Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 b7 2005 Multitronic (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2073)
Mariokro
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI S-Line

postitati 22.09.12 20:00 Tsiteeri
Audi A4 b7 2005 Multitronic



Kuulen foorumis nii seda kui teist selle kasti kohta. Kuidas tegelikult lood on?
Silmapiiril üks A4 (b7) 2005 aasta ja 7 käiguline multitronic (muu vist ei saa olla?)
Keegi targem võiks mulle öelda mida jälgida ostu puhul, kus kontrollida ja palju nt käigukasti õli vahetus maksab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mariokro
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI S-Line

postitati 23.09.12 17:21 Tsiteeri


Kas keegi annaks nõu kuidas multitronicut kontrollida või kus lasta kontrollida Võrumaa/Tartumaa ?
Palju orienteeruvalt kasti õli vahetus maksab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.09.12 17:30 Tsiteeri


Tartus DIA on üks esimesi, kes nende kastide hingeeluga kursis. Õli vahetus 200eur kanti, dünaamilise puhul vist enam, ei tea, mul oli 200eur kanti Aasta Autos, mujal odavamalt ei leidnud. Kontrollida saad nii, et sõidad, mingeid nõkse ei tohi olla ja peab olema väga sujuv, kast tuleb kindlasti soojaks sõita, lausa paarkümmend km.
Otsi foorumist reaalselt multitronicuga seotud probleemiga teemasid, nüüd vaata, kui palju on multi kastiga masinaid ja tee sellest omad järeldused, enamik teemasid on sellised a la olen kuulnud, et on probleemne, kas vastab tõele.
IMO väga hea kast, omanud ca 5a, üks väheseid asju, millest nüüd uue pereauto juures puudust tunnen, teine asi on hea muusikasüsteem:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mariokro
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI S-Line

postitati 23.09.12 17:34 Tsiteeri


Tänud vastamast!
See "kui palju on multi kastiga masinaid" järeldan, et palju ehk enamus sh esiveolised kõik. Ainuke asi auto puhul on see, et ma ei tea väga ajalugu inimene tõi auto endale itaaliast ja ei ole ise ka vahetanud seda kasti õli nüüd 3-4 kuu jooksul, mis see tema käes olnud on. Õli järgi saab ka vist kindlaks teha seisukorda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 23.09.12 18:57 Tsiteeri


See 7-me käiguline variant pidi vastupidavam olema, kui eelmine 6 käiguline. Seda olen googeldades teada saanud ja mõnes remondikohas kuulnud, et neid uuemaid kaste käib vähem remondis. Endal olnud pea 2 aastat, õlivahetus oli kastil ja mootoril kokku umbes 200 euro kanti. Ehmatuse tekitas ükskord see, et kallakupealt startides vajus tagasi. Arvasin et nüüd jama majas aga jällegi pikema netis tuuseldamise peale selgus et see on multitronic kasti puhul normaalne nähtus, tavalise automaadiga neil palju ühist ei olevat.
Märkimist tasub ka see et kohapealt liikuma hakates peab arvestama väikese viivitusega. Aga sellega harjub ja probleemi ei ole suurt.
Üliökonoomne kast minumeelest, pöörded hoiab mõistliku sõidu ajal väga madalal. Järgmise auto vaatan endale kindlasti sama ülekandetüübiga.
Tartus peaks MT Autohooldusel olema multitronic kastidega kogemusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 23.09.12 18:59 Tsiteeri


Ahjaa, minu teada esiveolistel uuematel audidel on multitronic ainuke variant automaadina. Tiptronicut pannakse ainult neliveolistele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mariokro
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI S-Line

postitati 23.09.12 21:35 Tsiteeri


Suur tänu Jaiks.
See, et kas B6 ja B7 kastid erinevad huvitas mindki, googeldades vastust küll vist ei leidnud, küll aga midagi ligilähedast. Aga nüüd , vist sain kinnitust. Igatahes, plaan oleks lasta siiski kindluse mõttes ka kast veel DIA-s üle vaadata! Aga tagasiside ja soovitused ja igasugune informatsioon on teretulnud. Just huvitabki see, et kas B6 ja B7 on vastupidavuselt öö ja päev? Või vähemalt on areng toimunud positiivsuse suunas (autoomanike suhtes).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 24.09.12 01:59 Tsiteeri


Enamasti on 6 käigulistel kastidel veaks mingisuguste ketassidurite kulumine. Asendatakse need 7 käigulise kasti omadega, sest need olevat juba vastupidavamad. Kulunud kettad annavad endast märku jõnksutamisega (värinaga) kohalt startides. Olen lugenud paljusid (ja neid on tohutult palju) ingliskeelseid foorumeid nende kastide ja probleemide kohta ja kõikides räägitakse vanemast kastist, uute kohta suurt üldse pole teemasid. Ilmselt siis probleeme vähem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mariokro
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI S-Line

postitati 24.09.12 06:27 Tsiteeri


Selge. Ma ise ka arvasin, et kaua võib üks ja sama probleem valitseda. Eks probleem on selles ka vist, et Audi ise neid kaste endale ei tooda? (Parandage, kui eksisin).
Aga oskab keegi, öelda, kust ma saaks Audi hooldusajaloo välja otsida? Ainult esinduse kaudu ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 24.09.12 07:28 Tsiteeri


Multitronicul aju probleeme esineb ikka. Aga see on remonditav ilma suurema lõhkumiseta.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mariokro
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI S-Line

postitati 24.09.12 13:45 Tsiteeri


Keegi oskab öelda selle 2.0 diisli kohta, et algul külmalt tööle panna siis umbes 2 sekundit puterdab ja sis töötab ilusti. Kõikumatult ja ühtlaselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.0% - SQL: 70.0%]