Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: S6 C5 (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2090)
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 16.09.12 19:10 Tsiteeri
S6 C5



http://www.auto24.ee/used/1067886
mida arvata sellest autost ja üldse sellest isendist. Mis peaks teadma, või keegi käinud vaatamas.
Sisu on see mis eriti meelitab..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 16.09.12 19:14 Tsiteeri


Mis siin ikka, loe vähe klubist saad enamused tüüpvead teada mida jälgida. Sisu on ilus, kuid vajab pidevat hoolt. Samas sellise hinnaga masin peaks olema üsna üsna heas seisukorras, kas ta seda ka on, ei tea. Kaabel kaasa ja testima. Ning jah, selle raha eest võiks saada ka nõks uuema...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 16.09.12 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
http://www.auto24.ee/used/1067886
mida arvata sellest autost ja üldse sellest isendist. Mis peaks teadma, või keegi käinud vaatamas.
Sisu on see mis eriti meelitab..


Eks nagu S-i puhul ikka, paksu rahakotti vaja :D.
Ja ma tean ühte meest, kes peale minu autoga sõitmist kurtis, et kuidas ta nüüd enda "uimase S6-ga" edasi sõidab ;).

Ja keegi on käinud vaatamas, bronn peal juba.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mustmiljon
huviline



Registreerunud 23.08.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D2 4.2Q

postitati 17.09.12 00:47 Tsiteeri


Mõni aeg tagasi käisin mina seda näppimas ja kimasin ringi. Üldiselt ilus ja põhjalikult puhtaks küüritud. Kui mälu ei peta, siis oli esiots vist tiba kõveralt taastatud. Edasi liikus ja käike vahetas ilusti. Oli vist suht vaikne ka sildade ja salongi poolest. Mootor immitses ülevalt ja alt nagu kõikide müügisolevate esside puhul:) Ostueelsesse kontrolli ma ei läinud, seega veakoode ei tea. Linnas ei saanud väga aru aga maanteel möllates kiskus vasakule-paremale veidi palju (võibolla veljed/rehvid valed või lihtsalt jooks paigast ära). Sõidu ajal paar korda justkui poos midagi kuskil korraks kinni, justkui üks tagumistest piduritest oleks korraks rakendunud (mis ja miks? ma ei tea). Mulle tundus see auto veidi ülehinnatud ja hele sisu absoluutselt ei meeldinud, tagumine iste oli kollane nagu beebi oleks täis pissinud:) Tee proovisõit, pane juhe taha ja kui meeldib, anna raha ära:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 18.09.12 12:16 Tsiteeri


Teie asi, mil oleks mõistlik üldse osta Q, vastu talve pole mõtet, ma mõtlen rahaliselt. Paari viimase kuuga on a24 müügis olevate esside kuulutused poole võrra juba võrra. kevadel peaks rohkem ,ju valikuvõimalust olema vähe madalama hinnaga kui autot osta pikemaajaliseks, mitte ainult talveks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 18.09.12 17:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Teie asi, mil oleks mõistlik üldse osta Q, vastu talve pole mõtet, ma mõtlen rahaliselt. Paari viimase kuuga on a24 müügis olevate esside kuulutused poole võrra juba võrra. kevadel peaks rohkem ,ju valikuvõimalust olema vähe madalama hinnaga kui autot osta pikemaajaliseks, mitte ainult talveks.

Äh?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 18.09.12 19:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Teie asi, mil oleks mõistlik üldse osta Q, vastu talve pole mõtet, ma mõtlen rahaliselt. Paari viimase kuuga on a24 müügis olevate esside kuulutused poole võrra juba võrra. kevadel peaks rohkem ,ju valikuvõimalust olema vähe madalama hinnaga kui autot osta pikemaajaliseks, mitte ainult talveks.

Äh?


Mis seal siis nüüd täpsemalt juhtuski?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 18.09.12 20:13 Tsiteeri


Jah, mina kurtsin :) Tegu on suhteliselt hästi motoriseeritud pereautoga, ei enamat. Sõiduomadustelt on D2 S8 tuntavalt mõnusam (vedrustus, juhitavus, üldine sõidutunne, istmed, müra, ruumi olemasolu jne). Ma ei ütleks ka, et uuem 5-klapiline mootor vanemast 4-klapilisest oluliselt parem oleks. Kusjuures minu S6 on ca 100-150 kg raskem, kui kunagine S8 ja see annab tunda.

Kui mootorit ja kasti remontima ei pea, on kulud samad mis iga C5 avanti puhul. Samas ilmselt on tark ka arvestada suuremate väljaminekutega seoses kasti ja mootoriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 18.09.12 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Teie asi, mil oleks mõistlik üldse osta Q, vastu talve pole mõtet, ma mõtlen rahaliselt.

