Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: AUDI A6 C6 3.2 quattro ostuabi ! (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1631)
Raikzz
huviline



Registreerunud 21.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: F80 M3 Competition

postitati 19.12.12 21:40 Tsiteeri
AUDI A6 C6 3.2 quattro ostuabi !



On tekkinud siis huvi miskise suure sedaani kohta , E klassi mersu välistasin koheselt ning sõelale jäid bmw e60 ja audi a6 , aga kuna audid on selle hinna eest paremini varustatud ning lisaks muidugi igaltpoolt ainult kiidusõnu saanud Quattro süsteemiga siis on pilk pigem audi poole jäänud , ning kuna sõidud on mul suht lühikesed ja kilometraaz väike siis kasutatud diiselauto ostul ei näe mõtet .
Aga mida selle auto ostul jälgima peaks ? ainuke asi millest ma kuulnud olen on ketipingutid mille remont pidi päris kulukas olema ,kuid kuidas seda kontrollida ?
Ning mida antud isendist arvate : http://www.auto24.ee/used/1158936


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.12.12 07:23 Tsiteeri


Mine vii kontrolli kuskil, ega ise ei peagi kõike oskama kontrollida. Lepi Tallinnas mõne klubilise remondikohaga kokku ennem ja asi ants. Ise olin ka selliseid (3,2 q sedaan c6) masinaid proovimas sügise alguses, Tartus pakutav isend tollel hetkel ajas paraku isu pealt ära ja valisin midagi muud:) See Tartu oma oli ühe klubilise oma, tema sõnul väga heas korras, aga juba kõrv ja tagumik ütlesid midagi muud, ei viitsinud isegi masinat kontrolli viia. Sul aga soovitan mitmeid vaadata, saad mingi üldise pildi juba sõites selgeks ning sellisega, millega sõites rahul, võid kontrolli minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 20.12.12 10:26 Tsiteeri


Soovitaks vaadata ka 3,0 diislit ja 4,2 bensiini. Minu silmis oleksid just need kaks paremad valikud kui seda on 3,2.

Kui lingil oleva auto läbisõit on õige, siis ilmselt ketiliin juba vahetatud. See peaks teema olema 120-150K läbisõidu pealt. Kui aga keritud läbisõit, siis võib kohe-kohe ees oodata.


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Damian
huviline



Registreerunud 09.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.7 TDI Quattro '05; Audi Cabrio 2.3 '93

postitati 24.01.13 16:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raikzz
On tekkinud siis huvi miskise suure sedaani kohta , E klassi mersu välistasin koheselt ning sõelale jäid bmw e60 ja audi a6 , aga kuna audid on selle hinna eest paremini varustatud ning lisaks muidugi igaltpoolt ainult kiidusõnu saanud Quattro süsteemiga siis on pilk pigem audi poole jäänud , ning kuna sõidud on mul suht lühikesed ja kilometraaz väike siis kasutatud diiselauto ostul ei näe mõtet .
Aga mida selle auto ostul jälgima peaks ? ainuke asi millest ma kuulnud olen on ketipingutid mille remont pidi päris kulukas olema ,kuid kuidas seda kontrollida ?
Ning mida antud isendist arvate : http://www.auto24.ee/used/1158936


Kas käisid kaemas ning said targemaks antud isendi osas? Mis mulje jäi?
Millise teendinduse kasuks otsustasid? Ma olen suht sama teekonda ise ka ette võtmas, kuid vaatan rohkem Avant'i poole. Oleks huvitav teada :)

Cheers!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.2% - SQL: 74.8%]