Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kustutada! (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 6290)
Karlks
huviline



Registreerunud 11.10.12
Kasutaja on eemal


postitati 11.10.12 21:52 Tsiteeri
Kustutada!



Kustutada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 11.10.12 21:55 Tsiteeri


Siin üleval pool teemas lahatud küll seda V6 diislit. 2003 mingist hetkest mingist hetkest muutus paremaks asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Karlks
huviline



Registreerunud 11.10.12
Kasutaja on eemal


postitati 11.10.12 21:58 Tsiteeri


Kuna võimalus soetada seda autot tuli nii ootamatult, siis polnudki aega foorumit läbi otsida. Sellepärast tegin ka teema, et võimalikult ruttu informatsioni saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 12.10.12 05:02 Tsiteeri


Kõigepealt keskendu sellele, miks uksed ei avane/sulgu normaalselt? Kas kere pinges?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 12.10.12 05:24 Tsiteeri


Kõiki asjaolusid arvesse võttes - unusta ära.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 12.10.12 07:14 Tsiteeri


Kui hind on metsikult käepärane, siis mina otsiks mõne usaldusväärse remondi- ülevaatuskoha ja üritaks müüjale auku pähe rääkida, et see masin Sinu enda kulude ja kirjadega lasta korralikult läbi kangutada võimalike lisakulude avastamiseks. Peale seda siis Saad juba ise otsustada, kas see jant ennast kasvõi umbkaudselt rahaliselt ära tasub. See foorumis millegi üle heietamine, mida keegi näinudki pole ei too küll nüüd selgust majja :cool:.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.10.12 08:15 Tsiteeri


See esiveoline automaatkastiga 2.5 V6 diisel mingi õnnistus nüüd küll pole. Pole ta öko ega tule hangedest paremini läbi kui suvaline VW. Kui hind oleks seisukorda arvestades ülihea, võiks ju ärilise eesmärgiga osta, kuid pakun, et esimese autona iseenda tarbeks saab see sulle pikemas perspektiivis paras pettumus olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meelo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0 BiTDI Q Avant S-Line

postitati 12.10.12 09:15 Tsiteeri


Mainiks veel, et 132kw esiveolist 2,5Tdi-d pole olemas. On kas 114kw ja 120 kw. Parema nukkvõlli majandusega on BAU; BDH, BDG.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.10.12 09:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meelo
Mainiks veel, et 132kw esiveolist 2,5Tdi-d pole olemas. On kas 114kw ja 120 kw.

Peaks ju ikka olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 12.10.12 09:51 Tsiteeri


See kõrvalistuja ukse probleem peaks lahenema ukseluku puhastamisega ja määrimisega, suht tüüpiline olukord C5'el kui lukk liigub kehvasti ja vähe kõvemini ust lükates ei jõua ta ennast lukustada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 12.10.12 12:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Karlks
Autol esineb ka üks probleem - nimelt juhipoolne uks avaneb seestpoolt nii kuidas jumal juhatab, ning kõrvalistuja uks ei taha sulguda hästi( mingi teatud tugevusega läheb ilusti kinni, kuid kui liiga suure hooga siis jätab lahti)


Sellise masina puhul ei ole see probleem. Nagu juba mainitud, siis selline masin sobib pikemaks pidamiseks ainult kahesugustele inimestele:

-tehnilist taipu on keskmisest olulisel määral rohkem, käed on pidevalt küünarnukkideni õlised, kuskile õigeks ajaks ei jõua (sest auto on pidevalt rikkis).

-raha on nagu muda (kuigi ma ei saa sel juhul aru mispärast selline auto osta), õigeks ajaks kusagile ikkagi ei jõua, sest auto on teeninduses.:D

Ei maksa unustada, et nukaprobleem on ainult 1 paljudest, seejuures suhteliselt lihtsalt lahendatav.;)

Esiveolise sellise auto ostu ma isegi ei kaaluks mitte, kui just tõesti mingi väga odava hinnaga ei pakuta.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 12.10.12 13:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
-tehnilist taipu on keskmisest olulisel määral rohkem, käed on pidevalt küünarnukkideni õlised, kuskile õigeks ajaks ei jõua (sest auto on pidevalt rikkis).

Milleks nii kardinaalset üldistust? See ju sõltubki ikka reaalsest asjast endast, mille kohta me siin foorumis ei tea rohkemat kui teemaalgataja on kirjutanud :o.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 12.10.12 13:19 Tsiteeri


Ei mõista üldse millest siin härra ferdinand seletab...Olen 2a juba kahepoolesega sõitnud ja ainsaks mootoririkkeks oli kõrgsurve pump (olin sellest teadlik ja arvestasin ostuhetkel). Mitte ühtegi teist riket pole olnud ja tee peale pole auto kordagi jätnud tfuj-tfuj-tfuj:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
AMX
huviline

Avatar


Registreerunud 10.09.09
Asukoht: põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2.8 quattro 1992a, vw multivan 2.0bitdi 4motion 2016a

postitati 12.10.12 13:22 Tsiteeri


Sama siin! Kah olen sõitnud 2.5tdi 132 kw juba pikalt! Samuti on ainsaks probleemiks olnud kõrgsurvepump! Muidu igati normaalselt ülalpidanud ennast! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 12.10.12 13:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AMX
Sama siin! Kah olen sõitnud 2.5tdi 132 kw juba pikalt! Samuti on ainsaks probleemiks olnud kõrgsurvepump! Muidu igati normaalselt ülalpidanud ennast! :cool:


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Ei mõista üldse millest siin härra ferdinand seletab...Olen 2a juba kahepoolesega sõitnud ja ainsaks mootoririkkeks oli kõrgsurve pump (olin sellest teadlik ja arvestasin ostuhetkel). Mitte ühtegi teist riket pole olnud ja tee peale pole auto kordagi jätnud tfuj-tfuj-tfuj:)


Kõrgsurvepumpa ma peamiselt pidasingi silmas:D. 220 pealt on see nagunii otsas, nagu näha siis sellest ei pääse keegi.:D

Seejärel turbo, siis turbiin (ahsoo, see juba oli:D), paagipumbast õnneks pääseb esiveolisel. ABS-ESP aju kooleb ka ükskord maha, kui see salongis pole, ning igasugu muud elektrihädad (ukselülitid ntx) hakkavad kummitama.