Vastu talve pole neljajalgseid loomi muidugi mõtet osta, kuidas sa muidu kolesteroolitaseme ilma kühveldamata alla saad?


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 19.09.12 05:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mms
Jah, mina kurtsin :) Tegu on suhteliselt hästi motoriseeritud pereautoga, ei enamat. Sõiduomadustelt on D2 S8 tuntavalt mõnusam (vedrustus, juhitavus, üldine sõidutunne, istmed, müra, ruumi olemasolu jne). Ma ei ütleks ka, et uuem 5-klapiline mootor vanemast 4-klapilisest oluliselt parem oleks. Kusjuures minu S6 on ca 100-150 kg raskem, kui kunagine S8 ja see annab tunda.

Kui mootorit ja kasti remontima ei pea, on kulud samad mis iga C5 avanti puhul. Samas ilmselt on tark ka arvestada suuremate väljaminekutega seoses kasti ja mootoriga.


Pakun, et su auto juures pole kõik päris korras, kui nii räägid.
Tark oleks osta korras auto ja sõidurõõmu nautida, mitte ise ehitama hakata "otse Saksast" tundmatu looma nahka. Peab vist enda oma ka auto24 -s ESSidealla tõstma, et inimesed lõpuks hea asja üles leiaks.
Mina soovitan sellist autot ostma minnes võtta kaasa inimese, kes oskab asju vaadata ja tagumikuga tunnetada, kõrvaga kuulata ning muidugi kaabeldamine.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 19.09.12 07:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Pakun, et su auto juures pole kõik päris korras, kui nii räägid.

On küll korras :) Kastis vahetatud kõik kettad, tihendid, korvid, ZF tehases taastatud turbiin, mootoris remonditud kaaned (klapid, kanalite puhastus, tihendid, juhtpuksid), uued ketipingutid, kõik tihendid mootoril eest ja tagant, ülevalt ja alt, genekas jne, esindusest VIN-koodi järgi uued vedrud ja amordid koos pudinatega, kõige paremad tutitakd Continentali 18" suverehvid. Ühtegi veakoodi ei ole. Mida veel? :D Kusjuures enamus asju on tehtud mitte sellepärast, et oleks kindlasti vaja olnud teha. Tegu oli kindlasti üle keskmise korras ja vähe sõitnud autoga.

Ma ei ütlegi, et see auto halb oleks. Kindlasti mitte. Kõik sõltub eesmärkidest. Aga fakt on see, et suurem teljevahe, laiem rööbe, madalam kõrgus ja väga hea ja kergem kere koosluses sama mootori ja kastiga ning sarnase vedrustusega + premium klassi suur sedaan (isegi 20 aastat vana disaini juures) = suurem sõidumõnu. D2 müratase on madalam (kuigi ka S6-l mul topeltklaasid), salongidetailid on kvaliteetsemad ja kõi kokku on sõidutunde mõttes parem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 19.09.12 10:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mms
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Pakun, et su auto juures pole kõik päris korras, kui nii räägid.

On küll korras :) Kastis vahetatud kõik kettad, tihendid, korvid, ZF tehases taastatud turbiin, mootoris remonditud kaaned (klapid, kanalite puhastus, tihendid, juhtpuksid), uued ketipingutid, kõik tihendid mootoril eest ja tagant, ülevalt ja alt, genekas jne, esindusest VIN-koodi järgi uued vedrud ja amordid koos pudinatega, kõige paremad tutitakd Continentali 18" suverehvid. Ühtegi veakoodi ei ole. Mida veel? :D Kusjuures enamus asju on tehtud mitte sellepärast, et oleks kindlasti vaja olnud teha. Tegu oli kindlasti üle keskmise korras ja vähe sõitnud autoga.

Ma ei ütlegi, et see auto halb oleks. Kindlasti mitte. Kõik sõltub eesmärkidest. Aga fakt on see, et suurem teljevahe, laiem rööbe, madalam kõrgus ja väga hea ja kergem kere koosluses sama mootori ja kastiga ning sarnase vedrustusega + premium klassi suur sedaan (isegi 20 aastat vana disaini juures) = suurem sõidumõnu. D2 müratase on madalam (kuigi ka S6-l mul topeltklaasid), salongidetailid on kvaliteetsemad ja kõi kokku on sõidutunde mõttes parem.


Nojah, inimesed on erinevad ja tagumikudüno samuti. Selge on ju see, et S6 4,2 puhul pole mingil juhul tegemist rinkapilliga juba kaalu vaadates. Pigem on see auto loodud pikkade vahemaade mugavalt, turvaliselt ja kiiresti läbimiseks ilma, et tahho piirajas oleks. Olen ise ka kõvasti järgi aidatud RS4-ga sõitnud ja see on hoopis teine maailm. :D


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.3% - SQL: 65.7%]