Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: audi 100 c4 2.3 (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1440)
Erki_P
huviline



Registreerunud 21.01.13
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.13 19:37 Tsiteeri
audi 100 c4 2.3



Tervitus ka siinsele foorumirahvale!

Kuna aeg on jõudnud sinnamaale, et hakkan soetama oma esimest audit, siis tahtsin targemate käest veidi nõu küsida!
;) Praegu sõidan peugeot 406-ga ja see auto pole sugugi mitte mulle meelejärgi. Olen piilunud nii bmw-sid, vw-eid jnejne, kuid süda ihkab siiski audit. Ühesõnaga sõber pakkus mulle audi 100 c4 2.3 manuaali, ja tahakski veidi ehk uurida selle auto kohta, et mida peaks rohkem silmas pidama, kuidas on varuosade hinnad jne. Eks muidugi olen igatepidi guugeldanud ja muud informatsiooni ka internetiavarustest otsinud aga tahks siiski ka uurida mis reaalsed arvamused on:) Kuna minupuhul on tegemist ausaltöeldes autode suhtes praktiliselt võhikuga, siis ärge pahandage kui mõni küsimus võib tunduda rumal vms, ma lihtsalt tahan võimalikult palju saada teada, mida ma ostma hakkan. Kütusekulu jääb vist neil linnas nii 10-12 liitri kanti? Eks see muidugi oleneb ka kuidas vajutada, aga suure kere kohta ta peaks vist sinna auku umbes jääma(ega ma just kõige kergema jalaga ka pole:D)!
Igasgune informatsioon ja arvamused oodatud!

Terv. Erki


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Xpander
huviline

Avatar


Registreerunud 14.02.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 Avant 20vt

postitati 21.01.13 20:05 Tsiteeri


Siin foorumis neist 2.3-dest päris palju juttu olnud, kasuta otsingut, saad päris palju vastuseid. Ei ole just kõige õnnestunum mootor audi inseneridel. Oli endalgi kunagi 2.3 ja käis ikka päris mitmes kohas diagnostikas ennem kui õige viga üles leiti. Küll pöörded kõikusid, küll ei tahtnud käima jääda, heitgaasid olid hullemad kui Gaz 53-el jne... Pritsepea on neil probleemne (letihind oli kunagi üle 20kilo eesti raha), kasutatud peast kümneid kordi odavam, iseasi kaua see kasutatud asi kestab. Õhulekked jne. Siin foorumis ka väga palju neid 2.3 murega tegelasi silma jäänud. Samas mõni kiidab, eks kui mootor korras on, siis on hea sõita, läheb hästi edasi ja kütust tarbib kah suhteliselt viisakalt, vähemalt b3 kere peal. Tuttaval hetkel audi 100 2.3 automaat, tal pole mootoriga mingeid probleeme olnud, mõnus suur laev mis tarbib tänu vanale tomatikastile samapalju kütust kui S4:) Pika mula peale ütleks, et kasuta otsingut, siin ostuabis on sellest 2.3-est ka räägitud. Mingit lombaka mootoriga isendit ei soovitaks osta, võib parajaks peavaluks osutuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sven.u
huviline

Avatar


Registreerunud 22.04.11
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T 97a

postitati 21.01.13 20:17 Tsiteeri


Mul hetkel endalgi on 2x c4 2.3 98kw 1991 ja 1992a. Kui ostma lähed siis kontrolli surved üle. Muidugi on räägitud, et sellisel mootoril on pritsepeaga probleeme.Aga vaata kuidas auto käitub, mina näiteks ütlesin kohe müüjale, et ma soovin korra kiirendust proovida ja vaata kuidas auto käitub kui järsku kiirendad.
Mullegi vahel meeldib vajutada ja kütusekulu jääb siis sinna 12l kanti. Aga trassi peal sõites sain kütusekulu 7-8 juurde.
Varuosad on odavad. Kui midagi küsida soovid siis kirjuta mulle u2u. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Erki_P
huviline



Registreerunud 21.01.13
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.13 20:24 Tsiteeri


Tänud vastuste eest:) Autot ise peaks pääsema põhjalikumalt üle vaatama ja proovima tuleval nädalavahetusel. Eks siis saab parema ülevaate ja otsustab kuidas edasi toimida:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Dr.Rammstein
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 171kw universaal

postitati 21.01.13 20:43 Tsiteeri


Minu isiklik soovitus on see, et 2,3 mootor jäta nimekirjas viimaseks, 2,6 2,8 mootorid tunduvalt võimsamad, kuid küttekulu sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.3% - SQL: 68.7%]