Ma ka enda masinaga rahul tegelt vägagi, kohati ma isegi ei saa aru mis ma siin jauran selle masina vigade teemal.:D

Seepärast ma tõingi 2 põhilist inimgruppi välja, et mitte kardinaalselt üldistada. Selge on see, et selle masina ülalpidamine on õige pisut keskmisest kulukam, õlised käed aitavad ülalpidamiskulusid lihtsalt natuke vähendada.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 12.10.12 15:17 Tsiteeri


Lisaks veel seda, et kui tegu tõesti esiveolise ja multitronic kastiga, siis minu meelest sellel polegi turbiini? Pole väga selle hingeeluga tutvunud.


http://www.audi.com/etc/medialib/ngw/efficiency/video_assets/fallback_videos.Par.0013.Image.jpg


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.10.12 15:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Lisaks veel seda, et kui tegu tõesti esiveolise ja multitronic kastiga, siis minu meelest sellel polegi turbiini? Pole väga selle hingeeluga tutvunud.


http://www.audi.com/etc/medialib/ngw/efficiency/video_assets/fallback_videos.Par.0013.Image.jpg


Tänapäeva, ehk tuleviku automaatkastid ei kasuta enam turbiine. Täna on sellisteks kastideks Multitronic ja DSG.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ukuke
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad

postitati 12.10.12 16:56 Tsiteeri


Omasin 5aastat sama mootoriga isendit.Oli ainult quattro aprilli kuu väljalase.Ostes läbisõit 240000 otse saksast.Mootori probleeme ei esinenud.Enne müümist sai ära vahetatud ainult pihustiotsad 450000 läbisõidul.Esi silla jupid vahetasin kohe kõik välja kui auto ostsin,rohkem sinna asja polnud ja need olid Tartus restaureeritud. Kast oli manuaal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meelo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0 BiTDI Q Avant S-Line

postitati 12.10.12 17:10 Tsiteeri


Oman ka juba teist sellist autot pidades ainult positiivseid kogemusi-muljeid. Milline on keskmine kütusekulu sama auto peal mis tahes teise mootoriga eeldusel, et on olemas quattro ja manual-automaat? Minu masinal on see stabiilselt 8 kandis (manual) bensukate puhul pole eriti alla 11 juttugi ja teisi diisli kooslusi, kus quattro on lihtsalt pole. Esiveduste puhul 1,9 ökonoomsem kuid samas suure kerepeal lahjem. Maitse asi.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 12.10.12 18:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11[/i

Tänapäeva, ehk tuleviku automaatkastid ei kasuta enam turbiine. Täna on sellisteks kastideks Multitronic ja DSG.


Seda ma arvasin, seega mis turbiini sellel autol vahetati, kui seda pole?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Karlks
huviline



Registreerunud 11.10.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.10.12 20:40 Tsiteeri


Auto ei ole ei multitronic ega DSG käigukast.
Aga aitäh senistele vastajatele.
Eks ootab ära auto hinna ja siis saab edasi vaadata.
Vähemalt nüüd tean millega pean arvestama seda autot ostes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 12.10.12 21:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Karlks
Vähemalt nüüd tean millega pean arvestama seda autot ostes.


Selles asi ongi, et ei tea.
Kui satub hea eksemplar, siis vahetad kõrgsurvepumba (1000.-), sõltuvalt mootoritüübist võibolla ka nukad (1000.-), rihmavahetus ka loomulikult (500.-), natuke reservi ettearvamatute kulutuste jaoks, ning võib juhtuda, et saad jupp aega rahulikult sõita.
Kui satub raibe ja Sul pole pädevat inimest vigasid diagnoosimas, siis maksad end lolliks iga väiksemagi häda korral.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 12.10.12 21:41 Tsiteeri


Mul sõber sõitis siin pikalt selle hitleri kättemaksuga. Autoks oli küll VW Passat 4 motion 110 kW automaat, ehitusaasta ~2002. Masinal oli korralik ajalugu, saksas 240k pealt nukad, jutud vahetatud. Paar nädalat tagasi müüs masina maha sõit oli üle 300k. Vahetas õlisid, aku ja genekaga oli miskine kala. Ülejäänud aja sõitis ja kiitis. Eks tal oli kah selle suure hala taustal hirm kogu aeg sees ja müüki ajendaski selle hala foon, et iga hetk lendab kogu pask laiali. Nüüd asjatab rahulolevalt ühe DSG pasteediga ja 2.5TDIV6 kõige hullemal juhul on suht nohu selle kõrval.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 13.10.12 04:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Karlks
Auto ei ole ei multitronic ega DSG käigukast.
Aga aitäh senistele vastajatele.
Eks ootab ära auto hinna ja siis saab edasi vaadata.
Vähemalt nüüd tean millega pean arvestama seda autot ostes.


Mis ta siis on, manuaal? 2003 lõpp pandi esiveolistele multitronicuid ja manuaale.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.10.12 07:45 Tsiteeri


Autoweek ütleb ka tegelikult "5 v., sequentiële automaat", samas kui 2004 2.4 kohta "1 versnellingen, sequentiële automaat". Nii et ehk isegi on tiptronic siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.8% - SQL: 55.2%]