Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 80 B3 istmete kõrguse regull (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 1145)
martinphoto
huviline



Registreerunud 28.07.09
Asukoht: Luunja, Tartumaa
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.12 17:20 Tsiteeri
Audi 80 B3 istmete kõrguse regull



Hei!

Probleem selline: olen 186cm pikk ning 80 b3 väike (pea ja lae vahel vaid 2-3 cm). Kas on mingi võimalus istmeid allapoole jebida ning kui, siis kuidas? Kas on keegi sellise kadalipu varem ette võtnud? (Nii reguleeritav kui ka mittereguleeritav iste on liiga kõrgel)

Martin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 19.08.12 19:12 Tsiteeri


Olen omanud kahte b3-me ja ise olen 183cm pikk ei mäleta nagu, et see häirinud oleks.
Ega seal muud varianti ei ole kui teised istmed muretseda või siis see originaal liigutus mehanism sealt istmete alt välja rookida ja lasta keevitada uued alusraamid mida saab liigutada ainult ette ja taha poole. Ja ega seegi eriti ruumi juurde ei anna aga oma ~5cm peaks ikka juurde saama.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TaSa
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.12
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4,Audi A4 b5

postitati 19.08.12 20:16 Tsiteeri


Mul isa 196cm ja kui b3-ga vanasti sõitis siis ruumi küllalt.Äkki sul ei lähe lihtsalt iste nii palju alla,kui peaks minema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 19.08.12 20:32 Tsiteeri


Oma 193cm pikkuse juures ei olnud küll pearuumiga kitsikust. Äkki on sul keegi istmetega mingi kukimuki teinud ja juhipoole ka kunde istme sobitanud, millel kõrguse regull puudus. V toodeti äkki ka juhisitmeid ilma kõrguseregullita?
Igatahes kahtalne, et pearuumi vähe on


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinphoto
huviline



Registreerunud 28.07.09
Asukoht: Luunja, Tartumaa
Kasutaja on eemal


postitati 20.08.12 18:03 Tsiteeri


Kukimuki võib küll olla täiesti. Aga kahtlen, sest proovisin 3 autot. 1 regullitav ning 2 mitteregullitavat. Tobe küsida, aga kas keegi Tartus liigub ringi? :D Praegu tundub, et ainult pearuumi pärast tuleb osta b4, muidu oleks b3 juba võetud ligi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.08.12 18:08 Tsiteeri


Kas on katuseluugiga masinal pearuumi probleem?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alo19
huviline



Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Raplamaa/Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1,9 96kw 04

postitati 20.08.12 20:07 Tsiteeri


Nu ma 187 ja oli katuseluugiga b3, ruumi oli nagu peal küll, siis kui iste täiesti üles tõsta, siis ka veel jäi paar cm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinphoto
huviline



Registreerunud 28.07.09
Asukoht: Luunja, Tartumaa
Kasutaja on eemal


postitati 20.08.12 20:16 Tsiteeri


1 kolmest oli kindlasti luugiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.08.12 06:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Alo19
Nu ma 187 ja oli katuseluugiga b3, ruumi oli nagu peal küll, siis kui iste täiesti üles tõsta, siis ka veel jäi paar cm.

Ma sama pikk ja luugiga b3-mel, kui iste täiesti üleval (kaasreisija oma vähemalt) läheb mul ikka suht koht pea vastu küll, aga kui täitsa alla lasta, siis pole üldse probleemi. Teisel peres oleval b3-mel luuki pole ja pole probleemi üldse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ccayser
huviline

Avatar


Registreerunud 27.02.08
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 1.6 TD

postitati 21.08.12 09:10 Tsiteeri


Minul on oma B3-me pandud V8 esiistmed. Nendel on samuti kõrguse regulaatorid olemas ning täiesti madalale lastes tunduvad nad küll originaalist madalamale minema. Üks ühele nad kahjuks laiuse erinevuse pärast sinna sisse ei istu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ahhunn
huviline



Registreerunud 30.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.12 14:48 Tsiteeri


Eks sul on pea laes vast sellepärast, et rinnuli rooli otsas oled:D - ise olen 191 cm ja pole probleemi- lase istme seljatuge alla ( taha) poole ja ruumi pea ja lae vahel küllaga :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.6% - SQL: 70.4%]