksemad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jonts1989
huviline



Registreerunud 30.03.11
Kasutaja on eemal


postitati 18.07.13 09:53 Tsiteeri


Tänud kõigile vastuse eest :) ise olen ka mõelnud selle 3.0 diisli peale või teine variant vaadata otse saksast mõni korralik S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 18.07.13 11:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jonts1989
Tänud kõigile vastuse eest :) ise olen ka mõelnud selle 3.0 diisli peale või teine variant vaadata otse saksast mõni korralik S


Kui just otse:D Saksast siis võiks sõna korralik liigitada hinnaklassi 9000+eur;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Uk_
klubiliige

Avatar


Registreerunud 04.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 RS4

postitati 18.07.13 21:14 Tsiteeri


Võid ka seda isendit kaaluda - siiani pädeva omaniku käes olnud.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=119318


Understeer is when you hit the wall with the front of the car and oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and torque is how far you take the wall with you.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.7% - SQL: 71.3%]